Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 by Morgan.

Go down 
+34
Densho
Klaudyś
Morgan
Adria
Rołs
Kotna
halotukarolka
Degrassi
Ann.
Dulczamara
KATEE91
Unbridled
Jaszka
being
Akayoru
merllo
ars_amandi
moneyhoney
Bexy
Aid_than
Woofy
totallymystery
Smee.
szomeone
Mozbi
Izotka87
paos
Miss_Lena
Eleena_
Rashel
Lynette
resetka
evans.
Farey
38 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime1/1/2014, 12:58

Szczęśliwego nawzajem ;******** by Morgan. - Page 10 1844036096 I love you !!!!!
I chociaż rymu złożyć nie umiem,
to chciałabym ci za życzenia podziękować,
wspaniałego charakteru i talentu powinszować,
z całej siły wyściskać i--
okay, naprawdę nie potrafię rymować Laughing . Kiedyś zdarzyło mi się napisać ze dwa białe wiersze, ale właśnie, białe xDD. Mam nadzieję, że mi wybaczysz, kochanie, cieszę się, że jesteś, że mogę podziwiać twoją grafikę i że trafiłam na to forum do was -- a teraz... chcesz coś na kaca po wczorajszym?? by Morgan. - Page 10 1833877730 ;DD
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime3/1/2014, 20:15

being - widzę, że jakoś dało radę, bez mojej pomocy Smile
ars_amandi - Począteczek życzeń ładny, co chcesz :DDziękuję Ci bardzo - mam nadzieję, że 2014, będzie lepszy niż 2013 :*

Ooo a czo to ten Stiles niesie? Czy to jakaś dostawa?
by Morgan. - Page 10 XFgSK0pby Morgan. - Page 10 XFgSK0p

to są starocie robione Once Upon a Time więc bez rewelacji Wink
by Morgan. - Page 10 HDUITke
by Morgan. - Page 10 Wf7fh3J
by Morgan. - Page 10 19Vd16qby Morgan. - Page 10 KNA5s34
hahah te czasy Kasi i Elajżuni, nie shipowałam ich i nie wiem co mnie podkusiło do zrobienia tego ;D
by Morgan. - Page 10 JCXHWKo by Morgan. - Page 10 73o5ATu
Ten Stiles tu był i ktoś go miał, ale chyba znikł xD

I to co wymusiłam z siebie dziś Razz
by Morgan. - Page 10 Fw0dgLkby Morgan. - Page 10 Kp9J3NN
by Morgan. - Page 10 RyaIPfdby Morgan. - Page 10 JgywI92
by Morgan. - Page 10 Am2KWmbby Morgan. - Page 10 47AixD0
by Morgan. - Page 10 EnvpGQ2 by Morgan. - Page 10 2PArgV8
Up - przeszłośc Very Happy Nie lubiłam ich [jej] Smile

Oficjalnie [graficznie xd] rozpoczęłam rok 2014! Very Happyłohhho- fanfary Very Happy
I OMG TW przecież już - ZARAZ !!! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime3/1/2014, 20:22

Hahahah, widzę, że dorwałaś vine Dylana Laughing . Tak, teraz dzieciom tylko dać Maca i już się cieszą Laughing Laughing
..co prawda, on i tak nie przebije mojego wielkiego uśmiechu na widok nowej dostawy Very Happy :Rolling Eyes:

Będzie łatwiej, jak wstawię te, które absolutnie kocham - kocham wszystkie, ale te zwłaszcza I love you

by Morgan. - Page 10 Wf7fh3J- KOOOOOL!!  cheers cheers Stęskniłam się za jego pyszczkiem :)Myślałam, że zaduszę Elenę, jak go zabiła -.-

by Morgan. - Page 10 19Vd16q
A Stefana i naszą cudowną Kath shippujesz by Morgan. - Page 10 3932743711 ?

by Morgan. - Page 10 RyaIPfd
Aw, yes, i te szarości <33333
I napis! Stiles zdecydowanie stał się zagrożeniem i gdyby miał zginąć, to tylko z hukiem i ściągając ze sobą wszystkich swoich wrogów by Morgan. - Page 10 1426600735

by Morgan. - Page 10 Fw0dgLk
Team Human I love you!!

Cudownie, moja kochana xDD. Jeszcze więcej takiej weny w przyszłości ;*******

P.S. To z Dennifer ładne, ale nawet mi o niej nie przypominaj Razz . Nawet ich seks nie był za zgodą Dereka, jako że był półprzytomny, ranny i pod wpływem zaklęcia Evil or Very Mad 
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime3/1/2014, 20:46

Od teraz ten Dylan będzie na początku każdej mojej dostawy Very Happy Jako jej znak rozpoznawczy Razz

I. Gdy Elena zabiła Kola, to myślałam, że mój komputer wyleci przez okno. Kogo jak kogo, ale Kola? Chociaż w sumie dobrze, że to nie Elijah Razz

II. Powiem Ci jak to jest z moimi shipami w tvd Very Happy Całą sobą od pierwszego sezonu, pierwszego odcinka jestem z Steleną, ale.. na samym początku takiego Demona i Elcię oglądało się z rumieńcem [tak jak teraz Kasie i Stefka], a teraz jest to [ było ] nudne i za cukierkowe i to nawet Dejmyn nie jest. ... Odpowiadając na pytanie Kasie i Stef są fajni tacy zdystansowani. Very Happy

III. Szczerze mówiąc to średnio zadowolona jestem z tej dostawy, ale dziękuje :*

IV. Mimo, że na samym początku Dennifer uśmiechałam się do tego [przyznaję] to z czasem i to nawet dość szybko - wymiotowałam tym. xD Derek to nie Derek z dziewczyną. Może to egoistyczne, że nie toleruje go z laską, ale prawdziwy Derek to ten niezależny, twardy, a nie słodki - zakochany misiu-pysiu Smile
Jemu ma zależeć tylko na stadzie! i trochę na Stilesie Razz

V. btw. Mam czasem tak, że wpadam na forum tvd [ nie udzielam się ani nic, po prostu przeglądam] i szperam, szperam i widzę swój komplet  I love you i normalnie uśmiech od ściany do ściany, TAK MI BYŁO MIŁO Smile
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime3/1/2014, 23:00

Przejrzałam sobie wszystkie Twoje graficzki od początku i jestem pod wrażeniem Twoich postępów od pierwszej strony do tej ostatniej! Naprawdę tworzysz świetne prace Smile

Tutaj wklejam moje faworyty (pewnie byłoby ich więcej, ale widziałam, że hosting nie był litościwy… więc trochę mnie pewnie ominęło):
Spoiler:

I życzę dużo weny Smile
Powrót do góry Go down
Akayoru
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Akayoru


Liczba postów : 125
Punkty : 4
Join date : 25/10/2013
Age : 29
Skąd : okolice Krakowa

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime4/1/2014, 10:24

Lucca
Grafiki są rewelacyjne szok I love you Każda z nich jest niezwykle piękna Very Happy
Fandom TVD mało co kojarzę jedynie przez opowiadanie ars_amandi, dlatego pewnie bardziej zwracałam uwagę na TW. Chyba jestem do niego bardziej przywiązana, ale czemu mam tego w najbliższej przyszłości nie zmienić  by Morgan. - Page 10 575276571 
Z TW najbardziej podobała mi się grafika jak Stiles i Lydia siedzą w autobusie, natomiast z TVD to ta, która rozpoczyna się Tired of my life.

Oczywiście, wszystkie są bezsprzecznie piękne i cieszące oko  by Morgan. - Page 10 1907024335 
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime4/1/2014, 12:42

Po pierwsze:
Dylaaaaaaan. Very Happy I jak mu się fajnie japka cieszy, bo on już wie, że nowa dostawa się pojawiła.  Laughing 
Po drugie:
TVD! I Kol, i Kalijah *.* Ciekawie oglądało się ich razem, ale po ostatnim fanficku mózg mi się już wypaczył i teraz widzę tylko Katherine i Mutta. Laughing A gdzie tu OUAT się pojawia, hm? ;>
Po trzecie:
Tak, tak, kojarzę ten komplet i chyba przypominam sobie nawet, kto go nosił. Pozdrawiam i ściskam mocno, wróć na forum! I love you
Po czwarte a w sumie pierwsze, pierwsze miejsce! ;p :
by Morgan. - Page 10 RyaIPfd
Booooooszeee, jak ja kocham ten komplet. :serce:Ma w sobie to coś. *.*
Po piąte:
by Morgan. - Page 10 Am2KWmb
Świetny efekt. *.*
Po szóste:
by Morgan. - Page 10 EnvpGQ2
You got something I need! In this world full of people there’s one killing me. And if we only die once I wanna die with you!  cheers Uwielbiam tę piosenkę i dzięki temu przypomniałaś mi, że muszę ją sobie ściągnąć.  by Morgan. - Page 10 3664469741 Poza tym, kiedy Jennifer się pojawiła, to rzeczywiście na początku nawet ciekawie się patrzyło na ten ship z Derekiem, ale potem przestali mi do siebie w pracować i ona robiła się coraz dziwniejsza, a potem wyszło szydło z worka. Razz
Po siódme:
by Morgan. - Page 10 Fw0dgLk
Komplet ze Stydią - taki urokliwy, prosty, ale urokliwy. *.*
Po ósme:
Weny, weny, weny do dalszego tworzenia, mordko. I love you
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime4/1/2014, 16:09

Cytat :
Od teraz ten Dylan będzie na początku każdej mojej dostawy Jako jej znak rozpoznawczy
Piękniejszego i bardziej rozradowanego znaku rozpoznawczego już nie mogłaś wybrać Laughing

Cytat :
I. Gdy Elena zabiła Kola, to myślałam, że mój komputer wyleci przez okno. Kogo jak kogo, ale Kola? Chociaż w sumie dobrze, że to nie Elijah
Właśnie wiem, ja ją zwyzywałam przez ekran xD. A potem naszą cudowną Julie Plec, bo to ona wpadła na pomysł, że Pierwotny może być pokonany przez takiego, który ma zaledwie parę dni i ludzkiego nastolatka facepalm 
Ale Elijah wybył sobie do The Originals, a ja już tego nie oglądam Sad ..

Cytat :
II. Powiem Ci jak to jest z moimi shipami w tvd Całą sobą od pierwszego sezonu, pierwszego odcinka jestem z Steleną, ale.. na samym początku takiego Demona i Elcię oglądało się z rumieńcem [tak jak teraz Kasie i Stefka], a teraz jest to [ było ] nudne i za cukierkowe i to nawet Dejmyn nie jest. ... Odpowiadając na pytanie Kasie i Stef są fajni tacy zdystansowani.
Laughing Uwierzysz, że ja byłam za Deleną xDD? Kiedyś pewnie byłybyśmy z tego powodu zaciekłymi wrogami (toż to jest jeszcze większa wojna między tymi shipami niż między Destielem/Wincestem albo Sterekiem/Stydią by Morgan. - Page 10 1703380403 ), ale - jak sama bardzo dobrze powiedziałaś - Damon zrobił się strasznym pantoflarzem przy Elenie ;/. To wygląda, jakby scenarzyści nie potrafili udźwignąć związku, tylko samo droczenie się, ech.. A i tak teraz zerwali xD. A dla Stefcia ja chcę wszystkiego, co najlepsze, dlatego wolałabym, by Elena (za którą zbytnio nie przepadam) trzymała się z daleka od niego Laughing . Stelenę też lubiłam na początku s1, ale średnio lubię te "miłości od pierwszego wejrzenia", które robią się "epickie" już w 1x01, bo to mało wiarygodne.. Jednak, jeśli to jest potem dobrze poprowadzone, to czemu nie Wink?
Btw, nie załamał cię Silas i Amara Laughing ? Znaczy, nie oni jako postaci, tylko ten cały wątek mnóstwa sobowtórów xDD?

Cytat :
III. Szczerze mówiąc to średnio zadowolona jestem z tej dostawy, ale dziękuje :*
Nie bądź skromna Very Happy ;***

Cytat :
IV. Mimo, że na samym początku Dennifer uśmiechałam się do tego [przyznaję] to z czasem i to nawet dość szybko - wymiotowałam tym. xD Derek to nie Derek z dziewczyną. Może to egoistyczne, że nie toleruje go z laską, ale prawdziwy Derek to ten niezależny, twardy, a nie słodki - zakochany misiu-pysiu
Jemu ma zależeć tylko na stadzie! i trochę na Stilesie
To nie do końca egoistyczne, w sumie ja też chcę Dereka silnego i niezależnego ;D (i żeby przestał być ciągle traktowany jako worek treningowy Jeffa ;/..).
A tak na serio, to wiesz, że Derek zachowywał się jak roztopiony cukierek (czyli praktycznie jak Damon, lol xDD), bo był pod wpływem zaklęcia Jennifer z tej ofiary z dziewic Wink? To było celowe, by zachowywał się jak nie on ;D. Plus, zauważ, kto przełamał ten urrrrrrok, yeeees :Rolling Eyes: ?
Hahah, Derek broni Stilesa nawet bardziej niż swoje stado, co zawsze mnie rozwalało xD. Isaac tylko zerknął na niego na posterunku i Derek jakby zobaczył czerwoną płachtę. Potem Kanima zaatakowała Ericę na basenie i ona upadła, nieprzytomna, ale czy któryś z chłopaków chociaż się na nią obejrzał Laughing ? "Bby, run, RUN! I'll protect you!"; "No, bby, I won't leave you" Laughing

Cytat :
V. btw. Mam czasem tak, że wpadam na forum tvd [ nie udzielam się ani nic, po prostu przeglądam] i szperam, szperam i widzę swój komplet i normalnie uśmiech od ściany do ściany, TAK MI BYŁO MIŁO
Jest tak śliczny, że musiałam go ze sobą zabrać I love you I love you . Oczywiście, podpisany, kto zrobił i wszystko Embarassed . Cieszę się, że to ci sprawiło taką radość, ja czuję się zaszczycona, że mogę go nosić Very Happy. Btw, jaki masz nick na forum tvd :Rolling Eyes: ?
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime4/1/2014, 20:56

Ok to na sam początek naprawdę, bardzo chce wam podziękować za te komentarze! Uczucie jak wchodzę w ten temat i jak czytam te długie komentarze - jest po prostu nie do opisania. Wiem, wiem, że znów się rozczulam itp, ale no kocham was i to forum  I love you  I to dzięki wam ten temacik ma to 16 stron Wink -Dziękuję!

Jaszka - Też wczoraj przeglądałam od początku swój temat. Szczerze mówiąc gdy zaczynałam nigdy nie sądziłam, że może mi to zacząć wychodzić Wink Całe graficzkowanie nie było łatwe, ale lubiłam to. Dziękuję, że chciał Ci się to wszystko przeglądać [haha] i, że chciało ci się potem wklejać w komentarz te wszystkie komplety Wink Bardzo mi było miło - czytać i oglądać to co zrobiłam kiedyś. Te wspomnienia.
Niestety często bywa tak, że moje hostingi nawalają i moje prace znikają, ale obecny - póki co się sprawdza Wink
Dziękuję za komentarz i vene I love you

Akayoru - Niezmiernie cieszę się, że prace się podobają! Ja na forum TVD też nie wpadam. Zarejestrowałam się na obu forach w praktycznie tym samym czasie, ale jednak zostałam tutaj i udzielam się, zostałam modem i pokochałam całym sercem Wink Może dlatego, że ten już był duży natłok, dużo użytkowników, tematów - nie mogłam się tam jakoś odnaleźć, a tu ludzie mili i wszystko było fajne Wink I love you

Lynette - Gdzie ta Sme? :C Ej tego Kola robiłam wieki temu dla Ann Razz Kto to Mutt, bo nie kojarzę, albo zapomniałam.
To nie komplet ma w sobie to coś tylko Dylan! Smile I ten kolejny efekt też mi się podoba *w*
- Dziękuję MORDECZKO TY MOJA! <3

ars_amandi - Uwielbiam twoje komentarze są zawsze takie długie - aż chce je szybko przeczytać! Very Happy
The Oryginals też nie oglądam. Co prawda zastanawiam się, ale fakt, że [chyba] parują Elijah + Heyley - cóż no to mnie odpycha. Ale tęsknię za nim i Rebeką i głosem Klausa.

Wiesz połączyli Demona z Eleną i nie mogli ciągle obstawać przy jego charakterku, bo jak? Jak dla mnie w TVD chodziło właśnie o to, że Stef jest z Elą, a Demon to ten co miesza, ale też ile można by ciągnąć coś takiego. A co do Silesa i Amary to - no ja łapałam się za głowę xD Stwierdziłam do mojego brata, że jeszcze trochę i po jednej Elenie będzie dla każdego. Jednak gratki dla Niny, bo postać Amary zagrała fantastycznie jak dla mnie Wink, a takiego Silesa lubiła, miał świetne teksty i było mi trochę szkoda jak zginął, weź np. akcję na przystanku , hahaha Smile
Wrócę jeszcze do tych miłości od pierwszego wejrzenia Smile Nienawidzę tego w książkach, jak to czytam to odkładam xD W serialach też tak mam, ale gdy leciał pierwszy sezon TVD to byłam jeszcze młoda, a potem to już nie wyobrażałam sobie, że oni nie będą kiedyś razem. Ciągle wierzę, że się zejdą Razz

Coś mi świta z tym : Jen + dziewce = Pysku Derek. Ale to nie zmienia faktu, że taki był z klątwą czy bez. Nie powinien jej wtedy ratować, a może wściekły Boyd i Cora by ją zjedli i nie było by problemów Very Happy

I na koniec: jako, że na obu forach rejestrowałam się w podobnym czasie tam też byłam - Lucca - tu nastąpiła mała zmiana Smile Na tvd miałam też swój temat w grafice, ale nie zaglądajcie tam, bo się spalę ze wstydu ! Smile
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime5/1/2014, 15:25

Och, zmieniłaś nick xD? Co cię skłoniło do tak drastycznej zmiany w twoim życiu :Rolling Eyes: ?

Cytat :
Uwielbiam twoje komentarze są zawsze takie długie - aż chce je szybko przeczytać!
Aww, you're too kind Embarassed

Cytat :
The Oryginals też nie oglądam. Co prawda zastanawiam się, ale fakt, że [chyba] parują Elijah + Heyley - cóż no to mnie odpycha. Ale tęsknię za nim i Rebeką i głosem Klausa.

Moja koleżanka ogląda i mi o tym czasem opowiada i zdaje się, że masz rację, bo ona też na to bardzo narzeka ;/. Że Elijah ma serduszka w oczach za każdym razem, gdy mówi o Hayley i dziecku, ech..
Hahah, jeśli chodzi o brytyjski akcent, to ja właśnie z tego powodu oglądam Sherlocka i DW i mam aż w nadmiarze I love you

Cytat :
Wiesz połączyli Demona z Eleną i nie mogli ciągle obstawać przy jego charakterku, bo jak? Jak dla mnie w TVD chodziło właśnie o to, że Stef jest z Elą, a Demon to ten co miesza, ale też ile można by ciągnąć coś takiego. A co do Silesa i Amary to - no ja łapałam się za głowę xD Stwierdziłam do mojego brata, że jeszcze trochę i po jednej Elenie będzie dla każdego. Jednak gratki dla Niny, bo postać Amary zagrała fantastycznie jak dla mnie , a takiego Silesa lubiła, miał świetne teksty i było mi trochę szkoda jak zginął, weź np. akcję na przystanku , hahaha
Wrócę jeszcze do tych miłości od pierwszego wejrzenia Nienawidzę tego w książkach, jak to czytam to odkładam xD W serialach też tak mam, ale gdy leciał pierwszy sezon TVD to byłam jeszcze młoda, a potem to już nie wyobrażałam sobie, że oni nie będą kiedyś razem. Ciągle wierzę, że się zejdą
No, ale właśnie powinni obstawiać, bo to, że miłość nas zmienia, nie do końca jest prawdą ;D. Znaczy - wiem, że Damon nie jest zły i że wewnątrz jest skrzywdzonym przez los, biednym chłopcem i że normalnie lubi się poświęcać dla innych. I okay, nie mam nic przeciwko temu, lubię takich bohaterów (Derek jest identyczny), ale bycie taką osobą w związku nie oznacza, że nagle, co tylko Elena nie powie i rozkaże, jest święte ;/. Dlatego mi się to nie podoba, bo Damon nagle nie ma własnego zdania Sad
Laughing Masz całkowitą rację, i to jest odrobinę przerażające, jak wyobraziłam sobie takie zatrzęsienie Elen Laughing
Tak, tak, Amara i Silas byli świetni - to na przystanku to też moja ulubiona scena z nim xD! A Amara przypominała mi trochę Stilesa przez te wszystkie spojlery xDDD
Widzę, że myślimy tak samo, co do tej miłości od pierwszego wejrzenia Wink. A co do tego... to myślę, że się zejdą, w końcu to epic love Smile

Cytat :
Coś mi świta z tym : Jen + dziewce = Pysku Derek. Ale to nie zmienia faktu, że taki był z klątwą czy bez. Nie powinien jej wtedy ratować, a może wściekły Boyd i Cora by ją zjedli i nie było by problemów
To, że Derek poszedł ratować Jennifer, to wiąże się z jego charakterem Wink. Derek był wychowany, by być silny, lojalny, bezinteresowny, bohaterski i by zawsze, ale to zawsze bronił niewinnych i słabszych od siebie Smile. Za to właśnie Dereka kocham I love you . Dlatego poszedł ratować kobietę, która była zamknięta z dwoma krwiożerczymi wilkołakami, jego wielkie serce i sumienie by mu nie pozwoliły nie pójść Wink. Przecież Derek zawsze się poświęca dla innych, co mnie odrobinę wkurza, bo nikt mu nigdy porządnie nie dziękuje, zwłaszcza Scott ;/. A poza tym Jeff traktuje go okropnie - Derek nigdy nie wygrywa, zawsze wszystko obraca się przeciwko niemu i od pierwszego odcinka w każdym kolejnym coś przytrafiało mu się złego i jeszcze bardziej tragicznego. I szczerze, patrząc na to wszystko? Jak ktoś powiedział, to dziwne, że Derek jeszcze nie próbował się zabić ;/. Ale prawdopodobnie uznał, że on nie jest ważny, a tak może jeszcze przydać się innym.. W końcu tak naprawdę, on nie wie, co powinien robić, stracił rodzinę zbyt wcześnie, zbyt wcześnie został sam i musiał dorosnąć. Plus, jest niewiele starszy ode mnie i ja nie potrafiłabym udźwignąć tego, co na niego zrzucają, więc naprawdę podziwiam go za tę siłę i upór, z jaką idzie przez życie Wink.
A to, że ma problemy z gniewem i agresją czasem.. Po tym, co przeszedł, to się nie dziwię. Zwłaszcza po tym, co musiała mu zafundować Kate, ughr, zabiłabym ją jeszcze raz, gdyby żyłą Razz . On po prostu nie lubi innych ludzi dopuszczać do siebie, bo ma problemy z zaufaniem.
.......*idzie się popłakać nad jego losem w kącie*
Sorki za ten rant, ale to przez studia psychologiczne i Tumblr Laughing
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime5/1/2014, 16:01

No właśnie nie wiem, gdzie jest i smutno mi. ;c Mutt - Mały Umie Tylko Trajkotać. ^^ To z TVD wersji książkowej, Damon mówił tak na Matta. Wink No i nie ma za co, kocie. I love you

Ale dziewczęta, obawiam się, że zaraz z tego tematu zrobi się spam, więc prosiłabym o przeniesienie rozmowy albo na PW, albo TU. I love you
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime5/1/2014, 19:19

Nad zmianą niku zastanawiałam się od dłuższego czasu. I jakoś po wpływem impulsu - stało się Very Happy
Lyn - mój temat zawsze przeradzał się w głęboką dyskusję :DAle okej póki co skończyłam Razz
 
by Morgan. - Page 10 XFgSK0p by Morgan. - Page 10 XFgSK0p

by Morgan. - Page 10 LHltYQVby Morgan. - Page 10 NFXRLwt
by Morgan. - Page 10 JZoMEhfby Morgan. - Page 10 2JcQgts
by Morgan. - Page 10 PqMuWAkby Morgan. - Page 10 NQmuCI0
by Morgan. - Page 10 Fa3Ulieby Morgan. - Page 10 XW5zXez
by Morgan. - Page 10 GwDgHTTby Morgan. - Page 10 HmgGFIW
by Morgan. - Page 10 50TuKPEby Morgan. - Page 10 AwCnuKy

Zdajecie sobie sprawę co jest jutro?  Twisted Evil

P.S Macie pomysł jak teraz mogę nazwać temat? 'Nowości u M.' mnie nie kręcą Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime5/1/2014, 20:49

Szczerze xD? Wszystkie są piękne jak zawsze, ale po prostu zakochałam się w czterech pierwszych I love you I love you

Uwielbiam kolory i napis u Dereka, żywe barwy u Adelaide, ujęcie u Eleny, a to jest moje ulubione zdjęcie z sesji Crystal by Morgan. - Page 10 1844036096 ! I kocham grę światła na nim! Jesteś genialna, dziewczyno, ot co Very Happy
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime5/1/2014, 22:51

Cytat :
Jaszka - Też wczoraj przeglądałam od początku swój temat. Szczerze mówiąc gdy zaczynałam nigdy nie sądziłam, że może mi to zacząć wychodzić  Całe graficzkowanie nie było łatwe, ale lubiłam to. Dziękuję, że chciał Ci się to wszystko przeglądać [haha] i, że chciało ci się potem wklejać w komentarz te wszystkie komplety  Bardzo mi było miło - czytać i oglądać to co zrobiłam kiedyś. Te wspomnienia.
Niestety często bywa tak, że moje hostingi nawalają i moje prace znikają, ale obecny - póki co się sprawdza
Dziękuję za komentarz i vene
Nie ma sprawy, to mi było miło móc przeglądać Twoją twórczość I love you  I graficznie da się polubić, co nie Wink Czasami hostingi sprawiają takie niemiłe psikusy, mnie do tej pory nie zawiódł jeszcze imgur.

A z nowej dostawy ten komplecik jest najgenialniejszy:
by Morgan. - Page 10 50TuKPE
pozostałe też są śliczne!
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime6/1/2014, 01:07

Genialne ... oby takich więcej ^^ , a tu moje faworytki :*
by Morgan. - Page 10 PqMuWAk
by Morgan. - Page 10 GwDgHTT
by Morgan. - Page 10 Fa3Ulie
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime8/1/2014, 23:48

by Morgan. - Page 10 50TuKPE
by Morgan. - Page 10 GwDgHTT
Jeeeju, jakie piękne napisy <3
A Cora jaka cudna ^^ i ta Lydia na białym, aż się zastanawiam czy czegoś nie podkraść ;o
Ojajajaj! Ale wiesz, kochanie, co bym bardzo chciała? *.* Kirę albo Isaaca Very Happy mogę, mogę, mogę? <3
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime9/1/2014, 17:57

Kira ma być tak? To będzie byle jaka, ale będzie Very Happy
I odnosząc się do twoje wypowiedzi w ocenie odcinka. Cory już prawdopodobnie nie będzie w związku z Reign i rolą Adelaide :)I też lubię Kirę Very Happy

by Morgan. - Page 10 XFgSK0pby Morgan. - Page 10 XFgSK0p
by Morgan. - Page 10 PQ3zlgqby Morgan. - Page 10 GdSEjJLFOR W.
by Morgan. - Page 10 K2jJGJP by Morgan. - Page 10 VjuFFQg
by Morgan. - Page 10 6K09U3c by Morgan. - Page 10 LpGu3RY
by Morgan. - Page 10 BUkNw39by Morgan. - Page 10 IYaPHw3FOR W.
by Morgan. - Page 10 DbYZk3q by Morgan. - Page 10 5PVOuTPhahah xD
by Morgan. - Page 10 2mjaXbg by Morgan. - Page 10 B8Hye36FOR W.  I love you 

i możecie jeszcze potępić moje 'eXperymenty' Wink
by Morgan. - Page 10 NlMUFtJby Morgan. - Page 10 NuAJQfk
by Morgan. - Page 10 XDsE3aZby Morgan. - Page 10 Avqb9ME

Wszystko dla W. jest zamówione przez W  I love you  Jeśli coś jej się nie spodoba to może odstąpi jak komuś by się coś podobało ;*
I hope you like it Smile" />


Ostatnio zmieniony przez Morgan dnia 9/1/2014, 18:12, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime9/1/2014, 18:10

Eksperymenty zdecydowanie najlepsze! Miodzio! Więcej takich proszę Very Happy Może coś Stydiowego w tym stylu? <3

Oprócz tego Stydia i Isaac *__*
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime9/1/2014, 18:14

A coś Stydiowego zaraz się pokombinuje Very Happy
Stydię - zawszę Very Happy
I cieszę się, że ci się podoba.
Btw. mam taki śliczny komplet Very Happy

Stydiowe Cośie dla Rashel Wink
I moja the best scena z TW [jedna z wielu xd]
by Morgan. - Page 10 IOiuWU7 by Morgan. - Page 10 7nr7kW2
by Morgan. - Page 10 JqONjAO
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime9/1/2014, 20:14

by Morgan. - Page 10 DbYZk3q hahahaha, ejj to jest takie genialne *.*
Ładne eksperymenty, ładna dostawa i biorę, co moje <3
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime9/1/2014, 20:15

Hahaha takie śmieszne Very Happy
Oczywiście nie bierz tego co jest dla ciebie przypisane tylko to co się podoba Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime9/1/2014, 20:51

Ooooo, nowa dostawa, yay xD!!!

by Morgan. - Page 10 K2jJGJP
by Morgan. - Page 10 DbYZk3q
^ najcudowniejsze *____________* I love you
Zwłaszcza Lydia, gdzie zamazane błękitem oczy stanowią mocny akcent utrzymanej w szarościach sygnatury <3

Eksperymenty baaaaaaaardzo mi się spodobały, eksperymenty są fajne Laughing ! Inny styl i ciekawy ^^
Co prawda - Stydia -> nie mój koszyczek, nie moje jabłuszko Razz . Ale bardzo ładnie ci wyszły Smile

Weny, skarbie ;*****
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime9/1/2014, 22:02

Ehehehe *.* Podkradam! Teraz do siebie pasujemy sygami Very Happy
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
being
Stały Bywalec
Stały Bywalec
being


Liczba postów : 59
Punkty : 0
Join date : 12/12/2013

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime10/1/2014, 09:22

boże kochana jak ja tu dawno nie byłam i tyle wspaniałości dla mnie jest nie moge sie napatrzeć, przepraszam za zaniedbanie lekkie ale teraz jestem w takim pozytywnym szoku, cuda tu są same cuda!!

buziaki:*:*
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime10/1/2014, 09:27

Genialne o.0 , a zwłaszcza te eksperymenty !.
I ta Lydia!!  Smile 10/10
by Morgan. - Page 10 DbYZk3q
by Morgan. - Page 10 NlMUFtJ
by Morgan. - Page 10 XDsE3aZ
Powrót do góry Go down
Sponsored content





by Morgan. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: by Morgan.   by Morgan. - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
by Morgan.
Powrót do góry 
Strona 10 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Grafika-
Skocz do: