Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dessert Wolf

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Dessert Wolf Empty
PisanieTemat: Dessert Wolf   Dessert Wolf Icon_minitime14/8/2015, 18:17

Wątek o nazwie "Kto matką?" zamknąłem i zarchiwizowałem, w końcu został rozwiązany.

Link do tamtego tematu: https://teenwolf.forumpolish.com/t629-co-myslicie-kto-matka

Gdy już dowiedzieliśmy jak się nazywa matka Malii, to było pare postów spekulacyjnych na temat tego kim jest etc. Dlatego warto przeczytać

Dessert Wolf osobiście zadebiutowała już w 5.08, a w cześniej była przez sekundę widziana w retrospekcjach gdy Malia prowadziła auto Theo.


Co prawda Dessert Wolf było mało w ostatnim odcinku, ale i tak były to jedne z najciekawszych(jak nie najciekawsze) momenty tamtego odcinka.


Dessert powiedziała do Deatona, że najwyżej będzie musiała zabić swoją córkę jeszcze raz. Sądzicie, że do jej ataku na Malię dojdzie jeszcze w tym sezonie? A może cały ten wątek szykowany jest na sezon 5B(przypominam, że 5A ma tylko 10 odcinków), co uczyni 5B o wiele ciekawszym niż 5A.

Od razu przypomnę też, że 5A(poza scenami z Lydią w Eichen) jest retrospekcją, a właściwa akcja będzie działa się dopiero w 5B.

Zapraszam do dyskusji!
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Dessert Wolf Empty
PisanieTemat: Re: Dessert Wolf   Dessert Wolf Icon_minitime15/8/2015, 20:52

Moim zdaniem Dessert Wolf ma coś większego w planach. Nawet nie jestem pewna, czy teraz chciałaby zabić Malię.
Myslę, że wątek będzie w S5B, połaczony jakoś z Peterem.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
 
Dessert Wolf
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bluzy i bluzki z Teen Wolf
»  3x21 - The Fox and the Wolf
» SDCC Teen Wolf
» Quiz Teen Wolf
» Teen Wolf - ogólnie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje-
Skocz do: