Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 chocolategezuz: hi

Go down 
+2
Morgan
chocolategezuz
6 posters
AutorWiadomość
chocolategezuz
Gość
Gość
chocolategezuz


Liczba postów : 9
Punkty : 1
Join date : 09/08/2015

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime9/8/2015, 19:30

Witam serdecznie i nie mam pojęcia co mogę napisać. Forum znalazłam szukając poszlak na temat Parrisha (jakżeby inaczej), jednakże jestem dopiero w 4 sezonie i staram się jak najszybciej nadrabiać straty.
Obecnie mam 17 lat, fascynuję się grami i medycyną, o resztę w razie czego pytajcie :p
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime9/8/2015, 21:04

Cześć! Pierwsze o co mogę zapytać to oczywiście - Jak masz na imię? Smile

Na forum oczywiście baw się dobrze, i długo Wink
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime9/8/2015, 23:10

hej, baw się dobrze Wink ostrożnie z przeglądaniem forum, jest dużo spoilerów, a szkoda sobie psuć oglądanie Wink
jakie są Twoje ulubione postaci i paringi?
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime10/8/2015, 13:02

Dokładnie tak jak napisali powyżej, forum czytaj ostrożnie Razz Razz

Na którym odciku jesteś?Very Happy

Ulbubiona Toyota w serialu?(xD) Lubisz Jeepa? A Stereka?
Powrót do góry Go down
chocolategezuz
Gość
Gość
chocolategezuz


Liczba postów : 9
Punkty : 1
Join date : 09/08/2015

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime10/8/2015, 20:02

Morgan

Na chrzcie dali mi Nikola, nawet po 17 latach ciężko znaleźć drugie takie indywiduum Razz

Adria

Nie mam ulubionego paringu, raczej żadna para jak dla mnie nie jest idealnie dopasowana, za to nienawidziłam Allison z Issac'iem...
A to dlatego, że Isaac jest moją ulubioną postacią i tylko czekałam, aż skończy z Allison. Na szczęście inni z nią skończyli. Rolling Eyes
Uwielbiam też uśmiech Scotta, bo śmieje sie cała jego twarz, nie tylko usta i ten uśmiech zawsze mi się udziela Rolling

Solve

Jestem już w A promise to the dead Very Happy
Uwielbiam Jeepa i mam poważne plany wobec niego i mojej 18-nastki chocolategezuz: hi  575276571
Sterek według mnie przede wszystkim dałby nam dużo rozrywki, ale czy miałoby szansę na coś poważniejszego? Wątpię, te różnice charakterów xD

Dziękuję za tak miłe przyjęcie chocolategezuz: hi  1844036096

Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime10/8/2015, 22:15

ja tam ogólnie lubię Allison, ale Alisaac szczerze nie znosiłam, więc pjona ;D A Isiaczka uwielbiam i czekam, aż Sharman łaskawie wróci do TW..
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime13/8/2015, 18:10

Hej, baw się dobrze i miłego nadrabiania TW Smile
Powrót do góry Go down
chocolategezuz
Gość
Gość
chocolategezuz


Liczba postów : 9
Punkty : 1
Join date : 09/08/2015

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime13/8/2015, 20:57

^ Ojj, już mam straszny mętlik w głowie z Theo. Z jednej strony ufam Stiles'owi, ale.. nie chcę żeby miał rację. Very Happy Dzięki wielkie, już nadrabianie jest bardzo miłe Very Happy
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime14/8/2015, 18:27

Ja do Isaaca miałem mieszane odczucia. W Sezonie go uwielbiałem normalnie! No postać ideał, wgl. bethy Dereka strasznie lubiłem! A Erica w teamie z Isaaciem i szkolnym korytarzem to wgl. mnie podbijała. Natomiast w 3 sezonie Isaac zaliczał obniżanie lotów niestety :/ I jakoś fest nie odczułem tego, że go zabrakło. A w parze z Allison irytować mnie przestali dopiero ostatnio jak robiłem sobie Rewatch 3B, wtedy zobaczyłem, że nie byli najgorsi, natomiast jak wychodizło 3B to myślałem, że ona z Isaaciem kręci bo zazdrosna o Kirę xdd

Powrót do góry Go down
camper23
Gość
Gość



Liczba postów : 1
Punkty : 0
Join date : 24/12/2015

chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime24/12/2015, 13:02

cześć
Powrót do góry Go down
http://sourcecs.pl/download/cs-global-offensive/
Sponsored content





chocolategezuz: hi  Empty
PisanieTemat: Re: chocolategezuz: hi    chocolategezuz: hi  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
chocolategezuz: hi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum :: Przywitaj się-
Skocz do: