Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 16:13

Ponieważ nie ma mnie w domu i nie mam jak porządnie do tego przysiąść, daję tylko taki szybki spojler:

Holland: "Pojawiają się pewne pytania od fanów i odpowiedź na nie wszystkie brzmi: znienawidzicie to, ale musicie poczekać na s5, żeby zobaczyć, czy my wszyscy wrócimy, czy nie. I to jest rzeczywistość."

Dzien.: "Co teraz będzie z Derekiem?"

Holland: "Derek? Odszedł ku zachodowi słońca! Ale też może obudzić się rano i pójść po Starbucksa w s5. Albo Lydia może magicznie dołączyć do Jacksona w Londynie! Nie wiemy! Dylan może - Stiles może - Co w ogóle Stiles by robił? Prawdopodobnie rządził światem. To loteria, jeśli chodzi o to, kto nie wróci w sezonie piątym. Jednak ktoś nie wraca. Myślę, że to - nie wiem, czy można bezpiecznie to powiedzieć! Może tak?! Nie wiem! Nie mogę nic powiedzieć!"

Czyli jednak wszyscy zagrożeni zostają Laughing . Dalej obstawiam Holland i Hoechlina, że któreś z nich nie wróci Wink

Źródła: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 17:15

Równie dobrze Chris może nie wracać, bo szuka Kate i tyle z zamieszania.

Co do Holland, jeżeli tak bardzo jej Teen Wolf przeszkadza to mogłaby dać sobie spokój i odejść z serialu. Nikt nie miałby do niej o to żalu, a jej chyba byłoby lżej. Albo akceptuje się wady swojego serialu, albo szuka dalej. Wiec jeżeli ktoś z głównych-głównych odejdzie z własnej woli to ona(Hoechlin raczej zbyt dużo roboty po odejściu by w aktorstwie nie miał). Z jednej strony lubię Lydię, a Holland szanuję za robotę, z drugiej, niech się już nie męczy, bo od końca 2013 ona na ten serial tylko narzeka i wypowiada się o nim, jakby granie w tej produkcji było dla niej jakąś karą boską Razz
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 17:33

Mi się wydaje, że Holland tak ironicznie komentuje TW, bo jest rozczarowana Wink. Pamiętajmy, że Jeff obiecał jej - i nam - że s4 będzie sezonem Lydii, skupiony na niej. Tymczasem Lydia miała może 5-10 minut czasu ekranowego w każdym z odcinków, coraz mniej i mniej. Jej rola w finale równie dobrze mogłaby nie istnieć. Też miałabym publicznie dość serialu, gdzie traktują mnie za pewnik, który można okłamywać i traktować po macoszemu Wink
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 17:38

Patrząc całościowo i tak było jej dużo i miała jeden z większych wątków w tym sezonie.
Co więcej, tutaj miała kawałek charakteru bo w 3.24 była Panią w Opałach, a tutaj biegła z kijem na berserkera.

Ja nie napisałem inaczej ;D Jest rozczarowana, wiec ją to meczy xd

Ja po finale jestem do dalszych losów tego serialu nie najgorzej nastawiony(spodziewałem się mniejszego poziomu xd)

Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 17:56

Z tym się zgadzam totalnie Wink. Miała wątek, choć tylko do połowy sezonu, a taki Stiles czy Kira nie mieli w ogóle ;/. 3B to było straszne dla Lydii... Ona jest moją ulubioną bohaterką, a wszystko, co robiła, to krzyczenie z zapłakanymi oczami i oplatanie się wokół ramienia Stilesa w finale :/. Sezon 2 i 3A były najlepsze dla jej postaci Wink
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 18:55

Chris chyba nadal jest recurring, nie główną obsadą. Ale może chodzi o niego.

Co do Holland, nie wyobrażam sobie TW bez Lydii, ale szkoda mi takiego traktowania aktorki i postaci, więc mam nadzieję, że Jeff się opamięta. Ale jeśli nie, nie będę mieć pretensji do Holland, jeśli ucieknie (inaczej niż do Sharmana czy Coltona). Byle nie uciekła do TO. Rolling
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 19:16

Ja tam nie pamiętam żadnego wywiadu z Jeffem w którym mówi że do Lydii miał należeć sezon. Miał się skupić na Scottcie,Dereku i Lydii więc nic dziwnego że nie było jej tak długo jak Stilesa. A jeśli jest rozczarowana rolą to powinna iść do Jeffa z tym a nie mówić fanom. Z takim podejściem gdzie krytykuje serial który ją wypromował pracy łatwo jej nie będzie znaleźć bo producenci innych seriali np nie będą chcieli aktorki która wytyka błędy serialu.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime10/9/2014, 19:34

Podpisuję się pod VoidOnis.
Rozumiem obiektywizm aktora i mówienie tego co uważa, ale uważam, że od jakiegoś czasu Holland przesadza, i jeśli jej tak TW nie pasuje, to powinna sobie od niego odpocząć(jeśli nie chce opuszczać).

Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 08:15

Cytat :
Ja tam nie pamiętam żadnego wywiadu z Jeffem w którym mówi że do Lydii miał należeć sezon
TVL: Wspomniałeś o Lydii, która ma się dowiedzieć dużo o swoich mocach Bansee podczas premiery. Czy będzie kontynuacja tego w ciągu sezonu?
JD: O, tak. Lydia jest bardzo ważną postacią w tym sezonie i dowiadujemy się dużo o jej historii i rodzinie.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tak naprawdę słowa "Lydia-centric" wyszły z ust Holland na konwencji (kilku zresztą) już na początku s4 i pod koniec 3B, bo Jeff powiedział jej to osobiście Wink. Potem na kolejnej konwencji powiedziała już, że Jeff ją okłamał i tylko jeden odcinek jest skoncentrowany na Lydii, nie cały sezon...

Okay, w sumie ja też się zgadzam, że Holland odrobinę za bardzo narzeka - jak na aktorkę z kontraktem - bo nawet w "Criminal Minds", gdzie Jeff był na początku w zespole scenarzystów, jeden z głównych aktorów jeździł po nim równo w wywiadach, ale dopiero, gdy zrezygnował z grania. Bądź co bądź, przez Jeffa, bo miał dość tego, że ten nie dawał się do niczego przekonać, a ciągłe gwałty kobiet w serialu źle oddziaływały aktorowi na psychikę. Poszukam nawet linku do tego wywiadu, bo myślałam, że padnę, jak go czytałam xD

Co jeszcze do Jeffa - nie dziwię się, że kłamał, bo on kłamie ciągle ;/

Przykłady:

- "There are psychological repercussions from the Nogitsune having been in Stiles." ("Stiles będzie miał psychologiczne reperkusje z powodu opętania przez Nogitsune")
[You must be registered and logged in to see this link.]
.......chyba z Jeffem mamy inną definicję PTSD, bo nie widziałam nawet jednego objawu poza niezbyt smacznym: "ahahaha, zabijanie ludzi i krzywdzenie moich przyjaciół, takie fajne, miałem wrażenie, że wreszcie posiadam kontrolę! So cool!" Razz

- "One of the things that I really like in season four is the friendship developing between Kira, Malia and Lydia," Davis says. "We have this trio of girls who are becoming a very powerful part of the show, which is just awesome." ("Jedną z rzeczy, którą naprawdę lubię w s4, to rozwijająca się przyjaźń pomiędzy Kirą, Malią i Lydią. Mamy trio dziewczyn, które staje się naprawdę potężną częścią serialu, co jest po prostu świetne")
[You must be registered and logged in to see this link.]
.....uchhhh... była bodajże jedna znacząca scena Lydia-Malia, gdzie niby współpracowały, ale Lydia miała jej trochę dość, Kira i Lydia miały jedną pogadankę w samochodzie, no i Kira i Malia raz tańczyły, więc wielkiej przyjaźni nie zauważyłam, Kira i Lydia ledwo co były na ekranie, Malia była głównie ze Stilesem, a Kira - jak już - ze Scottem ;p

Stwierdzam, że Jeffa się po prostu nie opłaca słuchać Razz Laughing


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 11/9/2014, 09:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 09:32

Troche racja ten sezon był chcaotyczny Żeczywiście było mało interakcji między bohaterami , mniej niż w poprzednich sezonach ale nie za to tak polubiłem teen wolfa. Już wole brak tego niż tak jak w przypadku tvd czy to pełno tego. Zauważyłęm że seriale CV są bardzo "rozemocjonowane" takie jak Arrow,Tvd iTO . Nie długo jak Caroline będzie przemeblowywała pokój będzie poświęcone pół odcinka jej wewnętrznym rozterkom tak aby pasował Tylerowi , i Klausowi Smile trójkąt Plec'owasa= kobieta+facet do kwadratu(czyli 2). Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 09:37

Holland w serialu jest od dawna, chyba zdążyła wcześniej zauważyć, że Jeff pewne rzeczy wyolbrzymia Razz Nas fanów takie rzeczy powinny bardziej wkurzyć, ale jak oni Jeffa znająlepiej, to chyba tak strasznie dziwnie nie powinno dla niej to być.

Druga sprawa, to fakt, że Jeff gadał od dawna, że w 4 sezonie skupia się na kilku postaciach, a nie jak w przypadku 3B na 1 max 2(Stiles&Kira, plus pomniejsze wątki reszty).
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 10:23

Mnie zastanawia też to jak ludzie narzekają o tym że miały 2 postacie odejść z serialu. Też czytałem te spoilery. Ale to były nie potwierdzone spoilery pewnie od dziennikarzy lub statystów z serialu a teraz każdy piszę gdzie to było Smile Ludzie po słabym sezonie ,szukają każdej luki w fabule gdzie mogą wytknąć błąd Jeffowi i serialowi Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 10:32

Specjalnie długo szukać nie trzeba, było mnóstwo Laughing
Co do odejścia, to wydaje mi się, że trochę to wyolbrzymiono właśnie, chociaż ja słyszałam tylko o 1-ej śmierci zapowiadanej. Teraz Holland i tak powiedziała, że ktoś odejdzie, więc może ludzie zrozumieli "odejście = śmierć", a wyszło, że po prostu dany aktor zrezygnował z serialu jak Colton czy Daniel, czy Carverowie i zostanie zwyczajnie wypisany bez uśmiercania Wink
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 10:37

Ja słyszałem o 2 możliwe że chodzi o tymczasowe Meredith i Dereka. Ale już niektórzy tak krytykują szukają każdego błędu że to się śmieszne robi Smile Ciekawe jaki aktor odejdzie Smile Derek pewnie będzie miał fajny wątek w 5 sezonie i jeśli tak patrzeć na cały serial to jego i Scotta postać najbardziej się zmieniła więc może nie on Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 10:47

Oj nie Wink

Jak ogłoszono 5 sezon, to nie potwierdzono 2 aktorów, i ludzie wtedy stwierdzili, ze ktoś umrze ;D
Tak mi się przynajmniej wydaje.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 11:58

VoidOnis napisał:
Zauważyłęm że seriale CV są bardzo "rozemocjonowane" takie jak Arrow,Tvd iTO . Nie długo jak Caroline będzie przemeblowywała pokój będzie poświęcone pół odcinka jej wewnętrznym rozterkom tak aby pasował Tylerowi , i Klausowi
Nie zapomnij o tym, że musi jeszcze pasować Stefanowi i Enzo. Laughing

Oczywiście, że Hoechlina nie mogli potwierdzić na S5, nauczyli się po 3B, że potwierdzanie zabija suspens - po tym, jak Crystal nie potwierdzili, a Dylana tak, było wszystko wiadomo...

Ludzie się czepiają, bo sezon był wyjątkowo słaby. Jakby był dobry, to łatwiej by było przymknąć oko na pewne niedociągnięcia, a tak to ludzie są poirytowani i wytkną każdy błąd. I trudno im się dziwić. S4 w porównaniu z 1-3 to była chaotyczna słabizna, sezon, który tak naprawdę nic nie wniósł poza romansami i jedną oficjalną betą Scotta. Równie dobrze po 3B mógłby nastąpić 5x01, jeśli zakładamy, że Calaveras i Chris ścigają Kate, a Stalia i Scira kwitną. Rolling Benefactor de facto nie ma jakichś konsekwencji głębszych, Kate nikt nie złapał.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 12:46

W 3B nie potwierdzili 2 osób. Hoechlina i Crystal. I dodatkowo pokazali w zwistunie, jak Derek dostaje kulą w pierś. Oczywiście, nikt się na to nie nabrał.

Ciekawe kto tym razem i do jakiego państwa wyjedzie.
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 13:35

Tyler Hoechlin ma dzisiaj urodziny Smile
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime11/9/2014, 14:28

Jejku jeśli to bedzie Lydia to się załamie ;c

obstawiam jednak brak Dereka bo jakiegoś super wątku to on nie miał oprócz braku mocy i nowej ukochanej chyba, że jakoś jego ewolucja będzie ważnym tematem w następnym sezonie, więc jego straty chyba tak bardzo nie odczuje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Empty
PisanieTemat: Re: Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)   Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nie wraca jeden z członków głównej obsady (znowu ;p)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ISAAC NIE WRACA W S4
» Aktor z GoT dołącza do obsady TW
» Tyler Hoechlin nie jest już w głównej obsadzie serialu
» Ukochana postać wraca do Beacon Hill! I nie tylko ona....
» Gage Golightly w głównej roli w "Company Town"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery-
Skocz do: