Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 4x05 I.E.D

Go down 
+13
Kayatsuki
Stylia
jeffster85
Terraflora
Rashel
Annie
Aoibakauke
auora
Kotna
ars_amandi
szusti
Solve
VoidOnis
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Ocena odcinka
1
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap0%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap0%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap0%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap0%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap0%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap0%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap17%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
8
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap42%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 42% [ 5 ]
9
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap17%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
10
4x05 I.E.D - Page 2 Vote_lcap24%4x05 I.E.D - Page 2 Vote_rcap
 24% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 12
 

AutorWiadomość
Kayatsuki
Gość
Gość
Kayatsuki


Liczba postów : 18
Punkty : 2
Join date : 11/03/2014
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

4x05 I.E.D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 4x05 I.E.D   4x05 I.E.D - Page 2 Icon_minitime23/7/2014, 21:31

No, to pierwszy odcinek w 4 sezonie który mi się tak bardzo podobał Smile W końcu czułam te emocje przy oglądaniu.
Po pierwsze, akcja bardzo ładnie idzie, wątki się miło rozwijają mimo kiepskiego początku. Sprawa z listą i hasłami- mega, jestem strasznie ciekawa co dalej (i czy Stiles na niej jest). Nie spodziewałam się że w BH będzie aż tak dużo osób nadprzyrodzonych- jeśli to Scott jako Alfa ich nie wyczuł, wiadomo, uczy się dopiero, to Derek powinien coś na ten temat wiedzieć (bądź Peter). Scott bardzo ładnie wypadł w tym odcinku, widać ten potencjał przywódcy Smile
Stiles jak zawsze cudny, choć trochę nie podobał mi się jego wygląd, blady, jego włosy. Za to motyw Stilesa biorącego się na poważnie za rozwiązania zagadki jest dla mnie cukiereczkiem.
Derek- wielki plus w tym odcinku. Chris- to samo. Połączenie: Lydia i Malia- przyznam, że nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba xD
Jedno do czego mam zastrzeżenie to to iż dzieciaki (ile oni mają? 17 lat?) organizują mordy istot nadprzyrodzonych O.o Allison rozumiem, rodzina łowców itd., ale ci nowi w szkole? Skąd mają pieniądze i umiejętności na to? I co najważniejsze, to są nastolatkowie, nie wyobrażam sobie, by potrafili zabić człowieka.
Ogółem, odcinek dla mnie wypadł bardzo dobrze Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

4x05 I.E.D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 4x05 I.E.D   4x05 I.E.D - Page 2 Icon_minitime23/7/2014, 21:40

Cytat :
Jedno do czego mam zastrzeżenie to to iż dzieciaki (ile oni mają? 17 lat?) organizują mordy istot nadprzyrodzonych O.o Allison rozumiem, rodzina łowców itd., ale ci nowi w szkole? Skąd mają pieniądze i umiejętności na to? I co najważniejsze, to są nastolatkowie, nie wyobrażam sobie, by potrafili zabić człowieka.
Z tego, co się orientuję, to mają 15 lat (max 16, ale gdzieś czytałam, że Liam i jego aktor są w tym samym wieku, a w momencie rozpoczęcia kręcenia s4 Dylan S. miał właśnie 15), bo są w najniższej klasie i myślę identycznie, jak ty Wink. Trochę to jest dziwne, że taki piętnastolatek jest wyszkolonym zabójcą, zdolnym powalić dorosłego, dobrze zbudowanego mężczyznę, a nic nie słyszymy o ich mentorach. Jak - serio, ja w tym wieku prosiłam rodziców o pieniądze, a nie latałam i mordowałam innych Laughing . Ale cóż, w TW wszystko jest najwyraźniej możliwe xD
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

4x05 I.E.D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 4x05 I.E.D   4x05 I.E.D - Page 2 Icon_minitime23/7/2014, 22:39

ars_amandi napisał:
Cytat :
Jedno do czego mam zastrzeżenie to to iż dzieciaki (ile oni mają? 17 lat?) organizują mordy istot nadprzyrodzonych O.o Allison rozumiem, rodzina łowców itd., ale ci nowi w szkole? Skąd mają pieniądze i umiejętności na to? I co najważniejsze, to są nastolatkowie, nie wyobrażam sobie, by potrafili zabić człowieka.
Z tego, co się orientuję, to mają 15 lat (max 16, ale gdzieś czytałam, że Liam i jego aktor są w tym samym wieku, a w momencie rozpoczęcia kręcenia s4 Dylan S. miał właśnie 15), bo są w najniższej klasie i myślę identycznie, jak ty Wink. Trochę to jest dziwne, że taki piętnastolatek jest wyszkolonym zabójcą, zdolnym powalić dorosłego, dobrze zbudowanego mężczyznę, a nic nie słyszymy o ich mentorach. Jak - serio, ja w tym wieku prosiłam rodziców o pieniądze, a nie latałam i mordowałam innych Laughing . Ale cóż, w TW wszystko jest najwyraźniej możliwe xD
Właśnie też to zauważyłam. No sorry ale jako płatnych morderców wyobrażałam sobie strasznych, napakowanych gości a nie dwójkę dzieciaków, którzy nie wiadomo dlaczego zabierają się za zabijanie innych.

co do odcinka to mi podobał się zdecydowanie bardziej niż poprzedni, daję 8/10

największy plus za Lydie i Jordana  I love you zaczynam ich po prostu uwielbiać, a może bardziej samego policjanta ale skoro tak go pchają do Lydi to może być i będę uwielbiać ich razem  Very Happy a co do tego "czym" jest seksowny policjant to dla mnie może być wszystkim byle nie kolejnym wilkołakiem albo jakimś jagurołakiem czy kojotocoś, błagam niech dadzą coś innego

ogólnie co do tej całej listy to trochę beka bo niedługo się okaże, że pół tego miasta ma nadprzyrodzone zdolności i nikt o tym nie wiedział

na plus jeszcze Liam, tak jak chyba reszta z was zaczynam go coraz bardziej lubić chociaż na początku byłam negatywnie nastawiona na wpychanie nowego młodziutkiego wilkołaka do ekipy

na minus za to mój kochany Stiles  Sad co się z nim dzieje?! on w tym serialu tylko jest, pojawia się i znika, jak ktoś wcześniej trafnie zauważył tak jak wcześniej Isaac, coś się w nim psuje i jestem z tego powodu zrozpaczona ale może niedługo wszystko jakoś wróci do normy

jeszcze na minus dla mnie ta rodzina z meksyku, nie lubie ich, denerwują mnie i mogliby sobie już zniknąć :/
Powrót do góry Go down
Milk
Gość
Gość



Liczba postów : 2
Punkty : 2
Join date : 13/07/2014

4x05 I.E.D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 4x05 I.E.D   4x05 I.E.D - Page 2 Icon_minitime23/7/2014, 23:26

Tak odcinek był niezły. Dużo jest tych istot nadnaturalnych O.O
Obstawiam, że hasło do kolejnej listy to imię Boysa, Eriki lub Isaaca.
Mnie też wkurzają Ci meksykańscy łowcy, marzę, aby ta przemądrzała typka zginęła.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

4x05 I.E.D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 4x05 I.E.D   4x05 I.E.D - Page 2 Icon_minitime24/7/2014, 13:56

Podobał mi się odcinek 9/10 Smile 
Mam jedno zapytanie, bo tak dyskutujecie o wieku naszych nastoletnich morderców. Czy Garetth przypadkiem nie jest starszy? Wnioskując, że na samym początku powiedział do Liama coś w stylu "Może będziesz naszym pierwszym kapitanem z pierwszej klasy:, potem rzucił luźno "Niezły strzał McCall" i został zgaszony miły "zamknij się" od Stilesa, więc mnie wydaje się, że jest już trochę zaznajomiony. Albo to gapa, jednak pierwszoklasiści się tak nie zachowują - a na imprę dla pierwszaków mógł się wkręcić z wiadomych względów. 

Violet - rany! Po zwiastunach miałam chrapkę na wilkołaczycę o twardym charakterku [ i myślałam, że to będzie ta zabita dziewczyna ], a dostałam postać, której już na wstępie nie polubiłam. Serio, jak tylko widzę jej twarz to mam ochotę przeskoczyć do następnej sceny -.- I jej towarzystwo niszczy mi potencjał takiej postaci jak Gareth, którego dla odmiany od początku lubiłam. U niego na plus, przebiegły, z dobrą i miłą przykrywą - lux, nic więcej mi się u niego nie marzy i jeszcze zabija z zimną krwią urocze dziewczyny, które zaprasza do samochodu .

Lydia moja biedna, zapracowana Lydia. Szkoda mi się jej zrobiło gdy tak siedziała przy tej winylowej płycie. Wyglądała jakby za chwilę miały jej puścić nerwy, co zresztą się stało w scenie z Maredith. Holland genialna była w tym odcinku, świetnie oddawała emocje. Tak strasznie starała się odgadnąc kto będzie na kolejnej liście. No i uważam, że jej sceny z Parrishem są całkiem słodkie - takie niewinne. I mimo, że pchają ich do siebie na siłe i ja zdecydowanie shippuje Lydią z każdym facetem po trochu to i ich wspólnych scen wyczekują. Więc nie obrażę się jeśli w końcu zobacze ich razem, może w końcu Martin znajdzie sobie dobrego faceta, który będzie - no DOBRY xD Wracając znów do Parrisha, fajnie, że dowiedzieliśmy się jak ma na imię. Jordan. To mnie naprawdę zgasili faktem, że należy do nadprzyrodzonych i aż walnęłam się w głowę, gdy przeszlus przytoczył ten fragment 3x18. BO FAKTYCZNIE, faza. No nic samym początku gdy się pojawił miałam wielkie nadzieję, że zostanie normalny, ale chyba raczej bałam się, że nagle wyskoczą z nim jako czarnym charakterem. Empatą mógłby być, to by było ciekawe. Smile 

Liam też jest młodszy ode mnie i też mi się podoba, to trochę straszne, ale fajna z niego postać. Poprowadzili mu ciekawy wątek i mam nadzieję, że tego nie zepsują. Słodko gdy poszedł, życzyć powodzenia dawnemu koledze, a tamten zaczął mu wytykać jego błędy. Biedny. Lubię go, więc jest dobrze - oby tak dalej. 

Scott! Pierwszy raz od niepamiętnych czasów oglądałam scenę z nim wielokrotnie. Genialnie wyszło z tym atakiem przeprowadzonym przez Violet. Miał taką władzę w oczach i groźną minę, jak dla mnie zdecydowanie najlepszy moment w odcinku, a przecież ja do Scott zawsze podchodzę z rezerwą, bo moja sympatia do niego ucichła gdzieś w drugim sezonie. Tu mnie jednak zaskoczył, więc DALEJ SCOTTIE! 

Derek , haha amadie też mnie rozwalił ten tag [zawsze je czytam xD] 


Kira i Malia, jakoś neutralnie w tym odcinku. Nie mam żadnych ale, poza tym wiszeniem nad Lydią, ja też tego nienawidzę, ale rozumiem, gdyby ktoś i na moje życie czyhał też bym pewnie wisiała nad benshee. xD

Stiles, jako czarny charakter? Uwielbiam czarne charaktery, ale pewnie czasem tęskniła bym za tym dobrym, zabawnych, przyjacielskim Stilesem. W tym odcinku, był - ok. Poprawiał mu humor gdy witał licealistów z prywatnego liceum, gdy powiadamiał ludność w około na boisku, że będzie się starał grać w lacrosse. No i gdy był przerażony faktem, że mimo iż nie ma go na liście to i tak się boi. Dobrze było w każdym bądź razie. Very Happy

Chyba o niczym nie zapomniałam. ^^ 
Wgl Chris wrócił i nikt nawet nie zapytał co tam u Isaaca. No i jeśli chodzi o Chrisa, to mam nadzieję, że przypomni sobie, że jego córka darzyła wrogów sympatią, i w ogóle to dobre stworzenia z, którymi da się żyć w symbiozie Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

4x05 I.E.D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 4x05 I.E.D   4x05 I.E.D - Page 2 Icon_minitime25/7/2014, 12:47

Derek, Scott i Liam w szatni – tak buźka mi się cieszyła na tej scenie, szczególnie, gdy Derek się uśmiechnął, a jest to raczej rzadki widok. Jeszcze do niedawna narzekałam na Scotta, że jest taką sierotką w tym, co robi, a teraz w końcu zachowywał się, jak na prawdziwego Alfę przystało i idzie mu coraz lepiej, więc jestem z niego dumna. Podoba mi się takie nawiązanie do początków TW, gdy Scott nie radził sobie po przemianie oraz zmagał się też ze swoimi osobistymi problemami i w podobnej sytuacji jest teraz Liam. Pozytywnie oceniam koncepcję, jaką wciela w życie Scott - pozwalając swojemu podopiecznemu samemu próbować nad sobą zapanować.
 
Lydia – tak było mi jej żal, gdy w tej bezradności słuchała płyty i nie mogła wychwycić nic nowego albo, gdy już nie wytrzymała i zaczęła krzyczeć na Meredith, a najgorsze, że jest w tym wszystkim zupełnie sama. Brakuje mi np. wsparcia ze strony Stilesa (oczywiście na gruncie czystej przyjaźni).
 
Na odrębny akapit zasługuje moje uznanie tego, jak Scotty z uczuciem, nostalgią wypowiedział: Allison  I love you 
 
W końcu pojawiła się Meredith. W ogóle to zaskoczyli mnie, że o niej pamiętają, a jej samej było mi szkoda, biedulka mówiła prawdę, a tu spotkała się ze złością i niezrozumieniem, ale przynajmniej Parrish okazał jej serce i dobroć.
 
Moje przeczucie mnie nie zawiodło i Parrish jest jakimś supernatural. Teraz nie mogę się doczekać, kiedy poznamy prawdę, o tym kim jest naprawdę, bo to nie lada zagadka. W ogóle jak tylko pojawia się Parrish to słoneczko tak jasno świeci i tak miło ogląda mi się jakiekolwiek z nim sceny  I love you  Przez jego niewyobrażalny urok osobisty (z całym szacunkiem dla mojej kochanej Pydii), aż zaczynam schodzić na drogę jego i Lydii  Embarassed 
 
Mam w końcu moją ulubioną scenę z Kirą – moment, kiedy trener karze jej usiąść na ławce. Jestem okrutna, ale śmiałam się na tej scenie najbardziej z całego odcinka Razz
 
Papa Argent & Mexicans – gdy babcia chciała usłyszeć od Chrisa hasło, jakim kierują się łowcy, byłam wręcz przekonana, że wściekły i dumny odpowie jej kodem zmienionym przez Allison, a tu bęc Sad Mam nadzieję, że nie zniszczą jego postaci.
 
Garett i Violet mnie trochę rozwalają swoimi umiejętnościami, jak na tak młody wiek. Allison również była łowczynią, ale byliśmy wtajemniczeni w jej szkolenie, a tutaj nie pokazali z nimi nic i mi jako niewiernemu Tomaszowi ciężko uwierzyć i odbieram to jako mocno naciągane.
 
Ubolewam nad tym, że Stiles nie ma porządnego wątku, bo na razie jest takim komediowym ozdobnikiem. To samo tyczy się Malii - gdzieś powłóczy się po ekranie i tyle (choć doceniam to, jak wpadła na pomysł rozszyfrowania drugiego kodu dostępu). Cały czas cierpliwie czekam na rozwinięcie jej wątku, a minęło już pięć odcinków i powoli zaczynam się zastanawiać czy w ogóle się doczekam…
 
Na plus oczywiście Szeryf, Trener i Liam <3
 
Brakowało mi Petera – to taka mała rysa na tle odcinka.
 
Krótko podsumowując, odcinek był bardzo dobry, ale czuję lekki niedosyt.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





4x05 I.E.D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 4x05 I.E.D   4x05 I.E.D - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
4x05 I.E.D
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 4-
Skocz do: