IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Zmiennokształtni...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
evans.
Omega
Omega

Liczba postów : 253
Punkty : 8

PisanieTemat: Zmiennokształtni...   6/6/2012, 18:30

... albo zmiennokształtna/ny.

Obślizgły, jaszczuropodobny stwór ze świecącymi oczami o posturze człowieka. Dość przerażająca postać.
Mam swoje typy: Lydia (coś z nią na bank jest nie tak, aczkolwiek mocnym faworytem w tym rankingu nie jest) Matt (łazi i prześladuje robiąc zdjęcia, może jest tylko dla zamydlenia nam oczu, a może nie...) Weterynarz (haha w zeszłym sezonie typowałam go na Alfę, tym razem może być dla mnie zmiennokształtnym, pewnie i tak ma inne zastosowanie, ale zwykłym lekarzem od zwierząt nie jest!) Ktoś, kogo jeszcze nie pokazano ( tak jak było w przypadku Alfy w zeszłym sezonie)

W internecie znalazłam inne typy np: Gerard, mama Scotta, nauczyciel chemii/wf (nad tymi dwoma bym mogła się jeszcze zastanowić) i Jackson - wiem że wilkołakiem nie jest, ale zmiennokształtnym też nie.

Wymieńmy się zatem zdaniami : )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://fuckyeahtv.tumblr.com
definicja55
Gość
Gość

Liczba postów : 11
Punkty : 3

PisanieTemat: Re: Zmiennokształtni...   9/6/2012, 15:42

Ten nauczyciel chemii bardzo dziwnie się zachowuje, możliwe że to właśnie on. Ma takie mroczne spojrzenie.......ale to tylko moje zdanie. Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Morgan
Betha
Betha

Liczba postów : 951
Punkty : 24

PisanieTemat: Re: Zmiennokształtni...   25/6/2012, 22:03

Najbardziej bym obstawiała fotografa Matta. Widać ,że w jakiś sposób spodobał mu się Allison i w pełnię księżyca widział gdzie jest i ją zaatakował. Poza tym ktoś szperał w nagraniu Jacksona i usunął 2 godziny nagrania ,a kto się zna na takich rzeczach ? No Matt.
Mam też podejrzenia co do Lydii. W warsztacie samochodowym to coś nie zabiło Stiles'a i wydawało mu się ,że jaszczur go znał. I jeszcze to ,że jaszczurka nie lubi swojego odbicia co tłumaczyło by rozbite lusterko w pokoju Lydii ..

~ ♥ Stydia ♥ ~

But down to earth
 If you choose to walk away, don’t walk away

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zmiennokształtni...   Today at 13:31

Powrót do góry Go down

Zmiennokształtni...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1