Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Basen Beacon Hills

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime27/1/2013, 23:39

Witaj na basenie

Basen Beacon Hills Allison-Jackson-jackson-and-allison-24302119-500-283
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime27/1/2013, 23:45

Na basen przychodziłem rzadko. Nie dlatego, że nie lubiłem pływać bo pływam całkiem nieźle ale dlatego, że często bywa tu Jackson. Jest to jakby jego obowiązek skoro jest kapitanem drużyny pływackiej ale jego obecność tutaj zawsze psuje mi radość z pływania.
Dzisiaj jednak postanowiłem tu wpaść i tym samym odpocząć trochę od ciągłego siedzenia w domu.
Położyłem moją torbę na trybunach i przyglądałem się pływającym w basenie osobą szukając tam kogoś znajomego.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime2/2/2013, 20:44

Derek kazał nam poćwiczyć poza metrem. Pobiegać, pojeździć na rowerze... Ja preferowałam pływanie, to mnie relaksowało, w jakimś stopniu. Ubrana w czerwony jednoczęściowy kostium stanęłam nad basenem i spięłam włosy klamrą. Rozejrzałam się wokół i nagle dostrzegłam Stilesa, z drugiej strony basenu. Westchnęłam, ostatnio coś często na siebie wpadaliśmy. Jeszcze pomyśli, że go prześladuje, dlatego nie patrząc na niego już dłużej pośpiesznie weszłam do wody. Od razu zaczęłam płynąć, zanurzając całe ciało w wodzie, oprócz głowy i włosów.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime5/2/2013, 19:27

Po chwili wypatrzyłem pływającą Erice.
Ostatnimi czasy bardzo często na siebie wpadaliśmy. Uznałem to za jakiś znak, przesłanie, że powinienem częściej z nią rozmawiać.
- Hej Erica! – wydarłem się na cały głos w jej stronę
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime8/2/2013, 22:43

Uśmiechnęłam się pod nosem widząc jak Stiles do mnie macha i wydziera się na cały basen. W stylu żabki szybko do niego podpłynęłam i wsparłam się na murku obydwoma rękami.
- Hej, Stiles - odparłam z uroczym uśmiechem. Poprawiłam klamrę we włosach i spojrzałam na niego, uważnie lustrując jego strój i szczerząc się już szeroko.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime27/2/2013, 19:15

Erica w wodzie poruszała się bardzo zgrabnie, miło było na nią patrzeć.
- Nie wiedziałem, że potrafisz pływać. – powiedziałem do Erici kiedy się ze mną przywitała. – Ile masz jeszcze takich ukrytych talentów? – spytałem.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime16/3/2013, 22:06

- Sporo - odparłam zuchwale i wystawiłam chłopakowi język. - A ty przyszedłeś tutaj by się pogapić czy może raczej popływać?
Zaraz po tym pytaniu, szczerząc się do niego radośnie, ochlapałam go po nogach i rzuciłam mu prowokacyjne spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime20/3/2013, 17:24

- Pogapić. – odpowiedziałem wesoło. – A co nie wolno? – spytałem po chwili podnosząc cwaniacko brew.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime20/3/2013, 21:00

- Wolno - odparłam powoli, po chwili rozważenia, która odpowiedź będzie odpowiedniejsza. - Ja jednak przyszłam tu popływać, więc wiesz...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Basen Beacon Hills Empty
PisanieTemat: Re: Basen Beacon Hills   Basen Beacon Hills Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Basen Beacon Hills
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bar w Beacon Hills
» Rezerwat Beacon Hills
» Lodowisko w Beacon Hills
» Szkoła Beacon Hills
» Bar w Beacon Hills [Nowe zadanie: strona 1]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Teen Wolf RPG :: Rozmowy-
Skocz do: