IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

6x03 - Sundowning

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena odcinka
1
0%
 0% [ 0 ]
2
0%
 0% [ 0 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
6
0%
 0% [ 0 ]
7
50%
 50% [ 1 ]
8
0%
 0% [ 0 ]
9
50%
 50% [ 1 ]
10
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

AutorWiadomość
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 125
Punkty : 109

PisanieTemat: 6x03 - Sundowning   2/12/2016, 14:31

9/10
Dobry odcinek, mieliśmy okazję poznać dziadka Stilesa, już wiemy skąd wzięło się jego przezwisko i wiemy też że naprawdę na imię ma Elias, kto by pomyślał.
Już myślałam, że jeśli zbyt duża ilość ludzi zobaczy tego Jeźdźca to go pokona w jakiś sposób, bo taką ilość ludzi zgarnąć... ale zobaczymy czy faktycznie ich wszystkich zabierze.
Ciekawa jestem bardzo co się dzieje z Malią... może to przez brak Stilesa?
Tak myślałam właśnie że dawno Melissy nie pokazywali, a tutaj proszę jaka miła niespodzianka do tego wszystkiego Chris i życie jest piękne.
Kim do jasnej cholery jest ten nauczyciel????? I po co mu te dusze wszystkie? Bardzo ciekawa jestem kolejnych odcinków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 89
Punkty : 28

PisanieTemat: Re: 6x03 - Sundowning   30/12/2016, 18:34

Dobry odcinek, pojawienie się w odcinku Chrisa duży plus(uwielbiam faceta) jego duet z Mellisą zaskakujący ale fajny, wolałabym co prawda żeby miał duet z Derekiem ale to niestety niemożliwe. Nowy nauczyciel od początku wiadome było że będzie zły no i tak też się okazało ciekawa jestem kiedy wyjdzie na jaw że jest wilkołakiem i jak potoczą się dalej jego losy. Fajnie że poznaliśmy dziadka Stilesa teraz już wiadomo skąd jego przezwisko, dziadek wywarł na mnie pozytywne wrażenie chodz widać jak trudne ma relacje z synem. Impreza na której pojawili się Jeżdzcy tez była spoko podoba mi się że Corey ma nową, ciekawą umiejętność i jako jedyny widzi Jeżdzców kiedy znika, bardzo dobrze mu robi ta nowa zdolność bo w poprzednim sezonie jedynie bał się, znikał i pojawiał Laughing był mało przydatny stadu a teraz wręcz przeciwnie jest przydatny i bardzo dobrze mu robi ta nowa zdolność Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

6x03 - Sundowning
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1