Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Theo Raeken

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime12/8/2015, 18:07


[You must be registered and logged in to see this image.]

A więc wraz z nowym sezonem do serialu zawitał nowy bohater Theo. Jest on starym znajomym głównych bohaterów, który wraca do miasta pod pretekstem znalezienia stada. Jak myślicie jakie są jego główne zamiary, wiadomo, że chłopak nie jest tym za kogo się podaje.
Jak myślicie co stało się z jego rodzicami?
Czy jego sympatia do Malii również ma jakiś ukryty cel?

Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime12/8/2015, 22:21

Myślę, że pokierował sprawami tak, by umarli, ale ma czyste ręce (tak jak z siostrą). Codo Malii, pewnie na razie ma złe intencje, ale zaraz się w niej zakocha i stanie się dobry. Może namaluje jje kucyka Rolling

Generalnie lubię Theo. Jest seksownym sukinsynem i zdecydowanie czarnym charakterem. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime14/8/2015, 15:03

On mnie na zmiane irytuje, nudzie, bawi więc nie wiem czy go lubię czy nie xdd

Sądzę, że w 5A nic konkretnego się z jego postacią nie wydarzy xdd
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime15/8/2015, 20:48

a ja myślę, że może to on będzie powodem, dla którego Lydia jest w Eichen, a reszta będzie mieć kłopoty. Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime16/8/2015, 14:04

SPOILERY ze sneak peeka.

W Sneak Peeku Theo sobie gada z Doktorkami, i mówi, że chce żeby Hayden przeżyła, i tak mnie natchnęło, że może Theo tak się odmieni dzięki paczce Scotta? Co o tym sądzicie?

To z jednej storny byłoby tanie, z drugiej dałoby mu możliwość dłużeszego zostania w serialu i trzymania fanek aktora przy serialu, w końcu ktoś kiślotok zapewniać musi a odkąd nie ma hoechlina to nikt nie lata bez koszulki po pół odcinka.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime16/8/2015, 18:54

Łeee, on chce Buldoga oszczędzić? Żenada. Obraziłam się na Theo. -_-

Jak od razu zrobi się dobry, to się porzygam tęczą.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime17/8/2015, 13:40

łudzę się, że to nie będzie aż tak jednoznaczne. Może on chce się na stałe wkupić do stada i móc działać dla większego zła! Very Happy
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime17/8/2015, 21:13

Np. jakie to "większe zło"? Dread Professors? Peter? (może on jest synem Petera? wciskają go zamiast Jacksona do tego wątku? ;p)
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime17/8/2015, 22:06

The Death Engineer, w końcu zostali oficjalnie ogłoszeni jako zło na następny sezon. Ciekawi mnie, czy to pod tego Inżyniera podlegają doktorzy.... Razz

Nie sądzę, żeby Theo miał jakiekolwiek powiązania z Peterem, a przynajmniej jeszcze ich nie ma, jak w serialu pokażą Petera znowu, to może się i z Theo zobaczy. Natomiast ciekawi mnie, czy pokażą jak Theo doznał przemiany w wilkołaka. Bo w historię z Alfą bliźniaków to nie uwierzyłem. Może faktycznie jest chimerą, kto wie Razz
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime18/8/2015, 20:25

z tym Engineer to żart? :/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime19/8/2015, 00:45

Tak, żart Razz Natchnęłaś mnie na niego....


Spoilery 5.09

Theo tnie niezły kłamca i manipulator.
Nagle wszyscy mu wierzą, niektórzy są mu dozgonnie wdzięczni, a nam zostają ujawnione jego prawdziwe intencje.

Jeżeli przez niego stanie się coś Liamowi, to wykipię normalnie.

UWAGA PONIŻEJ ZNACZĄCE SPOILERY
Jako czarny charakter zaczynam rozumieć Theo, pokierował nimi wszystkimi, wszyscy teraz mu wierzą, niektórzy są śmiertelnie wdzięczni(np. Sheryf). Niezły z niego kłamca. Natomiast w jednym był szczery. Chce stada. Ale chce być alfą. Chce skraść moc Scottowi. Deaton w poprzednich odcinkach powiedział, że jedynie prawdziwa Betha Scotta może mu odebrać moc. Obecnie, gdy Scott odmówił ratowania hayden ugryzieniem, Liam(biedny Sad ) będzie oburzony, do tego ta Super Pełnia czy jak oni to zwią, wpłynie na jego emocje, prawdopodobnie zaatakuje Scotta, to pewnie od początku było celem Theo, doprowadzić do sytuacji w której Betha ma więcej mocy(super pełnia) i może mieć szanse na zabicie swojego true alphy(zwłaszcza, jeśli ten nie będzie chciał robić becie krzywdy). W głowie Theo wszystko się udało, Liam zaatakuje Scotta, w jakiś sposób go pokona/zabije, oczywiście przypadkiem, ale takim kierowany przez Theo, a gdy Liam byłby już alphą, to wted Theo go zabija i sam się nim staje.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime4/1/2016, 00:22

Nie przepadam za Theo. Obawy Stilesa co do niego były jak najbardziej słuszne i się sprawdziły. I szkoda tylko, że Scott tego wcześniej nie dostrzegł. Zdecydowanie nie kibicuje jemu i Malii, bo to trochę bez sensu. I mam nadzieję, że szybko się nasza ulubiona paczka go pozbędzie, chociaż nic na to nie wskazuje... Ale jego postać miesza i to chyba dobrze, bo nawet jeśli obdarzam go szczególną niechęcią to na pewno wprowadzenie jego postaci nie było błędem.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime6/1/2016, 23:43

A ja dzisiaj stwierdziłem, że lubię Theo Razz Co prawda ma całkiem wypaczone spojrzenie na to co jest dobre i naturalnie a co nie(patrz spoilery na temat 5B i odcinek 5.01), aczkolwiek ma to swój....no nie wiem, urok?;D ;D Zobaczymy jak dalej będzie kierował swoim małym stadkiem Very Happy
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime19/1/2016, 15:33

Theo I love you uwielbiam go od 5B. Od początku był dla mnie podejrzany, nigdy mu nie ufałam zupełnie tak jak Stiles Laughing w 5A nienawidziłam go i chciałam żeby go ktoś jak najszybciej zabił z odcinka na odcinek czekałam na jego śmierć. Teraz mamy 5B i całkowicie zmieniłam o nim zdanie, uwielbiam go jako czarny charakter, ma w sobie coś pociągającego. On jest takim typowym czarnym charakterem, jest manipulatorem, jest bardzo sprytny, ma cel do którego uparcie dąży no i jest cholernie seksowny seks od niego aż kipi Very Happy


Ostatnio zmieniony przez kalii dnia 17/3/2016, 13:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime15/2/2016, 21:40

Coraz bardziej Theo lubię, tak jak go nie trawiłem w 5A, tak teraz naprawdę jest spoko...znaczy, bezwzględny i okrutny, ale stał się po prostu ciekawszy Razz

Ciekawe czy go utłuką!
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime15/2/2016, 22:26

Solve  ja mam podobne zdanie jak Ty. W 5A nienawidziłam go a teraz uwielbiam. Teraz Theo jest po prostu dużo ciekawszą postacią nie udaje dobrego tylko pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Ja mam nadzieje że jednak nie zabiją Theo, ale też nie chce żeby zrobili z niego dobrego bo to by było nie do zniesienia. Więc żywy ale zły Theo Very Happy nie wiem czy się uda.


Ostatnio zmieniony przez kalii dnia 17/3/2016, 13:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime15/2/2016, 23:15

[quote]niewim[quote]
Napisał tak jak Hagrid w HP mówił Very Happy Very Happy

Myślę, że to ma szanse zadziałać Very Happy Tylko ciekawe jaki wątek by dostał, jakby został :/ Pewnie by mu jakąś kobietę dali, a to może go znowu zmienić w dobrego....
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime15/2/2016, 23:39

Malię mu może dadzą, bo trochę wygląda, jakby szli w stronę stydii...

ja bym wolała, by umarł draniem, niż zaczął rzygać tęczą. Nadal mam traumę po Klausie Mikaelsonie i jego parodii, którą był Klusek zakochany w Caroline. ;p Dlatego wolę Theo Złego Do Końca.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime16/2/2016, 00:43

Z trójki Stalia, Stydia & Malia/Theo najbardziej lubię Stalię, więc jeśli mają na siłę robić parringi to już bym wolał Stalię, a dla Theo Lydia xd Nazywaliby się Thydia xD


Jeśli daliby mu Malię, to już widzę, jak ona zaczyna uczyć Theo co jest dobre, a co nie, co można a czego nie można, taki kręgosłup moralny....A Malia do tej roli nie powinna się zbytnio nadawać(chociaż z drugiej storny, przechodziła przez to samo....)

W każdym razie, jeżeli jedyną opcją pozostania Theo w serialu jest jakaś dziewczyna, to ja nie wiem, czy chcę żeby został....
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime16/2/2016, 02:54

Nie ja dla Theo nie chce żadnej dziewczyny bo to go zmieni.On jest najlepszy teraz taki jaki jest,każda zmiana będzie zła.Najlepiej jakby mu wymyślili jakiś wątek w którym będzie kontynłował to co teraz robi nie wiem nowa misja,nowy plan pozbycia się Scotta.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime16/2/2016, 22:08

Mogliby mu chłopaka dać. ;ppp
Opcjonalnie Bestia okaże się dziewczyną, w której zakocha się Theo. ;p

Lydia, jeśli nie dostanie Stilesa, może mieć Parrisha, Petera, Scotta... ale Theo? nie pasuje mi. Mimo że generalnie uważam Lyds za bardzo shippable.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime17/2/2016, 15:19

Żadnych chłopaków dla Theo Mad dziewczyn w sumie też nie bo zwyczajnie on mi nie pasuje do romansów. Lidia dla Theo Surprised nie nigdy oni do siebie nie pasują poza tym Lidia pasuje do Stilesa i z Parrishem też by ładną pare tworzyli. Z dziewczyn z głównej obsady to do Theo pasuje jedynie Malia. Ale mam nadzieje że zostawią Theo samego z sobą Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Theo Raeken Empty
PisanieTemat: Re: Theo Raeken   Theo Raeken Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Theo Raeken
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Theo- Chimera?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie-
Skocz do: