Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chandra aka Grafik/Rysownik

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz
Chandra


Liczba postów : 65
Punkty : 1
Join date : 24/06/2012

Chandra aka Grafik/Rysownik Empty
PisanieTemat: Chandra aka Grafik/Rysownik   Chandra aka Grafik/Rysownik Icon_minitime12/12/2014, 22:20

Cześć! Nie wiem czy ktoś mnie kojarzy. Jestem znana jako Katt z dawnego forum TVD ;D Niestety moje dawne dzieła co do grafiki zdjęciowej nie pokażę, bo miałam wymieniany dysk i wszystko straciłam, a forum na którym wszystko miałam też umarło nagle no i dupa blada Sad Postaram się od nowa coś zacząć coś robić, ale póki coś chcę się pochwalić moim rysunkiem w Ps, jako, że niedawno nabyłam tableta graficznego, zaczynam z nim swoją przygodę i chcę zobaczyć jak się moje bazgroły podobają innym Wink
Chandra aka Grafik/Rysownik XePAU7A

i Szkic

Chandra aka Grafik/Rysownik HRxQXCX
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Chandra aka Grafik/Rysownik Empty
PisanieTemat: Re: Chandra aka Grafik/Rysownik   Chandra aka Grafik/Rysownik Icon_minitime13/12/2014, 21:15

Jej, ja jestem pod wielkim wrażeniem. Zawsze zazdrościłem ludziom talentu plastycznego. Podoba mi sie zwłaszcza pierwsza praca. Nie to, że druga jest gorsza... po prostu myślę, że postacie ukazane z tego profilu są ciekawsze. Czekam na więcej i pozdrawiam.
PS. myślę, że cie kojarzę Smile
Powrót do góry Go down
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz
Chandra


Liczba postów : 65
Punkty : 1
Join date : 24/06/2012

Chandra aka Grafik/Rysownik Empty
PisanieTemat: Re: Chandra aka Grafik/Rysownik   Chandra aka Grafik/Rysownik Icon_minitime17/12/2014, 16:14

Dziękuję bardzo za miłe słowa i dodaję coś nowego. Niestety z cienowaniem trochę mi nie wyszło ;/
Chandra aka Grafik/Rysownik XYqdXck
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Chandra aka Grafik/Rysownik Empty
PisanieTemat: Re: Chandra aka Grafik/Rysownik   Chandra aka Grafik/Rysownik Icon_minitime17/12/2014, 22:31

Siemasz Katt Very Happy Very Happy

Podoba mi się Very Happy Very Happy
I czekam na coś świątecznego Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Chandra aka Grafik/Rysownik Empty
PisanieTemat: Re: Chandra aka Grafik/Rysownik   Chandra aka Grafik/Rysownik Icon_minitime18/12/2014, 19:59

Mnie się także podoba. Cieniowanie nie jest wcale takie złe Wink
Powrót do góry Go down
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz
Chandra


Liczba postów : 65
Punkty : 1
Join date : 24/06/2012

Chandra aka Grafik/Rysownik Empty
PisanieTemat: Re: Chandra aka Grafik/Rysownik   Chandra aka Grafik/Rysownik Icon_minitime25/12/2014, 00:40

Taka tam ruda pani mikołajowa. Ogarnęłam cieniowanie, ale włosami mam jeszcze problem, więc wyglądają jak nie dokończone ;/
Chandra aka Grafik/Rysownik HBvYM6O
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chandra aka Grafik/Rysownik Empty
PisanieTemat: Re: Chandra aka Grafik/Rysownik   Chandra aka Grafik/Rysownik Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chandra aka Grafik/Rysownik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Grafika-
Skocz do: