Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubione filmy!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime26/8/2014, 14:07

Temat zdaje się rzeka Very Happy
Chętnie porozmawiam na temat ulubionych filmów, bo suzkam czegoś dobrego i nie potrafię znaleźć Razz

Jaki gatunek najbardziej lubicie, jakie filmy?
Powrót do góry Go down
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime26/8/2014, 16:05

Jeśli chodzi o gatunki to mogę obejrzeć wszystko, byle by był dobry Smile Choć większość filmów jakie ostatnio oglądam to romansidła  Laughing

Ostatni film jaki oglądałam to Niezgodna i stwierdzam, że jest jednym z moich ulubionych filmów Wink O Harrym Potterze nie muszę wspominać, bo to oczywiste :)Także baaardzo lubię Igrzyska Śmierci, wszystkie filmy na podstawie komiksów Marvela, Jestem Bogiem (nie, nie ten o Magiku Smile) i mam nadzieję, że na mojej liście zagości jeszcze The Maze Runner ^^ To chyba na tyle, wypisałabym więcej, ale miały być ulubione Laughing
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime26/8/2014, 19:10

Chodzi ci o to Jestem Bogiem z DeNiro i Cooperem?
Filmu nie oglądałem, ale kiedy ci dwaj są w obsadzie tego samego filmu, to zawsze wychodzi bomba, także mam w planach to obejrzeć Razz

Co do Harrego Pottera, ostatnio obejrzałem ostatnią część (HP: IŚ II) i prawdę powiedziawszy za pierwszym razem film bardziej przypadł mi do gustu Razz Albo wymagania mi się zwiększyły albo nie wiem co xd Albo fakt, że wiele rzeczy jest tam inaczej przedstawionych(niż książkowo oczywiście).


Zanim przystąpię do Jestem Bogiem, to czeka mnie Rent(filmowa wersja tego musicalu) Smile No, ale to "czeka' to w pozytywnym sensie bo słyszałę parę utworów z musicalu i byłem pod wrażeniem a to przecież będzie ponad 2 godizny muzyki Very Happy
Powrót do góry Go down
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime26/8/2014, 20:38

Tak o ten mi chodzi Very Happy I racja, wyszła bomba! Smile

Możliwe hahaha Razz
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime27/8/2014, 12:09

Też mam ostatnio jakąś fazę na romansidła! xD

A co do moich filmów ulubionych: mam słabość do filmów Marvela, cokolwiek by nie wyszło zawsze znajdziecie wysoką ocenę u mnie na filmwebie. Polecam "Strażników Galaktyki" - strasznie dużo było zawarte w nim humoru i Peter praktycznie dorównywał dobrze znanemu Thonemu Starkowi xD 
Marvelowe to totalnie wszysto od X-menów, przez Iron Mena, Avengersów, Spidermana, Amerykę, Thora aż po wyżej wymieniowych Strażników Wink 

A filmy: 
- Pojutrze! - ach uwielbiam ten film, mogła bym go oglądać bez końca i nie tylko ze względu na młodego Gyllenhaal'a, ale ten film wyszedł jak byłam w przedszkolu i od tamtego czasu zawsze jak leci w tv to Magda zasiada Wink
- Gladiator - to już chyba klasyk i mam tam nawet swój ulubiony moment <3
- Troja? - znany, znany Razz
- Van Helsing - ale to chyba przez moją słabość do Jackmana xD
- Seria o Szybkich i Wściekłych- jednak Tokio Drifft odpada, bo mi się nie podobało. Reszta super no i mam nadzieję, że nadchodzący film będzie ostatnim, bo bez Paula to ja sobie tego nie wyobrażam.
- Szkoła Uczuć - [romansidło] cóż, można powiedzieć, że urzekł mnie ten film i nawet 10 minut po zakończeniu napisów z moich oczy płynęły wodospady Smile  
- Iluzja - czyli coś z nowości, byłam na tym w kinie i serio spodobał mi się. 
- Efekt motyla - ten film też zawsze uwielbiałam. 
- Władca Pierścienia i Powrót króla - bum! Najlepsza część <3
- Bandyci z Farrellem, dobry, lubię, bardzo <3
- Z takich młodzieżowych to Pitch Perfect i 21 Jump Street. xD
- O i jeszcze taki film jak Częstotliwość, też go oglądałam jakoś jako dziecko [przypadkiem w tv jak nie mogłam zasnąć] i niedawno go odszukałam, no i jakoś mam do niego sentyment. 
- Ach i jako zapalona piłkarka -Gol- ale tylko pierwsza część Very Happy 
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime30/8/2014, 22:44

Morgan coś w nich jednak jest hahaha Laughing
A widział ktoś może film Intruz ? Co sądzicie? Smile
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime27/12/2014, 17:11

Hmmm... lubię każdy film jak jest dobry, a jeśli chodzi o gatunki to najbardziej lubię: horrory, fantasy i Sci-Fi. Nie gardzę również porządną, głupkowatą komedią.

Moje ulubione filmy (oczywiście to tylko kilka pozycji):
Star Wars - cudo, cudo i bym zapomniała, ale cudo. Mam książek troszkę, mam filmy i czekam na część 7 z wielka niecierpliwością.
Harry Potter - sentyment. Dorastałam z książkami i filmami. Moje ukochane książki i filmy. Oglądam czesto i ciągle w kółko.
Władca Pierścieni - klasyka oraz niezwykły Peter Jackson. Magia, przygoda, niebezpieczeństwo, przyjaźń. Trylogia na najwyższym poziomie. Ale i tak WP: Powrót Króla rządzi ^^
Obcy - ubóstwiam. Fabuła, wykonanie, gra aktorska... no i Ksenomorf ^^
Piraci z Karaibów - kawał dobrego kina z Depp'em w roli głównej. Humor i przygoda.
Trylogia Batmana - Barman to mój ulubiony super bohater. I Bale w roli głównej <3, i Oldman <3
Piątek 13-ego (z roku 2009) - Crystal Lake i Jason...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubione filmy! Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione filmy!   Ulubione filmy! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubione filmy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Filmy Star Wars
» Ulubione pary
» Ulubione cytaty.
» Ulubione Pary![2]
» Ulubione sceny w serialu!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Filmy-
Skocz do: