Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Trailer drugiej połowy 3B

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime25/2/2014, 07:53

http://notanotherteenwolfpodcast.tumblr.com/post/77777406190/teen-wolf-mid-season-trailer-x

BAMF!Sheriff, Allison, która wydaje się opętana na końcu, szalony, cudowny Stiles i jego "Shoot me!", DEREK, KTÓRY WYDAJE SIĘ OPĘTANY, bo podpala Chrisa...
POSTRZELONY DEREK????????
ONE HERO WILL FALL?????????????????
DEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKK???

DON'T YOU FUCKING HURT HIM, JEFF!!!
 Twisted Evil

A teraz na poważnie.
Derek: "You burn my family? I burn yours"
Okay. On nie mówi tego do Chrisa. To Chris jest tą rodziną, którą zamierza spalić w akcie vendetty. On mówi to do kogoś, kogo wierzy, że jest Kate. Kto widział Kate w halucynacjach? Allison.
Więc albo obok stoi opętana Allison, albo Derek ma halucynacje ;p.

Lydia.
Nie wiem, czy zauważyliście powtarzające się z poprzednich sezonów stroje bohaterów (co normalnie się nigdy nie zdarza, chyba że to charakterystyczne dla nich rzeczy), ale Tumblr zauważył Laughing
I - Lyds.
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_inline_n1jcpaazzR1qfd3hl
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_inline_n1jcppNedE1qfd3hl
To już nie może być przypadek. Ona ma na sobie ten sam strój, który miała w dniu balu w s1. CO SIĘ DZIEJE??

Szeryf Stilinski, który nie pozwala Chrisowi zastrzelić jego jedynego syna No Crying or Very sad Crying or Very sad

Walczący Stiles, rzucający wszystkimi po ścianach. Prześladujący wszystkich Stiles. Leżący na ziemi i umierający Stiles. Rozbawiony Stiles, machający ręką. Stiles, który wygląda, jakby od miesiąca nie widział wody i łóżka.
Sssstttttttttttiiiiiiiiiiilllllllllllllllllleeeeeeeeeeeesssssssss  I love you I love you I love you 
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime25/2/2014, 13:49

Czy tylko ja to widzę?
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1je1fWjfA1qan0hfo1_250 Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1je1fWjfA1qan0hfo2_250
ŁZY W OCZACH! Stiles jest w środku, widzi wszystko co Nogitsune, wie, że nie może się wydostać i płacze! Tak samo było w momencie, gdy dźgał Scotta. On nie może się wydostać, widzi jak jego ciało krzywdzi jego bliskich, osoby, które kocha, i nic nie może z tym zrobić. NIC! I Mellisa, taka pewna siebie i niezłomna. Ta siła aż tryska z jej zachowania! Nawet pomimo tego, że siedzi przed nią demon ona dalej traktuje go jak nastolatka, jak ich Stilesa Trailer drugiej połowy 3B 3903988859 

Ten trailer to ZA  DUŻO. Zdecydowanie za dużo. Jakieś retrospekcje (pewnie matki Kiry, chociaż tam chyba Kira była). No i gdzie jest PETER-FUCKIN'-NOT-ONLY-AN-UNCLE??!!

Oh i Nogitsune z całkowitą kontrolą nad ciałem Stilesa <3 <3 . Niech nikt nie waży się go krzywdzić, to wciąż Stiles! Do cholery jasnej, to on prawda?

*łapie się za głowę*

Coraz więcej pytań, coraz mniej odpowiedzi.

DEEEEEEEEEEErek!!!

"ONE. HERO. WILL. FALL." To nei może być Derek, to, że dali go na sam koniec, gdy postrzelony upada nic nie oznacza! Zrobili to tylko, żeby podsycić nastroje, żeby wywołać zamieszki, rewolucję i zbrojenia wojenne przeciw Jeffowi!

Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1jbfl2wTl1qejyumo1_500

Derek nie umrze, a jak umrze to... to...  szok pale Surprised

No i co z szalonym Derekiem? Czy Nogitsune przejął nad nim kontrolę, bo ma dużo w sobie bólu, czy może prze to, że Stiles został opanowany przez Nogitsune Derek nie widzi sensu żyć, gdy jego TRUE LOVE przepadł??!!

No i Nogitsune namawiający Chrisa by ten go zastrzelił. OMG> Czy mówiłam już, ze to za dużo?? Twisted Evil
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1jcn3cxMM1qm8jfmo1_250 Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1jcn3cxMM1qm8jfmo2_250

Czy musze mówić, że ta scena jest świetna?


+EDIT  :Rolling Eyes

Trailer drugiej połowy 3B Trailer2

Czy tylko mi się wydaje, że to Peter? No bo pomyślcie jak mógł wyglądać po pożarze? Z resztą wszyscy widzieliśmy, że miał blizny. Wygląda to masakrycznie, ale może to kolejne retrospekcje? Jak z matką Kiry?

Trailer drugiej połowy 3B Trailer9

 Suspect Ten wzrok, jest trochę obłąkańczy, hm? Isaac wygląda, jakby miał zaraz kogoś zabić. Allison? Nie, nie wiem. Ale wygląda trochę jak wtedy, gdy Nogitsune objawiało się w postaci Stilesa. Może to właśnie w Isaacu jest Nogitsune, a nie w Allison? A może jest w nich obu? Surprised
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime26/2/2014, 04:29

Cytat :
Czy musze mówić, że ta scena jest świetna?
Absolutnie nie, też ją kocham Trailer drugiej połowy 3B 1426600735- a Dylan niech maszeruje wreszcie po jakąś nagrodę Laughing
I te łzy w scenie, co pokazałaś wcześniej.. też, też widziałam i... moje serce pęka i nie wytrzymuje Crying or Very sad No Crying or Very sad

Cytat :
Czy tylko mi się wydaje, że to Peter? No bo pomyślcie jak mógł wyglądać po pożarze? Z resztą wszyscy widzieliśmy, że miał blizny. Wygląda to masakrycznie, ale może to kolejne retrospekcje? Jak z matką Kiry?
Hm... Ja osobiście myślę, że to flashbacki z Nogitsune, bo w końcu z jakiegoś powodu chodzi z obandażowaną twarzą - całą głową, właściwie Wink. Ale Peter też pasuje xD

Cytat :
Ten wzrok, jest trochę obłąkańczy, hm? Isaac wygląda, jakby miał zaraz kogoś zabić. Allison? Nie, nie wiem. Ale wygląda trochę jak wtedy, gdy Nogitsune objawiało się w postaci Stilesa. Może to właśnie w Isaacu jest Nogitsune, a nie w Allison? A może jest w nich obu?
Plot twist: Nogitsune jest w Stilesie. Nogitsune jest w Allison. Nogitsune jest w Isaacu. Nogitsune jest w Dereku. Nogitsune jest w Baracku Obamie. :lol:Serio, też zaczynam myśleć, że tam już wszystkich opętało Laughing . Isaac faktycznie wygląda, jakby coś z nim było poważnie - morderczo! - nie tak Trailer drugiej połowy 3B 3932743711
Jeff przyszalał Laughing
ALE!
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_inline_n1kjjdOO4s1savyy4
Spójrzmy uważnie.
TYLKO ODBICIE ISAACA PODNOSI GŁOWĘ. ON SAM NIE, JEST KOMPLETNIE NIERUCHOMY.
"RZECZY W LUSTRACH SĄ BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ, STILES"
 affraid 

Wszystkie podobieństwa:
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1km6hhHaf1sv4q2po2_r1_500
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1km6hhHaf1sv4q2po1_500

Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1km6hhHaf1sv4q2po4_500
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1km6hhHaf1sv4q2po3_500

Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1km6hhHaf1sv4q2po5_500
Trailer drugiej połowy 3B Tumblr_n1km6hhHaf1sv4q2po6_500

Czy Nogitsune jakoś manipuluje tym wszystkim, sięga do wspomnień naszych bohaterów? Czy w ogóle ktoś tu jest wiarygodnym narratorem? Od s1 był nim Stiles, patrzyliśmy na wszystko z jego POV, ale teraz, well, z jakiejś racji omawiali w 3A i 3B "Jądro ciemności", a tam właśnie narratorowi ufać nie można Trailer drugiej połowy 3B 3932743711
To zresztą nie koniec: np. w 3x13, gdy Stiles śnił, że jest ze Scottem w klasie, lekcję prowadził martwy nauczyciel, zabity przez Jen, w tym samym stroju i z tym samym tekstem na tablicy, co wtedy, gdy został porwany z klasy.
Ale..
..ale Stilesa wtedy nie było, nauczyciel był sam, Stiles nie mógł tego widzieć i zapamiętać. Coś się kroi :Rolling Eyes: ?
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime26/2/2014, 12:08

ars_amandi napisał:
Plot twist: Nogitsune jest w Stilesie. Nogitsune jest w Allison. Nogitsune jest w Isaacu. Nogitsune jest w Dereku. Nogitsune jest w Baracku Obamie.

Może Dereka i Isaaca Nogitsune opętał tak jak Olivera w Echo House. Mógł wpłynąć na ich myśli, zmusić ich do swoich celów. Nie po to, żeby przejąć ich ciało, tylko żeby wywołać jeszcze większy chaos.

See, the Nogitsune feeds of chaos, strife, pain...

Sam Nogitsune przyznał się co go wzmacnia, sam zapowiedział, że będzie tego więcej. A jeśli Noitsune są dwa (w Stilesie i Allison) tego chaosu będą potrzebowali dwa razy więcej. Czemu nie przejąć kontroli nad Derekiem, Isaaciem, czy Malią? Chaos, chaos, chaos wszędzie <3

Co do powtórzonych strojów to całkowicie nie mam żadnej hipotezy.  silent pale 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime26/2/2014, 19:36

Cytat :
Może Dereka i Isaaca Nogitsune opętał tak jak Olivera w Echo House. Mógł wpłynąć na ich myśli, zmusić ich do swoich celów. Nie po to, żeby przejąć ich ciało, tylko żeby wywołać jeszcze większy chaos
Też tak myślę Wink. Zresztą, w tym psychiatryku to nawet nie był tylko Oliver - chłopak, który się powiesił, recytował zagadkę, na którą odpowiedzią był "cień", a tamta przy telefonie też mówiła rzeczy związane z Nogitsune Wink. W sumie wszyscy tam się dziwnie zachowywali ;D
Ale i tak bawi mnie to, że Jeff chce wszystkim tego Nogitsune wsadzić xD. Co za dużo, to niezdrowo ;p

Cytat :
Co do powtórzonych strojów to całkowicie nie mam żadnej hipotezy
Strojów i sytuacji.. Ja też w sumie nie, ale wydaje się to ważne.. Może on po prostu bawi się naginaniem rzeczywistości? Że nie wiemy, co jest prawdą, a co snem? Hm... Podejrzane, podejrzane Trailer drugiej połowy 3B 3932743711
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime26/2/2014, 20:44

ars_amandi napisał:
W sumie wszyscy tam się dziwnie zachowywali ;D

Wydaje mi się, że to był ośrodek psychiatryczny. Ludzie nie trafiają w takie miejsca, bo są normalni Very Happy
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime26/2/2014, 21:16

Ale ja mówię o sanitariuszach Laughing . We współczesnych zakładach aż tak bardzo nie ignorują praw pacjenta, a przynajmniej nie powinni xD. To jak z American Horror Story: Asylum :Rolling Eyes:

Btw, znalazłam taką metę:
http://athenadark.tumblr.com/post/77921143124/camera-shy-teen-wolf-and-fatal-frame
Bardzo intrygująca - nie wiem, czy w ogóle się sprawdzi, ale czyta się świetnie i wyjaśniałaby, czemu coraz więcej bohaterów jest pod wpływem demona Trailer drugiej połowy 3B 3932743711

Dodatkowe do niej, ale już nie tak świeże, jak tamta po 3x20 xD
http://athenadark.tumblr.com/post/55780885626/beacon-hills-and-silent-hill
http://nemetonisevilpassiton.tumblr.com/post/77809059417/fatal-frame-parallel-with-the-new-teen-wolf-promo
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime26/2/2014, 22:24

Straszne, ale mam takiego lenia, że aż nie chce mi się czytać. Zrobię to jutro hah Very Happy
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Sponsored content





Trailer drugiej połowy 3B Empty
PisanieTemat: Re: Trailer drugiej połowy 3B   Trailer drugiej połowy 3B Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Trailer drugiej połowy 3B
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trailer s04 e05
» trailer 4 x 06
» trailer 4 x 07
» trailer 4x04
» Mid-season Trailer

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: