Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tatuaże i piercing

Go down 
+14
Kayatsuki
Paramore
Dulczamara
Black Rebel
cabello
sinnerxx
Nyks
Yellowneck
SkylerDewclaw
Miss_Lena
starberry
Farey
Annie
Cthulu
18 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Cthulu
Zaatakowany
Zaatakowany
Cthulu


Liczba postów : 249
Punkty : 0
Join date : 28/06/2012

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime16/8/2012, 20:43

Macie jakieś? Może planujecie zrobić? Podzielmy się z innymi swymi dziełami sztuki bądz buchomazem zrobionym z głupoty.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime18/8/2012, 15:04

Hmm... Jakoś nie. Kolczyki mam jedynie w uszach i jak na razie nie zamierzam zrobić nigdzie indziej a co do tatuaży to niezbyt mi się podobają. Nie takie prawdziwe. Chyba, że jakieś napisy gdzieś na biodrze czy coś, ale też nie planuję sobie robić na razie. Kiedyś miałam taki z henny na łydce. xd
Powrót do góry Go down
Farey
Ugryziony
Ugryziony
Farey


Liczba postów : 431
Punkty : 0
Join date : 08/05/2012
Age : 26
Skąd : Gliwice

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime2/9/2012, 03:53

Jeszcze puki co tatuażu nie mam.

A co do kolczyków to mam 4 w uszach.
Co prawda ja jeszcze próbuję na kolczyk w języku, ale rodzice się nie chcą zgodzić.
Powrót do góry Go down
starberry
Zaatakowany
Zaatakowany
starberry


Liczba postów : 268
Punkty : 0
Join date : 21/07/2012
Skąd : Warszawa

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime3/9/2012, 07:36

hmmm lubię ale zależy gdzie. W uszach już miałam w wielu miejscach. Teraz marzy mi się tragus i industrial, więc zobaczymy co z tego będzie Smile
A tatuaże na pewno kiedyś będę chciała takowe mieć ale jeszcze nie teraz Smile
Powrót do góry Go down
http://ribordercollie.blogspot.com
Miss_Lena
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Miss_Lena


Liczba postów : 89
Punkty : 15
Join date : 28/10/2012
Age : 27

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime28/10/2012, 21:50

Podoba mi się kolczyk w pępku, ale na razie mam tylko w uszach. Zobaczymy jak to będzie xd
Powrót do góry Go down
SkylerDewclaw
Wtajemniczony
Wtajemniczony
SkylerDewclaw


Liczba postów : 154
Punkty : 0
Join date : 09/12/2012
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata :)

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime26/1/2013, 12:57

kolczyki mam tylko w uszach i jakoś nie śpieszno mi do przebijania się nigdzie indziej What a Face
co do tatuaży to chętnie bym sobie zrobiła tatuaż GDZIEŚ Smile
może na plecach albo nadgarstku Smile jakiś taki nieduży Smile
hmm... kto wie, może kiedyś :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
http://blackword-s.tumblr.com/
Yellowneck
Odwiedzający
Odwiedzający
Yellowneck


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 11/09/2013
Age : 30
Skąd : Warsaw

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime12/9/2013, 22:59

Sama nie mam ani przekłutych uszu, ani tatuażu. Czasem zdarza mi się użyć czarnej/brązowej henny i na łydce, czy w jakimś takim miejscu, na wakacje, narysować sobie jaskółkę etc. Tatuaż taki zmazuje się po niedługim czasie, ale człowiek przynajmniej nie żałuje, że go miał i już nie może się pozbyć.

Trochę szkoda mi, jak wiele ślicznych kolczyków nie mogę nosić, przez swój wybór nie przekłuwania uszu, ale poradziłam sobie z tym inaczej - nausznice (earcuffs) są bardzo wygodne i trafiają się ładne, choć zbyt dużego wyboru jeszcze nie ma. Swoje jednak noszę dzielnie, codziennie - zwykle jedno, na lewym uchu.
Powrót do góry Go down
http://sherlocksfootprint.tumblr.com/
Nyks
Odwiedzający
Odwiedzający
Nyks


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 09/11/2013
Age : 39
Skąd : Łódź

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime20/12/2013, 15:51

Hmm mam 7 kolczyków w jednym uchu Laughing
Planuję tatuaż jaki jeszcze nie wiem.
Powrót do góry Go down
http://valhalla666me.tumblr.com/
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający
sinnerxx


Liczba postów : 32
Punkty : 0
Join date : 03/02/2014
Age : 26
Skąd : wonderhills

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime4/2/2014, 01:01

ja testem dumną posiadaczką tuneli 14 mm i niedługo będę robić 16, na osiemnastkę fundnę sobie tatuaż na żebrach po lewej stronie no bajeczka c: miałam przez pół roku smileya ale wyciągnęłam bo uznałam za nudne. bardzo mi się podoba medusa ale boję się późniejszej blizny, tym bardziej że u mnie będzie widoczna. mam też delikatne złote kółeczko w nosie (nostril)
Powrót do góry Go down
cabello
Odwiedzający
Odwiedzający
cabello


Liczba postów : 28
Punkty : 0
Join date : 26/02/2014
Age : 27

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime27/2/2014, 00:11

Miałam dwa razy przekłutą dolną wargę, ale za każdym razem kończyło się tym że zgubiłam kuleczkę więc dałam sobie spokój, w ucho mam rozpychacz 8mm, a na ręce mam tatuaż "Bulletproof heart" nawiązujący do piosenki MCR. Planuję jeszcze "Hogwart will always be there to welcome you home" ale zobaczymy jak wyjdzie c:
Powrót do góry Go down
http://oh-ronald.tumblr.com
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime1/3/2014, 21:50

cabello napisał:
Planuję jeszcze "Hogwart will always be there to welcome you home" ale zobaczymy jak wyjdzie c:

O jezusiu, też chciałam taki tatuaż. Zawsze też chciałam mieć znicza na łopatce, albo Nimbusa 2000 <3
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime2/3/2014, 12:26

Ja jeszcze za czasów liceum to miałam septum w nosie  Laughing ( bolało jak cholera). Pozbyłam się go jakieś dwa lata temu ale sentyment po nim został. I jeszcze jeden tunel 10 mm w uchu ale to już przeszłość : p jakoś już mnie to nie jara jak kiedyś. Teraz planuje jakiś tatuaż, ale to jeszcze nie wiem bo strasznie dużo pomysłów mam i nie mogę zdecydować. Jak już jesteśmy przy HP, ja myślałam o znaku insygnii śmierci na karku ^^
Powrót do góry Go down
cabello
Odwiedzający
Odwiedzający
cabello


Liczba postów : 28
Punkty : 0
Join date : 26/02/2014
Age : 27

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime2/3/2014, 23:40

Mi wszyscy odradzają tatuaże z HP bo "to głupie", ten tatuaż chcę od 2 lat, i doszłam do wniosku że poczekam kolejne dwa i jeśli dalej będę go chciała to nie będę czekać na niego do końca swojego życia, więc jeszcze mam ponad rok, a o tatuażach z HP myślałam serio długo o wielu, wielu tatuażach, np o "time turnerze" bo to by miało wielki sens co do mojej osoby no a sam wisiorek jest śliczny c:
Powrót do góry Go down
http://oh-ronald.tumblr.com
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime3/3/2014, 16:16

Mi też wiele osób odradza tatuaże z HP. Mówiłą, że to dziecinne itp. Tylko że dla mnie HP to coś więcej niż dla nich i wiem że tego nie zrozumieją. nie sugerowałabym się ich opiniami, to ma być twój tatuaż i to ty będziesz go nosiła więc musisz sama zdecydować, ewentualnie poprosić kogoś o opinie. : )
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime4/3/2014, 19:17

Ja mam dwa tatuaże..Kontury kotów, na biodrach Wink)
Kolczyków miałam 12 xD 7 w prawym uchu, 5 w lewym xD teraz noszę tylko 2 ewentualnie chrząstkę jakimś ozdobię Wink
Chciałam przebić sobie między piersiami..(Nie pamiętam nazwy) ale zaczęłam staż w Urzędzie i wiadomo, latem bym nic zwiewniejszego nie mogła mieć.. xD
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime4/3/2014, 19:33

OMG! Pokaż zdjęcie tatuażu, proooooszę : >
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime4/3/2014, 20:23

[You must be registered and logged in to see this link.] Ten tatuaż zrobiłam jakieś 3-4 lata temu ;o Bo nie pamiętam czy miałam 17 lat czy już 18 xD U babci (która notabene nie żyje i jej dom kuzyn remontuje, ale to i tak dom babci xD) na kanapie robiony Wink
[You must be registered and logged in to see this link.] ten to jest z października 2012 xD Zdjęcie robione tego samego dnia, stąd wygląda jakby był z henny Wink
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime4/3/2014, 21:39

O jezusiu, obydwa są świetne, chociaż ten drugi mi się bardziej podoba <3
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime5/3/2014, 14:21

Paramore jaram się tymi kociakami, ja chciałam sobie zrobić kontur na łydce Totoro. ^^
Moja koleżanka miała kolczyk między piersiami, też właśnie nie pamiętam nazwy. Podobno nie boli nic...ale wiadomo każdy tam inaczej odczuwa ból.
Jak masz staż w urzędzie to może kolczyk w karku by Ci bardziej pasował, bo widać go tylko jak masz krótkie włosy albo związane, a do urzędu możesz śmigać w rozpuszczonych  Smile 
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime5/3/2014, 16:31

Dziękuję Wam<3 Ach staż mi się skończył w listopadzie xD Ale jakoś nie umiem zebrać się i pojechać do salonu, niby bezrobocie a czasu tak mało xD Minusem nie jest ból a raczej to, że kolczyki w tym miejscu lubią migorwać xD
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime6/3/2014, 10:18

Oj lubią, lubią, bo właśnie jej zaczął migrować, ale dopiero po jakimś czasie. Niby nie wyglądało to jakoś drastycznie, bo zaledwie mała chrotska, ale postanowiła go wyjąć.

Haha mnie dzisiaj śniło się, że jestem w salonie i już czekam na tatuaż, ale za cholerę nie mogę się zdecydować jaki. I juz siedzę na fotelu, zbliża się koleś z igłą a ja nadal pustka w głowie. O.o żle ze mną się dzieje  Laughing 
Powrót do góry Go down
Kayatsuki
Gość
Gość
Kayatsuki


Liczba postów : 18
Punkty : 2
Join date : 11/03/2014
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime22/3/2014, 21:07

Prócz kolczyków w uszach mam jeden w wardze, po prawej stronie- kółeczko zamykane kulką, na wcisk, bez większej siły nie da się go zdjąć :)Mam też kolczyk w pępku, taki sam jak w wardze. Ten w wardze sobie zafundowałam na 18 urodziny  Laughing 
Reakcja mojej babci była wspaniała, nie mówiąc już o mojej mamie- wszystko było robione w tajemnicy z (jeszcze wtedy) żoną mojego chrzestnego. W pępku kolczyk już był na koszt mojej mamy, jako prezent. Oba kolczyki robione były w dobrych i sprawdzonych salonach- nienawidzę ludzi, gdy czytam "koleżanka zrobiła mi kolczyka w języku na przerwie, w łazience"- za ich głupotę i lekceważenie zagrożenia złym przekłuciem.
 
Planuję jeszcze jakiś drobny, delikatny tatuaż w czerwcu może lipcu, mam już kilka pomysłów, ale nie są one jeszcze skończone  I love you 
Paramore - masz śliczne tatuaże, właśnie coś takiego bym chciała Smile
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime25/3/2014, 17:20

Kayatsuki Dziękuję bardzo xD Kolczyk w wardze? Bałabym się zrobić, że mimo doświadczenia koleś wbiłby mi się w nerw i już twarz nie byłaby taka sama xD A nie boisz się że gdy za mocno pociągniesz trochę sobie rozerwiesz? A te Twoje pomysły to sama szkicujesz?
Powrót do góry Go down
Kayatsuki
Gość
Gość
Kayatsuki


Liczba postów : 18
Punkty : 2
Join date : 11/03/2014
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime25/3/2014, 20:49

Paramore, zanim zrobiłam sobie kolczyk w wardze spędziłam miesiące czytając o wszystkich zagrożeniach i konsekwencjach i kolejne kilka miesięcy na znalezienie naprawdę dobrego salonu, no i cóż- trochę zapłaciłam za profeskę, ale byłam niemal w stu procentach pewna, że nie zdarzy się nic złego (a zazwyczaj lubię wiedzieć co może złego mi się stać, więc znałam nawet najbardziej absurdalne historie  Laughing ).
Co do rozerwania- nie ma takiej możliwości, naprawdę, jeśli wszystko jest dobrze zrobione i zadbane oczywiście. A żeby rozerwać wargę to potrzebowała bym naprawdę dużej siły- taki scenariusz też przerabiałam w mojej głowie przed przebiciem Wink
Co do tatuażu, są to narazie bazgroły w zeszycie- może kilka konkretnych, ale to jeszcze nie to  Embarassed  jak tylko je skończę to z chęcią się podzielę by poznać wasze zdanie.
Paramore, dlaczego akurat kontury kociaków? (dodając że kocham koty I love you )
Powrót do góry Go down
demoniselle
Gość
Gość
demoniselle


Liczba postów : 13
Punkty : 1
Join date : 17/07/2014
Age : 28
Skąd : Wielkopolska

Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime17/7/2014, 21:09

Planuję sobie zrobić  tatuaż , ale jak na razie podchodzę do tego z dystansem aby znaleźć wzór, który na pewno mi się spodoba i nie będę nigdy żałować, że go sobie zrobiłam.

A jeśli chodzi o kolczyki to mam tylko w uszach po jednej dziurce, ale planuję sobie dorobić po przynajmniej jeszcze jednej oraz tragusa w lewym uchu. Poza tym od chyba trzech lat (albo czterech lat, nie pamiętam dokładnie xd) mam kolczyk w nosie, który znajoma przekłuwała mi na dziesiątym piętrze wieżowca (czy tam bloku, jak zwał tak zwał).
Powrót do góry Go down
http://adorablemindfuck.tumblr.com/
Sponsored content





Tatuaże i  piercing Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tatuaże i piercing
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Forumowe rozmowy-
Skocz do: