IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

6x09 - Memory Found

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena odcinka
1
0%
 0% [ 0 ]
2
0%
 0% [ 0 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
6
0%
 0% [ 0 ]
7
50%
 50% [ 1 ]
8
0%
 0% [ 0 ]
9
0%
 0% [ 0 ]
10
50%
 50% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2

AutorWiadomość
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 126
Punkty : 112

PisanieTemat: 6x09 - Memory Found   25/1/2017, 19:24

10/10
Baardzo dawno tak nie płakałam na odcinku, te wszystkie wspomnienia które do nich wracały, to jak Scott stał się wilkołakiem, jak Stiles go pilnował przez całą noc, to jak pomagał Malii i wreszcie Lydia ♥ moja Stydia wreszcie się dzieje, cudownie było patrzeć jak ona tak naprawdę cały czas czuła to samo, ale bała się że to wszystko zmieni i owszem zmieniło ale w tą dobrą stronę.
Theo i Liam walczący ramie w ramie, kto by pomyślał, a tutaj proszę, jednak jeden drugiemu nie pozwolił zginąć, a ba nawet Theo się poświęcił dla Liama... szok.
Za tydzień finał 6A już nie mogę się doczekać, na pewno będzie Stiles i Stydia ♥
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 89
Punkty : 28

PisanieTemat: Re: 6x09 - Memory Found   31/1/2017, 23:38

7/10 ciężko mi ocenić ten odcinek bo średnio mi się podobał szczerze to nudny był ten epizod, jak na przedostatni odc to słaby był, dla mnie to był taki zapychacz a wszystko co najlepsze zostawili na ostatni odcinek choć mogli też trochę dać tego dobra w 9. Ja rozumiem że te wspomnienia były potrzebne ale to trwało stanowczo za długo praktycznie cały odcinek na wspomnienia to było nurzące powinni to byli skrócić przez to dłużył mi się ten odc niemiłosiernie i nawet akcja z Liamem i Theo nie za bardzo tu pomagała ale to był jedyny plus odcinka Liam i Theo walczący z Jezdzcami no i Theo się poświęcił, staje się dobry ehh nuda.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

6x09 - Memory Found
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1