Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 The Flash [CW]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

The Flash [CW] Empty
PisanieTemat: The Flash [CW]   The Flash [CW] Icon_minitime25/8/2014, 13:28

The Flash
The Flash [CW] 7612806.3
Barry Allen (Grant Gustin) to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie. Interesuje się też postępami nauki. Prawdziwą jego obsesją jest akcelerator cząsteczek stworzony przez fizyka Harrisona Wellsa (Tom Cavanagh) oraz innych naukowców ze "S.T.A.R. Labs". Gdy dochodzi do wybuchu urządzenia, Barry zostaje porażony przez piorun i zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu odkrywa, że posiadł niesamowitą szybkość. Moc tą wykorzystuje do walki ze złem Central City


Serial jest spin-offem hitowej produkcju CW- Arrow. Już zapowiedziano, że w pierwszej połowie 1 sezonu możemy spodziewać się Cross-overu seriali.
Oficjalnie pilot zostanie wyemitowany 7 października, jednakże w internecie jest już dostępny jako materiał promocyjny, którego nie wolno oceniać ani recenzować.


Ostatnio zmieniony przez Solve dnia 31/12/2015, 01:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

The Flash [CW] Empty
PisanieTemat: Re: The Flash [CW]   The Flash [CW] Icon_minitime25/8/2014, 13:56

Uwielbiam Arrow - jestem na bieżąco od pierwszego sezonu i postać Barry'ego przypadła mi tam do gustu, więc na pewno sięgnę po pilot The Flash. Tylko nie wiem czy później będę kontynuować ten serial, bo sporo już ich mam na swojej liście do oglądania, ale na pewno nadrobiłabym go w następne wakacje, jeśli pewny byłby drugi sezon.
Powrót do góry Go down
patrycja9212
Gość
Gość
patrycja9212


Liczba postów : 4
Punkty : 0
Join date : 03/01/2014
Age : 31
Skąd : Warszawa

The Flash [CW] Empty
PisanieTemat: Re: The Flash [CW]   The Flash [CW] Icon_minitime7/12/2015, 00:27

Fajny serial. Myślę, że plus stanowi fakt, iż główny bohater ponosi czasami porażki, z którymi ciężko mu się pogodzić przez co cała fabuła nie jest nudna. Spin-off Arrowa, więc widzę wiele podobieństw. No i oczywiście kibicuję dr Snow i Barry'emu, bo nie przepadam za Iris. Przypadł mi do gustu ten serial i go polecam
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

The Flash [CW] Empty
PisanieTemat: Re: The Flash [CW]   The Flash [CW] Icon_minitime24/12/2015, 00:34

Obejrzałam s1 w zasadzie tylko dla Barry'ego. Co do innych postaci, albo je lubię, choć bez fajerwerków Caitlin, Cisco), albo są mi totalnie obojętne (detektyw murzyn, Wes Maxfield z TVD), albo nie znoszę ich z wielką pasją (Iris).
Sama fabuła dość schematyczna i naiwna, Barry jest uroczy, kochany i nie da się go nie wielbić (do tego piękny i cudownie śpiewa *__*), ale jest takim typowym "dobrym", o tyle wolę Arrow, że jednak Oliver jest bardziej zwichrowany i skomplikowany, chwilami będąc niemal anty-bohaterem, czego o Barrym powiedzieć nie można żadną miarą.
I mimo że jestem wielką fanką Olicity, to widzę cudowną chemię Barry/Fel. <3 Jesli komuś mam paringowo we flashu kibicowac, to Barry/Caitlin, bo że nie westallen, to pewne, nienawidzę tego shipu.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





The Flash [CW] Empty
PisanieTemat: Re: The Flash [CW]   The Flash [CW] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Flash [CW]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: Inne seriale-
Skocz do: