Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2x03 Ice Pick

Go down 
+3
Elajża
Megi
Chomik_
7 posters

OCENA ODCINKA
1
2x03 Ice Pick Vote_lcap0%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
2x03 Ice Pick Vote_lcap0%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
2x03 Ice Pick Vote_lcap0%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
2x03 Ice Pick Vote_lcap0%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
2x03 Ice Pick Vote_lcap11%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 11% [ 1 ]
6
2x03 Ice Pick Vote_lcap0%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
2x03 Ice Pick Vote_lcap0%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
2x03 Ice Pick Vote_lcap0%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9
2x03 Ice Pick Vote_lcap33%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 33% [ 3 ]
10
2x03 Ice Pick Vote_lcap56%2x03 Ice Pick Vote_rcap
 56% [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 9
 

AutorWiadomość
Chomik_
Serialowy Fan
Serialowy Fan
Chomik_


Liczba postów : 26
Punkty : 0
Join date : 18/05/2012
Age : 29
Skąd : Końskie

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime12/6/2012, 18:06

Opinia i ocena 3 odcinka xD
Powrót do góry Go down
Megi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Megi


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 08/06/2012
Skąd : Mazowsze

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime12/6/2012, 20:46

Ech to ja pierwsza ?! .. no dobra , odcinek mi się podobał , było sporo fajnych akcji ale szczególnie mi się podobała scena jak Derek przekonuje tą dziewczynę [której imienia nie pamiętam] do tego aby przystąpiła do jego watahy ... super wyglądał, Jackson mnie wkurza od początku ciągle wkurzony i zdenerwowany , szarpie się a mógłby trochę wyluzować i zachować zimny spokój, matka Allison to niezłe ziółko , będą z nią jeszcze kłopoty ,Stiles jego uwielbiam świetny jest a scena jak rozmawia z tą dziewczyną która właśnie świeżo została przemieniona a on usilnie próbuje nie patrzyć w jej dekolt świetna ... cały on. Ogólnie ten sezon jest o wiele ciekawszy od poprzedniego , przynajmniej dla mnie
Powrót do góry Go down
Elajża
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Elajża


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 19/05/2012
Age : 26
Skąd : Warszawa

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime15/6/2012, 19:18

Strasznie mi się podobał! Ogólnie ta Erica jest świetna! Myślę, że dali nam właśnie kolejną fajną postać. Scena międy nią ,a Derekiem ,boska ♥
Jacksona lubię, ale w tym odcinku po tym jak potraktował Lydię, moje notowania u niego znacznie spadły. Genialna akcja na lodowisku. Nie sądziłam ,że Scott sobie nie poradzi. A tu miłe zaskoczenie. A te zdjęcia po prostu słodkie. Patrząc na matkę Alyson, widać, że kolorowo nie będzie. Stiles również genialny.
10/10
Powrót do góry Go down
Wiewior
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Wiewior


Liczba postów : 50
Punkty : 0
Join date : 28/05/2012
Age : 32
Skąd : OOL

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime15/6/2012, 19:54

A to nie jest babcia Alison lol? Ta co liścik znalazła:D? Też bardzo mi się podobał ten odcinek. Akcja Derek - Erica wypas;p Jak ja przyciągnął do siebie Very Happy uff:P Co do Jacksona to się trochę zdziwiłem, że jednak będzie tym wilkołakiem >.< I sie zrobi syff;p 10/10 oczywiscie:D Czekam na nastepny odcinek z niecierpliwością!
Powrót do góry Go down
Megi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Megi


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 08/06/2012
Skąd : Mazowsze

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime15/6/2012, 22:26

Z tym Jacksonem to coś kombinują ... no bo niby się nie przemienił a ma siłę, pokazali że niby jego organizm broni się przed ugryzieniem a tu zyskuje powera no nie wiem co z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime16/6/2012, 16:27

Hmmm...
Dla mnie odcinek świetny.
Nie podejrzewałam, że Argenta stać na takie zastraszanie córki i że mają siedzibę w starym domu Dereka. To gdzie on teraz pomieszkuje? scratch
Od kiedy pokazali tą Ericę, domyślałam się, że coś z nią będzie. Ach, ten Derek. :Rolling Eyes: Scena z nią oczywiście genialna. Razz Tym razem naprawdę potrafił zagadać Wink
Po przemianie Erica nie ma już padaczki, tak? Czy to w takim razie nie wydaje się dla innych dziwne? Zwłaszcza dla rodziców i lekarzy? Czy po prostu uznali to za "zwykły" cud?
Jackson jest straszny. Nie podobało mi się to, że tak naskoczył na Lydię. Aż mi się jej żal zrobiło. Neutral
Dosyć cukierkowo spędzony czas Allison i Scotta na lodowisku, no i oczywiście Stiles i Lydia... mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie w przyszłości. :Rolling Eyes:
Za to podczas tej bójki zachowanie Dereka mnie trochę odpychało. Wywarł jakimś cudem negatywne wrażenie. Ale tak pewnie miało być. Neutral
Powrót do góry Go down
Woofy
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Woofy


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 10/06/2012
Age : 28
Skąd : Płońsk

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime16/6/2012, 21:20

Według mnie najlepszy do tej pory ;] Jak na razie dużo akcji, od samego początku. Przyznam jednak, że oglądałam w wersji angielskiej i nie zrozumiałam wszystkiego, a nie chce mi się znowu oglądać. Scena z Alison i Scottem, słodziutka. Śmiałam się jak nie wiem. Szkoda mi tylko tej dziewczyny, ale przyznam, że przestałam ją lubić w chwili, gdy weszła do stołówki. I ta walka Scotta z "watahą" Dereka, świetna. Ale cały czas nie daje mi spokoju czym i kim jest to coś, mi to przypomina żabę. I jeszcze pytanie czym może być dziadek Alison oraz co z tym Jacksonem... Gosh, więcej pytań niż odpowiedzi, ach ;/ Ja już chcę kolejny odcinek!
Powrót do góry Go down
http://www.tigerscurse.pun.pl
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime10/3/2013, 23:04

Jak zwykle 10/10
Erica Ty szczęściarko, jak Derek ją tak gładził po nogach, później przyciągnął do siebie a ich usta dzieliło zaledwie kilka centymetrów, głaskał ją po policzku to ja się rozpływałam <33333
Niezłe treningi swoją drogą ma rodzinka Argentów czy to oznacza że teraz ten murzyn będzie też tym jaszczuro czymś? Woooooooooow Erica jaka laska teraz Very Happy Nie ma to jak ugryzienie Dereka ^^ Lydia bzikuje coraz bardziej, ale wcale jej się nie dziwie, pytanie czy Peter naprawdę był wtedy w szkole czy to wszystko schizy? Szykuje się wojna...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2x03 Ice Pick Empty
PisanieTemat: Re: 2x03 Ice Pick   2x03 Ice Pick Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2x03 Ice Pick
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Promo 2x03
» Zdjęcia z odcinków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 2-
Skocz do: