Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3x24 - The Divine Move

Go down 
+11
Demeter
Annie
Stylia
jeffster85
monika2325
Aid_than
Paramore
Solve
Black Rebel
BoginiSkarpety
ars_amandi
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Na ile oceniacie odcinek?
1
3x24 - The Divine Move Vote_lcap0%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
3x24 - The Divine Move Vote_lcap0%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
3x24 - The Divine Move Vote_lcap0%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
3x24 - The Divine Move Vote_lcap0%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
3x24 - The Divine Move Vote_lcap0%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
3x24 - The Divine Move Vote_lcap9%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 9% [ 1 ]
7
3x24 - The Divine Move Vote_lcap0%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
3x24 - The Divine Move Vote_lcap18%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 18% [ 2 ]
9
3x24 - The Divine Move Vote_lcap36%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 36% [ 4 ]
10
3x24 - The Divine Move Vote_lcap36%3x24 - The Divine Move Vote_rcap
 36% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 11
 

AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 03:00

Opinie przygotować... :Rolling Eyes: 1...2...3... Start! cheers 
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 06:52

OMG, Kate jest Avatarem! Surprised
I dzięki za zabicie moich dwóch ulubionych postaci, Jeff. Przynajmniej przywróciłeś Kate... Razz
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 06:56

Jezusiu święty, chciałam obejrzeć przed pracą, ale nie mogłam znaleźć i kupa. No i przez to ani tumblr ani we♥it nie mogę odwiedzić bo wszędzie SPOILEEEEERY. Zobaczyłam Kate i stwierdziłam, że na mnie już czas.

3x24 - The Divine Move Tumblr_n2w6b0xf4F1qg5c7uo1_250

Finał obejrzę dopiero po pracy. Mam motywację <3
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 08:46

DEREK MIAŁ HALUCYNACJE ZE STILESEM O.O
DEREK JEST POSTRZELONY (nie, nie umrze, Aiden wyrobił normę, zresztą Hoechlin w WW mówił coś o nowym obiekcie uczuć dla Dereka w s4 Wink) I OSOBĄ, Z KTÓRĄ ROZMAWIAŁ, DO KTÓREJ UDAŁ SIĘ PO POMOC W HALUCYNACJACH, KTÓRE PODSUNĄŁ MU STRAUMATYZOWANY KATE UMYSŁ, JEST STILES.
LEPIEJ - WRÓCIŁ NAJGORSZY KOSZMAR DEREKA, KATE, MORDERCZYNI CAŁEJ JEGO RODZINY, I U KOGO SZUKAŁ PODŚWIADOMIE SIŁY, WSPARCIA I ZROZUMIENIA :Rolling Eyes: ? WYPIERAJĄC TERAŹNIEJSZE WYDARZENIA? U STILESA <3333333333
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA cheers cheers cheers !!!

Nie, nie, to nawet jest jeszcze lepsze xD. Umysł Dereka przywołał Stilesa, by nie ześwirować w stanie paniki po postrzale. Hoechlin powiedział, że gniew nie jest już dłużej kotwicą Dereka. Stiles jest tym, co utrzymało Dereka przy życiu, co go uspokoiło, co mu wyjaśniło sytuację. STILES JEST KOTWICĄ DEREKA I love you I love you

Heh, całe 13 odcinków czekałam na ich minutową scenę razem, lol Razz . I to nawet nie był prawdziwy Stiles Laughing . Ale znaczenie ma jeszcze większe <3. Jednak jeśli chcą nas tym ugłaskać, to niech wsadzą to sb... Evil or Very Mad Bo to nie było "aż tak świetne", by wynagrodzić nam 12 odcinków bez niczego, fuck. Wciąż czekam na "I missed you", które Dylan chciał, by Stiles powiedział do Dereka -.-

W każdym razie jak przeglądam Tumblr, to dużo ludzi rezygnuje z oglądania s4 (nie, żebym się dziwiła, ok? Nie chcę mówić, ILE wątków zostało pourywanych, niewyjaśnionych albo zakończonych tak bezsensownie, że się głową chce walnąć w ścianę. Patrz: Malia, do której zaraz dojdę facepalm ) właśnie z powodu kiepskich scenariuszy, zbyt dużego skupienia się na efektownych walkach bez pokrycia zamiast postaciach i dziurach w fabule, a także z powodu braku Stereka. Jak MTV znowu przyjdzie się do największej, kurde, części fandomu łasić po głosy, by coś wygrać (jak w tym roku czy rok temu, oba z filmikami z Hobrienem na łodzi), to niech się pocałuje gdzieś Evil or Very Mad


Okay, co na plus?

- Kate.
S*ki nie cierpię Razz. Ale dobrze, że przynajmniej nie mamy jakiegoś obcego czarnego charakteru, tylko wróciliśmy do korzeni, bo mniej czasu zajmie to całe wprowadzanie i wyjaśnianie nowych postaci, motywów etc.
I ona czym niby jest? To jest ta cała She-Wolf? Bo faktycznie zgadzam się z przedmówczynią, wyglądała jak z Avatara Laughing
EDIT.: lol, Jill Wagner powiedziała, że Kate jest jaguarołakiem Laughing . Jaguar, omg, tak wygląda jaguar xD?? Tragiczny make-up Razz . I może Peter nie powinien się już do ludzi dotykać, bo sam jest wilkołakiem, a nagle spłodził sobie córkę kojota, przemienił swojego wroga w jaguara, przemienił dziewczynę w Banshee, a chłopaka w True Alphę. Just.. HOW szok ??
Szkoda mi tylko Dereka, bo on nigdy nie ma spokoju, nie ;/? A byłam pewna, że przynajmniej jego rodzina jest już pomszczona, fuck ;/

- Nogitsune!Stiles.
To chyba zawsze na plus Laughing . Baaaaardzo podobało mi się jego rozbawione, spokojne obserwowanie w szpitalu, jak Oni wszystkich mordują Razz. I jak sb 'żartował' z recepcjonistą, heheh, bby zawsze miało poczucie humoru xDD.
Scena w szkole, omg szok . Tak samo, jak nie mogłam nigdy dostrzec Eleny w Katherine (brawa, Nina), to tutaj też nie mogłam dostrzec Stilesa w Nogitsune, dlatego znowu duży podziw dla O'Briena I love you
I cudowne było to, jak się wkurzył, "Divine Move? DIVINE - FUCKING - MOVE??? YOU CAN'T FUCKING KILL ME, YOU FUCKING LOSER!!!!!" Laughing Laughing - Stiles tak świetnie się cofał, gdy ten parł do przodu ;D
Scena jego śmierci była nawet, nawet. W sensie.. całkiem logiczna, niech będzie, okay. i przyznam, że trochę wyglądał jak z horroru 3x24 - The Divine Move 3932743711

- Derek.
On faktycznie jest bohaterem, bo potrafi wznieść się nad własne doświadczenia i uprzedzenia <3. To, że był z Aidenem w chwili śmierci i obiecał opowiedzieć Lydii, co zrobił, że był dobry.. W stylu: nie zapominajmy, że to Aiden zabił Boyda rękami Dereka. A Derek wciąż mu wybaczył. Wow. I Argentowi. Dlatego moje bby nie zasługuje na powtórkę z Kate -.-

- DANNY!!!
cheers omg, omg, OMG!! Wszyscy sb zawsze żartowali, że Danny albo zacznie się podejrzewać w odcinku 4736388, że coś jest nie tak z jego przyjaciółmi, albo że - jako jedna z najinteligentniejszych postaci tam - on już wszystko wie :Rolling Eyes: . I ON WSZYSTKO WIE! YOU GO, DANNY, I LOVE YOU, DANNY Very Happy!!

- Sheriff “You’re gonna need a bigger gun” Stilinski.
Czy tu trzeba komentarza I love you I love you ? Myślałam, że serce mi stanie, gdy nie wiedziałam, czy to on będzie tą postacią do odstrzałki pale
Ale Stilinskich się tak łatwo nie pokona :Rolling Eyes:
Btw, Stiles nie ma oddzielnego podpunktu (sorry, bby, you know I love you ;***), ale podobało mi się to, jak był gotowy popełnić samobójstwo, by wszystkich uratować i że na koniec wpadł, że to iluzja - i to, że zemdlał, to też Laughing . Takie ładne nawiązanie do 3x01 Laughing
Och! I smutna jest ta jego depresja? PTSD? Poczucie winy?? Gdzie powiedział, że jedyną dobrą rzeczą w tym wszystkim jest to, że on też umiera Crying or Very sad . Stiles, no No !



Co na MINUS?
UGH...............

- Malia.
Więc rozumiem, że udajemy, że dziewczyna, która ostatnie 8 lat życia spędziła jako pi*przony kojot w ch*lernym lesie, NAGLE MOŻE ZACZĄĆ SIĘ, OT TAK, UCZYĆ W LICEUM, HM? HM????? NIE ZNAJĄC PODSTAW MATEMATYKI, CHEMII, FIZYKI ETC. Z KLAS NIŻEJ, BA, KURDE, CZYTANIA - I ONA NAGLE WŁAZI SB DO LICEUM I BĘDZIE SZŁA ICH PROGRAMEM??
No dzięki wielkie, jeszcze chyba nie spotkałam takiego geniusza. Wow, Jeff, wow. Nowy Einstein, HM?
Ponadto, teraz ma problemy z kontrolą? NIE, jak błysnęła sb oczami? Teraz??
I jest w watasze Scotta. No genialnie. I na co zabrała wtedy trupowi Nogitsune miecz? Mamy udawać, że jest dobra??
I dostaniemy Stalię, okaaaaaaaaay, fucking okay facepalm . Ona ma być zastępstwem za Corę, wtf? Już wolałabym Stydię, ugh

- Nietknięte wątki.
Peter krzyczący w finale 3A "I've always been the Alpha", wskazówki dot. Allison i innego Nogitsune (dlaczego Void mówił wtedy "my" na początku?"), halucynacje z Kate, to, że Deucalion przeżył etc. etc. etc.

- Lydia.
Nawet kijem nie chcę tykać tego, co Jeff zrobił z moją ulubioną bohaterką Evil or Very Mad Crying or Very sad . Jedyna jej rola - i to dosłownie, for fuck's sake - przez cały odcinek polegała na tym, że stała uczepiona ramienia Stilesa Surprised . I faaaaaaaaktycznie, odegrała wielką rolę w ratowaniu go jako jego kotwica. Och tak, ŻADNĄ. Taką samą, jak w tym odcinku, ugh. Co się stało z moją dawną, silną, niezależną Lydią Crying or Very sad ? Słodkie było to, jak zareagowała na śmierć Aidena, ale... nie no, serio, ludzie. Ona stała cały odcinek praktycznie nic nie mówiąc, owinięta wokół ręki Stilesa facepalm . Świetna rola dla dziewczyny, no świetna. Właśnie tego się obawiam, jeśli Jeff będzie chciał popchnąć w s4 Stydię w romantycznym kierunku. W 3A się przyjaźnili, byli partnerami, doskonałym zespołem detektywistycznym. W 3B nadal nie ma między nimi nic romantycznego, ale Jeff już usiłował coś przemycić na przyszły sezon i co? Z Lydii nagle zrobiła się "dama w opałach", która ciągle ląduje w ramionach swojego rycerza na białym koniu, Stilesa i robi tylko za ozdobę u jego boku facepalm . To jest strasznie niesprawiedliwe dla Lydii Evil or Very Mad . Wraz z odejściem Allison odeszła też jedyna kobieca postać w TW, która nie była definiowana przez bycie czyimś love interest. Była silna dla samej siebie. Tymczasem Kira od pierwszego odcinka jest ze Scottem, a Lydia i Malia włóczą się za Stilesem. No pięknie. Coś jest nie tak, jeśli faktycznie zaczynam cieszyć się na powrót Kate, bo przynajmniej ona ma facetów gdzieś i wie, czego chce i jak to osiągnąć Razz . Chociaż nadal szkoda mi Dereka i uważam ją za sajkotik bijacz Laughing

W poooooooorządku, to na tyle Wink. Jak sb jeszcze coś przypomnę, to ewentualnie dodam później Wink
Buziaki i do 23-ego czerwca 3x24 - The Divine Move 1844036096 !
9/10

I dzięki Ci, Boże, przynajmniej za Hobrien na pocieszenie w WW Crying or Very sad ...
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2z7auBhnS1rmb30oo10_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z7auBhnS1rmb30oo7_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z7auBhnS1rmb30oo4_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z7auBhnS1rmb30oo3_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z7auBhnS1rmb30oo2_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z7auBhnS1rmb30oo6_250
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 16:33

Ja się trochę zawiodłem na finale, spodziewałem się czegoś lepszego, mniej oczywistego.
Ludzie spodziewali się takie boom, którego brakło.

Nie spodobał mi się patent ze srebrem
Jako trucizną dla Oni.
A o ile mógłbym to kupić, to fakt, że Noshiko czyli
900 letnia Kitsune nie wiedziała o tym, że Oni mają takie słabe punkty
Mnie lekko przerósł, choć wypadło fajnie, ale po kimś takim wdrążonym w te tematy, można było spodziewać się takiej wiedzy xdd

Make up
Kate na Jagurołaka, mnie nie powalił, wyglądał raczej śmiesznie, ale to pewnie związane z kończącym się budżetem na ten sezon Razz

Co ciekawsze to istota ze spoileru w oryginalnej mitologii nazywa się Kanima, która my poznaliśmy sezon temu jako jaszczura, ale to moim zdaniem plus, bo zawsze jest coś, czego się nie spodziewamy Very Happy

Co do K.A.
Super, ale nikt nie zauwazył, że ona jednak żyje ? To co, przeleżałą w trumnie te kilka dni, potem została normalnie pochowana, i wyszła sobie z grobu ? Nie podoba mi się to Razz Aczkolwiek Kate lubiłem, więc nie jestem na nie.

I przynajmniej znamy już nowego antagonistę, i bedzie można skupić się też na innych wątkach, niż wprowadzeniu nowego zła.

Niestety, kiedy Już polubiłem Grzybiarzy, to oni zabijają jednego z nich Sad Scena była w sumie smutna, zwłaszcza kiedy Lydia to wyczuła, i kiedy wybiegłą na dwór. Biedaczka, najpierw straciła najlepsza przyjaciółkę, a na następny dzień chłopaka.

Niestety Beacon Hills traci na klimacie, podobnie jak to było z MF
Taa...pewnie Danny domyślił się, że oni są wilkołakami. Jak na moje oko, to powinno wprowadzić jakieś postacie bedące ludzmi nie wiedzacymi o co chodzi, a tak BH straciło swój urok

A zapomniałem
sytuacji z Oni i Grzybiarzem zabijajaćym go jest zaskakująca podobna do sytuacji Allison i oni. Wbita strzała w oniego, i miecz w postać, śmierć i ostatnie słówa w etc.
Więc bardzo podobne.

W wypowiedzi skupiłem się na wadach.
Bo odcinek słaby, na takie średnie 8.

Do tego Malia w szkole. SRSL? Nie chodizła do szkoły, ŻADNEJ i teraz ot tak sobie wchodzi do liceum?

Liczę na więcej Sterka w nowym sezonie Razz
Po mimo wszystko napalam się na niego.

3B>3A
Ale i tak 1 i 2 sezon ->najlepsze.


Wybaczcie za dziwny post Razz
Przeklejony z forum TVD, i tylko posuwałem spoilery(wiadoość tam dzieliłem na spoilery i tekst który spoilerem jest nie do końca xd)
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 17:13

Ashhh...Aż nie wiem co powiedzieć, pochwalę pielęgniarza który tacką chciał zatrzymać Oni xD Wgl uczę się na rejestratorkę medyczną i po tym odcinku serio powinnam się zastanowić czy to dobry zawód xD

Danny!!!!!! Super, że chłoptaś pojawił się w ostatnich odcinkach...Tylko skąd u licha on o wszystkim wiedział? Śledził ich? Czy może sam ma coś w sobie w pakiecie? Mogliby to jakoś rozwinąć... Ej Jeff miał zostawić otwartą furtkę dla bliźniaków, teraz mógłby jak już wrócić Ethan i mam nadzieję, że tak będzie! Ten uśmieszek Danny'ego moim zdaniem wskazywał na to, że dałby radę randkować z wilkołaczkiem xD

Najbardziej mi szkoda Lydi, straciła dwie bliskie osoby.. Ciekawe czy od razu wpadnie w przyjaźń z Kirą i z Malią czy jednak postawi na stare znajomości ze Stilesem i Scottem i Isaackiem. Chris ma ciężko, ale ma Isaacka, obaj są bez rodziny więc mogą się nią stać dla siebie.

Kate.. Serio? Padłeś, powstań, jagurowilkołak.

Ogl nie byłam przygotowana na ostatni odcinek a teraz po obejrzeniu nie czuję się jakoś "spełniona"... Co mi się jeszcze podobało? Sterek na końcu na pewno! Ta większa ilość palców u dłoni super xD Derek nie chciał sprawdzić na swoich xD
Gdzie wujcio Peter? To on powinien przywitać Kate skoro to jego wytwór.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 17:37

Paramore napisał:
Danny!!!!!! Super, że chłoptaś pojawił się w ostatnich odcinkach...Tylko skąd u licha on o wszystkim wiedział? Śledził ich? Czy może sam ma coś w sobie w pakiecie? Mogliby to jakoś rozwinąć...
Znalazłam do tego świetny post na Tumblrze Laughing . Bo faktycznie, masz rację, Jeff tego nie rozwinął (jak czegokolwiek, tak naprawdę ;/..), ale nikt z naszego stada, a zwłaszcza Scott i Stiles, nigdy nie przejmowali się cichym mówieniem na korytarzach czy lekcjach, czy w szatni, stojąc tuż koło Danny'ego Laughing . Nawet Kira zwróciła uwagę w 3x13 na ich beztroskie głośne gadanie o paranormalnych zjawiskach xDD.
I do tego chłopak sam wymiotował jemiołą w 3A i nikt mu tego nie wyjaśnił xD. W sumie nie trzeba wiele, by zauważyć w BH jest coś nie tak, zwłaszcza przy ich poziomie konspiracji Laughing

3x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o9_r1_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o5_250
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o7_r1_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o3_250
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o8_r1_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o6_250
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o4_2503x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o2_250

P.S. Zgadzam się, że ten pielęgniarz z tacą to prawdziwy bohater tego odcinka I love you Laughing
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 17:40

Przyjemnie mi się oglądało:). Ostatnio oczekuje od życia fajerwerków, więc dla odmiany trochę przystopuje i ocenie odcinek nie jako Fandomiarz, tylko zwykły widz!
1) Ta rzeż w szpitalu mnie dobiła. Jeff naprawdę wziął sobie do serca te zabijanie. Nie wystarczyła mu Allison. Komiczne było to jak ci ludzie reagowali. Jeden lekarz leciał na Oni z skoroszytem( lub kartą pacjenta xD whatever!!). Tekst Stiles'a ala Katherine "Czy mógł byś poprosić Melisę?... Widocznie będę musiał poszukać jej sam."
2)Melissa i Tatko Scoota wcale nie wyglądają ze sobą tak źle. Szczerze to nawet pasują do siebie bardziej niż Szeryf( takie jest moje zdanie ). Podoba mi się jego obietnica, że nie zostawi więcej ani jej, ani Scoot'a.
3)Sytuacja na posterunku też nie była normalna. Policjanci zamiast strzelać z oddali wchodzili Oni pod miecze haha!. Po drugie zastępca Szeryfa to straszny Rambo. Zauważyliście jak patrzył na Oni? Myślę że coś ukrywa, ale to już zostało powiedziane w ostatnim odcinku jak to te miasto go przyciągnęło(kotwica dla nadnaturalnych).
4) Boski tekst Aiden'a kiedy walczył razem z bratem i Derekiem z Oni. "I hate ninjas cool alien " 3x24 - The Divine Move 1833877730 
5) Zawiodłem się na Lydii. Nie wnosiła nic do odcinka, a przecież to finał!. Po za tym kiedy w śniegu walczyli z Nogitsune, dobiło mnie to jak Stiles zatrzymał całą akcje bo musiał się porozglądać!! WTF. Nie krepuj się popatrz na krzesło za tobą, Oni poczekają zanim poszatkują twoich przyjaciół. Luz.
6)To nie może być prawda! Mój Aiden. Nie mógł ich póścić wolno? Mogli przecież kiedyś gościnnie wrócić Twinsy bez jednego Twinsa to już nie to samo. Fuck You Jeff.. Pierwszy raz to pisze! Fuck you !
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2m47w9Jfz1s845hfo2_400
Normalnie tylko siąść i płakać. Idę zamknę się w sobie o.0. 3x24 - The Divine Move 2532718340 
Ale z drugiej strony cieszę się że Derek ustawił do porządku moich bliźniaków. Odeszli z godnością. Aiden wreszcie udowodnił że nie należy do tych złych, że potrafi pomyśleć o innych. Żałuje że Lydia tak słabo na to zareagowała, w końcu zrobił to głównie dla niej. Przyznam że mi łezka poleciała jak brat się z nim żegnał.
3x24 - The Divine Move Tumblr_n302bsatmS1s0rf8po1_500
S.P
[*]
A ty się Jeff wstydź !

7)Czyżby szykowała sie nowa przyjaźń? W sensie Kira i Lydia? Ja jakoś tego nie widzę. Kira jest yhm... inna!. Zostaje jeszcze Malia, ale tu już są dwa wybuchowe charakterki.

8)Ciekawe na jak długo będziemy mieli te żeńskie charakterki w obiegu. Jak straciliśmy prawie wszystkie nadnaturalne w 3B, tak teraz mamy Lydie, Kire, Malie i Kate. Widocznie Jeffowi nie chce się już pokazywać przez co Malia będzie musiała przechodzić podczas pełni, tak więc uczy ją pod koniec trzeciego sezonu, żeby ta była już "doświadczona" podczas czwartego.  Suspect 
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2z8yyG0rT1s18cq2o3_250

9) Danny wiedział!! Ha!. Dobre sobie. W sumie trudno się dziwić, w końcu jak to sam określił " Gościu to Beacon Hills". Jego pożegnanie z Ethanem było mniaśne. Mam nadzieję że ten się pojawi chociaż gościnnie raz czy dwa.Sad Good bye. :*
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2wdqkopxp1qixosbo7_250

10) Sterek się doczekał własnej sceny. Widocznie podświadomość Derek'a działa we właściwym kierunku. Ciekawe, ciekawe. Bardziej spodziewał bym się tego po Stiles'sie. Licze na Love Story w następnym sezonie.

11) No i na koniec Kate. Nie moge uwierzyć. Po co on bierze się za wątki z tą **** raz jeszcze. Nie mogłem jej znieść w pierwszym sezonie! a teraz ona wraca jakoby avatar! Dobre żarty. Przynajmniej można stwierdzić że Allison po nemetonie tak nie sfiksowała:).
3x24 - The Divine Move Tumblr_n2wdim9lQu1qixosbo5_250
Oceniam na 8/10 bo odcinek mnie ruszył, ale za słaby jak na finał.
Do zobaczenia w 4s!


Ostatnio zmieniony przez TwinsWolf dnia 25/3/2014, 17:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 17:45

Ars AmandiNiby tak, cała ekipa nie miała obiekcji by rozmawiać na głos..Ale to by wychodziło na to, że każdy mieszkaniec w Beacon Hills, w szczególności uczniowie liceum wiedzą o nadprzyrodzonych rzeczach xD A on tą jemiołą nie wymiotował bo on rozkminił te pola energetyczne?
No ale Danny mądry jest więc w sumie mógł sam dodać dwa do dwóch xD Obrazek boski xD
Haha pielęgniarz może uczył się czegoś od Scotta xD True Alpha i True Hero xD Rozszerzmy ten wątek, pielęgniarza w razie czego można wskrzesić xD
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 17:52

Haha dokładnie. Tutaj niewielu ginie na dobre, zwłaszcza postacie 3-planowe mają na to najlepsze szanse xD!
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime25/3/2014, 17:56

TwinsWolf napisał:
10) Sterek się doczekał własnej sceny. Widocznie podświadomość Derek'a działa we właściwym kierunku. Ciekawe, ciekawe. Bardziej spodziewał bym się tego po Stiles'sie. Licze na Love Story w następnym sezonie
Z bólem serca - i to prawdziwym bólem, y'know, w tym momencie mam ochotę rozwalić Jeffowi buzię, żeby poznał, co to ból ;p - love story w następnym sezonie nie będzie, ba, oni nawet nie będą sami (bo wolałabym, żeby byli sami jak już, a Stiles powinien mieć terapię po Nogitsune Crying or Very sad ).
Otóż Jeff w WW powiedział, że w s4 skupią się na romansie Stilesa i Malii (bleeeeeh, ludzie, oni ledwo co własne imiona znają, a podwalin pod związek tyle co nic facepalm !), a Derek dostanie własną dziewczynę, wyjątkowo nie-psychopatkę.
Wow :/
Czemu wszyscy muszą z kimś być na siłę O.o?
I Jeff się dziwi, że traci widzów -.-


Paramore napisał:
Niby tak, cała ekipa nie miała obiekcji by rozmawiać na głos..Ale to by wychodziło na to, że każdy mieszkaniec w Beacon Hills, w szczególności uczniowie liceum wiedzą o nadprzyrodzonych rzeczach xD A on tą jemiołą nie wymiotował bo on rozkminił te pola energetyczne?
Bo powinni wiedzieć Laughing ! Patrząc na to, co dzieje się ciągle w szpitalu, nawet teraz, w szkole.. ludzie, Kira stała w otoczeniu całego tłumu, który patrzył, jak ręką gasi strzelający iskrami przewód Laughing ! Po prostu Jeff to ignoruje, bo tak mu wygodniej Wink
Co do Danny'ego i jemioły - rozkminił je w pracy, którą podwędził mu Stiles, ale to chyba miało być coś związanego z Ethanem wtedy.. Nie pamiętam dokładnie. W każdym razie: w normalnym życiu takie rzeczy się nie dzieją, a zwłaszcza nie mają nic wspólnego z liniami energetycznymi ;D. Danny faktycznie musiał zacząć coś podejrzewać - dokładnie tak, jak powiedziałaś, on jest jednym z bystrzejszych bohaterów w tym serialu :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
monika2325
Odwiedzający
Odwiedzający
monika2325


Liczba postów : 20
Punkty : 1
Join date : 06/02/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime26/3/2014, 11:19

Mam spory niedosyt po finale, mogli zrobić dwugodzinny odcinek bo tak to jakoś szybko sobie dali rade z Nogitsune po tylu odcinkach...słaby występ Lydii-uczepionej non stop ramienia Stilesa,może rozwiną ją bardziej w nastopnym sezonie.Jakoś tak przeszli szybko do porządku dziennego po takich wydarzeniach, dobrze chociaż ze pokazali zapłakanego Scotta.No i na końcu Kate po jaką cholerę pomalowali ją na niebiesko???Od kiedy to Jaguary są niebieskie????Brak Allison w następnym sezonie, brak bliźniaków i brak Isaaka z tego co słyszałam...biedy to będzie sezon;(I z tą szkołą Malii to rzeczywiście macie racje-spędziła tyle lat w lesie jako kojot i teraz idzie ot tak do liceum-super...
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime26/3/2014, 13:20

10
Straszne że Oni teraz siekają tak wszystkich dookoła, a Nogitsuno-Stiles jak tak szedł przez szpital a tamci ciachali wszystkich dokoła a on taki wzrok niby zobojętniały, genialnie Dylan to zagrał, owacje na stojąco dla niego. To jak Isaac przeżywał śmierć Alisson i wspierał Chrisa <3 Piękne to było. Scena jak Chris każe Scottowi powtarzać zeznania biedaczek ledwo się trzyma, a Chris twardy jak skała, ale do czasu, można umieć pokonywać emocje, ale jak ginie dziecko to nawet najtwardszy człowiek zmięknie. Wszyscy najbliżsi Scotta i Stilesa zostali dziabnięci w jakiś sposób tymi katanami... to czekanie w niepewności czy nic im nie będzie było straszne. Walka Dereka i bliźniaków jak i Scotta i reszty była niesamowita, dobrze że Stiles wpadł na pomysł że to tylko złudzenie i w ten sposób wykonał Divine Move. Dzięki Isaacowi udało się pokonać resztę Oni i uwięzić Nogitsune. Aiden :(płakałam jak głupia, Lydia wpadająca w objęcia Stilesa ^^ Teraz ma 2 dziewczyny do wyboru, ciekawe czy wybierze Malie czy Lydię :DPożegnanie bliźniaków i pożegnanie Ethana z Dannym przesmutne :(Zatkało mnie to że Danny cały czas wiedział o wilkołakach i ten jego tekst koleś to jest Beacon Hills LOL. Rozmowa Mellisy z ojcem Scotta... czyżby szykował się powrót rodziców do siebie? Mam nadzieję że nie bo ja dalej ją widzę z tatą Stilesa Razz Wiedziałam po prostu wiedziałam po minie Chrisa z poprzedniego odcinka że ktoś z Argentów żyje teraz wiadomo że to Kate i jest Avatarem... czy kim tam jest? Co z Derekiem? Mam nadzieję że po tym postrzale nic mu nie będzie bo stanowczo zbyt wiele osób zginęło. Uśmiech Lydii do Malii czyżby szykował się nowy team? Scott uczący Malię... czekaj tu sobie teraz człowieku do czerwca.
Powrót do góry Go down
Stylia
Odwiedzający
Odwiedzający
Stylia


Liczba postów : 29
Punkty : 4
Join date : 22/03/2014
Age : 25

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime26/3/2014, 18:11

Wow dobry odcinek, chodź po finale spodziewałam się nieco więcej ! Smile
Kolejny sezon startuje dopiero pod koniec czerwca. I jak tu wytrzymać do tego czasu ? :O
Przede wszystkim cieszę się, że Stiles wrócił " w miarę" do formy, bo nie można tego nazwać kompletnym powrotem do zdrowia.Mimo to super, że w końcu Stiles tyle nie cierpi.
Jak dla mnie brak Alison w kolejnym sezonie to brak jakiejś części tego serialu... Nie wiem, jak poradzę sobie bez tej części.
Mam nadzieję, że romans Kiry i Scotta odrobinę rozkwitnie, a znajomość Lydii i Stilesa w końcu nabierze rumieńców ! Smile
Co do bliźniaków... Polubiłam ich. Oboje mieli naprawdę wielkie odejście i na pewno każdy ich zapamięta, jako fajnych licealistów Beacon Hills.
Można też zauważyć, że Chris bardzo zbliżył się do Isaaca. Przemknęła mi się nawet myśl o adopcji, choć wiem, że to cholernie głupie XD
Co do Kate, to jak on mogła tak po prostu sobie wrócić po takim czasie? Szczerze to jej nienawidzę i coś czuję, że ostro namiesza w 4 sezonie.
A wy co myślicie ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime26/3/2014, 18:54

BoginiSkarpety napisał:
OMG, Kate jest Avatarem! Surprised
I dzięki za zabicie moich dwóch ulubionych postaci, Jeff. Przynajmniej przywróciłeś Kate... Razz
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 
Ja w pierwszej chwili pomyślałam o Mystique z Mutantów, bo nawet podobna była, ale cóż, może być i avatar! Wgl, wtf co za akcja ;o. Jak Kate może być wilkołakiem, no sorry, ale to sprzeczne jest. Pani Argent według kodeksu się przynajmniej zabiła, a ona co... Za bardzo ceni sobie życie? No spoko ;o. Aczkolwiek świetnie, że wróciła, chociaż za nią nie przepadałam nigdy. Mimo to szokujący koniec. Aaa no i zwierzenia Stereka  Laughing  pomyślałam, sobie, że Amanda się pewnie cieszyła  I love you  I czytając komentarz, nie pomyliłam się, hahaa.

ars_amandi napisał:
I może Peter nie powinien się już do ludzi dotykać, bo sam jest wilkołakiem, a nagle spłodził sobie córkę kojota, przemienił swojego wroga w jaguara, przemienił dziewczynę w Banshee, a chłopaka w True Alphę. Just.. HOW 3x24 - The Divine Move 444257547 ?? 
Peter jest cudotwórcą. Albo czymś zupełnie odwrotnym skoro przemiania ludzi w takie coś... Udało mu się kiedykolwiek stworzyć wilczka? ;x Na pewno, ale mimo wszystko nie wiem, co w tych żyłach Petera płynie xd.

Ogólnie to przeczytałam gdzieś, że Jeff podkreśla siłę kobiet i ich mocne stanowisko jako liderek i wgl... A tu Kira i Lydia zostały przedstawione w tym odcinku... No słabo. Ejj kurcze, Kira mnie irytowała, a przecież to moja ulubiona postać! Szczególnie tym, że stała przy Lydii pod koniec i jej smęciła jak to chce a nie może... Co to było w ogóle? A Lydia... Zaniżono jej inteligencje i robiła za podpórkę i tu zgadzam się z Amandą ;o. 

Ale i tak najbardziej mnie zniszczyła śmierć Aidena i rozmowa bliźniaków. No cholera tego się nie spodziewałam  affraid  dlatego też rzewnie płakałam. Jak przy Alli nie płakałam, choć powinnam, bo przecież to było dopiero straszne i smutne, to teraz masakra jakaś. ;/  Surprised  Zabiło mnie to. Jak mogli, no? No i kurcze to jak Lydia zareagowała, w sumie widać było, że się przejęła, no bo jednak... Ale nawet tam nie podeszła. Nie wiem, no.  pale  pale  Nadal mi smutno, nie mogę tego przełknąć, bo tego się nie spodziewałam ;/.
Kolejna oburzająca sprawa odnośnie bliźniaków. No halo, niby skąd Danny to wiedział skoro wszyscy to skrupulatnie przed nim ukrywali? Ja się pytam skąd. Przecież tak genialny nie jest, żeby to samemu wywnioskować. Niczego nigdy nie widział, nie słyszał, a wytłumaczenie, że... 3x24 - The Divine Move Tumblr_n2z5anv7xK1qcbki6o2_250 mnie nie zadowala. No sorry, nie mógł tak po prostu o tym wiedzieć, nie ma bata! Chyba, że coś widział. Wtedy to kupię jeszcze jakoś. 

I zgadzam się z TwinsWolf, bo ta rzeź w szpitalu i na posterunku nie była normalna. Ja wiem, że... TO BEACON HILLS JEST, ale mimo wszystko... Co teraz? Ok, była rzeź, jacyś zamaskowani faceci, którzy potrafią się rozpuścić w powietrzu nas zaatakowali, ale ejj zapomnijmy o tym? To trochę nierealne. Takie wydarzenie powinno nieść za sobą konsekwencje, no nie? ... Tego nie zczaiłam trochę. Ale ok, trochę dramaturgii się przyda. Strasznie się o Melissę martwiłam, ale przecież Mummy Wolf musi być! Very Happy

Poza tym to nie wiem... Nie uważam, by wprowadzenie mnóstwa nowych postaci w 4s było dobrym pomysłem, mamy już wystarczająco i wystarczająco niewyjaśnionych wątków. 
Mimo wszystko efektownie i fabularnie mi się podobało xD dlatego 10 Razz
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime26/3/2014, 19:21

Annie, moja kochana xDD
Cytat :
Aaa no i zwierzenia Stereka pomyślałam, sobie, że Amanda się pewnie cieszyła I love you I czytając komentarz, nie pomyliłam się, hahaa.
Shh Laughing . Radość mi po części została (bo to Stiles jest safe place dla Dereka, nikt inny, a-a, żaden Scott, żadna Paige, żadna Talia, tylko Stiles I love you ), ale z drugiej strony, toto nadal nie była ich wspólna scena -.-. Bo Stiles mu się tylko śnił. Serio, 12 odcinków i zero interakcji, idę ubić Jeffa Razz. A na dodatek to był jeden z symptomów PTSD Dereka, tzw. Maladaptive daydreaming, więc mi jeszcze bardziej smutno Crying or Very sad Crying or Very sad . On nigdy nie może mieć miłych rzeczy w życiu Sad

Cytat :
Ogólnie to przeczytałam gdzieś, że Jeff podkreśla siłę kobiet i ich mocne stanowisko jako liderek i wgl... A tu Kira i Lydia zostały przedstawione w tym odcinku... No słabo. Ejj kurcze, Kira mnie irytowała, a przecież to moja ulubiona postać! Szczególnie tym, że stała przy Lydii pod koniec i jej smęciła jak to chce a nie może... Co to było w ogóle? A Lydia... Zaniżono jej inteligencje i robiła za podpórkę i tu zgadzam się z Amandą ;o.
Heh, nie tyle Jeff podkreśla, co mówi, że podkreśla Wink. Masz rację we wszystkim, co napisałaś, one nie są ostatnio przedstawiane jako silne i niezależne od facetów osoby i fandom to zauważa Evil or Very Mad . A to, co Jeff sam o sobie mówi.. Mi się go już czasem nie chce słuchać, bo takie głupoty chrzani ;/. I Kate jako jaguar, i Stalia, i kolejne tortury dla Dereka, i durne romanse zamiast terapii... UGH. Meksyk Razz

Cytat :
No halo, niby skąd Danny to wiedział skoro wszyscy to skrupulatnie przed nim ukrywali? Ja się pytam skąd. Przecież tak genialny nie jest, żeby to samemu wywnioskować. Niczego nigdy nie widział, nie słyszał, a wytłumaczenie, że... mnie nie zadowala. No sorry, nie mógł tak po prostu o tym wiedzieć, nie ma bata! Chyba, że coś widział. Wtedy to kupię jeszcze jakoś.
8 postów wyżej właśnie napisałam, czemu wiedział i dałam gifset z przykładami, gdzie Danny mógł wszystko zauważyć i się domyślić Laughing . Poza tym w normalnym życiu człowiek nie wymiotuje jemiołą ni z tego, ni z owego, a biedakowi się to przytrafiło xD. A Scott i Stiles niczego nie ukrywają, oni gadają na cały głos na korytarzach i koło samego Danny'ego (ofiary z ludzi i dziewictwo) o sprawach nadnaturalnych, aż się dziwię, że więcej osób już się nie kapnęło, o co chodzi Laughing Laughing
Pamiętasz, jak w 3x13 nawet Kira zwróciła im o to uwagę ;p?
I BFF Danny'ego był Kanimą:
3x24 - The Divine Move Tumblr_n30h0p2COL1qfg6byo1_250
Pełnia księżyca. Danny wiedział już wtedy Very Happy

Cytat :
ta rzeź w szpitalu i na posterunku nie była normalna. Ja wiem, że... TO BEACON HILLS JEST, ale mimo wszystko... Co teraz? Ok, była rzeź, jacyś zamaskowani faceci, którzy potrafią się rozpuścić w powietrzu nas zaatakowali, ale ejj zapomnijmy o tym? To trochę nierealne. Takie wydarzenie powinno nieść za sobą konsekwencje, no nie?
DOKŁADNIE!! Jakim cudem oni chcą to teraz wszystko zatuszować O.o?? W końcu były kamery ochrony. Byli świadkowie. Stiles nadzorował całą rzezią w szpitalu, dokonaną przez dwóch zamaskowanych zabójców z katanami. Nawet szeryf przecież nie powinien mieć jak tego uciszyć, Stiles powinien być postawiony w stan oskarżenia ;/..
Ale wiesz, pewnie będzie jak z Winchesterami po s7, gdzie wszyscy wygodnie zapomnieli, że oni byli w TV jako poszukiwani seryjni mordercy Laughing
Powrót do góry Go down
Demeter
Gość
Gość
Demeter


Liczba postów : 2
Punkty : 0
Join date : 17/03/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime26/3/2014, 22:13

Moim zdaniem za ławo pokonali Nighkitsune. Miał być taki trudny przeciwnik a tu co Scott go ugryzł Kira przebiła mieczem i po sprawie. Neutral  Szkoda że pozbyli się  Nighkitsune bo lubiłam go. Chociaż był zły. Sad  Scena w szpitalu gdzie Nighkitsune przebija pielęgniarza a potem mówi: „Pewnie  będę musiał ją sam znaleźć.”  Uśmiałam się to była jedna z śmieszniejszych scen od początku drugiej połowy trzeciej serii. Very Happy  (Wiem że mam dziwne poczucie humoru.) Biedna Lydia najpierw straciła najlepszą przyjaciółkę a teraz chłopaka. Sad  Danny wie co się dzieje w Beacon Hills. Smile  Teraz trzeba czekać do 23 czerwca. Sad Ps. Stiles jest Wilkołakiem czy nie bo jak Scott ugryzł Złego Stiles’a to teraz Stiles powinien się przemienić  Wilkołaka nie, ciekawe?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime26/3/2014, 22:26

Demeter,
Cytat :
Moim zdaniem za ławo pokonali Nighkitsune
*Nogitsune, nie Nighkitsune Wink. I też się zgadzam, że stanowczo za łatwo, zwłaszcza jak na 1000-letni byt ;/

Cytat :
Ps. Stiles jest Wilkołakiem czy nie bo jak Scott ugryzł Złego Stiles’a to teraz Stiles powinien się przemienić  Wilkołaka nie, ciekawe?
I odpowiadając na pytanie - nie, Stiles nie jest wilkołakiem i nim nie będzie Smile. Ugryzienie dotyczyło jedynie ciała Nogitsune, którego już prawie nic nie łączyło z oryginalnym Stilesem (od czasu tych wymiocin, heh, genialna scena xDD), więc spokojnie, Stiles zostaje sobą i człowiekiem xDD
Mam nadzieję, że pomogłam Smile
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime27/3/2014, 22:27

Słaby był ten odcinek jak na finał, mogli się bardziej postarać.
Stydia!  I love you Wyglądali jak married couple <3 Jeszcze ulga na twarzy Lydii jak Stiles się ocknął *.* Liczę na jakiś postęp w ich relacji w s4.
Danny wie o wilkołakach? To chyba jakaś kpina. Żałosny był ten ruch. Niby jak się dowiedział? Coś mi tu nie gra.
Dobrze, że zginął Aiden, a nie Isaac (ale on i tak odchodzi UGH).
Ja już nie wiem kto zostanie w tym sezonie 4, wszyscy odchodzą...
Dobrze, że wróciła Kate, dobry obrót spraw, tylko ten makijaż to jakaś porażka... Od kiedy jaguary są niebieskie?
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
szmaercia
Wtajemniczony
Wtajemniczony
szmaercia


Liczba postów : 176
Punkty : 0
Join date : 25/06/2012
Age : 25
Skąd : Małopolska

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime9/4/2014, 13:48

Odcinek nawet, nawet muszę przyznać! :DJednak z tego wszystkiego szkoda mi chyba połowy bohaterów bo zamordowali dwie lubiane w serialu postacie! Co prawda nie zmusi mnie to do zaprzestana całkowitego oglądania 4 sezonu (no bo Stileeeeees) ale mimo wszystko.
Dość bardzo przez ten czas polubiłam Kirę, dlatego może odejście Allison nie zabolało mnie AŻ tak bardzo. No ale Aiden??? NO WEŹ!
Mimo wszystko zostało masę wątków dalej nierozwikłanych i mam nadzieje, że będą do tego wracać w następnym sezonie.
OKROPNIE NIE PODOBA MI SIĘ TO, ŻE CIOTKA ALLISON WRACA. 'COME ON DUDE! LEAVE IT.
Ciekawe czy doczekamy się w nowych odcinkach Stiles & Lydia? A może już odpuścili całkowicie?
Powrót do góry Go down
arek66
Gość
Gość



Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 23/05/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime24/5/2014, 13:47

ars_amandi napisał:
DEREK MIAŁ HALUCYNACJE ZE STILESEM O.O
DEREK JEST POSTRZELONY (nie, nie umrze, Aiden wyrobił normę, zresztą Hoechlin w WW mówił coś o nowym obiekcie uczuć dla Dereka w s4 Wink) I OSOBĄ, Z KTÓRĄ ROZMAWIAŁ, DO KTÓREJ UDAŁ SIĘ PO POMOC W HALUCYNACJACH, KTÓRE PODSUNĄŁ MU STRAUMATYZOWANY KATE UMYSŁ, JEST STILES.
LEPIEJ - WRÓCIŁ NAJGORSZY KOSZMAR DEREKA, KATE, MORDERCZYNI CAŁEJ JEGO RODZINY, I U KOGO SZUKAŁ PODŚWIADOMIE SIŁY, WSPARCIA I ZROZUMIENIA :Rolling Eyes:? WYPIERAJĄC TERAŹNIEJSZE WYDARZENIA? U STILESA <3333333333
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA cheerscheerscheers!!!

Nie, nie, to nawet jest jeszcze lepsze xD. Umysł Dereka przywołał Stilesa, by nie ześwirować w stanie paniki po postrzale. Hoechlin powiedział, że gniew nie jest już dłużej kotwicą Dereka. Stiles jest tym, co utrzymało Dereka przy życiu, co go uspokoiło, co mu wyjaśniło sytuację. STILES JEST KOTWICĄ DEREKA I love youI love you

Widziałem teorię na tumblrze, ale sądziłem, że ktoś sobie robi jaja. Nigdy nie przypuszczałem, że ktoś w to uwierzy  Laughing 
Stiles kotwicą Dereka?  Laughing Chłopak, z którym nic go praktycznie nie łączy? No dobra, mieli kilka zabawnych scen przez te 3 sezony, ale serio kotwica?  Laughing 
Ludzie to naprawdę potrafią się doszukiwać fantastycznych rzeczy.
A może w tym śnie Dereka występował Stiles, tylko dlatego, bo on ma największe doświadczenie jeśli chodzi o rozpoznawanie co jest jawą, a fikcją. I tu jak nic pasowało to, aby właśnie on udzielił Derekowi rady z tymi palcami - szczególnie, że w 3B borykał się z takimi problemami.
Nie sądzę, aby ta scena oznaczała, że Stiles jest dla Dereka jakąś bliską osobą. Stiles po prostu pasował do tej sceny, bo umiał odróżnić jawę od fikcji i tutaj pasowało, aby to on udzielił Derekowi tej rady.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime24/5/2014, 14:39

arek66,
Laughing aż czuję się zaszczycona, chodzisz i czepiasz się teraz każdego mojego postu xD! A jak podobał ci się sam odcinek Razz?

Posłuchaj, Stiles jest kotwicą Dereka i z ogromną przyjemnością poprę ci to dowodami, które tak uwielbiasz Razz

Po pierwsze, na konwencji w lutym 2014 (Days of the Wolf) przez Tylera Hoechlina (odtwórca roli Dereka), zostało powiedziane, że okaże się w 3B, że gniew nie jest już jedyną kotwicą Dereka i że ma coś innego, co pomoże mu się skupić.
No i wszyscy zaczęli przypuszczać, że to może jego wataha, czyli Scott, Stiles i cała reszta... Ale wyszło na to, że tylko Stiles, bo nikt z tej innej "reszty" nie pojawił się w jego podświadomości. Bo sorry, ale co innego mogłoby być wskazane na to, że zakotwiczyło go w rzeczywistości w 3B? Nie zauważyłam podobnych scen ;p

Po drugie, w tym wywiadzie (załączę ci aż link: https://www.youtube.com/watch?v=9ZI9hJ2BZYg), Jeff Davis powiedział, że ta scena była oparta na noweli An occurrence at Owl Creek Bridge. Wyobraź sobie, że Derek został porównany do faceta, którego życie znalazło się w niebezpieczeństwie i który w tym momencie, z powodu doznanego szoku, zaczął widzieć w halucynacjach swoją żonę, która pomogła mu wrócić do rzeczywistości. Omg, jaką rolę spełnia więc Stiles? Jego żony! Szok, nie Razz? Faktycznie Tumblr to wszystko wymyślił...

Widzisz więc, nikt się niczego nie doszukuje, zostało to potwierdzone przez samego Jeffa i Hoechlina, co ty na to Wink?

I Derek i Stiles nie mieli kilku zabawnych scen przez te trzy sezony, tylko, jakbyś nie zauważył, Stiles - jako jedyny - bezinteresownie zawsze pomagał Derekowi i ratował jego życie i vice versa -.-. Przykładowo scena w basenie, gdzie na koniec wolał sam z nim utonąć niż go puścić, albo jak cofnął się do windy, by go ocucić i wydostać ze szpitala, mimo że Scott go olał. Albo jak Derek obrócił się plecami do przeciwnika, żeby kazać uciekać Stilesowi. Plus, tylko Stilesowi Derek może ufać, bo Scott i Deaton go zdradzali i nim manipulowali. I że spędził cały sezon 3B, szukając sposobów, by nie musieć go zabijać, mimo że i Jacksona, i Lydię, i Jennifer chciał zabić. I Tyler Hoechlin powiedział, że Derek dba i troszczy się o Stilesa. Ale okay, zauważyłam, że ty tylko powierzchownie oglądasz.

Cytat :
A może w tym śnie Dereka występował Stiles, tylko dlatego, bo on ma największe doświadczenie jeśli chodzi o rozpoznawanie co jest jawą, a fikcją. I tu jak nic pasowało to, aby właśnie on udzielił Derekowi rady z tymi palcami - szczególnie, że w 3B borykał się z takimi problemami.
Nie sądzę, aby ta scena oznaczała, że Stiles jest dla Dereka jakąś bliską osobą. Stiles po prostu pasował do tej sceny, bo umiał odróżnić jawę od fikcji i tutaj pasowało, aby to on udzielił Derekowi tej rady.
Ooooooch, naprawdę Razz? Skoro nie kontaktowali się ze sobą przez cały sezon, to skąd Derek miał wiedzieć, czy Stiles ma z tym jakieś doświadczenie czy nie? I jak, może mi wyjaśnisz, prawdziwy Stiles z doświadczeniem miał udzielić mu tej odpowiedzi WE ŚNIE Razz? Sorki, mają jakieś połączenie telepatyczne czy co Razz?

Ech... Jak sam powiedziałeś, ty "sądzisz". Ja mam dowody, które ci właśnie przedstawiłam. I doceniłabym, żebyś przestał czepiać się tego, co mówię, a zajął się normalnym udzielaniem w tematach. Chcesz coś opowiedzieć o samym odcinku ;p?
Powrót do góry Go down
arek66
Gość
Gość



Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 23/05/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime24/5/2014, 15:12

Zostałoby potwierdzone, gdyby ktoś powiedział "Tak, Stiles jest kotwicą Dereka". A z tego co tu przytoczyłaś, to nadal są tylko przypuszczenia. Sorry.
I niby dlaczego to akurat Stiles miałby być kotwicą Dereka? Bo się w nim zakochał?  Laughing Jeny, myślę, że nawet Jeff nie wyskoczyłby z taką bzdurą.

ars_amandi napisał:
arek66,
Ooooooch, naprawdę Razz? Skoro nie kontaktowali się ze sobą przez cały sezon, to skąd Derek miał wiedzieć, czy Stiles ma z tym jakieś doświadczenie czy nie? I jak, może mi wyjaśnisz, prawdziwy Stiles z doświadczeniem miał udzielić mu tej odpowiedzi WE ŚNIE Razz? Sorki, mają jakieś połączenie telepatyczne czy co Razz?

To nie Derek miał wiedzieć, tylko my widzowie wiedzieliśmy jakie doświadczenia miał Stiles w 3B i dlatego idealnie pasował do tej sceny. I dlatego został tam umieszczony. To stworzyło ciekawą paralelę pomiędzy pierwszym odcinkiem 3B, gdzie to Stiles próbował zorientować się co jest jawą, a co snem, a finałem, gdzie sytuacja powtórzyła się z Derekiem.

ars_amandi napisał:
arek66,
Ech... Jak sam powiedziałeś, ty "sądzisz". Ja mam dowody, które ci właśnie przedstawiłam.

Przedstawiłaś mi swoje hipotezy, opierające się na wywiadach, nie dowody. Jeśli nie rozumiesz, co mam na myśli, to radzę zapoznać się z definicją słowa "dowód".

ars_amandi napisał:
arek66,
I doceniłabym, żebyś przestał czepiać się tego, co mówię, a zajął się normalnym udzielaniem w tematach. Chcesz coś opowiedzieć o samym odcinku ;p?

Analizujemy przecież scenę z odcinka  Wink Mam prawo komentować posty innych użytkowników i to właśnie robię Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime24/5/2014, 15:29

Cytat :
Zostałoby potwierdzone, gdyby ktoś powiedział "Tak, Stiles jest kotwicą Dereka". A z tego co tu przytoczyłaś, to nadal są tylko przypuszczenia. Sorry.
Przypuszczenia? Przypuszczenia kogo? Jeffa, który porównał ich konkretnie do pary małżeńskiej, która ugruntowuje siebie w rzeczywistości? Czy Hoechlina, który powiedział, że zostanie pokazana nowa kotwica Dereka w 3B? Sorry, ale chyba ty potrzebujesz mieć podane wszystko na srebrnej tacy, a coś takiego, jak połączenie punktu A i B i wyciągnięcie wniosku jest poza twoimi umiejętnościami facepalm

Cytat :
I niby dlaczego to akurat Stiles miałby być kotwicą Dereka? Bo się w nim zakochał? Jeny, myślę, że nawet Jeff nie wyskoczyłby z taką bzdurą.
Stiles się zakochał w Dereku O.o? Wow, thankyou! Czekałam na tę wieść od dawna Razz. Wiem, że się z nim przyjaźni i uważa go za atrakcyjnego fizycznie, ale nie wiedziałam nic o miłości, interesujące..
A to, że Jeff ich porównał do pary małżeńskiej w tej scenie, nie oznacza, że oni parą małżeńską ;p

Cytat :
To nie Derek miał wiedzieć, tylko my widzowie wiedzieliśmy jakie doświadczenia miał Stiles w 3B i dlatego idealnie pasował do tej sceny. I dlatego został tam umieszczony. To stworzyło ciekawą paralelę pomiędzy pierwszym odcinkiem 3B, gdzie to Stiles próbował zorientować się co jest jawą, a co snem, a finałem, gdzie sytuacja powtórzyła się z Derekiem.
Taaak, wtedy to nie byłaby paralela, tylko spinająca całość klamra, jak już ;p. Paralelą byłoby, jakby Derek liczył własne palce i odniosłoby się to do sceny, gdzie Stiles liczył swoje. Paralelą jest częściowo do tego, jak Stiles liczył palce Scotta, ech. Ale już się nie bd kłócić na temat nazewnictwa, bo nie o to tu chodzi.
I nie chodzi też o doświadczenia Stilesa, które widzimy my, jako widzowie, bo nie tobie śnił się Stiles, tylko Derekowi. Jednak w porządku, spoko, ty i tak będziesz twierdził, że to nie musi być wiarygodne, nie musi być dla Dereka żaden powód i podstawa, by Stiles mu się śnił, bo to przecież "serial fantastyczny" Razz

Cytat :
Przedstawiłaś mi swoje hipotezy, opierające się na wywiadach, nie dowody. Jeśli nie rozumiesz, co mam na myśli, to radzę zapoznać się z definicją słowa "dowód".
Lol, słucham? Przestawiłam ci słowa tych osób -.-. Przy Jeffie nawet nie podałam żadnej "hipotezy", bo jego słowa są wystarczające, a przy Hoechlinie to był wniosek.
Ale do ciebie nic nie dotrze, jak się przy czymś uprzesz, nie ;p? Nieważne, czym bym ci to poparła. I naucz się, że w serialu rzadko kiedy powiedzą coś wprost od razu, bo jeśli chodzi o relację Dereka i Stilesa i wyjaśnienie np. dlaczego Derek był królem na szachownicy, to Jeff powiedział, że to będzie omówione dopiero w s4 i teraz nie może nic zdradzić, bo to spojler. Oni nie mówią wprost, bo chcą, żeby widzowie byli zaciekawieni.
W ogóle ciekawi mnie to, co ty miałeś w liceum z interpretacji wierszy i opowiadań Razz. O ile chodzisz do liceum, oczywiście, w końcu nie wiem, ile masz lat Wink

Cytat :
Analizujemy przecież scenę z odcinka Mam prawo komentować posty innych użytkowników i to właśnie robię
Bby, analizowałbyś scenę, jakbyś nie zacytował mojej wypowiedzi i nie zaczął się z niej śmiać Wink. I "innych użytkowników"? Pozwól, że poczekam, aż przyczepisz się do kogoś oprócz mnie Laughing
Powrót do góry Go down
arek66
Gość
Gość



Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 23/05/2014

3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime24/5/2014, 15:54

Jeff w tym wywiadzie powiedział tylko, że inspirował się "An occurrence at Owl Creek Bridge". To wcale nie oznacza, że jak to określiłaś "porównał ich konkretnie do pary małżeńskiej, która ugruntowuje siebie w rzeczywistości". On tylko z tej noweli zaczerpnął jakiś tam pomysł, większy czy mniejszy, nie wiemy. Ale nie oznacza to, że Stiles jest dla Dereka taką kotwicą, jaką chociażby Allison była dla Scotta. To nie miałoby sensu.
Hoechlin powiedział, że zostanie pokazana nowa kotwica. Nie powiedział, że to Stiles. Więc jaki to dowód? A może chodzi właśnie o przynależność do watahy, do Scotta, o którym tak pięknie w finale wypowiadał się do bliźniaków. Tamta scena była o wiele bardziej znacząca, jeśli chodzi o to, co może być kotwicą Dereka - jak mówił o idei przywódcy watahy, o ratowaniu przyjaciół.
Sam Stiles jako kotwica Dereka nie miałby sensu, bo tych dwóch nic szczególnego nie łączy. W 3B nawet nie mieli chyba żadnej sceny  Laughing 
ars_amandi napisał:
I "innych użytkowników"? Pozwól, że poczekam, aż przyczepisz się do kogoś oprócz mnie
Na tym forum tylko Ty piszesz śmieszne rzeczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3x24 - The Divine Move Empty
PisanieTemat: Re: 3x24 - The Divine Move   3x24 - The Divine Move Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3x24 - The Divine Move
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 3x24 - 2 trailery & 2 sneak peeki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 3-
Skocz do: