Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dylan w szpitalu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Dylan w szpitalu Empty
PisanieTemat: Dylan w szpitalu   Dylan w szpitalu Icon_minitime18/3/2016, 20:46

Portal tmz.com poinformował, że Dylan O'Brian, odtwórca głównej roli w filmie The Maze Runner(czyli aktor wcielający się w Stilesa w Teen Wolfie) trafił do szpitala, po tym jak na planie filmu w trakcie kręcenia scena z udziałem samochodów doszło do wypadku, w którym aktor doznał licznych złamań. Nie znane są szczegóły wypadku i konkretne obrażenia których doznał aktor, wiadomo jedynie, że produkcja filmu została wstrzymana do czasu powrotu do zdrowia Dylana.

Czy ktoś jeszcze poza mną 3ma kciuki za szybki powrót Dylana do zdrowia?!
Powrót do góry Go down
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Dylan w szpitalu Empty
PisanieTemat: Re: Dylan w szpitalu   Dylan w szpitalu Icon_minitime19/3/2016, 01:37

Czytałam i mam nadzieję, że jest tak jak mówią i szybko wróci do zdrowia. Na razie wiadomości są mało konkretne. Na jednej stronie piszą, że szybko dojdzie do siebie, na innej, że do szpitala trafił w stanie ciężkim z wieloma złamaniami w tym kości twarzy. Mam nadzieję, że wróci szybko do zdrowia i wypadek nie spowodował na tyle poważnej kontuzji, aby ta zaszkodziła jego przyszłej karierze. Dylan to dla mnie takie cudowne odkrycie, świetny aktor i wspaniały człowiek. Moim zdaniem przed nim droga do ogromnego sukcesu w zawodzie, bo ma wielki talent. Uważam go za najlepszego aktora w TW, nie ujmując niczego innym. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i trzymam za niego kciuki.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Dylan w szpitalu Empty
PisanieTemat: Re: Dylan w szpitalu   Dylan w szpitalu Icon_minitime19/3/2016, 22:46

Dajcie spokój, to jest jakiś cyrk, jak może zdarzyć się "wypadek", gdzie głównego aktora potrąca/przejeżdża auto? ;/ totalny brak profesjonalizmu. Na miejscu Dylana bym ich pozwała za brak zapewnienia należytego bezpieczeństwa.
Mam nadzieję, ze wbrew różnym doniesieniom jego obrażenia nie są poważne i szybko wróci do zdrowia... moje małe biedactwo.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Flo
Odwiedzający
Odwiedzający
Flo


Liczba postów : 30
Punkty : 8
Join date : 09/01/2016

Dylan w szpitalu Empty
PisanieTemat: Re: Dylan w szpitalu   Dylan w szpitalu Icon_minitime20/3/2016, 23:23

Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Wypadek może zdarzyć się zawsze i wszędzie, po prostu przykry pech. Najważniejsze, żeby Dylan wrócił do siebie, wypoczął, pozrastał się jak pan Bóg przykazał i w ogóle. Będzie dobrze, musi być Smile
Dylan wygląda na człowieka o sporym poczuciu humoru, nietrudno mi sobie wyobrazić, jak siedzi na łóżku szpitalnym i nuci sławetne, monty-pythonowskie [You must be registered and logged in to see this link.].
Dobra, może faktycznie poniosła mnie wyobraźnia... ^^
Kuruj się Dylan. Dużo ciepełka od nas wszystkich i balonik: Dylan w szpitalu 702243357
- wysłane drogą telepatyczno-duchową, a co! -  
Powrót do góry Go down
https://liswkapeluszu.wordpress.com
Sponsored content





Dylan w szpitalu Empty
PisanieTemat: Re: Dylan w szpitalu   Dylan w szpitalu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dylan w szpitalu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dylan O'Brien
» Dylan O'Brien - aktor - ciekawostki
» Dylan O'Brien jako scenarzysta!
» Dylan O'Brien w Wiedniu - zbieramy fanowskie wpisy :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery-
Skocz do: