Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime5/3/2016, 09:53

"Tak, MTV łaskawie pozwoliło mi na urlop", mówi Davis, jednak dalej pozostanie on Showrunner serialu, co więc się zmieni? Otóż teraz Jeffa będzie znacznie mniej na planie, będzie miał znacznie mniejszy wpływ na wszystko to co dzieje się w serialu, jednocześnie wciąż zadbał o fabułę, a jednym z odcinków w którym Jeffa będzie tyle co zawsze, będzie pewien odcinek sezonu 6B.

Dodatkowo, to ekipy tworzącej scenariusze dołączyły 2 nowe osoby, Mark Kruger(znany z The 4400, co kolwiek to jest) i Ross Maxwell(Glee).

Jak sądzicie, czy nowa krew w kręgach scenarzystów dobrze zrobi serialowi, a "urlop" Jeffa?

Źródło rewelacji: [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime5/3/2016, 10:55

Hmm, może nowa krew pozwoli zobaczyć fanom to co zawsze chcieli zobaczyć. Jeff zawsze wciska na siłę miłosne wątki, które tylko rażą w oczy (Stalia -.-)
Poza tym to zobaczymy. Jeff potrafił zaskakiwać, a jego dawanie wskazówek w poprzedzających odcinkach to moim zdaniem coś co się docenia.
Glee lubiłam, ale to trochę inny klimat - drugiego serialu nie znam, ale no pożyjemy zobaczymy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime5/3/2016, 12:21

Jeżeli Stalia oznacza brak romantycznej Stydii to jestem jak najbardziej za. Wydaje mi się, że Stydia w zamyśe Jeffa nigdy nie miała być romantyczna.


Te podpowiedzi w promach czy czołowkach zawsze były świetne, albo tego sezonowy fresk, tylko trzrba pamiętać, że to niekoniecznie muszą być pomysły Jeffa.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime5/3/2016, 18:54

Myślę, że to wyjdzie serialowi na dobre. ;p Jeff lubi robić na zlość pewnym częściom fandomu (sterkowcom, stydiowcom) oraz wrzuca dużo bezsensownych wątków, jeśli np. lubi aktorkę (jak bylo w przypadku beznadziejnej stalii - po co było się upierac na robienie z Malii pieska Stilesa? teraz jest sama i jest duuuuuuuuuuuuuzo lepszą postacią, naprawdę ją lubię!).

liczę, że ściągną na s6 Isia I love you
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Flo
Odwiedzający
Odwiedzający
Flo


Liczba postów : 30
Punkty : 8
Join date : 09/01/2016

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime5/3/2016, 20:04

Oj, a mi się wydaje, że jednak Stiles i Lydia dość szybko zeszli na ścieżkę prowadzącą ich ku sobie ;D
Jeśli wczytać się w tekst scenariusza poszczególnych odcinków i dostać czarno na białym zestaw emocji, które aktorzy powinni wyrazić swoją grą. Oczywiście interpretacja nadal jest dowolna, jak również gusta i langusta cherry
Ale do rzeczy, Jeff powinien trochę odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza. To dobrze robi na wenę, to raz. Dwa - serialowi na pewno przyda się trochę nowej krwi. Myślę, że ogólnie niewiele to zmieni, ale po cichu liczę na to, że poprawi się trochę prowadzenie fabuły. Od początku jestem fanką pomysłów, jakie oferuje TW, jednak można by było popracować nad rozwiązaniami i bardziej spójnym prowadzeniem narracji. To takie moje małe przemyślenia.

Zgadzam się z Adrią i postuluję lepsze poprowadzenie wątku Malii w oderwaniu od Stilesa. Dobrze to tej postaci robi, a jeśli potraktują jej historię z należytą uwagą i logiką, to możemy dostać coś naprawdę fajnego. Od czwartego sezonu zachodzę w głowę, jakim cudem Malia zdołała dogonić wszystkich swoich rówieśników w edukacji. Ile to lat żyła sobie w dziczy? A potem coś tam musnęli problem ze zdawaniem do ostatniej klasy, ale serio? Czy tylko mnie takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje?

No i właśnie, mam nadzieję, że wraz ze zmianami pojawią się także lepsze rozwiązania fabularne. Logiczniejsze, uwzględniające najważniejsze czynniki, a nie przymykające swoje małe, świecące ślepka na najważniejsze sprawy.

Tak czy inaczej, jest na co czekać i już zacieram łapki z niecierpliwości...
^^  
Powrót do góry Go down
https://liswkapeluszu.wordpress.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime6/3/2016, 12:22

A ja np. wgl. tak nie uważam, i jeżeli w szefostwie postanowi ich łączyć w sensie romantycznym, to co najwyżej w przeciągu roku, bo wcześniej nawet Jeff sugerował, że to się nigdy nie stanie, co dla mnie było idealnym rozwiązaniem, bo uwielbiam Stydię, ale na pewno nie będę ich lubił tak jak lubię gdy będą parą.


Ja również uważam, że serialowi jak i samemu Jeffowi na dobre to wyjdzie, bo w pewnym momencie, zachłyśnięty sukcesem Jeff, gadał, że serial jest jego, dla niego i wgl. tak awesome , i nie dopuszczał niczego i nikogo do głosu, a LEKKI I PRZEMYŚLANY fan service jest wskazany, jak dodawania teoretycznie malutkich i nieznaczacych scenek pomiędzy postaciami Very Happy Bo np. w takim TVD fan service posuwało się zbyt daleko, i jak fani zachcieli romantycznego Klaroline to szlak trafił cały rozwój 3 postaci Razz No ale fanom się na poczatku podobało
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime6/3/2016, 17:33

Solve, Ty jesteś ostatni do krytykowania KC i fanservice'u, bo długo się nimi podniecałeś. ;ppp

Flo - mi ona działała na nerwy własnie za ten marysuizm, że wraca z lasu i wszystko umie, i za stalię. im bardziej dawali jej być "sobą", nie laleczką Stilesa, tym bardziej ją lubiłam... no ale z drugiej strony w 5x18 ogromna bestia zapierdalała po szkole, a nastepnego dnia nikt o tym nie gada nawet, więc...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Flo
Odwiedzający
Odwiedzający
Flo


Liczba postów : 30
Punkty : 8
Join date : 09/01/2016

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime7/3/2016, 00:07

Adria, trafiłaś w sedno. To jest właśnie główny problem Teen Wolfa niestety. Wraz z końcem sezonu trzeciego, gdzie nikt mi nie wyjaśnił, jak Stiles poradził sobie z tym, co robił jako Nogitsune, gdzie nikt nie powiedział mi, jak się czuła Lydia po utracie przyjaciółki i chłopaka... Nie mówię, żeby poświęcać temu cały odcinek, ale naprawdę te sytuacje wymagają wyjaśnienia. Pamiętam, że było coś tam wspomniane w przypadku Stilesa - ale ledwo jedno zdanie i zdecydowanie nie wystarcza to, by rozproszyć moje pytania na temat tego, jak zatuszowano całą tę rzeź, jaką sobie urządził Nogitsune w jego skórze. Większość ludzi widziała przecież Stilesa, a nie gościa w bandażach z uśmiechem Saurona...
To samo dzieje się teraz w przypadku bestii. Nikt nie pyta, nikt nie pokazuje palcem Scotta, który ujawnił przed połową szkoły swoją nadprzyrodzoną naturę. Jako widz czuję się trochę oszukana, względnie potraktowana jak głupek, który nie będzie zadawał pytań.

I tak, Malia jest strasznie mary-sue. Niestety. Jeden jeżozwierz wie, jak bardzo mnie irytowała w czwartym sezonie... Jej powrót do cywilizacji jest jedną z najbardziej naciąganych rzeczy ever  Suspect

Bardzo bym chciała, żeby to się zmieniło - dziurawienie fabuły i udawanie, że pokończyło się wątki. No chyba, że planują jeszcze do niektórych wątków wrócić, ale nie sądzę...
Nie wiem, czy dwie nowe osoby w zespole są w stanie to naprawić, ale byłoby miło, gdyby tak się stało.


Ostatnio zmieniony przez Flo dnia 7/3/2016, 01:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://liswkapeluszu.wordpress.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime7/3/2016, 00:58

Adria, dlatego napisałem, że fanom na początku się to podobało Razz To było zdanie o mnie, ale tak troszkę wstyd mi się przyznać, że przez coś, co mi się podobało, zniszczono moje 3 ulubione postacie :/

To jest niestety właśnie to co mi się w TW nie podoba, to nagłe i bezproblemowe tuszowanie tego wszystkiego. Przecież w 5A tyle dzieciaków zaginęło i było zakopanych pod ziemią, a o tym nic nie było, albo w 4B, przecież assasini zabili 1/10 populacji miasta Razz

Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime7/3/2016, 22:02

A ja nadal nie wiem, co z tym wątkiem, że ktoś tam znalazł przy Nemetonie ciała chimer i oskarżono o to nie Theo, tlyko tych, co ich znaleźli (Lydię i kogoś), pokazała się policja. Czy to był flash-forward, czy to już było...?

pomijam to, że ucinają wątki i wracają do nich nagle 3 sezony później. Bez sensu to. Zamiast wciskać pół sezonu puppy love z dupy wziętą layden, albo seksy sciry, mogli się skupić nawet na tej nieszczęsnej Pustynnej Wilczycy. albo pokazać, gdzie Peter. Postaci wracają z dupy - Deucalion i nic nie robią poza wygłaszaniem beznadziejnych monologów. ;/

Solve, no wiesz, nie mogłam się oprzeć, by Ci KC nie wypomnieć. Rolling Rolling Rolling Tyle się namęczyłam z Tb na forum, by wyjaśnić Ci idiotyzm tego shipu, a ty nie słuchałeś... ;p
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime7/3/2016, 22:29

No Teen Wolf się trochę wypalił, niestety. W pierwszych dwóch sezonach było wszystko super prowadzone, od poczatku do końca, w 3A też scenariusz był dobrze i konkretnie napisany, ale miał wady(drobne, porównując do kolejnych sezonów), no i przesadzono ze spowolnieniami, co psuło niektóre ujęcia. Sam pomysł na 3B był doskonały, wątek z Kitsune i Nogitsune, Oni etc. strasznie mi się spodobał, i bardzo fajnie mi się to oglądało, o wiele fajniej niż 3A, ale znowu w 3B narobili trochę tych dziur w fabule, nagle zapomniano o otwartych wątkach z poprzednich sezonów, których nie wyjaśniono, bądz wyjaśniono dopiero za sezon czy 2. O słynnym już Danym, i jego nagłej wiedzy o Wilkołakach nie wspomne, bo postać się nagle zapadła pod ziemię.... Ale generalnie było spoko. Równie fajnym pomysłem było Dead Pool, ale też namnożono postaci i wątków, którym poświęcono 2-3 minuty w odcinku, później 2-3 odcinki postacie te się nie pojawiały, a potem okazało się, że są to ważne istoty, ale nagle zginęły Razz

Dlatego też uważam, że świeża krew w kadrze od scenariuszy jest naprawdę potrzebna, i fajnie, że w szefostwie TW też to zauważono.

Ross Maxwell napisał kilka bardzo fajnych odcinków Glee, do których czasami wracałem, i przede wszystkim, potrafił ułożyć świetne dialogi, zabawne etc. więc mam nadzieję, że postać Stilesa wróci do swych korzeni.


Cóż, wspólne sceny Josepha i Candice były naprawdę fajnie zrobione, aktorzy mieli z sobą chemię, no ale koniec końców, kiedy zorientowałem się, że to już nie te same postacie co przed Shipem, to już było po sprawie, bo powstał Spin Off Razz
Powrót do góry Go down
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime9/3/2016, 22:41

A ja jestem ciekawa co zrobią nowi panowie. Kruger to na pewno świetny nabytek. 4400 oglądałam kilka lat temu wszystkie sezony, jeden z lepszych seriali sf. moim skromnym zdaniem z ciekawą fabułą, niebanalny i nie pamiętam, abym kiedykolwiek tam płakała nad brakiem logiki, co niestety w TW mi się często zdarza Wink Jedno jest pewne, gość przoduje w serialach, w których główną rolę grają tajemnica, mistycyzm, dziwne zjawiska i króluje atmosfera lekkiej paranoi i grozy.
Co do wątków romantycznych to też liczę na Stydię. Malia dużo bardziej mi się podoba bez Stilesa, nawet jej pozytywne strony zaczęłam dostrzegać. Jak do siebie wrócą, pewnie znowu zacznie mnie irytowaćRazz Chociaż, kiedy matka Mali zapytała czy to ten jedyny niestety miałam wrażenie, że jej wzrok mówi "tak" :/
Aaa, no i mam nadzieję, że wreszcie będzie coś zupełnie nowego, bo czasami mam wrażenie, że Jeff uwielbia czytać fanfiction i baaardzo bazuje na wątkach, które w nich się pojawiają. Nawet nie było to takie złe, pamiętam np. że wilk z niebieskimi oczami zupełnie mnie nie zaskoczył, tak jak i atak matki Stilesa, czy też opętanie go przez Nogittsune (opętany Stiles to naprawdę powszechne zjawisko w fandomie od kilku ładnych lat), właściwie to nawet przez kolor swoich oczu, oraz spryt często jego zwierzęcą formą był lis, czyli też nic nowego. Było też wiele innych rzeczy, o których już nie wspomnę. Szkoda tylko, że nie zapożyczył najważniejszego, czyli głównej pary fandomu i stworzył Malię Wink A nawet jak nie będzie romansu, też przeżyję, w końcu Scott i Kira nadrabiają za wszystkich dawką czułości xD
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime10/3/2016, 23:30

Solve - to offtop, wiem, ale...

wg mnie JoMo i Candice wcale nie mieli chemii. Może więcej niż Wesley i Candice, ale to nietrudne, ale w porównaniu z Treccolą jodice to było nic. NIC. Dla mnie ten ship od początku do końca był żenujący i do tej pory skręca mi się w żoładku na ich wspomnienie. -_-
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Empty
PisanieTemat: Re: Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!   Jeff Davis opuszcza Teen Wolf! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jeff Davis o wątkach których nie wykorzystano!
» Arden Cho opuszcza obsadę TW
» Jeff o finale sezonu
» Jeff o żałobie po Allison
» Bluzy i bluzki z Teen Wolf

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery-
Skocz do: