Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Product Placement w TW ;D

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Product Placement w TW ;D Empty
PisanieTemat: Product Placement w TW ;D   Product Placement w TW ;D Icon_minitime27/7/2015, 16:44

Co sądzicie o lokowaniu produktów w Teen Wolfie?Very Happy
Rzuca wam się coś w oczy?Very Happy

Mnie np. dziwi, że prawie wszyscy jeżdżą Toyotami, i że każdy ma(miał) Macbooka pro Razz

Pamiętam, jak w czasie któregoś finału, w czasie przerwy wyświetlili te reklamy toyoty w których grali nasi aktorzy Very Happy

Ulubiona była z Holland(pisk banshee na widok złapanej gumy, wgl. najpierw sądziłem, że już się skończyła reklama....xdd) i z Poseyem i O'brianem
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Product Placement w TW ;D Empty
PisanieTemat: Re: Product Placement w TW ;D   Product Placement w TW ;D Icon_minitime27/7/2015, 21:34

Ta toyota to nie była przypadkiem w dramatycznym 3b? ;ppp czy w 4 jednak? bo pamiętam, że się Price Peterson zdzierał strasznie w recapie z tego. ;D

Produkt placement w TW nie jest nawet odrobinę subtelny, wręcz przeciwnie. W TVD udają, że to-wcale-nie-product-placement-absolutnie, tylko jakoś Caro rzuca kluczykami i widzi Silasa w niesamowicie dobrej kamerce do parkowania, a Defany dzwonią do siebie po to, by zaprezentować najnowsze smartfony, a steroid robi TO na automacie (fuj! jak bd kiedyś w US, nigdy nie skorzystam z tych automatów). TW nie kryje się z tym, że to bezczelny product placement, robi sobie jaja - jak w scenie z 3b, kiedy zajebisty smartfon Kiły nie chce się właczyć po wyładowaniu do zera.^^
No i żarcie Stilesa I love you i ciuchy - w 3a jest taka scena, jak Isio i Minecraftowi biegną na przełaj, wszyscy mają sportowe ciuchy nike czy tam innego reeboka od stóp do głów (mowa tu o Isiu - bezdomnym nastolatku - sierocie właśnie wywalonym z domu przez Dereka Very Happy ).
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Product Placement w TW ;D Empty
PisanieTemat: Re: Product Placement w TW ;D   Product Placement w TW ;D Icon_minitime27/7/2015, 22:32

Lokowanie Lumia 1020 z 41mpx aparatem z optyką....(forumowe product placement xdd) to wgl. była akcja, jak robiła ojcu zdjęcia, jak Barrow jest cykał fotki(taka niby ważna sytuacja dla fabuły, ale pokazali napis nokia, i jak ustawia parametry zdjecia xdd).

W czasie finału 4 sezonu, i w sumie chyba każdego innego Razz Nie jestem pewien co do pierwszego, bo wtedy TW jeszcze nie oglądałem, ale dosyć regularnie te reklamy kręcili. Zresztą, całkiem fajne te reklamy, bo zawsze ściśle związane z fabułą serialu Very Happy

Np. -Scott i Allison są w tym kinie samochodowym
-Lydia piszczy głosem Banshee na widok przebitej opony
-Kira dostaje sms od Scotta "jestem w drodze" w finale 4 sezonu xdd Co prawda wtedy to juz chyba byli w tym Tezcatolipoca xdd


Mi się to prodcut placement w TW względnie podoba xdd Nie wiem dlaczego mnie nie irytuje xdd W sumie głównie jest z humorem prowadzone, i ja to kupuję Very Happy

Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Product Placement w TW ;D Empty
PisanieTemat: Re: Product Placement w TW ;D   Product Placement w TW ;D Icon_minitime28/7/2015, 16:36

W ostatnim odcinku (6) na boisku wszyscy w nike'ach grali.
I faktycznie toyoty są wszędzie heh.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Product Placement w TW ;D Empty
PisanieTemat: Re: Product Placement w TW ;D   Product Placement w TW ;D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Product Placement w TW ;D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Ogólnie o serialu-
Skocz do: