Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podsumowanie pierwszej części sezonu.

Go down 
4 posters

Ocena pierwszej części sezonu.
1
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap0%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap0%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap0%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap0%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap0%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap0%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap0%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap11%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 11% [ 1 ]
9
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap22%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 22% [ 2 ]
10
Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_lcap67%Podsumowanie pierwszej części sezonu. Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 9
 

AutorWiadomość
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Mozbi


Liczba postów : 152
Punkty : 0
Join date : 27/09/2012

Podsumowanie pierwszej części sezonu. Empty
PisanieTemat: Podsumowanie pierwszej części sezonu.   Podsumowanie pierwszej części sezonu. Icon_minitime20/8/2013, 22:37

Pierwsza połowa sezonu za nami, a na drugą musimy niestety czekać, aż do stycznia. Jestem więc ciekawy waszych opinii oraz przemyśleń na temat pierwszych 12 odcinków. Komentujcie. Wink
Powrót do góry Go down
moneyhoney
Odwiedzający
Odwiedzający
moneyhoney


Liczba postów : 47
Punkty : 2
Join date : 14/08/2013
Age : 31

Podsumowanie pierwszej części sezonu. Empty
PisanieTemat: Re: Podsumowanie pierwszej części sezonu.   Podsumowanie pierwszej części sezonu. Icon_minitime21/8/2013, 11:16

Jak dla mnie ta połowa była genialna Smile Dużo ciekawych wątków, świetny rozwój niektórych postaci (w szczególności mam na myśli Lydię), Peter jako grzeczny chłopczyk. Jak dla mnie 9/10 i nie wiem jak wytrzymam do stycznia :<
Powrót do góry Go down
http://moneyyhoneyyy.tumblr.com/
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Podsumowanie pierwszej części sezonu. Empty
PisanieTemat: Re: Podsumowanie pierwszej części sezonu.   Podsumowanie pierwszej części sezonu. Icon_minitime21/8/2013, 11:58

Jak dla mnie 3A było najlepszym "sezonem" do tej pory. Na początku trochę przynudzało i już się bałam, że spieprzą, ale potem jak pojechali pełną parą to aż z podłogi się pozbierać nie mogłam. Ten wątek z Darach i alfami został bardzo dobrze przeprowadzony. Co prawda mogli pozostawić Jennifer przy życiu, ale cóż. Jedynym minusem jest wprowadzanie na siłę Allison i Isaaca, Cory i Stilesa. Poza tym było bosko i liczę, że kolejna część będzie jeszcze lepsza niż dotychczasowa. Ale raczej się o to nie martwię, bo Jeff ma łeb do fabuły i pewnie wymyśli coś świetnego Very Happy
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

Podsumowanie pierwszej części sezonu. Empty
PisanieTemat: Re: Podsumowanie pierwszej części sezonu.   Podsumowanie pierwszej części sezonu. Icon_minitime21/8/2013, 12:51

Po pierwsze i najważniejsze to to, że twórcy, mimo zwiększonej ilości odcinków w sezonie, zachowali to coś, co w Teen Wolf mnie urzekło. Jakąś taką świeżość, dynamikę, historię.

Podoba też mi się mitologia w tym sezonie. Dreszczyku dodaje fakt, że ktoś setki lat temu wierzył w cześć tego, co jest przedstawione w serialu. Może nie w takiej fantastycznej odsłonie jaką my mamy szanse widzieć ale jednak!

Wprowadzenie kilku vilianów na raz zaprowadziło rozproszenie uwagi. Za dużo świeżych osób i starzy bohaterowie [no w sumie to 2 z nich] gdzieś zniknęli w tym tłumie. Jak na przykład Stiles. Mam mocny niedosyt po tych 13 odcinkach i jestem zła na cały świat za to! Oczywiście miał swoje momenty i nawet kilka sekund jego na ekranie było świetne aczkolwiek - gdzie Stalinski z 1 sezonu?
Również trzeba zauważyć, że zgasili Dereka. Zawsze do walki pierwszy. Zgryźliwość, mała niechęć do otoczenia i to coś co w nim jest takiego, że przyciąga do niego zostało zaprzepaszczone na rzecz czego? Miłości?Pasji?Odpowiedzialności [za młodszą siostrę]? Nie no, heloł, Derek Hale w zupełności nie powinien być ciepłą kluską, siedzącą na dupie i rozpaczającą i lamentującą na wszystko co go otacza! Za to wielki minus Davis. Wielki!

Podsumowując - Teen Wolf sezon 3A - przeszedł do historii i na mojej liście,mimo wszystko, zajmuje piękne pierwsze miejsce wśród wszystkich sezonów o młodym wilkołaku ; )
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Sponsored content





Podsumowanie pierwszej części sezonu. Empty
PisanieTemat: Re: Podsumowanie pierwszej części sezonu.   Podsumowanie pierwszej części sezonu. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podsumowanie pierwszej części sezonu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sneak Peek z drugiej części 3 sezonu!
» Sezon 4- Podsumowanie i ogólna ocena sezonu
» promo sezonu 3
» Finał 4 sezonu
» 100 dni do premiery 3 sezonu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 3-
Skocz do: