Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czas się przywitać :D

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ness
Gość
Gość
Ness


Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 01/08/2015

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime1/8/2015, 13:37

Hej wszystkim!
Jestem Bernadetta, mam 17 lat. Po wakacjach II klasa LO Czas się przywitać :D 2532718340 Uwielbiam czytać książki, robić fanvidy, oglądać dobre filmy i seriale i spędzać czas ze znajomymi Very Happy Nie wiem, co jeszcze dodać od siebie, więc jakby były jakieś pytania to będzie mi łatwiej ;*
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime1/8/2015, 14:16

Hej Smile
Ulubiona postać i para z TW?
I powiem Ci, że masz piękne i wyjątkowe imię Smile
Baw się z nami dobrze! Very Happy

P.S. Dobrze kojarzę - Ness z forum TVD?
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime1/8/2015, 17:33

Hej, baw sie dobrze. Wink Jakie są Twoje ulubione książki/serie/pisarze? Wink oglądasz jakieś seriale poza TW?
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Ness
Gość
Gość
Ness


Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 01/08/2015

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime1/8/2015, 21:46

Jaszka, dobrze kojarzysz kochana, po czasie stwierdziłam, że brakuje mi jakiegoś forum, więc pomyślałam - a może jest jakieś o TW i oto jestem Very Happy muszę prześledzić Twoje graficzki, bo zawsze je kochałam <3
Co do postaci to najbardziej kocham Stiles'a i Lydie, Liama też polubilam Very Happy a para to Stydia forever <3 Brett i Liam też mają chemię, ale to mój taki crackship, no ale uwielbiam ich haha ♥️
Dziękuję bardzo, choć ja za moim imieniem nie przepadam Sad

Adria, ciężko mi określić, bo najczęściej czytam to, co mi wpada w ręce, ale uwielbiam serię Igrzysk śmierci, Kinga przyjemnie mi sięzawsze czyta, Lsnienie było wspaniałe, a tak to jeszcze uwielbiam Sparksa Very Happy
Poza TW oglądam TVD, Reign, WoEE, ale zakończyli po 2 sezonie :/ Bates Motel teraz oglądam 2 sezon i sporo, ktore się już niestety skończyły Sad
Dziękuję! ♥️
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime1/8/2015, 23:21

to się teenwolfowo dogadamy^^ To napsiz jeszcze, kogo lubisz w TVD, a kogo hejcisz i jakie paringi shipujesz, a jakich nie Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Ness
Gość
Gość
Ness


Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 01/08/2015

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime1/8/2015, 23:40

Jak dobrze znaleźć swojego człowieka ^^ haha
TVD, ciężka sprawa, bo tam każda postać obecnie jest już kompletnie inna niż jak serial się zaczynał Surprised obecnie to chyba najbardziej lubię Bonnie. Zawsze kochałam Katherine, Damona sezony 1-3, czasem 4. Kol, mimo że witał w VD bardzo krótko to do dziś za nim tęsknię bardzo :c Klaus i Elijah byli okej też. Z kolei najbardziej że wszystkich nienawidziłam Hayley, przez nią i Haylijah nie oglądam The originals xD reszta już do strawienia. Co do paringów to niemal od początku pokochałam Delene i tak już zostało, mimo, że mieli kryzys chemii w s5 ^^ prawie wszystkie shipy z Katherine - Datherine, Stefarine, Kalijah, nawet z Masonem ja lubiłam xD Defana uwielbiam no i Bamon od s5/6, jedyne zachęty do s7. Nie cierpię jak juz wspomnialam Haylijah, ktore w VD na szczęście nie zaistniało, Steroline i chyba tyle haaha Very Happy
Powrót do góry Go down
Ness
Gość
Gość
Ness


Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 01/08/2015

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime1/8/2015, 23:42

A i Kaia uwielbialam, szkoda, że Damon go zabił, jeden z najlepszych czarnych charakterów ever ^^
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime2/8/2015, 15:26

Hej! Plusik za fajne imię Smile.

Jak ci się widzi aktualny sezon teen wolfa Smile?
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime2/8/2015, 16:18

Ooo, Ness Czas się przywitać :D 1844036096 Właśnie tak myślałam na 99%, że to Ty Wink
Czyli widzę, że dalej jesteś wierna Stydii, a Stiles i Lydia to również moje ulubione postacie z serialu.
Co do książek, to pamiętam właśnie, że jesteś fanką Igrzysk, więc tutaj jak najbardziej się dogadamy. Swoją pierwszą przygodę ze Sparksem na papierze miałam jakieś dwa tygodnie temu i przeczytałam "Najdłuższą podróż" oraz "Dla Ciebie wszystko", bo tak do tej pory widziałam wszystkie filmy, jakie wyszły na podstawie jego historii. A jaka jest Twoja ulubiona książka Sparksa?
WoEE również oglądałam, i naprawdę szkoda, że anulowali serial, zwłaszcza po finałowym odcinku drugiego sezonu, kiedy to pootwierali masę nowych wątków... ;/
Z TVD zgadzamy się prawie w 100% Wink
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime2/8/2015, 23:15

lubisz DE i Kola, nie lubisz Hejli i steroida, swój człowiek! Wink baw się dobrze, kojarzę nick ze starego forum tvd Wink

a z Reign kogo lubisz i shipujesz, a kogo nie?
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime3/8/2015, 19:53

Hejj Very Happy

Znamy się z TVDowskiego forum Razz

Generalnie z Tb się z wszystkim zgadzałem. Ale ja lubię Hayley(za to Hajlijah też nie mogę ścierpieć, dobrze, że w TO już tego nie ciągną), no i Damona lubiłem w sezonach 1-2, w 3 też był całkiem w miarę, ale miał już te swoje momenty, w których go strawić nie mogłem, a od 4 to go nie lubiłem. Dla Caroline to ja zawsze widziałem maks 2 postacie, z którymi mogłaby zakończyć serial: Matt/Tyler. Dwa obrazy super młodzieńczych miłości, ale potem to Maroline trochę podniszczali pod Tylerine, a Forwooda jak zaczęli niszczyć to nie mogłem, aż sam mich przestawałem lubić.... :/ A byli tacy idealni.

Powrót do góry Go down
Ness
Gość
Gość
Ness


Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 01/08/2015

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime4/8/2015, 01:26

Aid_than, dziękuję!
a co do aktualnego sezonu, to mi się podoba, z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek, myślę, że może być ciekawie Very Happy

Jaszka, kochana, tyle o mnie pamiętasz Very Happy jak miło <3
Stydia to już do końca moja miłość, żaden ship mi ich nie zastąpi Very Happy co do Sparksa to z tych co czytałam to podobała mi się bardzo Ostatnia piosenka i wciąż ją kocham <3 za Najdłuższą podróż właśnie muszę się zabrać Very Happy
WoEE było świetne, jeszcze tak jak mówisz, zakończenie II sezonu z tyloma otwartymi wątkami... I mój Frillian oficjalnie nie zaznał szczęścia Sad nagorzej! tak czekałam na ten 3 sezon i ostatnio szukałam w necie a tu patrzę - serial anulowany, okropnie :C

Adria, wiadomo! Very Happy hahaha mam nadzieję, na świetną zabawę tu! Very Happy
Z Reign to mam obecnie dziwnie, bo nie mam jakiegoś OTP tam, wraz z Mashem jakoś moje serce do shippowania w tym serialu nie jest skłonne hahah Very Happy ale lubię bardzo Lolę i Narcissa, chociaż Lolę to nie wiem czemu, ale lubię ją z każdym tylko żeby z Francisem na przyjaźni pozostała. Greer i Leith (8) R.I.P , ale ona jeszcze tego pożałuje... Z Frary się już pogodziłam, więc w sumie ich nawet lubię. Kennash też był fajny. BYŁ.

Solve, no dokładnie, pamiętam Very Happy jak miło tu was odnaleźć <3
No ja niestety Hejli nie strawię, ale TO nie oglądam już, na szczęście dla mnie Very Happy Co do Caroline to ja najbardziej lubiłam jej relację z Klausem, Forwood uwielbiałam, jako przyjaciół, ale Placek zniszczyła wszystko
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime4/8/2015, 22:45

mash w sensie Mary i Sebastian? och, to moje otp też! w sumie Mary i Conde to taka namiastka, ale wolałabym mash - nawet pod koniec s2 mieli ciut shipową scenkę, jak on jej coś mówił o zakochaniu sie w niej a propos Condego. Ech ;( może jak Franio zdechnie, to będą razem ;p

udzielaj się tu na forum! Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Ness
Gość
Gość
Ness


Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 01/08/2015

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime5/8/2015, 00:35

Adria, tak tak Mary i Sebastian, jejku - jk ja się nimi strasznie jarałam! <3 Najlepsi byli w tym serialu, też to wyhaczyłam, fajna scenka to była, dała mini nadzieję, choć po śmierci Frania topewnie w jakiś inny ship pójdą, coś czuję Sad
taki mam zamiar! Very Happy
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime5/8/2015, 15:29

Ostatnią piosenkę i Wciąż ją kocham jedynie oglądałam, fabułę pamiętam w dalszym ciągu, więc może za kilka dobrych lat sięgnę po książkę Wink Sparks ma takie historie i styl pisania w sam raz na letnie wieczory. A Najdłuższą podróż polecam, teraz pozostaje mi obejrzenie tego filmu Smile
Też było mi przykro, że w taki sposób ucięli Frilliana, jak na złość... Sad A ja nadrobiłam ten serial jakoś rok temu na początku września, bo widziałam, że ma dwa sezony, stwierdziłam, że pewnie szykuje się trzeci i jak już prawie kończyłam s2, to wyczytałam, że niestety anulowali WoEE.
Lolę x Narcissa również lubię, mają w sobie coś elektryzującego <3 I jak na ogół nie przepadam za postacią Loli tak właśnie Narcisse nadaje jej kolorów i ją doskonale uzupełnia. Za Greer x Leithem byłam po prostu od pierwszej sekundy, jak tylko mieli wspólną scenę i przez wszystkie odcinki wiernie im kibicowałam, współczułam jemu, rozumiałam jej sytuację, ale w s2, jak go po raz n-ty odrzuciła, to byłam na nią wściekła i stwierdziłam, że Greer nie zasługuje na tak dobrego człowieka, jakim jest Leith. Do Reign w dużej mierze przyciągnął mnie Mash, później tak, jak i Ty pogodziłam się z Frary, ale nie pogardziłabym jeszcze jakimś ciekawym wątkiem Masha Very Happy

P.S. W filmikach, to żeś się wyrobiła przez ten rok! Włączyłam najnowszy i po prostu wow Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas się przywitać :D Empty
PisanieTemat: Re: Czas się przywitać :D   Czas się przywitać :D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czas się przywitać :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ohayo, czas się przywitać ^^

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum :: Przywitaj się-
Skocz do: