Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Liam Dunbar - W budowie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Liam Dunbar - W budowie Empty
PisanieTemat: Liam Dunbar - W budowie   Liam Dunbar - W budowie Icon_minitime3/9/2014, 19:22

Imiona: Liam

Nazwisko: Dunbar

Wiek: 15

Zawód: uczeń

Pochodzenie: Beacon Hills, California

Rasa:człowiek

Rodzina:Mieszka z mamą oraz ojczymem dr. Grayer(nie wiem czy dobrze napisałem). Ma bardzo dobre relacje z nim, słucha się go, jego rady są bardzo ważne dla Liama i próbuje postępować według nich. Nauczył go gry w lacrosse. Jest jedynakiem.

Historia przemiany:(Tylko dla istot nadprzyrodzonych!) Opisz historię przemiany swojej postaci w istotę nadprzyrodzoną.

Wygląd: Niski chłopak z włosami kolory ciemyblond. Jest chudy lecz bardzo wysportowany.

Charakter: Posiada I.E.D czyli zaburzenia agresji. Bardzo trudno mu opanować emocje. Jest bardzo ambitny co przejawia się chęcią dominacji na boisku do lacrossa.
Historia: treściwe opowiadanie na temat przeszłości postaci, uczuć, ważnych momentów w życiu.
Ciekawostki:
Jest bardzo dobry w lacrosse.
Chodzi do prywatnego liceum.
Ma I.E.D.


Inne:


Wyrażam zgodę na:
   Obrażenia fizyczne: Tak
   Obrażenia psychiczne: Tak
   Utratę majątku: Tak
   Inne sytuacje niezależne od twojej woli: Tak/Nie (nie wiem )


Ostatnio zmieniony przez VoidOnis dnia 4/9/2014, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

Liam Dunbar - W budowie Empty
PisanieTemat: Re: Liam Dunbar - W budowie   Liam Dunbar - W budowie Icon_minitime4/9/2014, 18:40

Samą wiadomość "w budowie" trudno wyłapać w tym tekście. Tak, jak zostało przedstawione w przewodniku, "w budowie" ustawiamy w temacie kp, zaraz po danych naszej postaci. (czyt. imie i nazwisko)
Powrót do góry Go down
 
Liam Dunbar - W budowie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Liam Dunbar
» Liam Dunbar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karty Postaci-
Skocz do: