IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

6x01 - Memory Lost

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena odcinka
1
0%
 0% [ 0 ]
2
0%
 0% [ 0 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
6
0%
 0% [ 0 ]
7
0%
 0% [ 0 ]
8
0%
 0% [ 0 ]
9
67%
 67% [ 4 ]
10
33%
 33% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

AutorWiadomość
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 108
Punkty : 62

PisanieTemat: 6x01 - Memory Lost   16/11/2016, 18:40

9/10
Bardzo dobry odcinek.
Jak cudownie było zobaczyć ich wszystkich z powrotem <3
Stydia moments ♥
Layden moments też ♥
Mason i Corey ♥ ahhh te wszystkie uczucia piękne.
Ghost Riders są chyba najbardziej nieprzewidywalni ze wszystkich wrogów z którymi do tej pory mieli do czynienia.
Wszystkie te uczucia pod koniec odcinka, jak zaczęli zapominać Stilesa... tata, Scott, Malia. Scena z Lydią w samochodzie, wyznanie miłości i prośba żeby go nie zapomniała Sad Sad Sad Sad Sad Sad moje Stydiowe serduszko pękło na miliard kawałeczków.
Mam ogromną nadzieję, że sobie przypomną wszyscy, bo bez Stilesa nie ma TW po prostu nie ma.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adria
Wilkołak
Wilkołak

Liczba postów : 825
Punkty : 35

PisanieTemat: Re: 6x01 - Memory Lost   18/11/2016, 13:40

9/10, odcinek byłby super, gdyby nie layden i te ich scenki z ich kumplami, że niby nowe pokolenie rośnie, to mnie zdegustowało, za to minus 1 pkt.

a poza tym było wręcz idealnie, taki klimat starego TW. <3 Czułam się jak w s1-s3A, bez Kiły to dodatkowy plus, brakowalo tylko Hale'ów. Sciles brotp i wygłupy. Lydia, Stydia - ten kiss w policzek i scena w aucie. Boże, to oznacza przecież endgame Stydii, jeśli ona jako jedyna go pamiętała tak długo <3
pomysł z tym Polowaniem trochę malo trafiony, bo wymazywanie postaci musiałoby zmieniać całą fabułę - bez Stilesa np. nie byłoby nogitsune i Allison by nie zmarła, taki drastyczny przykład, ale i mnóstwo małych rzeczy się nie będzie zgadzać, więc nie wiem, jak oni sobie to wyobrażają i jak z tego wybrną.
zresztą, bez Stilesa ani Lydia, ani Scott, ani nawet Malia by nie byli takimi osobami, jakimi są.
scena szeryf/ Stiles, gdy go nie poznaje, złamała mi serducho dokumentnie. ;(

podsumowując, obiecujący początek, dawno się tak nie jarałam TW jak wczoraj po odcinku. Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Morgan
Betha
Betha

Liczba postów : 951
Punkty : 24

PisanieTemat: Re: 6x01 - Memory Lost   18/11/2016, 21:12

również dam 9/10.
Poszła by dyszka, ale migdalenie się Layden uważam, ze zbędne - słodkie, ale przesadzone.
Z jednej strony moje Stydiowe serce się raduje, ale z drugiej jest mi strasznie smutno. Ostatnia scena w samochodzie, wyznanie miłości i nagle to spowolnione tempo - zosatło to cudownie nakręcone. Klimat oddany. Ogólnie znowu Stiles zostaje postacią sezonu, a nie oszukujmy się, wtedy zawsze wszytko wychodzi najlepiej.
Na plus, odchodząc już od fabuły odcinka, jest sama wejściówka. Po raz pierwszy umieszczenie w nij szeryfa, Mellisy i Argenta, ukłony za ten zapłon, że 6 sezonów trzeba było czekać.
Brak Kiry totalnie nie odczuwalny - za to odczuwalny brak Parrisha, umkneło mi coś z końcówki ostatniego sezonu?
Ogólnie odcinek świetny, oglądałam ze świeczkami w oczach i bananem na twarzy. Zapachniało pierwszymi sezonami. Malia w odcinku zbędna, a buziak w policzek wygrał wszystko! <3

SPOILER:

~ ♥ Stydia ♥ ~

But down to earth
 If you choose to walk away, don’t walk away

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 6x01 - Memory Lost   Today at 11:45

Powrót do góry Go down

6x01 - Memory Lost
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1