IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 188
Punkty : 1

Beacon Hills
Imię i nazwisko:

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   25/9/2014, 14:37

Nie mam konta na tumbrze więc tylko jak na jakiś konkretny tumblr wejdę to go przeglądam.
a to zanalazłem na tumblrze.

Especially for @lestarling Here’s some special #bts footage of gorgeous #shellyhennig / #malia from a promo we did that the show decided not to use #teenwolffans #teenwolfnation #teenwolfseason4 #makeupbytc #lovemyjob #lovemycraft x
z takim podpisem. Jest tu słowo promo a nie openning czyli twórcy mieli zrobić promo ze wszystkim głównymi postaciami tw ale w końcu zrobili te z czwórką głównych bohaterów cant go back ?

Ostatnio zmieniony przez VoidOnis dnia 25/9/2014, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Liczba postów : 1063
Punkty : 0

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Rasa: Człowiek

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   25/9/2014, 14:38

Widziałam to i zastanawiam się, czy oni upadli na głowę. Klatka może miała symbolizować jakieś wyzwolenie z dotychczasowej postaci kojota, ale sorry. Ta sukienka? Malia "Top Model" Hale Razz ?
EDIT.: Sorki, dopiero zauważyłam pytanie Wink. Nie, to miała być jej czołówka. Zamiast tego, co teraz jest przy korzeniach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Beacon Hills
Imię i nazwisko:

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   25/9/2014, 14:42

w jaksini a nie korzeniach. właśnie nie znalazłem opisu tegio i sugerując się słowem promo nie buyłem pewny czy nie chodzi o opening. btw malia tu total female hunk jest Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Beacon Hills

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   25/9/2014, 14:43

W jaskini, ale zwisają tam korzenie bodajże Nemetonu po lewej i kładzie na nich rękę z tego, co pamiętam Wink
No tak, Shelley jest śliczna, ale do Malii ta suknia balowa to ani przypiął, ani przyłatał Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Beacon Hills
Imię i nazwisko:

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   25/9/2014, 14:45

Do malii w ogóle nie pasuje Smile Ciekawe czym będzie Parrish Smile ? Jeff uwiebia Stalię więc może fireCoyote ? Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Beacon Hills

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   25/9/2014, 14:50

Miał podobny trochę kolor oczu do Kiry, więc bardziej firefox Laughing <- przez co mam teraz atak śmiechu, bo używam Firefoxa zamiast Chrome i.. Laughing Laughing okaaay xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adria
Wilkołak
Wilkołak

Liczba postów : 825
Punkty : 35

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   25/9/2014, 17:11

VoidOnis napisał:
Co do MTV dziwne to z tym Sterekiem może Jeff maił dość bo sterekowcy byli za bardzo nachalni? kiedyś dotarłem na ciemną strone tumblra z fanartami stereka i to takimi adult .............W sumie na nim promowali serial ale dla mnie oni tylko wprawili machinę w ruch. na jednego tumblra z officjalnego tumblra tw było kilkadziesiąt tumblrów,fanartów od fanów i to sami fani stworzyli ten ship i wzieli za pewnik że skoro my robimy szum wokół shipu to powinni nam go dać w serialu. racja że to zareklamowało bardzo serial ale fani sami stworzyli ten ship i nikt im oprócz tego filiku z sdcc nie dął zapewnień że ship będzie w serialu a fani już myślą że to specjalnie Jeff im go nie daje w serialu. Z drugiej strony prawie brak scen z nimi też jest dziwny. Dla mnie w pierwszych dwoch sezonach sterekoe scenki były tylko by dodać humor w serialu a nie tworzyć ship
Ty tak na poważnie...? ;p Fandom TW, zebrany głównie na tumblrze, Sterekiem de facto rozsławił serial. I jeśli bardzo znaczące scenki Stereka i sugestie co do biseksualizmu Stilesa, podsycane filmikami "Hobrien maca się na łódce" nie są podstawą do zakorzenienia shipu w fandomie, to ja nie wiem, co nim jest. Spójrzmy na Stalię - ship z d... wzięty w 3B, od razu BOOM - rozdziewiczanie umysłowej ośmiolatki bez prezerwatywy w piwnicy psychiatryka. Rolling To wolę uznać za podstawę shipu Stereka w basenie "ni zostawię cię na pastwę kanimy". ;P
A co do samego tworzenia się shipów... fandomy tak mają. Wiadomo, część to kanoniczne shipy, część to crackshipy. Niektóre crackshipy - GASP - dzięki entuzjazmowi fandomu stają się kanonem. Po to jest fandom, to barometr sympatii widzów. Sterekowcy od S1 mieli wszelkie podstwy widzieć w swoim shipie przyszły kanon. A to, że Jeff najpierw ich wykorzystał, a potem zmieszał z błotem i chce, by "ship umarł", jest nieprofesjonalnym podejściem, bardzo nie fair i okazującym brak szacunku wobec WSZYSTKICH widzów. Dziś dostają fani Stereka, jutro fani Scallison [przepraszam, nie wolno nam wspominać o Allison Rolling przecież zdechła, a na jej miejsce mamy AWESOME LEATHER JACKET], pojutrze być może fani Stalii (och, jak mi przykro... ;ppp)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha

Liczba postów : 1337
Punkty : 98

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   26/9/2014, 21:22

Kanon?Sterek? Ty tak na poważnie? Oczywiście mówiąc tutaj tylko i wyłącznie w czysto shippowym świetle.....to Sterek nigdy nie miał być żadnym kanonem. Głównym celem ich scen było bawienie widzów i pokazanie takiej dosyć specyficznej przyjaźni. I jeżeli już zwalać na kogoś CAŁĄ WINĘ to na fandom, który uparł się na romantycznego Stereka, i tak dzięki nim, nie mamy żadnego. Jeff nie chce ich parować, i ma święte do tego prawo, a jako, że fani stali się tacy....dosyć no natarczywi, to postanowił to uciać.

Uważam, że robienie serialu pod siebie jest lepsze od fanservice. Co zresztą sama przerabiałaś przy Klaroline, które nie miało istnieć w sensie romantycznym, ale fani sobie ich wywalczyli. Jak 3/4 rzeczy w tamtym serialu.

Komplet ładny tak bardzo, by Morgan, dziękuje!

Malia&Toyota - OTP

zaklepane: #1 #2

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adria
Wilkołak
Wilkołak

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   26/9/2014, 21:27

No oczywiście, że dla mnie to były sugestie co do kanoniczności. Biseksualizm Stilesa był mocno podkreślany, podobnie jak jego fascynacja Derekiem. Hobrieny podkręcali atmosferę. Zaczynając oglądać serial, po gifach (nie AU - po scenach z serialu) byłam święcie przekonana, że to kanoniczny ship. ;p
jest różnica między chamskim fanservicem a słuchaniem vox populi. ;D Jeff chamsko jedzie po fanach, mając ich opinię gdzieś. Julie z kolei za bardzo ulegała fanom - też do czsu, bo nie wmówisz mi, że dzieciaty Klaus to fanservice. Że klami i kayley to fanservice. Julie spin off zrobiła pod siebie i się przejechała, bo spin off okazał się być katastrofą. Teraz zdała sobie z tego sprawę i S2 robi pod fanów - Mikael, Kol, Haylijah, Daniel Sharman. Ale nie odrobi strat z S1, kiedy to słuchała tylko siebie i kilku swoich przydupasów pokroju Tiny.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   26/9/2014, 21:50

Biseksualizm Stilesa to jedno, a pakowanie go w związek z Derekiem to drugie.
A jeśli chodzi o Hobrieny to też już jest inna sytuacja, przynajmniej dla mnie. Oddzielam grubą krechato co robią aktorzy od ich postaci.

Spinn off-jeśli chodzi ci o The Originals, bo czasami mam wrażenie, żę mówimy o innych spinn ofach- wcale nie okazał się katastrofą, tylko jedną z lepszych produkcji tej stajci w zeszłym sezonie. Kilkukrotnie(w tym w finale) oglądlaność TO była wyższa niż TVD, no i TO dostało bardzo dobre recenzje, i pierwsyz sezon TO uzyskał więcej punktów w MC niż pierwszy sezon TVD.

Malia&Toyota - OTP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adria
Wilkołak
Wilkołak

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   26/9/2014, 22:09

To po co hintowali biseksualizm Stilesa i pakowali w dwuznaczne sceny z Derekiem? Żeby go sparować w S5 z Liamem? ;p
Hobrieny wypowiadali sie w oficjalnych wywiadach, na konwencjach itp. Chyba można to traktować jako pewnego rodzaju zapowiedzi, co rzeczywiście się zdarzy, a nie jako mydlenie oczu fanom...?

Tak, mówię o TO - tym serialu, który większość fanów TVD bojkotuje. Rolling Nie wiem, gdzie Ty widziałeś dobre recenzje - poza mediami związanymi z CW, oczywiście. Wg mnie to fatalny serial sam w sobie, a jako spin off jest katastrofą zupełną. O wiele bardziej przemówił do mnie pilot Bloodlines, ale cóż, nie każdy aktor ma takie wtyki w CW, by przepchnąć swój serialik. Co do oglądalności, nie pamiętam liczb, ale zdaje mi się, że TO zwykle miało oglądalność mniejszą, ale z uwagi na upadek forum nie mam jak tego sprawdzić. ;/
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   26/9/2014, 22:45

To, że Stilesowi (teoretycznie) spodobał się Derek, nie oznacza, że ma być to wgl. odwzajemnione, a jedynie może być elementem(mogłoby być, bo dobrze znamy ten serial i jego twórcę) jego drogi do odkrycia siebie, i potem zwiazku z jakimś innym. To wszystko wcale nie musi być takie oczywiste i jednoznaczne.

Co do ratingów tamtych seriali, to można to sobie wygooglować:
Finał TVD: 1,61 Finał TO: 1,76 Gdyby jeszcze do tego wziąć pod uwagę fakt, że wtorek jest ciężkim dniem dla małych stacji, to tym bardziej widoczna jest różnica, no i w ostatnich etapach sezonów oglądalność TVD sukcesywnie spadał,a w TO na odwrót.
Jeżeli chcesz o tym pogadać, to zapraszam do odpowiedniego działu, z konkretnymi argumentami, a nie pustymi oskarżeniami, jakoby Tonkin dostała role tylko dzięki wtykom.

Malia&Toyota - OTP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adria
Wilkołak
Wilkołak

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   26/9/2014, 23:38

Nie musi być oczywiste, ale mogło dawać nadzieję i podwaliny pod ship. Nie widzę w tym winy sterekowców. Nie mówię, że Stiles ma być z Derekiem, bo jestem fanką Stydii, ale uważam, że rozsądne było założenie, że Sterek będzie kanonicznym shipem.

co do TO, jest to serial, który w kwestii oglądalności prezentował się od 1x01 do 1x22 dość dramatycznie. TVD zresztą też, ale po x sezonach odpływ oglądalności jest naturalny, w pierwszym sezonie - jest niepokojącym objawem i wskazówką do dyskontynuacji serii. Jeśli zarzucasz mi brak merytoryczności, to nawet nie zamierzam tego komentować, bo milion razy pisałam, co mi (i wielu ludziom) w TO nie pasuje... również w temacie do tego przeznaczonym. Rolling a wtyki PT to tylko wierzchołek góry lodowej, EOT.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Today at 12:32

Powrót do góry Go down

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2