Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Martin

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
totallymystery
Odwiedzający
Odwiedzający
totallymystery


Liczba postów : 38
Punkty : 0
Join date : 09/01/2013

Dom Martin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Martin   Dom Martin - Page 2 Icon_minitime27/1/2013, 09:25

- Stiles. Stiles? Jaki Stiles? - zapytałam lekceważąco i uniosłam szklankę do ust. Nagle skojarzyłam i szybkim ruchem cofnęłam rękę i odwróciłam się w jej stronę z niedowierzaniem. - Stiles Stilinski? Kolega z klasy Lydii?
Widząc moją minę, Ivy niepewnie pokiwała głową.
Uniosłam wysoko brwi. Nie mogłam uwierzyć własnym uszom. Czemu Ivy spotykała się z jakimś małolatem-nerdem? Przecież mogłaby mieć każdego. Czemu akurat wybrała jego? Nagle zrozumiałam i spojrzałam na nią przebiegle.
Dom Martin - Page 2 Tumblr_inline_mgydofgewn1qlyey2
- Chcesz zrobić na złość Lydii, tak? Niegrzecznie. - Pokręciłam głową z uśmieszkiem. - Takie zagranie jest naprawdę odważne. Ale wiesz, że przez to możesz też zranić biednego chłopaka. Już jest mi go żal. - Spojrzałam na nią mrużąc oczy. - A już się obawiałam, że zaprzestałaś gierek. Jednak wyjazd nic cię nie zmienił.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Martin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Martin   Dom Martin - Page 2 Icon_minitime27/1/2013, 13:53

Spojrzałam na nią z wyrzutem.
- Owszem, kiedyś lubiłam czasem prowokować sytuacje, ale przecież zaprzestałam to robić od czasu, kiedy... - urwałam, wstrzymując oddech.
Dom Martin - Page 2 Tumblr_mdbpfhzd4S1rn6n84o3_r3_250
Przed oczami stanęła mi scena sprzed dwóch lat. Głęboko ukryte i zatarte wspomnienia teraz rozdrapały stare rany.
Zadrżałam. Nie chciałam o tym pamiętać. Musiałam zmienić temat. Przełknęłam ślinę.
- Przecież wiesz, że nigdy nie postąpiłabym w ten sposób, by zabawić się czyimiś uczuciami tylko dla mojego własnego widzimisię. Poza tym... tym razem jest zupełnie inaczej. Naprawdę polubiłam Stilesa i nie chciałabym go nigdy zranić.
Powrót do góry Go down
totallymystery
Odwiedzający
Odwiedzający
totallymystery


Liczba postów : 38
Punkty : 0
Join date : 09/01/2013

Dom Martin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Martin   Dom Martin - Page 2 Icon_minitime27/1/2013, 15:23

Widząc jej zbolałą minę, nagle coś ścisnęło mnie w gardle. Ja również przypomniałam sobie o wydarzeniach, z powodu których Ivy postanowiła opuścić Beacon Hills. Doskonale pamiętałam wydarzenia z tamtej nocy i wiedziałam, co wtedy przeżywała.
Chcąc dodać przyjaciółce otuchy, pochyliłam się w jej kierunku i złapałam ją za rękę.
- Przepraszam. Wierzę ci. Cieszę się, że jesteś szczęśliwa. Zwyczajnie nie spodziewałam się, że tak szybko ulokujesz w kimś swoje uczucia. Bo co, jeśli próbujesz wypełnić sobie pustkę w pierwszym lepszym chłopaku, którego spotkałaś po powrocie?
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Martin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Martin   Dom Martin - Page 2 Icon_minitime24/3/2013, 13:30

Pokręciłam głową.
- Nie wydaje mi się - powiedziałam zdeterminowana. - Mówię, że tym razem to co innego. A jeśli tak mówię, to tak jest. - dodałam z naciskiem, po czym westchnęłam i złagodniałam. - Zapomniałam już jak twój sceptycyzm potrafi na mnie działać.
Wiedziałam, że Bee chciała dla mnie jak najlepiej, ale zawsze podchodziła do wszystkiego z uprzedzeniem.
- Może lepiej zejdźmy już ze mnie, a porozmawiajmy o twoich wakacjach? - Uniosłam znacząco brew i przekręciłam się w jej stronę, podpierając łokieć o oparcie kanapy. - Opowiedz mi wszystko z najdrobniejszymi szczegółami. - Uśmiechnęłam się do niej ożywiona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Martin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Martin   Dom Martin - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Martin
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lydia Martin
» Lydia Martin
» cykl Pieśń Lodu i Ognia - G.R.R. Martin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Teen Wolf RPG :: Rozmowy-
Skocz do: