Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3x19 - promo

Go down 
+2
merllo
ars_amandi
6 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime11/2/2014, 09:39


Nananna, :dance: , co moje oczy wiiiiidząąą, 3x19 - promo 3664469741 , czyżby to był Nogitsune!Stiles z tym swoim seksownym głosem, opisującym ból, chaos etc. i chcącym, by mu je dać 3x19 - promo 1426600735 ??
Aww, nigdy się spodziewałam, że dostaniemy kanonicznego evil!Stilesa I love you
Dwie rzeczy, które mi się nie podobają:
- postrzelony trener Finstock No
- wybuch w biurze szeryfa pale
Jeśli Nogitsune skrzywdził szeryfa, będę tam stała pierwsza z egzorcyzmem! Evil or Very Mad
Hahah, Peter wrócił I love you . I krzyczy po Lydię xD. To Stiles go tak urządził??
Oooooo, i Stilesowe zakrwawione ręce O.o... On jest tam sobą, o Boże, o Boże, nawet nie chcę myśleć, co moje maleństwo przeżywa ;///////////
Hm, Derek atakuje Chrisa z wściekłością? Nie zdziwiłabym się, jakby dlatego, że Chris zaproponował po prostu zabicie Stilesa jako "lek na całe zło" Razz
Zwłaszcza, że Hoechlin powiedział o evil!Stilesie, "Do you kill someone you care about to save many, or do you try to save everyone and possibly fail miserably?", czyli Derek prawdopodobnie będzie cały jak "Don't you fucking dare touch him". Co jest ciekawą odmianą po tym, jak w s2 chciał zabić bez mrugnięcia okiem Lydię na podstawie o wiele mniejszych dowodów, że jest zła Razz . Tak samo, jak w 3x18 nie chciał uwierzyć, że Stiles jest zły, mimo tego, co powiedział mu Aiden.

3x19 - promo Tumblr_n0tfx7EEdS1rh0crmo1_500
Bliźniaki przygważdżają Stilesa do ściany.
Uh-oh. Tworzymy klub "Zabić Stilesa"? Z panią Yukimurą jako prezesem i teraz bliźniakami z członkostwem..? Zakładam, że Argent będzie chciał dołączyć. Może Peter? Laughing
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime11/2/2014, 12:53

To jest po prostu skandal! że trzeba czekać tak długooo... na kolejny odcinek-> który z tego co widzę będzie świetny.
Uwielbiam tą mroczną część Stilesa choć oczywiście ta jego pogodna natura również mi odpowiada (nie mogę się zdecydować którą wole bardziej Very Happy)
Co do promo 19->

-Derek sprzeciwiający się Chrisowi by bronić Stilesa- urocze  

-Scott mimo wszystko broni Stilesa podkreślając jeden szczególny fakt o którym zapomniała grupa " zabijmy Stilesa to fajna zabawa " On jest pętany do jasnej cholery!

-Krzyczący, leżący na podłodze Peter- co mu się stało? Czyżby Stiles stwierdził to co było martwe niech takim pozostanie idę po ciebie wilczku?

-trener Finstock- ranny, może nawet konający ,jest tym co mi się nie szczególnie podoba, lubię go i nie chciałabym żeby opuścił obsadę i nie zagrał w 4 sezonie Sad

-Bliźniaki- No kto by się spodziewał? Wiadomo niby chcą udawać przed Scottem miłych i potulnych gości którzy wrócili na dobrą ścieżkę prawa i moralności a za chwile co? Przyszpilają jego NAJLEPSZEGO przyjaciela do ściany grożąc mu swoim wilczym arsenałem. Nooo... matko!
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime12/2/2014, 08:16

Cytat :
-Derek sprzeciwiający się Chrisowi by bronić Stilesa- urocze
Póki co, to tylko nasze pobożne życzenia xDD. Chociaż chciałabym, by to była prawda Wink

http://effingstiles.tumblr.com/post/76296181085/teen-wolf-3x19-letharia-vulpina-sneak-peek-1
^ sneak peek 3x19 i.. hm. Skoro oni mniej więcej wiedzą, że ze Stilesem jest coś nie tak i dostaliśmy tego Nogitsune!Stilesa, to czemu on sobie na luzie uczestniczy w lekcji wf-u Razz ?
Biedny trener Crying or Very sad ...
Btw, nawet całkiem niezłe, że opętanie nie zawsze jest włączone xD
Scena Ethana i Danny'ego - słodka I love you

Hahha, właśnie zdałam sobie sprawę, że 3B zawiera wszystkie najpopularniejsze tropy z fanfiction:
- fox!Stiles - odhaczony (skoro Nogitsune to kitsune ^^)
- possessed!Stiles - odhaczony
- evil!Stiles/demon!Stiles - odhaczony
- kidnapped!Stiles & the Pack to the rescue - odhaczone
- Stiles dying like his mother - odhaczone
- Stiles and his bat to the rescue - odhaczone
Jeff powinien zejść z Internetu Laughing
...albo i nie 3x19 - promo 3932743711
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime12/2/2014, 12:45

ars_amandi napisał:
Skoro oni mniej więcej wiedzą, że ze Stilesem jest coś nie tak i dostaliśmy tego Nogitsune!Stilesa, to czemu on sobie na luzie uczestniczy w lekcji wf-u
Też mnie to zastanawia. Może sądzą że już po sprawie? Albo widzą że Stiles jest sobą w tym okresie czasu i pozwalają mu uczestniczyć w zajęciach tylko dla tego by wskazał im ukryte na polu pułapki ułożone tam przez niego w stadium demona ?  3x19 - promo 3932743711 

ars_amandi napisał:
Hahha, właśnie zdałam sobie sprawę, że 3B zawiera wszystkie najpopularniejsze tropy z fanfiction:
- fox!Stiles - odhaczony (skoro Nogitsune to kitsune ^^)
- possessed!Stiles - odhaczony
- evil!Stiles/demon!Stiles - odhaczony
- kidnapped!Stiles & the Pack to the rescue - odhaczone
- Stiles dying like his mother - odhaczone
- Stiles and his bat to the rescue - odhaczone
Jeff powinien zejść z Internetu Laughing
...albo i nie
Jeśli to prawda i Jeff słucha się wszechmocnego internetu :Di ma na względzie motywy z fanfiction-> to niech tak robi nadal bo sezon 3B jest cudowny a odcinek 17 i 18 to perełki jak dla mnie.
Jeff marsz do kompa zbierać dane na dalsze sezony Very Happy
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime12/2/2014, 17:02

On nie uczestniczył w tym biegu, widać to po jego ubraniach. On tam był po to, żeby ich ostrzec przed niebezpieczeństwem, które pewnie jego 'złe ja' stworzyło.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime12/2/2014, 19:43

Przecież wiadomo, że oni mimo tego iż Stiles jest teraz "tym złym' to nie odstawią go na bok, tylko będą mieć go na oku.
Danny i Ethan <3 Molestowałam pocałunek chyba z minutę xD
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime12/2/2014, 21:02

Aww. Jaka akcja ;D
Niech mi teraz tylko nie robią długich przerw między odcinkami ;d
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime14/2/2014, 17:43

AHAHAHHAHAHAHHAAH Laughing 3x19 - promo 3659497424 

https://www.facebook.com/photo.php?v=659852317405889
^ rozszerzony zwiastun xDD

3x19 - promo Tumblr_n0zu12MNQA1rzoil5o1_500
3x19 - promo Tumblr_n0zu12MNQA1rzoil5o3_500
3x19 - promo Tumblr_n0zu12MNQA1rzoil5o2_500
3x19 - promo Tumblr_mxpm6hLFbS1r21b03o1_500
 3x19 - promo 2473308748 Czyli jednak Derek się wściekł, że ktoś ośmiela się grozić jego chł-- przyjacielowi Laughing
Ale nie, serio. Derek był ZAWSZE pierwszy do zabijania niebezpiecznych osób. Lydia, Jackson, nawet Boyd i Cora, gdy byli pod wpływem księżyca, to powiedział, że jeśli nie będzie innego wyjścia, trzeba będzie ich zabić, by nie krzywdzili innych.
Chris: "Możliwe, że trzeba będzie zabić Stilesa, bo.."
Derek: "HAHAHAHA, NIE. Spróbuj go tylko dotknąć, a będziesz wąchał kwiatki od dołu" Laughing Laughing

Aw, Derek broniący Stilesa przed Chrisem I love you ..
Dbający o niego <33
A w zeszłym odcinku naprawił mu bezinteresownie Jeep i był ze Scottem w poczekalni szpitala, i zna jego zapach na pamięć, bo nie musiał być w jego pokoju po mocniejszą próbkę jak Isaac i Scott <3
*still not over it*

Z innych słodkich rzeczy xD
- wszyscy polują na Stilesa, lol ;D. Znaczy chcą go znaleźć ;p
- uroczy Stiles przysięgający, że to on i bliźniacy mający to gdzieś
- Scott błagający "Please, don't" i później krzyczący, czyli, well, można spokojnie założyć, że rozmawiał z Nogitsune!Stilesem Laughing?
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime14/2/2014, 20:04

Cytat :
Czyli jednak Derek się wściekł, że ktoś ośmiela się grozić jego chł-- przyjacielowi Laughing
Ale nie, serio. Derek był ZAWSZE pierwszy do zabijania niebezpiecznych osób. Lydia, Jackson, nawet Boyd i Cora, gdy byli pod wpływem księżyca, to powiedział, że jeśli nie będzie innego wyjścia, trzeba będzie ich zabić, by nie krzywdzili innych.
Chris: "Możliwe, że trzeba będzie zabić Stilesa, bo.."
Derek: "HAHAHAHA, NIE. Spróbuj go tylko dotknąć, a będziesz wąchał kwiatki od dołu" Laughing Laughing

Aw, Derek broniący Stilesa przed Chrisem I love you ..
Dbający o niego <33
A w zeszłym odcinku naprawił mu bezinteresownie Jeep i był ze Scottem w poczekalni szpitala, i zna jego zapach na pamięć, bo nie musiał być w jego pokoju po mocniejszą próbkę jak Isaac i Scott <3
*still not over it*

Z innych słodkich rzeczy xD
- wszyscy polują na Stilesa, lol ;D. Znaczy chcą go znaleźć ;p
- uroczy Stiles przysięgający, że to on i bliźniacy mający to gdzieś
- Scott błagający "Please, don't" i później krzyczący, czyli, well, można spokojnie założyć, że rozmawiał z Nogitsune!Stilesem Laughing?

Czy mogę podpisać się pod twoją wypowiedzią ponieważ całkowicie się zgadzam. Derek wykazujący jakąkolwiek troskę o Stilesa? To jest zaskoczenie, tak samo z tą naprawą jego auta. Biedny Jeep :c .Mogę stwierdzić, że ten zwiastun plasuje się na wysokim miejscu zwiastunów z TeenWolf <3  I love you I love you 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime14/2/2014, 23:12

Cytat :
Derek wykazujący jakąkolwiek troskę o Stilesa? To jest zaskoczenie
Niee no, nie przesadzajmy z "jakąkolwiek" Laughing . Derek zawsze się o niego troszczył - bronił go przed Isaakiem na posterunku; gdy Kanima zaatakowała ich na basenie, nawet nie zwrócił uwagi na nieprzytomną Erikę, ale za to zasłonił własnym ciałem Stilesa i jeszcze odwrócił się plecami do przeciwnika, by kazać mu uciekać; na stacji szeryfa upewnił się, że Scott najpierw zabrał Stilesa w bezpieczne miejsce, zanim sam wstał; w szpitalu, gdy Stiles ruszył z kijem na złączonych Ethana i Aidena, to Derek był pierwszy, by pobiec za nim, krzycząc jego jego imię, nawet nie Scott; uwierzył jemu, a nie Jennifer, mimo że był wciąż pod wpływem jej czaru, ale wystarczyły łzy i cicha prośba Stilesa, by złamał urok i zażądał od niej informacji, gdzie jest jego ojciec - tak samo później w szpitalu wywalił stół i rzucił się na nią, gdy zakpiła, że Stiles nigdy taty nie znajdzie; nigdy też nie użył wobec niego wilczej siły ani nie próbował zastraszyć przemianą etc. etc. Wink.
A gdy dołączyć do tego cytat Hoechlina, "Derek and Stiles would take a bullet for each other", to powiedziałabym, że Derek zawsze miał taką małą słabość do niego xD. Czy to przyjacielską czy nie, ale spójrzmy prawdzie w oczy - przez cały serial tylko Stilesowi mógł ufać, tylko on go nie zdradził i zawsze po niego wracał, by pomóc <3
Zaskoczenie tylko jest, że nie skreślił Stilesa jak całą resztę, którą uznał za niebezpieczną, tylko postanowił o niego walczyć i go chronić przed innymi I love you
P.S. Wiedziałam, że Argent będzie chciał zabić nasze maleństwo, no Laughing !

Cytat :
Mogę stwierdzić, że ten zwiastun plasuje się na wysokim miejscu zwiastunów z TeenWolf <3
Zdecydowanie I love you . Jeśli zwyżkowy poziom utrzyma się z każdym z odcinków, to już drżę z ekscytacji na samą myśl o finale :Rolling Eyes: !
A co do Jeepa, to oby naszemu Roscoe się nic nie stało już nigdy więcej Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime14/2/2014, 23:58

Ale ale! Tak po głębszym zastanowieniu między Derekiem i
Stilesem jest taki głęboki bromance, który powoli się ukazuje. Na razie to trzeba wychwytywać, doszukiwać się w szczegółach, ale może z czasem dostaniemy tego więcej i więcej więcej więcej. Bo na romans to raczej nie ma co liczyć co? :c

A tak obejrzałam jeszcze raz dla wprawy zwiastun i Allison ma okropną fryzurę! Taką przylizaną na górze, okrooooppnie to wygląda xD
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime15/2/2014, 17:35

Cytat :
Ale ale! Tak po głębszym zastanowieniu między Derekiem i Stilesem jest taki głęboki bromance, który powoli się ukazuje. Na razie to trzeba wychwytywać, doszukiwać się w szczegółach, ale może z czasem dostaniemy tego więcej i więcej więcej więcej. Bo na romans to raczej nie ma co liczyć co? :c
Czy ja wiem ;p.. W sensie, w 3A było już całkiem wyraźnie widać, że się przyjaźnią (winda, szpital, scena z uderzaniem dla zabawy pięścią i ta, która została wycięta, a gdzie Stiles dla zemsty zaczął boksować Dereka i ten przerwał rozmowę ze Scottem, by go gonić; itd.), zwłaszcza, że ponoć spędzili razem wakacje, więc ja tam głębszego doszukiwania się w szczegółach aż tak nie potrzebuję Laughing . Plus, Tumblr zawsze ułatwia sprawę, tam wszystko dokładnie pokazują i omawiają każdą scenę Laughing
Co do romansu.. Heh, nie sądzę Wink. Ale zawsze warto mieć nadzieję, bo teoretycznie i MTV to popiera i nie miałaby nic do stracenia i zarówno Dylan, jak i Hoechlin sami to shippują, więc jedyną przeszkodę stanowi nasz uroczy Jeff Razz . Ale myślę, że w ostatnim sezonie serialu, gdyby nie odważył się wcześniej, to da jakiś ukłon w stronę fanów (w końcu Sterek to największy ship fandomu) i oni może gdzieś wyjdą razem Wink. W końcu po co byłby znowu zaadresowany biseksualizm Stilesa w 3x16 :Rolling Eyes: ?

Cytat :
A tak obejrzałam jeszcze raz dla wprawy zwiastun i Allison ma okropną fryzurę! Taką przylizaną na górze, okrooooppnie to wygląda xD
Shh, shh, każdy może mieć dzień ze złymi włosami Laughing Laughing . Kocham ten komentarz, hahaha xD
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime15/2/2014, 20:19

ars_amandi napisał:
scena z uderzaniem dla zabawy pięścią i ta, która została wycięta, a gdzie Stiles dla zemsty zaczął boksować Dereka i ten przerwał rozmowę ze Scottem, by go gonić;
Było coś takiego? Very Happy masz linka może?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime15/2/2014, 20:25

Było, ale scena nie została nigdzie umieszczona Crying or Very sad . Hoechlin opowiadał o niej na którymś z Comic-Conów jednakże :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime15/2/2014, 20:31

szkoda-> bo powiem szczerze że chętnie bym to zobaczyła Very Happy
Powrót do góry Go down
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający
sinnerxx


Liczba postów : 32
Punkty : 0
Join date : 03/02/2014
Age : 26
Skąd : wonderhills

3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime15/2/2014, 22:23

pragnę odcinka ._. i jestem baardzo ciekawa czemu trener jest postrzelony o co chodzi itp, bo tydzień bez internetu to duży brak potrzebnych informacji i jestem W TYLE.
- Sterek, no no no, jak Derek go 'broni', nie chce dopuścić do jego śmierci. to jest takie urocze <3 chociaż z drugiej strony no nie wiem, nie mam pojęcia. szczerze wątpię w romans (na który mam nadzieję) ale pewnie już są tysiące takich w fanfikach, jak będę miała chwilkę, pochłonę je żywcem. jak dobrze że ferie zaczęły mi się wczoraj B)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3x19 - promo Empty
PisanieTemat: Re: 3x19 - promo   3x19 - promo Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3x19 - promo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Promo 2x03
» 4.02 "117" Promo
» promo 2x11
» Promo 2x07 "Restraint"
» 3x17 - promo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: