Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lydia & Jordan Parrish (Marrish)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Empty
PisanieTemat: Lydia & Jordan Parrish (Marrish)   Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Icon_minitime22/9/2014, 20:21

Nie wiem, czy dać to w Spekulacjach czy w dziale Lydii, przydałby się dział o paringach! Wink

Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Tumblr_nannf6cb6O1scb6izo1_r1_250 Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Tumblr_nannf6cb6O1scb6izo6_250

Lydia i Parrish nie są kanonicznym shipem, ale w S4 spędzają coraz więcej czasu razem. Lydia prawdopodobnie opowiadała mu o Allison, więc znaczy to, że mu ufa i go lubi. Chce też mu pomóc odkryć, kim naprawdę jest (wręcza mu bestiariusz). Sam Parrish pomaga jej w Eichen House i wierzy w jej parapsychiczne zdolności. Co o nich sądzicie? Lubicie tę parę? I jak - romantycznie czy tylko przyjacielsko?
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Empty
PisanieTemat: Re: Lydia & Jordan Parrish (Marrish)   Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Icon_minitime22/9/2014, 20:26

Lubię ich zarówno przyjacielsko, jak i romantycznie. Parrish to facet, który szybko mi zaczął pasować do Lydii. Chciałabym zobaczyć jak ich relacja się rozwija, jak wspierają się nawzajem. Nieważne czy jako przyjaciele czy potencjalna para.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Empty
PisanieTemat: Re: Lydia & Jordan Parrish (Marrish)   Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Icon_minitime22/9/2014, 20:35

No właśnie, pasują do siebie, nie? Wink Są tacy... słodcy razem. Wolę oczywiście Stydię - romantyczną i przyjacielską, ale widzę, że chyba nic z tego, podobnie jak ze Scydii czy Pydii. A Marrish jest spoko, takie delikatne i sympatyczne. Oboje są bardzo inteligentni i ogarnięci, lubią się, to widać, chemia jest, no i pasują z wyglądu jakoś do siebie. Ja jestem na TAK, chyba że to ma być konkurencja dla Stydii...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Empty
PisanieTemat: Re: Lydia & Jordan Parrish (Marrish)   Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Icon_minitime7/7/2015, 21:55

Adria napisał:
Co o nich sądzicie?

Bardzo lubię i jednego, i drugiego bohatera (drugą bohaterkę). Lydia jest jedyna w swoim rodzaju, a Parrish jest niezwykle sympatyczny i przystojny.


Adria napisał:
Lubicie tę parę?

Tak, bardzo lubię jak pojawiają się na ekranie. Moim zdaniem, oboje dobrze współgrają. Jakoś wzajemnie się dopełniają.


Adria napisał:
I jak - romantycznie czy tylko przyjacielsko?

Nie ma znaczenia. Ja po serialu nie oczekuję "romantyzmu" aż tak wielkiego. Moim zdaniem i tak pasują do siebie ^^
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Empty
PisanieTemat: Re: Lydia & Jordan Parrish (Marrish)   Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Icon_minitime8/7/2015, 20:20

Mi nie przeszkadzają Very Happy Very Happy
Lubię ich znajomość, a jak wiadomo z wywiadów z Jeffem, już niedługo Lydia poprosi go o pomoc w szkoleniu na wojowniczkę, gdyż po ostatnim odcinku zdaje sobie sprawę z tego, że jako jedyna z paczki nie umie walczyc Very Happy

Jak myślicie, jak to wpłynie na ich relacje? Very Happy Znacyz, w sensie, że to podkreśli romantyczny charakter ich znajomosci, czy raczej typowo przyjacielski?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Empty
PisanieTemat: Re: Lydia & Jordan Parrish (Marrish)   Lydia & Jordan Parrish (Marrish) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lydia & Jordan Parrish (Marrish)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Marrish (Lydia + Parrish)
» Deputy Jordan Parrish
» Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)
» Czym jest Parrish?
» Lydia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje-
Skocz do: