Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy Jeep umarł?!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Jeep umarł?! Empty
PisanieTemat: Czy Jeep umarł?!   Czy Jeep umarł?! Icon_minitime4/8/2015, 13:12

Jak sądzicie, czy w 5.07 widzieliśmy definitywną śmierć jednej z najbardziej lubianych postaci?

Sądzicie, że to koniec Jeepa Stilesa? Sad

Nie ma to jak ubić Jeepa, że i stilesowi dać Toyotę.... Razz
Powrót do góry Go down
Ness
Gość
Gość
Ness


Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 01/08/2015

Czy Jeep umarł?! Empty
PisanieTemat: Re: Czy Jeep umarł?!   Czy Jeep umarł?! Icon_minitime5/8/2015, 00:43

Ten Jeep tak dużo przeżył, że nie mogą go teraz uśmiercić! Poza tym Stiles nie pozwolimu aść ostatecznie, on go odratuje, ten samochód to jego dusza. Teen Wolf bez tego jeepa to nie będzie już tan sam Teen wolf. I Stiles bez tego jeepa to nie będzie ten sam Stiles. Mam nadzieję, że go odratuje XD Czy ktokolwiek jest w stanie wyobrazić sobie Stilesa za kółkiem innego samochodu? :O
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Jeep umarł?! Empty
PisanieTemat: Re: Czy Jeep umarł?!   Czy Jeep umarł?! Icon_minitime5/8/2015, 10:16

Ogromnie boję się o Jeepa, i sądze, że chyba nie uda im się odratować....i Stiles też będzie jeździł Toyotą....

I w tym momencie moja sympatia do Jordana zmalała...zaatakował najmniej winną postać, zranił ją....jestem zdruzgotany :/
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Czy Jeep umarł?! Empty
PisanieTemat: Re: Czy Jeep umarł?!   Czy Jeep umarł?! Icon_minitime8/8/2015, 22:39

Nie krzycz na Jordana, biedny nie wie co robi.

Zobaczyłam temat przed obejrzeniem odcinka i zastanawiałam się o co chodzi, teraz już wszystko jasne.
Serio myślicie, że Toyoty zawładną serialem? Nie żebym miała do nich jakieś 'ale' sama na kursie pocinam Yariską, ale bez przesady, żeby promować je kosztem Jeepa.

Jest źle, ale może nie tragicznie.
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czy Jeep umarł?! Empty
PisanieTemat: Re: Czy Jeep umarł?!   Czy Jeep umarł?! Icon_minitime9/8/2015, 23:14

Nie takie rzeczy już robiono dla product placementu. ;p
Myslę, że śmierć jeepa to symbol ego, że kończy się stary TW i że stary, niewinny Stiles niejako umiera. Zauważcie, że niby po nogitsune Stiles też miał problemy, ale jednak można było to tłumaczyć nieświadomością itp. teraz sam zabił kogoś, całkiem świadomie (choć przypadkiem) - i odczuł zadowolenie z tego powodu. Coś w nim tym samym umarło - ta chłopięca niewinność, której symbolem jest jeep. podobnie myślę, że całkiem umrze jego uczucie do Lydii ;( (w sensie romantycznym) - tu znou znakim jest to, że Jeepa zabija Parrish.

albo zbyt wiele się doszukuję w zwykłym "hmmm... toyota zapłaciła nam grube tysiace, by Stiles też jeździł Toyotą.. ale jak pozbyć sie jeepa.. och, obwińmy za to Parrisha, stydiowcy i tak go nie lubią ;D"
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Jeep umarł?! Empty
PisanieTemat: Re: Czy Jeep umarł?!   Czy Jeep umarł?! Icon_minitime10/8/2015, 13:00

W TW już Toyoty rządzą, jak ostatni bronił się Jeep, ale powiedzmy sobie szczerze, Jeep to taka część mitologii serialu jak kolor oczu wilkołaka.

Jeśli mu dadzą toyotę, to mam nadzieję, że nie jakąś najnowszą. Do Stilesa by pasowała Rav4, poprzednia generacja(ale wątpliwe, że będą promować model, który już nie jest dostępny w sprzedażu u producenta).


Ja aż takiej symboliki w śmierci Jeepa bym się nie spodziewał,, choć też uważam, że jeśli faktycznie zginął, to właśnie po części jako symbol końca pewnej ery Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy Jeep umarł?! Empty
PisanieTemat: Re: Czy Jeep umarł?!   Czy Jeep umarł?! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy Jeep umarł?!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje-
Skocz do: