Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Scotty

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Scotty                                    Empty
PisanieTemat: Scotty    Scotty                                    Icon_minitime1/9/2014, 19:31

Scotty                                    Opquso
Scott McCall

Pozytywne:

  • Stiles Stilinski -   Najlepszy przyjaciel, powiernik wszystkich sekretów....do kosza z tym! Brat i tyle!
  • Allison Argent -   Na jej widok robi mi się duszno, i....i tak chyba wygląda....zakochanie...
  • Lydia Martin - Nić koleżeńskiego porozumienia niewerbalnego, szanse na sympatyczną znajomość Smile
  • Imię i nazwisko - opis relacji


Negatywne:

  • Imię i nazwisko - opis relacji
  • Imię i nazwisko - opis relacji
  • Imię i nazwisko - opis relacji
  • Imię i nazwisko - opis relacji


Skomplikowane:

  • Imię i nazwisko - opis relacji
  • Imię i nazwisko - opis relacji
  • Imię i nazwisko - opis relacji
  • Imię i nazwisko - opis relacji



Chętnie posłucham o naszych relacjach, kto kim dla mnie jest? Razz


Ostatnio zmieniony przez Solve dnia 4/9/2014, 19:36, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Scotty                                    Empty
PisanieTemat: Re: Scotty    Scotty                                    Icon_minitime1/9/2014, 19:41

Stiles Stilinski - pozytywne:
x) kiedy.. kiedy umarła moja mama, tylko dzięki tobie przetrwałem ten okres. Tata cały czas pił, a ty siedziałeś ze mną na cmentarzu, trzymając za rękę i przeprowadzając przez kolejne ataki paniki. Bez ciebie, Scotty-boy, nawet nie wyobrażam sobie tego życia. Kto skopywałby ci tyłek we wszystkich możliwych grach wideo, huh ;p? I skakałby z tobą z dachu? - O mój Boże, Melissa cały czas chowa do mnie urazę za tę twoją złamaną rękę, nie? Nie? Wiem to. Po prostu wiem, widzę w jej wzroku! Uch... no dobra, dobra, przestaję już mówić, tylko nie zaklejaj mi buzi taśmą jak to zrobiłeś raz w podstawówce, ok ;p?
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Scotty                                    Empty
PisanieTemat: Re: Scotty    Scotty                                    Icon_minitime3/9/2014, 22:16

Allison Argent - pozytywne:
Kiedy przyjechałam do Beacon Hills, myślałam, że nie spotka mnie nic niezwykłego. A jednak zmieniłam zdanie, poznając cię już pierwszego dnia szkoły. Zabawny, ciepły, przystojny, z pasją, jaką żywisz do lacrosse'a wzbudzasz we mnie ciekawość i fascynację. To dla mnie jest coś nowego i wierzę, że wyjdzie z tego też coś... wspaniałego. Bo wiesz, mam takie przeczucie, które rzadko się myli. *gif pasujący do momentu*
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Scotty                                    Empty
PisanieTemat: Re: Scotty    Scotty                                    Icon_minitime4/9/2014, 18:55

Lydia Martin - Pozytywne
Tak wiem, nie utrzymywaliśmy zbyt ciekawych relacji. Ale sprawiasz na tyle pozytywne wrażenie, więc czemu by nie spróbować się zakolegować.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Sponsored content





Scotty                                    Empty
PisanieTemat: Re: Scotty    Scotty                                    Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Scotty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karty Postaci :: Relacje-
Skocz do: