Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mid-season trailer 4 sezonu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 09:46

http://vt.tumblr.com/tumblr_n98q9l5HLg1tp3mg2.mp4#_=_


Genialne. Scott i Perer genialni w promo. Najpierw obejrzę je jeszcze parę razy potem napiszę szczegóły:)

Przetłumacze dla tych osób ze storny . Po porzsstu wrzuce kwestie .
Peter: -Przewidziałem to..........przyjdą po nas ..............spalą nas do ziemii.
Malia:  -Wrócisz prawda?
Scott: -Dlaczego któś użył całej tej kasy tylko by nas zabić?
Stiles: - Ktoś chce żebyś nie żył....bardzo.
Parrish: - O jak wielu profesjonalnych zabójcach mówimy?
Derek: - Każdy kto ma pulę śmierci i podejmie wyzwanie/szansę.
Malia: - Może wszyscy powinniśmy uciekać z Beacon Hills by ratować nasze życia?
Scott: - Nikt więcej nie umrze.
Derek: - Więc wyślijmy im wiadomość. Ktokolwiek myśli że może na nas polować i zabijać nas dla pieniędzy dostanie miejsce(jego imię znajdzie się) na naszej puli śmierci.  (hahah Derek niezły teks. brawo!!!!!!!!!!!)
Peter: - Tak robiłem straszne, okropne rzeczy . Tak jak wiele innych ludzi( albo wielu osobom ale bardziej jestem za pierwszą wersją)
Liam: - By stać się bardziej wilkołakiem.
Scoot: - Albo bardziej potworem.
Lydia: - Nie wszystkie potwory robią potworne rzeczy.
Derek: - Cokolwiek Kate mi zrobiła, ciągle się dzieje.
Breaden:- Na prawdę myślisz że on już nie wróci?
Derek:- Na pewno nie żywy.
Kate:- Wykonujesz swój plan?(nie jestem pewny ale coś tam z planem Smile)
Peter:- I jestem tak blisko.
Scott:- Chcesz mnie?Weź mnie.
Peter:- Najpierw byłeś moją Betą Scott. To moje ugryzienie zmieniło twoje życie. I moje ugryzienie może je zakończyć.
Breaden: -Derek?Derek




myślicie że Scott zmieni się w prawdziwego wilka? Ten wilk podobny do Tylera Poseya hahaha Smile


Ostatnio zmieniony przez VoidOnis dnia 25/7/2014, 10:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 09:58

W ogóle zauważyliście, że Derek walczy tam z policją? Tak samo Parrish rzuca się na swojego współpracownika? Być może służby dowiadują się o supernatural i także biorą udział w dead pool?
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 10:12

Nie to przebrani assasyni(tak i się wydaje Smile ) Derek mniał fajną kwestię Smile
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 10:36

Po co mieliby się przebierać za policjantów? Nie ma w tym żadnego sensu ;p
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 10:40

Może element zaskoczenia? Mi się wydaje że ten wilk to na 100 procent Scott.
Derek w promie fajny. Kira nie miała żadnej kwestii.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 13:52

Nah, też mi się wydaje, że przebieranki za policjantów nie mają sensu, bez urazy, oczywiście Wink. Raczej myślę, że zaszło jakieś umyślne "nieporozumienie" i może Derek i Parrish zostali uznani za kryminalistów? Zresztą, dowiemy się podczas oglądania xD

Trailer całkiem niezły, taki... nastrojowy xD. Petera widzimy po raz pierwszy chyba przekształconego w Betę, do tej pory miał tylko same kły i oczy, huh. Aaaaaaand, WAIT. On chce zabić Scotta i zostać Alphą :Rolling Eyes: ?

Derek, Derek, Derek, nawet nie waż mi się umierać Razz . Chociaż pewnie jest tylko nieprzytomny ;p. I serio, na co ci kolejna dziewczyna tak szybko -.-? Nie miałeś już nauczki z Jennifer całkiem niedawno? Z Kate, która dopiero co wróciła zza grobu? To mnie tak "bawi", bo pamiętam, jak podczas s3 Hoech mówił, że Derek nie powinien mieć teraz żadnego romansu, a potem nadeszła ostatnia Wolf Watch i Jeff był jak: "Omg, romans dla Dereka, omg, znowu, omg, ale to fajne będzie!" facepalm

Aaaa, samochód Szeryfa pale ! Możecie mi powybijać wszystkich w tym serialu, ale Szeryf i Melissa mają żyć Evil or Very Mad !

Stiles nadal nieco bezużytecznie się plącze, ale podobała mi się jego scena z Lydią <3. Best friends forever <3.

W ogóle... wow, sporo tych płatnych zabójców się namnożyło Laughing
(no, ale kto by się nie połasił na ileś tam milionów ;p?)
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 18:00

Myślicie, że ten fragment, z powrotem nie jako żywym, może chodzić o Petera?
A może o Scotta skoro Melissa płacze?

Wgl. podoba mi się motyw ze Scottem przytulającym Liama, czekałem na takie sceny alpha-betha od poczatku drugiego sezonu, bo pomimo, iż Cora mówiła "Strata bety jest jak utrata części samego siebie" to Derek mnie do tego nie przkeonał. Krótko pamiętał o swoich zmarłych Betah, załamki nie było widać, a i za życia jakiejś wielkiej więzi z nimi nie miał.

A tutaj....Liam w scene "Especially if you were there" mnie rozwalił Razz
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime25/7/2014, 19:28

W trailerze widzimy Lydię i Masona. Ciekawe co oni razem robią.
To co Lydia mówi o potworach to albo do Scotta albo do Parisha jak się dowie że jest spn Smile

Czyli mamy odpowiedź na to czy inni też mogą się przemieniać w zwierzęta. Talia,Laura i Malia potrafią, pewnie Scott też to zrobi a Peter pewnie odkąd nie jest Alphą nie może przemieniać się w "bestię" Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mid-season trailer 4 sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Mid-season trailer 4 sezonu   Mid-season trailer 4 sezonu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mid-season trailer 4 sezonu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mid-season Trailer
» Season 4, CAN'T GO BACK
» SEASON 4 TEASER & SNEAK PEEK ZZA KULIS
» TEEN WOLF - Opening season 4
» Trailer s04 e05

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: