Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wasze Zwierzaki

Go down 
+13
Dulczamara
cabello
Paramore
Klaudyś
Black Rebel
Jaszka
Nyks
merllo
moneyhoney
Mither
truealphascott
szomeone
SkylerDewclaw
17 posters
AutorWiadomość
SkylerDewclaw
Wtajemniczony
Wtajemniczony
SkylerDewclaw


Liczba postów : 154
Punkty : 0
Join date : 09/12/2012
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata :)

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime30/1/2013, 21:20

Ciekawa jestem czy macie domowe zwierzaki Smile

Sama jestem właścicielką psa i chomika :3

Tyson (pies) i Tosisław I Wielki per lub po prostu Tosiu (chomik) ❤

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://blackword-s.tumblr.com/
szomeone
Stały Bywalec
Stały Bywalec
szomeone


Liczba postów : 77
Punkty : 0
Join date : 20/07/2012
Skąd : Kielce

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime26/8/2013, 22:53

A ja mam od ok. 7 lat glonojada. Wcześniej towarzystwa dotrzymywały mu dwie welonki, ale zmarły z przejedzenia (znaczy, jedna, bo druga ot tak sobie, nie wiem czemu). Potem miałam jeszcze 7 innych ryb (chyba gupiki wszystkie) które non stop kolor zwiększały i zmniejszały swoją populację, ale teraz się pochowały i wychodzą tylko w "czasie posiłku".
Ogólnie glonojad ma na imię Paweł i mieszka za filtrem, tak więc często trudno go złapać (w sensie, na zdjęciu. Dlatego nie wstawiam).
Btw. Psiak u góry - słodki!
Powrót do góry Go down
truealphascott
Gość
Gość
truealphascott


Liczba postów : 17
Punkty : 0
Join date : 19/08/2013
Age : 25
Skąd : Beacon Hills

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime27/8/2013, 14:58

ja mam cztery psiaki: Samba, Frodo, Azor i Adela Smile
siedem kociaków z czego trzy mają pięć miesięcy Smile
imion nie podam bo są bardzo wymyślne :p
Powrót do góry Go down
http://milkywaysuperstar.tumblr.com/
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime27/8/2013, 22:55

Mam Kotka ma 7 lat Kruszynka ma na imię można też wołać ją Krusia Very Happy, marzy mi się Husky *.*
Powrót do góry Go down
moneyhoney
Odwiedzający
Odwiedzający
moneyhoney


Liczba postów : 47
Punkty : 2
Join date : 14/08/2013
Age : 31

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime28/8/2013, 09:53

Ja mam dwa psy: Teklę i Toro, więc masakra w domu Very Happy
Powrót do góry Go down
http://moneyyhoneyyy.tumblr.com/
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime12/11/2013, 18:31

Ja posiadam suczkę rasy husky-wabi się Shina ale wołamy też na nią szynszyl Very Happy
Powrót do góry Go down
Nyks
Odwiedzający
Odwiedzający
Nyks


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 09/11/2013
Age : 39
Skąd : Łódź

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime12/12/2013, 19:23

Mam psa i miałam królika ale zdechł w moje urodziny
Pies Max królik Bugs

[You must be registered and logged in to see this image.] Max odszedł 2 lipca 2014r.Bugs 27 lipca 2013r.


Ostatnio zmieniony przez Nyks dnia 6/7/2014, 15:16, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
http://valhalla666me.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime1/1/2014, 22:34

Ja od ponad 10. lat mam kotkę (kot europejski krótkowłosy, pręgowany) Mysię. Odkąd pamiętam oprócz kota marzył mi się też pies - golden retriever ewentualnie labrador i kto wie może kiedyś, kiedyś... Ale tak ogólnie to jestem zdecydowanie kociarą  Razz
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime13/2/2014, 20:51

W tamtym roku moja ukochana 12-letnia suczka Punia, została uśpiona. To był największy cios dla mego serca, gdyż miałam ją od pierwszej klasy podstawówki, czyli tak jakby od... Zawsze.
Miałam też kota (Archibald-Archi), który był piękny i wredny jak wredny tylko może być kot.
W tym momencie mam papużkę o imieniu Akito (wcześniej miałam papużkę, która nazywała się Severus Snape), oraz dwa koty, persa - Mila, i domowca - Ryszard, Rico, Rysiu.
Oh, i miałam też świnkę morską, która wdzięcznie nazywała się Pigeon, a po śmierci przechrzciliśmy ją na Pigeoff Very Happy
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 33

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime17/2/2014, 08:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime17/2/2014, 16:21

Klaudyś Cudny kocureczek <3
To ja się pochwalę naszym Kotem (tak, jego imię to Kot xD) Jest to mieszanka persa z dachowcem Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime17/2/2014, 16:58

Bo dzisiaj Światowy Dzień Kota!  I love you I love you I love you I love you cat 
[You must be registered and logged in to see this image.]
(wyglądają jak nieżywe xD)
Paramore, jaki śliczny. Miałam kiedyś mieszańca persa i miał takie same kolory ♥️
Jestem straszną kociarą. Wszystko co koci koci ubóstwiam (no dobra, nie wszystko). Ale koty to jedne z moich ulubionych stworzeń. No to jak wszyscy już wstawiają to ja też się pochwalę Wink
Mila Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
Rico Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime17/2/2014, 17:01

Rico to widzę przyjemniaczkus leniwus <3 Mila to Dumna Pani <3 Piękne! To najlepszego życzę Waszym Kotom! Pomiziajcie je ode mnie xD
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime17/2/2014, 20:44

Klaudyś, ooo, Misia I love you jakie urocze ząbki Very Happy

Black Rebel, Paramore, macie piękne kotki i mają na dodatek takie piękne kolorki Smile

To ja też się pochwalę moją Mysią:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime17/2/2014, 22:58

Jaszka, jak ja kocham takie koty. Serio, najlepsze. Bo czasami im kot ładniejszy itd. tym gorszy ma charakter, a te dachowce, które są szaro-bure ♥ zawsze są kochane i takie kocie <3
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime20/2/2014, 16:51

Black Rebel, Mysia jest w moim życiu pierwszym i jedynym kotem (a jest już z nami 11 lat) i przyznaję, że jest kochana i kocia ♥ i nie zamieniłabym jej na żadnego innego kota. W zasadzie miałam do tej pory do czynienia z samymi dachowcami, czy to u koleżanek, czy u mojej cioci, to wszystkie były pozytywnie nastawione, a z kolei syjamska kotka mojej innej cioci tak wrogo traktuje obcych, że na pogłaskanie nie ma szans, ba, nawet nie podejdzie się do niej na chociażby metr, bo już ma zamiar atakować xD
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime20/2/2014, 17:40

Jaszka, ale tak jest z syjamskimi. Są wredne i mają swój charakterek, który nie jest miły. Idealnym przykładem są koty z "Zakochanego kundla" Very Happy
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
cabello
Odwiedzający
Odwiedzający
cabello


Liczba postów : 28
Punkty : 0
Join date : 26/02/2014
Age : 27

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime27/2/2014, 00:15

Mam trzy koty, Laffi, Kira (zainspirowane Death Note), Filip. Ogólnie moim małym uroczym kochaniem jest Laffi bo jest moim pierwszym kotem i po prostu jest mój, jest wredny, olewa wszystko i wszystkich ale jest uroczo śmieszny i sama nie wiem. Gslhgfd
Powrót do góry Go down
http://oh-ronald.tumblr.com
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime5/3/2014, 14:47

cabello: haha genialne imiona, kocham DN <3
Ja mam boksera o wielce oryginalnym imieniu : Sara -.- ( mój młodszy brat sobie tak umyślał)
Koty jakoś mnie nie lubią, miałam kilka przybłęd ale zawsze mi uciekały :DD Poza tym, musiałam je pilnować bo  mój pies jest zazdrosny o wszystko co ma cztery łapy.
Teraz staram się zainwestować w  mopsika albo bull terriera, ale jak na razie rodzice dostają szału jak słyszą o kolejnym psiaku.
Mam jeszcze słabość do chomiczków, ale jakoś nie mogę się przełamać kupić kolejnego, po tym jak mój ostatni poszedł gryźć pisach. Myślę bardziej o szczurach *.*
Powrót do góry Go down
Lunar
Gość
Gość
Lunar


Liczba postów : 19
Punkty : 0
Join date : 11/03/2014
Age : 26
Skąd : Beacon Hills

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime13/3/2014, 13:01

Ja posiadam psa Perłę. Jestem współwaścicielką szczeniaka o wdzięcznym imieniu Olbrzym. Oraz posiadam konia rasy holenderskiej Nemetona, któego kocham nad życie. Poza tym opiekuję się kilkoma psami (między innymi: Prezes, Simba, Yoko, Zizi. Trenuję ję i pomagam ich właścicielom)
Powrót do góry Go down
Kayatsuki
Gość
Gość
Kayatsuki


Liczba postów : 18
Punkty : 2
Join date : 11/03/2014
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime22/3/2014, 20:55

No to ja też pochwalę się swoim zwierzakiem :)Mam kotkę o imieniu Ginger, aktualnie jest z moją babcią, gdyż nie mogę jej zabrać do mieszkania które wynajmuję, ale na 2 roku studiów zamierzam to zmienić  :dance: 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime22/6/2014, 21:01

Bardzo lubię zwierzęta, zwłaszcza koty i psy I love you Jestem dumną posiadaczką jednego kundelka - mały, szary piesek o imieniu Szarik. Wink Hoduję także rybki, kiedyś miałam też kota Wink
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime28/12/2014, 23:12

Mam psa i królika.

Diego:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kicek/Pysiu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze Zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: Wasze Zwierzaki   Wasze Zwierzaki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wasze Zwierzaki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Forumowe rozmowy-
Skocz do: