Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mason Hewitt

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Mason Hewitt Empty
PisanieTemat: Mason Hewitt   Mason Hewitt Icon_minitime1/3/2016, 13:20

[You must be registered and logged in to see this image.]

TWWika napisał:
Mason jest przyjacielem Liama. O istotach nadprzyrodzonych dowiedział sie pod koniec sezonu 4, gdy zobaczył jak szeryf Stilinski walczył z Berserkerem
Mason w sezonie 5 dowiaduje się od Liama o nadprzyrodzonej stronie Beacon Hills, od tego momentu stara się pomagać. Nie dawno doszedł do paczki Scotta.

5x18 Kiiknij, by zobaczyć spoiler!:
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Mason Hewitt Empty
PisanieTemat: Re: Mason Hewitt   Mason Hewitt Icon_minitime1/3/2016, 22:36

Lubię Masona, ale denerwuje mnie to, jak scenarzyści go prowadzą:
a) jakby miał być Stilesem dla Liama - a ja nie lubię podróbek
b) robienie z niego takiego stereotypowego dość geja, co chwila macanki z kimś innym (Corey to chyba jedyny wypadek, że więcej niż 2 odcinki)
c) za bardzo się jara supernaturalnym światem, tak jak głupie dziecko, które nie rozumie, jakie to zagrożenie

ale to wina scenarzystów. Bo Mason generalnie jest fajny, zabawny i da się go naprawdę lubić. Jedyny minus, że nie wyperswadował Liamowi Hayden.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Mason Hewitt Empty
PisanieTemat: Re: Mason Hewitt   Mason Hewitt Icon_minitime7/3/2016, 14:21

Mason fajny,sympatyczny chłopak,bardzo taki pozytywny z poczuciem humoru. Szczery i otwarty do ludzi. Bardzo dobry przyjaciel zwłaszcza dla Liama ale również dla wszystkich pozostałych z grupy jest bardzo w porządku. Jedynym jego minusem jest ta jego wielka ekscytacja światem nadprzyrodzonym, wszystko jest dla niego takie łałłłl nie rozumie niebezpieczeństwa i zagrożenia ani tego że jego przyjaciele ryzykują codziennie swoim życiem. Teraz jak już wiemy Mason jest Bestią Very Happy i ja myśle że to właśnie go zmieni (jeśli przeżyje) Teraz kiedy Mason już wie że jest Bestyją to wydaje mi się że przestanie być taki wesołkowaty i bardziej spoważnieje.Uważam że zda sobie sprawę z tego co się z nim działo i że pod postacią Bestii zabijał niewinnych ludzi i już mu wtedy nie będzie tak do śmiechu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mason Hewitt Empty
PisanieTemat: Re: Mason Hewitt   Mason Hewitt Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mason Hewitt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie-
Skocz do: