Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dręczące nas pytania

Go down 
+16
Miray
BoginiSkarpety
Black Rebel
Mither
merllo
sinnerxx
ars_amandi
Paramore
Aid_than
milka03
Morgan
Solve
Mozbi
Mil
Cthulu
Chandra
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
traugottt
Gość
Gość
traugottt


Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 18/05/2014
Age : 28
Skąd : Szczecin

Dręczące nas pytania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 4 Icon_minitime18/5/2014, 21:15

Zgadzam się z Tobą Liviett co do Malii - ja także kompletnie nie rozumiem po co się pojawiła, do tego w tak idiotyczny sposób, kojotowilk? Dajcie spokój. Nie rozumiem czemu nam to robią, skoro nie możemy mieć Stereka to czemu chociaż nie Stydia?  Evil or Very Mad

Ja mam za to inne pytanie - myślicie, że Jackson pojawi się jeszcze w serialu? Podejrzewam, że coś wiecie na ten temat i pewnie zaraz mnie oświecicie czemu tak nagle zniknął Smile
Powrót do góry Go down
http://traugottt.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 4 Icon_minitime18/5/2014, 21:29

Dokładnie, popieram opinię o Malii Wink. I chociaż sama nie przepadam za Stydią, to tu przynajmniej byłyby jakieś podwaliny związku, nie to co w przypadku Stalii, którą najwyraźniej nam Jeff chce zaserwować w s4 ;/. Ugh. Ale wciąż trzymam kciuki, że Malia okaże się Jennifer 2.0 Smile

Cytat :
myślicie, że Jackson pojawi się jeszcze w serialu? Podejrzewam, że coś wiecie na ten temat i pewnie zaraz mnie oświecicie czemu tak nagle zniknął
Szczerze wątpię, że Colton wróci - a jeśli tak, to najwyżej na gościnny występ, niestety ( Crying or Very sad strasznie mi szkoda, bo kochałam Jacksona i Lydię razem...).
Historia jest taka, że Colton miał początkowo normalnie występować w 3A (który to sezon miał być skupiony na nim i jego backstory), ale w ostatnim momencie, gdy Jeff już miał napisaną większość scenariuszy, Colton dał mu znać, że odchodzi do "Arrow" (serial stacji CW)... I powiadomił fanów przez Twitter. Um. Chociaż naprawdę lubię Coltona, to tu się zachował trochę nieprofesjonalnie Wink. A Jeff przez całą tę akcję wynalazł ten niezbyt logiczny i oryginalny wątek z True Alphą, bo musiał przepisywać scenariusze od nowa ;/..
Powrót do góry Go down
traugottt
Gość
Gość
traugottt


Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 18/05/2014
Age : 28
Skąd : Szczecin

Dręczące nas pytania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 4 Icon_minitime19/5/2014, 10:40

Rozumiem, dzięki za informację Very Happy To faktycznie masz rację, że strasznie nieprofesjonalne zachowanie i szkoda, bo bardzo byłam ciekawa przemiany wewnętrznej Jacksona po tych wydarzeniach...  Crying or Very sad 

No nic, pozostało mi oglądać Arrowa i oczekiwać pojawienia się Coltona Very Happy
Powrót do góry Go down
http://traugottt.tumblr.com
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Dręczące nas pytania - Page 4 Empty
PisanieTemat: p y t a nie   Dręczące nas pytania - Page 4 Icon_minitime25/2/2015, 16:59

Ja tak w ogóle z innej beczki się urwałam, ale.... czy nie zastanawialiście się nigdy skąd Stiles znał lub wiedział jak wygląda Derek? Nie wiem czy to dobry temat, ale prawdopodobnie Smile
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Dręczące nas pytania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 4 Icon_minitime25/2/2015, 19:38

Stiles wyhaczył go już dawno temu, śliniąc się na widok jego tyłka i mięśni #potwierdzone info ;D

A poważnie - jego ojciec jest szeryfem. Myślę, że gdy Derek wrócił do miasta, szeryf zwracał na niego uwagę i może powiedział coś do Stilesa "oo, wrócił ten, co mu spalili hacjendę z całą rodzinką w środku".
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Dręczące nas pytania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 4 Icon_minitime26/2/2015, 19:52

Nie znał go z jakiejś gazety przypadkiem? W której był artykuł o pożarze?


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dręczące nas pytania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dręczące nas pytania
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» FAQ, czyli pytania odnośnie RPG

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Ogólnie o serialu-
Skocz do: