IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Dessert Wolf

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha

Liczba postów : 1337
Punkty : 98

PisanieTemat: Dessert Wolf   14/8/2015, 18:17

Wątek o nazwie "Kto matką?" zamknąłem i zarchiwizowałem, w końcu został rozwiązany.

Link do tamtego tematu: http://teenwolf.forumpolish.com/t629-co-myslicie-kto-matka

Gdy już dowiedzieliśmy jak się nazywa matka Malii, to było pare postów spekulacyjnych na temat tego kim jest etc. Dlatego warto przeczytać

Dessert Wolf osobiście zadebiutowała już w 5.08, a w cześniej była przez sekundę widziana w retrospekcjach gdy Malia prowadziła auto Theo.

Co prawda Dessert Wolf było mało w ostatnim odcinku, ale i tak były to jedne z najciekawszych(jak nie najciekawsze) momenty tamtego odcinka.

Dessert powiedziała do Deatona, że najwyżej będzie musiała zabić swoją córkę jeszcze raz. Sądzicie, że do jej ataku na Malię dojdzie jeszcze w tym sezonie? A może cały ten wątek szykowany jest na sezon 5B(przypominam, że 5A ma tylko 10 odcinków), co uczyni 5B o wiele ciekawszym niż 5A.

Od razu przypomnę też, że 5A(poza scenami z Lydią w Eichen) jest retrospekcją, a właściwa akcja będzie działa się dopiero w 5B.

Zapraszam do dyskusji!

Komplet ładny tak bardzo, by Morgan, dziękuje!

Malia&Toyota - OTP

zaklepane: #1 #2

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adria
Wilkołak
Wilkołak

Liczba postów : 825
Punkty : 35

PisanieTemat: Re: Dessert Wolf   15/8/2015, 20:52

Moim zdaniem Dessert Wolf ma coś większego w planach. Nawet nie jestem pewna, czy teraz chciałaby zabić Malię.
Myslę, że wątek będzie w S5B, połaczony jakoś z Peterem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://little-bitch-of-kol.tumblr.com

Dessert Wolf
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1