Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 The Sims

Go down 
+18
Ann.
KATEE91
Lunar
sinnerxx
Dulczamara
Oswin
Aid_than
ekspresi
Nobody
Eleena_
Annie
starberry
resetka
Lynette
Farey
szmaercia
Elajża
evans.
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

The Sims          - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims    The Sims          - Page 2 Icon_minitime25/8/2014, 14:19

Gra mojego dzieciństwa Wink Nie grałam już w to kopę lat - nie miałam nawet okazji pobawić się już w The Sims 3 , więc po czwórkę tym bardziej nie sięgnę. Najbardziej rozwiniętą miałam chyba pierwszą edycję, bo kupowałam wtedy praktycznie każdy dodatek. Później przesiadłam się na dwójkę, bo przyciągnęła mnie o wiele lepszą szatą graficzną, tymi wszystkimi nowymi bądź rozbudowanymi funkcjami, ale jakoś nie inwestowałam w rozbudowę Dwójki o dodatki. Najbardziej uwielbiałam tam budować i wyposażać domy, czasami więcej czasu poświęcałam na tą część niż na same kierowanie postaciami Laughing Później gra zaczęła mi się powoli nudzić i miałam też coraz mniej czasu, więc nie dotrwałam do kolejnej, trzeciej części.
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

The Sims          - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims    The Sims          - Page 2 Icon_minitime5/9/2014, 22:26

A powiem wam, że ostatnio znowu się w to wciągnęłam i gram w Simsy 3. Tylko simy których wysyłam na studia nigdy z nich nie wracają ( nie mam pojęcia co się z nimi dzieje chyba jakiś bug).
Ściągnęłam też na Origin demo The Sims 4 - to dopiero kosmos xD
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

The Sims          - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims    The Sims          - Page 2 Icon_minitime29/12/2014, 12:58

Grał ktoś już w 4 część? Ja grałem, ale nie wiem za bardzo co o niej myśleć. Jedne elementy mi się podobają, a inne mniej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Sims          - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims    The Sims          - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Sims
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Gry-
Skocz do: