Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aktorstwo w TW, aktorzy.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime23/2/2015, 17:53

Jesteście zbyt surowe Razz No ale ok Very Happy Very Happy
Chociaż zgadzamy się co do tego, żeby Sharman(jeśli wgl. wróci) miał w TW jakiś normalny wątek Very Happy Very Happy

Z tego co się dowiedizałem, to Holland była widziana na planie już kilka razy, i na pewno będzie w 5 sezonie Wink
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime23/2/2015, 22:07

Szczerze mówiąc, całego TO jest o 37 (?) odcinków za dużo, jak już przy tym jesteśmy. Rolling Ale nie chcę offtopować, wszyscy ludzie mający internet i tak wiedzą, co myślę o tym serialu. ;p

Holland na bank będzie w S5, no bez przesady. Tym bardziej, że mają poruszać wątek Parrisha, a Marrish ma sporo fanów.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime23/2/2015, 23:44

Rozchodziło się o to, że Holland sama chciała odchodzić Wink I tutaj nie pomogłaby ilość fanów jakiegoś pairingu.
Ale patrząc obiektywnie....Nie przewiduję w najbliższym czasie Holland sukcesu aktorskiego, mimo iż lubię ją oglądać na ekranie. Np. Dylan obudził się w super momencie, kiedy TW pięło się w górę, kiedy w jego stronę płynęły peany pochwalne, wtedy kiedy sam aktor był doceniany, wtedy chwycił się jakiejś tam roli w średnim TMR, ale chociaż chwycił, teraz będzie lepiej, pokazał się swiatu, producentom filmowym, nie jest już kojarzony tylko z Teen Dramma. Teraz ciężej byłoby mu chwycić jakąś lepiej zapowiadającą się rolę w kasowym filmie. Choć nie skreślam Holland, nigdy nie jest za późno, ale Dylan perfekcyjnie zaczął rozwijać karierę poza serialem, Holland teraz musi się bardziej spiąć i wyskoczyć trochę lepiej, no i pokazać coś więcej z talentu, bo po jednej roli raczej ciężko głęboko oceniać potencjał. Życzę jej jak najlepiej Wink
Powrót do góry Go down
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime25/2/2015, 00:57

Niestety, też nie wróżę Holland wielkiego bum w najbliższym czasie. Jak bym jej nie lubiła w roli wrzaskuna i doceniała jej urodę, tak jakoś jej gra aktorska nie zwala mnie z nóg w przeciwieństwie do Dylana. O'Brien urzekł mnie, kiedy z nadpobudliwego wesołka, któremu czasami brak filtru pomiędzy mózgiem a ustami, nagle zmienił się w Nogitsune. Naprawdę wyróżnia się talentem pośród wszystkich. W "Więźniu labiryntu" również mi się podobał i mam  nadzieję, że jeszcze pokaże na co go stać.
Nie lubię Breadon, czy jak jej tam jest, wydaje mi się taka podejrzana i niech w końcu zostawi Dereka w spokoju i zajmie się swoją jakże ciekawą pracą... napisał:
A ja bym nawet była za tym, aby została i to najlepiej z Derekiem. Strasznie mnie irytuje to, że on jest ciągle sam. Jedną dziewczynę mu uśmiercili, druga była psychopatką, trzecia... też psycho, po czymś takim cud, że facet nie ślubował celibatu :/ Ja na pewno miałabym traumę przed jakimkolwiek kolejnym związkiem. Ta przynajmniej wydaje się zupełnie normalna naprzeciw całej reszty Wink Poza tym, jak nie z nią, to z kim? Wink
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime25/2/2015, 16:17

Akame kochanie ty moje pomijając fakt, że rozmawiasz z Sterek shipper nie każdy musi lubić daną postać, rozumiem, że irytuje cię samotność Dera i wszyscy z pewnością cieszą się z tego, że nie poszedł po tych wszystkich wybrykach jego kochanek do zakonu, ale mnie postać panny B jakoś od siebie odrzuca, nie potrafię się do niej jakoś przekonać, może się kiedyś to zmieni, zapewne wtedy, gdy umrze, lecz jak na razie nie czuje wielkiej ochoty wziąć jej pod płaszcz lubianych przeze mnie postaci. I naprawdę mam wybierać z kim miałby spotykać się Hale? Suspect
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime25/2/2015, 21:40

CrystalizeMoon napisał:
I naprawdę mam wybierać z kim miałby spotykać się Hale?
Ze Scottym Laughing .
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime26/2/2015, 16:32

Aid_than napisał:
CrystalizeMoon napisał:
I naprawdę mam wybierać z kim miałby spotykać się Hale?
Ze Scottym  Laughing .
Mi..... Nie, stanowcze nie!
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime26/2/2015, 19:32

Wiecie, że niektórzy też shippują Dydię?Very Happy Derek-Lydia Very Happy Very Happy
A może to się stanie w następnym sezonie Very Happy Very Happy
Derek zda sobie sprawę, że tyle razy otarł się o śmierć, i to srpawiło, że on ją pokochał, a kto w TW ma więcej wspólnego ze śmiercią niż Lydia? Very Happy
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime26/2/2015, 20:30

Ja sporo słyszałam o dydii. Dziwny ship, ale nie jakiś mocno egzotyczny, bez przesady. ;p
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime26/2/2015, 20:51

Dla mnie on jest mega egzotyczny xdd
O wiele bardziej niż np. Sterek(zresztą, w sumie Sterek to jakby nie patrzeć kanon jest).


Adria, to jeszcze takie pytanie zasadnicza Very Happy Derek-Breaden czy Derek-Jennifer? Very Happy
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime26/2/2015, 20:56

Szczerze? W sumie żadne z powyższych. ;p Żadnego nie hejtuję, ale i żadnego specjalnie nie shipuję. Najbardziej to chyba Stereka dla dereka widzę, ale też bez jakiejś specjalnej podniety. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime27/2/2015, 02:21

Derek i Lydia? Omg, zupełnie tego nie widzę. Zero chemii między nimi. Poza tym ja wierzę teraz w jej związek z gorącym stróżem prawa Wink

Crystal, ja nie twierdzę, że on ma zostać z panną B. na zawsze i dorobić się szczeniaków Razz Po prostu zadowala mnie, że jest z kimś, kto nie chce go zabić/wykorzystać do jakichś magicznych celów - bez różnicy. Scenariusz już tak dał mu po zadku, że teraz daję B. plus już tylko za to, że nie ma złych intencji (przynajmniej na razie). I wolałabym, aby nie zginęła, ze względu na Dereka, po cholerę mu kolejny trup w łóżku, miał ich wystarczająco dużo. Niech sobie uprawiają tę przyjaźń z korzyściami, a potem rozejdą się w zgodzie, to lepsze dla jego psychiki ;]
Za to chętnie bym ukatrupiła tego sztucznego twora, który grzeje łóżko Stilesa Evil or Very Mad Nie trawię jej po prostu. Niemniej rozumiem, że inni już lubią i raczej szybko nie zniknie.

Reasumując - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, w tym wypadku jest to panna B. Niestety, mój ship Derekowy (jedyny i słuszny xD) odpływa z z sezonu na sezon i mogę sobie tylko o nim co najwyżej poczytać Cool
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime27/2/2015, 10:39

Akame kochanie do jednego na pewno możemy się zgodzić, obie nie cierpimy Malji....według mnie i dla mnie mogliby ją zabić, nie wróciłaby nigdy...

Dydia? Ale, że serio? Nie widzę ich jakoś razem, tak jak Akame wolałabym ją z Parrishem.

A do panny B. to już nawet nie wracam, bo nie ma po co.
Powrót do góry Go down
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime27/2/2015, 14:43

Właściwie można by Malię wysłać na pustynię w poszukiwaniu mamuśki, Braeden za nią i tak je zgubić na kolejne dwa sezony. Jakby wróciły, byłoby już za późno bo... obydwie wiemy co by zastały na miejscu xD (chociaż obawiam się, że Jeff, jak w ostatnich sezonach, Dereka umieści po jednej stronie miasta, a Stilesa po drugiej. A ja znowu go przeklnę w kilku językach za niszczenie moich nadziei :/)

Bardzo lubię aktorów z tego serialu, często więc sprawdzam, czy nie pojawiło się z nimi coś nowego i szczerze mówiąc, posucha i wiatr w oczy :/ Tak naprawdę jedyne na co czekam to TMR z Dylanem. Dwa filmy, w których gra Hoechlin zapewne obejrzę, ale raczej nie oczekuję fajerwerków bo to nie moje klimaty.  Shelley Hennig pojawiła się w czterech kolejnych produkcjach z czego dwie to horrory, odpada. Keahu Kahuanui w ogóle nic itd. i w ten deseń. Zastanawiam się, czy to ja mam taki zły gust, że lubię tak mało popularnych aktorów? Czy to inni ich nie doceniają. A może po prostu kieruje mną czysty sentyment i przymykam oko na ich niedociągnięcia? Po prostu zwalam całą winę na fabułę, na klimat, na wszystko tylko nie na samego aktora, chociaż trudno być czasami ślepym. Nie mniej jednak coś w tym musi być, bo skoro Hoechlin urzekł mnie swoją grą w innych filmach, to chyba coś w nim jednak jest poza urodą Wink

Ok, nie zanudzam, mam dziś jakiś pesymistyczny nastrój Aktorstwo w TW, aktorzy. 1384998410
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime27/2/2015, 15:30

Niektórzy aktorzy z TW nie byłszczą, to fakt, ale moim zdaniem Hoechlin, Dylan i Shelley potrafią coś z siebie wykrzesać, z tym, że od 2-3 sezonów Hoechlin nie bardzo ma jak się wykazać, więc nie ma co doceniać, Dylan miał prawdizwy wątek dopiero w 3B, w innych sezonach są z nim perełki, ale nie są to główne skrzypce, a Shelley, cóż, jej wątek w TW pozostawia pod wieloma względami wiele do życzenia, ale w tych scenach gdzie zachowany jest ciut logiki to się całkiem nieźle sprawuje. No i moja ulubiona scena, może nie perełka, ale scena z Jeleniem(ulubione jedzenie) była przekomiczna Very Happy


Jeszcza tata Argent to naprawdę ciekawy aktor, lubię gościa Wink

Ale, żeby nie spamować, i nie tracić dobrej rozmowy, bo wątek z powitaniem za niedługo zostanie zamknięty, wydzielam nowy wątek odnośnie aktorów i akorstwa w TW.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime27/2/2015, 18:33

Shelley jest dobrą aktorką? haha. ;D dajcie spokój, jest bardzo przeciętna, po prostu wie, gdzie się zakręcić. (nawiasem, tak, wywalmy Malarię daleko, najlepiej wespół z Kiłą).

JR bourne jest dobrym aktorem, ale trochę... dziwnym człowiekiem, pamiętam bardzo niesmaczne gify z YT, które mi go doszczętnie obrzydziły.

W sumie dylan jest najbardziej utalentowany z towarzystwa i mam nadzieję, że weźmie udział w czymś bardziej wymagającym niż Internship czy TMR, żeby pokazać swoje możliwości...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Aktorstwo w TW, aktorzy. Empty
PisanieTemat: Re: Aktorstwo w TW, aktorzy.   Aktorstwo w TW, aktorzy. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Aktorstwo w TW, aktorzy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aktorzy TW SDCC TVGuideMagazine
» Aktorzy w Ice Bucket Challenge Teen Wolf

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie-
Skocz do: