Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3.15 Galvanizing

Go down 
+4
Morgan
jeffster85
Aid_than
Solve
8 posters

Ocena odcinka
1
3.15 Galvanizing Vote_lcap0%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
3.15 Galvanizing Vote_lcap0%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
3.15 Galvanizing Vote_lcap0%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
3.15 Galvanizing Vote_lcap0%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
3.15 Galvanizing Vote_lcap0%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
3.15 Galvanizing Vote_lcap17%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 17% [ 1 ]
7
3.15 Galvanizing Vote_lcap17%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 17% [ 1 ]
8
3.15 Galvanizing Vote_lcap0%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9
3.15 Galvanizing Vote_lcap17%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 17% [ 1 ]
10
3.15 Galvanizing Vote_lcap49%3.15 Galvanizing Vote_rcap
 49% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 6
 

AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime21/1/2014, 16:29

I jak po odcinku ? Very Happy

No mnie nie powalił Razz
Podobały mi się sceny Scott-Kira Razz:P
No i fajnie, że Lydia i jej moce wracają do gry Razz

Po raz pierwszy zobaczyłem jakąś chemię pomiędzy Isaaciem i Alisson Very Happy
Ta scenka kiedy gadają o całowaniu, i Isaac sciąga koszulkę, mnie rozwaliła Razz
I najlepszy moment, kiedy Argent wchodzi do pokoju i wzywa Alli do gabinety, gdzie(mówi do Laheya) trzyma swoje pistolety xdd lałem ze śmiechu Very Happy
I słychać krzyk "znowu wilkołak" xD xD

Co do Isaaca, mam nadzieję, że nic mu się nie stanie, bo po mimo wszystko wciąż go lubię.
No i było widać tego starego Isaaca, jak chciał przyłożyć Grzybiarzom Very Happy

Generalnie odcinek nie był zły, ale bywały lepsze.

ja daję 8
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime22/1/2014, 09:37

Mnie natomiast odcinek powalił na kolana ! Najlepszy jaki dotąd widziałem od początku drugiej części 3 sezonu.
Zaczynam kibicować Scoot'owi i Kirze .Ich obiadek był hmm... sympatyczny zwłaszcza gdy Scoot pomylił Wasabi z Guacamole .
Zaczyna się wyjaśniać wątek Kitsune , a przynajmniej taką mam nadzieje Smile.
Moje bliźniaki wróciły do szkoły !.! Nie mogłem się powstrzymać od śmiechu kiedy Aiden przekonywał brata do powrotu do szkoły , a ten przyłapał Dannego z innym . Akcja Aiden i Lydia była nawet lepsza  . Haha .
Bansche znowu zaczyna działać .Nie wiem dla czego ale przez ten krzyk Lydii mam ciarki na plecach , ale zarazem się jakoś ekscytuje .Czekam na więcej.
Alison i Isaac- Poraz pierwszy wyczułem napięcie pomiędzy tą dwójką , ale nie sądziłem że skończy się to w tak komiczny sposób . Gratki dla Mr Argent'a haha . W sumie jestem ciekawy co z tego wyniknie  i jak rozwinie się sprawa Isaac'a . Co to byli za goście !!?
Oglądałem odcinek po angielsku więc mam trochę nie jasności i nie wiem dokładnie co to był za Muchaman i czemu szukał Kiry . Mam nadzieje że się to wyjaśni . Odcinek na 10/10 !! więcej takich . Brawa dla Jeff'a  szalenstwo


Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime22/1/2014, 14:56

10
Niesamowity odcinek, nadal jestem w szoku i nie wiem co napisać, także wybaczcie jeśli moja wypowiedź będzie niezbyt czytelna. Noc psot świetna po prostu, trener podchodzący do tej paczuszki jak do bomby i ten jego wzrok Laughing Laughing otworzył i tylko na tyle was stać ?!!! Później te półki wszystko mu pospadały hahaha świetne to było. Rozbił prezent swój urodzinowy, a taki ładny dostał. Stiles do Scotta masz tu być za pięć, cztery, trzy, dwa aaaaaaaaa nienawidzę Cię ^^ Tekst Stilesa jesteś gorącą laską którą chcą wszyscy faceci, spojrzenie Scotta i tekst jestem gorącą laską Laughing Laughing Laughing :mrgreen: :mrgreen: padłam ze śmiechu. Sceny Kiry i Scotta boskie, tak samo jak bliźniaków z Lydią i Dannym. Issac i Allison z tym pocałunkiem, później zdejmowanie koszulek a na końcu jak Chris wszedł ^^ Fenomenalne to było, szkoda że się nie pocałowali, mimo że chcę żeby Alisson była ze Scottem, to kibicuje jej i Issacowi wiem chore to jest. Ten cały morderca powalony i to baaaardzo, Lydia i jej krzyk, uwielbiam ją tak samo jak chemię która jest między nią a Stilesem, za każdym razem jak są blisko siebie mi się gorąco robi. Kim jest Kira? Co teraz z Issaciem? Czego dowiedział się Derek? Tysiące pytań się mnoży a zero odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime23/1/2014, 18:13

Ciekawy nie powiem, że nie. Był to dla mnie takie typowy odcinek trwającego serialu.
Czego mi brakowało:
- schiz ;c
- i wątku Mali. Co, że niby to już koniec, sprawa na dwa odcinki xD

Sprowadzili jakiegoś psychopatę, którego wątek[chyba] już się skończył? Zdaje mi się, że zrobili to po to by w jakiś zgrabny sposób Scotty dowiedział się czegoś na naszej koleżance. Przyczyniło się to jednak do kilku plusów. Mianowicie do Stilesa biegającego ze swoim kochanym kijem bajsbolowym.

Na wielki plus przemawiała do mnie scena Stydii. Niebanalna, ale i strasznie emocjonalna. Ja tam widziałam iskierki gdy odwijał jej te niteczki z palca Very Happy

Kira i Scoot - kibicuje im, ale chemii nie widać, niestety. Tak samo jak umyka mi ta chemią, którą dostrzegacie między I&A ja cięgle tego nie kupuje.. no i kocham Chrisa z jego perfekcyjnym wyczuciem czasu.

Isaac - finally! Dane nam było oglądać przebłusk starego Laheya. Nie było tego marudy, który nagle racjonalnie myśli. Tylko był gotowy stanąc do walki z osobą wiele od niego silniejszą. I trzymał się swojej nienawiści do nich, a nie było 'och, oni potrzebują pomocy, mądrze będzie ich zgarnąć pod mamine skrzydełka" ;D

Twinsy też na plus. Obie sceny pozytywne Wink

Panowie Hale - hahahah mój Peter i jego are you kidding me. Ciągle jednak czekam na wyjaśnienie końcówki 3A i szalonego Petera. Wink

Końcówka najlepsza. Tajemnicza, mroczna. I nareszcie wkraczają demony, łahhaha Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
kamis
Gość
Gość



Liczba postów : 3
Punkty : 0
Join date : 25/01/2014

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime25/1/2014, 11:43

Ogólnie odczucie po odcinku pozytywne. Wielki plus za pozytywne śmieszne sceny. Scoot gorąca laska Very Happy Co do Isaaca to podobał mi się bardziej w poprzednich sezonach jak nie dobierał się do A.... To jest po prostu niesmaczne. Laska po kumplu fee Razz
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime25/1/2014, 23:14

Boski odcinek!

Sceny Lydii i Stilesa były mega. To jak ją podniósł na duchu i mocno w nią wierzył było takie słodkie i kochane. Oni są stworzeni dla siebie <3

W ogóle moce Lydii znowu w akcji. Jak dla mnie bardzo na plus, bo kocham jak Lydia pomaga Very Happy

Kira...no cóż podejrzana dziewoja z niej...jednak jak mam być szczera to bardziej ciekawią mnie mroczne, czarne postaci i co zrobią z Isaaciem.

Szkoda mi w ogóle Isaaca mam nadzieje, że nic mu się nie stanie :c Bardzooo go polubiłam i uważam, że jeśli teraz stanie mu się coś poważnego to to będzie wielka strata Sad

Alisson i Isaac kolejna świetna para <3 nie mogłam jak Isaac próbował ją pocałować a ona w śmiech albo potem jej tekst "chciałeś zetknąć się czołami" xd hahahaha xd bosz kocham ją <3 fajnie, że tak pozytywnie i zabawnie to przedstawiono, czekam na to jak tej dwójce się potoczą losy.

Scott w tym odcinku przeciętny chociaż fragment z pizzą i Kirą był słodki :3

Bliżniaki dla mnie obojętni, nudzą mnie i w sumie to nic wielkiego nie zrobili ani nie wnieśli do odcinka.
Powrót do góry Go down
Stylia
Odwiedzający
Odwiedzający
Stylia


Liczba postów : 29
Punkty : 4
Join date : 22/03/2014
Age : 25

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime25/3/2014, 20:07

Odcinek całkiem w porządku, jakoś mnie nie powalił,ale było kilka fajnych momentów Smile
Stydia w tym odcinku zdecydowanie przewyższała Very Happy W zdejmowaniu tej nitki z palca Lydii było coś takiego fajnego. Nie wiem jak to opisać, ale bardzo podobał mi się ten moment. Było widać chemię pomiędzy tymi dwoma.
Alison i Isaac- świetna scena! Pocałunku nie ma, oboje się rozbierają, a tu nagle wparowuje ojciec Alison. Świetne ! Very Happy
Kira i Scott- wcześniej nie wyobrażałam sobie Scotta z kimkolwiek innym niż Alison, ale coraz bardziej podoba mi się myśl Kiry i Scotta jako pary Wink
Kira- ta dziewczyna ma coś w sobie. Coś, co mnie intryguje..
Scena na końcu odcinka. Isaac uwięziony w pokoju? Oby nic mu się nie stało Sad
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime27/4/2014, 19:13

Świetny odcinek. Co do Kiry i Scotta wydawało mi się, że ich relacja zostanie pokazana mdło, dobrze, że się tak nie stało. Sama moc Kiry mnie zainteresowała. U Allison i Isaaca nic w sumie się nie stało, ale Chris miał niezły refleks i jeszcze ten jego tekst z lekką aluzją. Lydia pomagała i w sumie fajnie. Podobały mi się jej sceny z Stilesem. Końcówka zaskoczyła mnie i mam nadzieje, że Isaacowi nic się nie stanie.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Sponsored content





3.15 Galvanizing Empty
PisanieTemat: Re: 3.15 Galvanizing   3.15 Galvanizing Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3.15 Galvanizing
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 3-
Skocz do: