Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Supernatural

Go down 
+5
Eleena_
szmaercia
evans.
Cthulu
Farey
9 posters
AutorWiadomość
Farey
Ugryziony
Ugryziony
Farey


Liczba postów : 431
Punkty : 0
Join date : 08/05/2012
Age : 26
Skąd : Gliwice

Supernatural Empty
PisanieTemat: Supernatural   Supernatural Icon_minitime6/7/2012, 20:17

Supernatural Oserialu
Serial opowiada o dwóch braciach - Samie i Deanie Winchester, których matka zginęła ponad 20 lat temu w pożarze. Nie był to jednak zwykły pożar - ich ojciec widział coś, co zabiło jego żonę i od tamtego momentu postanowił nie spocząć, dopóki nie odnajdzie zabójcy. Wkrótce potem, dowiaduje się, że wszystkie koszmary o jakich kiedykolwiek słyszał i nie chciał w nie uwierzyć, były prawdą. Zło istnieje i zabiło jego żonę. Postanowił więc na nie polować i w tym samym duchu wychował swoich synów.

Wstępem do serialu jest zaginięcie ojca, który wyruszył na polowanie, ale nie odzywał się już od kilku dni, więc bracia Winchester wyruszają na jego poszukiwania, zwalczając przy tym całe zło, jakie napotykają na swojej drodze.


Supernatural powstał w 2005 roku. Pomysłodawcą serialu jest Eric Kripke, który początkowo pragnąć nakręcić serial o dziennikarzu, podróżującym po Stanach Zjednoczonych, który pisałby o zjawiskach nadprzyrodzonych. Ta koncepcja nie spodobała się jednak producentom, potrzebowali oni czegoś więcej. Gdy więc Eric Kripke wpadł na pomysł z braćmi, którzy walczyliby ze złymi mocami, producenci byli zachwyceni i podjęli decyzję o stworzeniu serialu.

W Polsce prawa do emisji serialu wykupiła stacja TVN. Tytuł serialu Supernatural został przetłumaczony na Nie z tego świata, jednakże więkoszość fanów woli tytuł oryginalny. Emisja pierwszego sezonu serialu w Polsce, rozpoczęła się 20 listopada 2006 roku w poniedziałek o godzinie 22:35 oraz po wielu przejściach (niespodziewane zmiany pory emisji oraz niezapowiadane przerwy) stacja TVN wyemitowała 10 września 2007 roku finał pierwszego sezonu. Natomiast emisję drugiego sezonu 6 września 2007 roku (4 dni przed zakończeniem emisji pierwszego sezonu w stacji TVN) rozpoczęła stacja TVN7. Dotychczas wyemitowano trzy z pięciu sezonów serialu.

Kto oglądał ?
Jaki sezon i postać podobała wam sie najbardziej ?
Jak oceniacie serial ?
Powrót do góry Go down
Cthulu
Zaatakowany
Zaatakowany
Cthulu


Liczba postów : 249
Punkty : 0
Join date : 28/06/2012

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime6/7/2012, 23:06

Najlepszy sezon to od 1-4 potem troche na siłę ,ale da się oglądać przyjemny dla oka .Dużo fajnych gagów ,kobiet, i histori.
Oceniam na od 0 do 10 za całokształt i pomysł 8+
Powrót do góry Go down
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime7/7/2012, 18:04

Też uważam,ze najlepsze sezony to 1-4, aczkolwiek mogłabym się pokusić i napisać że od 1 do 3. To są lata świetności serialu, bo było nawet strasznie, było śmiesznie i bez zbędnych dramatów między braćmi.
Teraz bardziej skupili się na emocjach i uczuciach braci do siebie nawzajem i ciągłym ratowaniem świata... Trochę nużące to jest chociaż niektóre odcinki są fajne z tych dalszych sezonów więc nadal wiernie trwam z Łinczesterami : D
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
szmaercia
Wtajemniczony
Wtajemniczony
szmaercia


Liczba postów : 176
Punkty : 0
Join date : 25/06/2012
Age : 25
Skąd : Małopolska

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime7/7/2012, 21:01

Mi się tam wszystkie sezony (jakie do tej pory wyszły) podobały. Zawsze w odcinku znajdzie się coś ciekawego i śmiesznego więc fajnie się ogląda. Co prawda niektóre odcinki mi nie za bardzo przypadły do gustu ale to są tylko rzadkie wyjątki więc nawet nie warto na to patrzeć. Ja czytałam gdzieś, że z początku to Jensen miał grać Sama. Dopiero później na casting przyszedł Jared i to jego umieścili na tą rolę, a Jensnowi dali rolę Deana. W sumie to nawet się z tego cieszę gdyż naprawdę nie wyobrażam sobie, że mogłaby być jakaś inna obsada tego serialu. Co do ulubionych postaci to muszę przyznać, że chyba nie jest ich jakoś zabójczo dużo. Z pewnością na takiej liście znajdą się moi kochani bracia Winchester. Nie wiem czemu niektórzy kłócą się o to który z nich jest lepszy, przystojniejszy ect. Dla mnie oni są na tej samej pozycji czyli to jest 1#. Razem są po prostu przekomiczni, a osobno też są fajni ale to już nie to samo.. Drugie miejsce zajmuje nie kto inny jak nasz równie ukochany Castiel! Teraz gdy już przywiązałam się do tej postaci nie pojmuję jak mogłam w pierwszych sezonach oglądać serial w którym nie uczestniczył. Przyjaźń Deana pomiędzy Castielem jest po prostu jednym z moich ulubionych wątków.
Spoiler:
Tak więc Cass ma miejsce 2# (a może nawet 1$ z braćmi Winchester.. Razz)
3# zajmuje Meg. Tak wiem, niektórzy mogą potępiać mój wybór no bo przecież to ona przyczyniła się do śmierci Jo i Ellen, ale po prostu w ostatnich stała się kimś fajnym. Pomagała Winchesteom, opiekowała się tyle Castielem.. odrobiła w moich oczach i mam nadzieję, że nie zmienią ją znowu w złą i mieszającą w życiach braci Winchester, dzi Evil or Very Mad wkę. Bo wtedy będę chyba zmuszona pojechać do reżyserów i ... Supernatural 3903988859
Spoiler:

Nie mogę się doczekać października.. jak to wszystko się potoczy? Poczekamy, zobaczymy. Smile
Powrót do góry Go down
Eleena_
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Eleena_


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 23/08/2012
Age : 25
Skąd : Nowy Sącz

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime24/8/2012, 20:09

Ja jakoś tak tego nie oglądam, ale jak kiedyś czekałam by oglądać TVD online to zawsze kilka godzin przed leciał ten serial Very Happy Bardzo lubiłam go oglądać. Jest nawet śmieszny Razz Jakoś nie mam czasu na obejrzenie go całego, ale może kiedyś ;d
Powrót do góry Go down
starberry
Zaatakowany
Zaatakowany
starberry


Liczba postów : 268
Punkty : 0
Join date : 21/07/2012
Skąd : Warszawa

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime25/8/2012, 20:36

ja (aż wstyd przyznać) odkryłam go kilka miesięcy temu. Od pierwszych odcinków już się w nim zakochałam, szczególnie Deanie- ale chyba nie jestem oryginalna w tym względzie Razz
Nadal nie jestem na bieżąco chociaż jak tylko mogę to oglądam Wink Obecnie jestem na 5 sezonie. Macie racje z tym, że wcześniejsze sezony były ciekawsze. Znaczy jestem w połowie piątego ale już nie porywa mnie tak jak te wcześniejsze.... to było coś ! Mimo wszystko jestem wierna braciom Wink
Powrót do góry Go down
http://ribordercollie.blogspot.com
Elajża
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Elajża


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 19/05/2012
Age : 26
Skąd : Warszawa

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime18/10/2012, 19:28

Ja oglądam!
Spn jest jednym z najlepszych seriali, jakie oglądam, a ostatnio jest ich całkiem sporo xD oczywiście od pierwszych odcinków się już wciągnęłam.
Co jeszcze.. mamy naprawdę ciekawe wątki i ogólnie te wszystkie demony i inne są naprawdę wymyślone bardzo ładnie.
Teksty Deana oczywiście rozwalają, ale to chyba nie tylko mnie.
Poza tym Cass mnie zauroczył, a raczej Misha swą wspaniałą grą aktorską .
Sama też bardzo lubię, chociaż trochę mnie irytował tym całym wątkiem z Ruby... ;/

No i tyle.
Powrót do góry Go down
Mil
Gość
Gość
Mil


Liczba postów : 13
Punkty : 0
Join date : 08/03/2013

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime9/3/2013, 15:06

Dwa lata temu miałam dłuższe ferie (ferie plus praktyki, na które nie musiałam chodzić) i za namową koleżanki zaczęłam oglądać serial. Jak to u mnie bywa zanim się nie obejrzałam już miałam sześć sezonów za sobą XD
Moim zdaniem pierwszy (może razem z drugim) był trochę nudnawy. Głównie chodziło o rozwiązywanie spraw i zwyczajnie mi czegoś brakowało... Chciałam przestać, ale wyżej wymieniona koleżanka, mówiła OGLĄDAJ DALEJ. I oglądałam. 3-6 sezon to najlepsze co mogło się serialowi trafić (wliczając pojawienie się Castiela, Crowleya, DUŻO BOBBY'ego, Gabriela, Balthazara <3). Plus te odcinki "specjalne" (że je tak nazwę) z przenoszeniem się na plan filmowy, czy do przeszłości, czy gdziekolwiek indziej. Zawsze czekam na nie z niecierpliwością. (Och, i jeszcze Gostfacers <3333333 i prorok piszący o nich ksiązki <333).
W zasadzie nie wiem dlaczego ale sezon siódmy i teraz ósmy już mnie tak nie jarają, choć też mają swoje dobre momenty (Garth<33).
W każdym razie serial kocham.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime13/6/2014, 02:43

Oglądam i pamiętam, że kiedyś był u mnie na pierwszym miejscu, ale przyznam, że po sezonie 9-tym... byłabym całkiem zadowolona, gdyby już skończyli to ciągnąć Wink. Może to przez tych nowych scenarzystów - najbardziej szkoda mi odejścia Bena Edlunda, ech ;/..
Najlepsze sezony: 3, 4 i 5, bez dwóch zdań <3
A ulubieni bohaterowie? Mój cudowny Cas, Crowley i Gabriel xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Supernatural Empty
PisanieTemat: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Supernatural
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: Inne seriale-
Skocz do: