IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

6x08 - Blitzkrieg

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena odcinka
1
0%
 0% [ 0 ]
2
0%
 0% [ 0 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
6
0%
 0% [ 0 ]
7
0%
 0% [ 0 ]
8
0%
 0% [ 0 ]
9
50%
 50% [ 1 ]
10
50%
 50% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2

AutorWiadomość
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 126
Punkty : 112

PisanieTemat: 6x08 - Blitzkrieg   18/1/2017, 18:19

10/10
Odcinek był genialny, już wiemy kim jest "nauczyciel" nazistów tu jeszcze nie było, ale widać na wszystko przyjdzie czas.
Już prawie nikt nie został na placu boju... zabrali Hayden, która owszem czasami mnie wkurza, ale koniec końców lubię ją z Liamem i jako część watahy.
To jak szeryf zaczął przypinać te pinezki i tworzyć mapę zbrodni... łzy mi zaczęły same lecieć, to była tak cudowna scena ♥ z każdą pinezką powracała część Stilesa, coś cudownego, jak to się mówi po nitce do kłębka.
Ciekawa jestem bardzo czemu ten jeźdźca tak się przestraszył Lydii... może tutaj będą w stanie coś więcej zdziałać.
Imię Stilesa mnie rozwaliło na łopatki. Mieczysław, malutki Miecio który nie mógł wymówić swojego imienia i już wiadomo skąd się wzięło mieschief. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adria
Wilkołak
Wilkołak

Liczba postów : 827
Punkty : 37

PisanieTemat: Re: 6x08 - Blitzkrieg   18/1/2017, 23:15

Tak cholernie ryczałam na każdej scenie szeryfa ;(

Pierwsza scena, potem to z Claudią, jak mówił o jej chorobie i następnie jak został sam. I na koniec jak wraca do Scotta i mówi o Jeepie.

Do tego ryczałam na Scotcie dzwoniącym do mamy, na poświęcającym się Peterze, na Melissie i Argentcie...

minusem są tylko retrosy z nazistami, kiepsko wyszły. A szkoda. liczyłam na ten wątek.

No i pozbycie się symboliczne Kiły - złamanie katany. Auf Wiedersehen, Kiła. ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 89
Punkty : 28

PisanieTemat: Re: 6x08 - Blitzkrieg   31/1/2017, 23:21

9/10 Odcinek był bardzo fajny pełen akcij, emocji i wzruszeń. Podobała mi się potyczka Argent kontra Wilkołak nazista szkoda tylko że Chris przegrał i zniknoł mam tylko nadzieje że wróci. Poświęcający się Peter to coś nowego widać że ta postać się zmienia na lepsze zupełnie jak Theo. Jezdzcy mają w tym odcinku ode mnie ogromnego plusa za to że zabrali Hayden to była piękna scena kiedy ona po prostu znikła Laughing oby tylko jej nie przywrócili to by było jeszcze piękniejsze, jeśli ktoś ma zginąć w tej połowie sezonu to naprawdę bardzo bym chciała żeby to była Hayden bo to najbardziej beznadziejna i irytująca postać w serialu jaka została. Wilkołak nazista jako czarny charakter fajnie wypada, Hellhound w tym odc też super taki grozny Very Happy Sceny z szeryfem bardzo wzruszające i to jak na końcu ujawnił imię Stilesa Mieczysław mały Miecio może być ale dla mnie i tak to jest na zawsze Stiles i to jest jego imię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 6x08 - Blitzkrieg   

Powrót do góry Go down

6x08 - Blitzkrieg
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1