IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin RPG! Przeczytaj uważnie!

Go down 
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve

Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 23
Skąd : Podkarpackie

PisanieTemat: Regulamin RPG! Przeczytaj uważnie!   25/8/2014, 16:31

I POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Każdy użytkownik biorący udział w grze akceptuje poniższy regulamin i zobowiązuje się do jego stosowania.
2. Niezastosowanie się do zasad regulaminu karane jest upomnieniem, lub ostrzeżeniem i/lub odjęciem punktów w profilu.
3. Moderatorzy mają prawo do ukarania użytkownika z podaniem przyczyny w sytuacjach, których regulamin nie przewiduje.
4. Powodowanie chaosu i zbędnego zamieszania jest zabronione. Nieprzestrzeganie tego punktu groziło będzie upomnieniem, i/lub ostrzeżeniem, bądź odjęciem punktów w profilu.
5. Jeżeli nie rozumiesz czegoś, to zawsze możesz napisać do moderatora. Lub odnieść się do przewodnika/faq, a być może tam uzyskasz pomoc.
6. Zabrania się obrażania, wyśmiewania i dręczenia innych użytkowników.
    a)Ze względów fabularnych dozwolone jest użycie słów powszechnie uznawanych za nieodpowiednie, jednakże, nie należy tego czynić zbyt często.
7. MODERATORZY mają prawo do działań, których nie przewiduje regulamin, jeżeli wymaga od nich tego sytuacja bądź też działa to na korzyść gry lub całego forum.
8. Zabrania się publikowania treści pornograficznych, rasistowskich i wszystkich innych godzących w jakiś sposób w godność drugiego człowieka.
9. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie.
      a)Wszystkie zmiany będą ogłaszane co najmniej 7 dni przed ich wprowadzaniem
      b)Wszyscy użytkownicy zostaną dodatkowo poinformowani o zmianach w Prywatnych Wiadomościach.


II POSTACIE I FABUŁA GRY
A. Tworzenie Postaci

1. Każdy gracz zobowiązany jest do stworzenia Karty Postaci zgodnie z wzorem znajdującym się w dziale Karty Postaci (link)
2. Postacie nie mogą się powtarzać. Dotyczy to
      a)Zbieżności imion i nazwisk – Niedozwolonym jest tworzenie postaci, która nazywa się dokładnie tak samo, jak istniejąca już postać. Posiadanie takiego samego nazwiska nie jest zabronione i nie jest wymagane posiadania zgody osób grających postaciami o takim nazwisku.
      b)Zbieżność w wyglądzie – Nowa postać nie może wyglądać tak samo jak już istniejąca, chyba że zgodę na to wyraził użytkownik kierujący istniejącą już postacią(Dodatkowe wymaganie: Postacie muszą być bliźniaczym rodzeństwem). Aby uniknąć niechcianej zbieżności w wyglądzie polecamy odwiedzić temat Zajęte Wizerunki
3. Lista zajętych wizerunków znajduje się w dziale FABULARNIE.
4. Nowa postać zostaje dopuszczona do gry dopiero po zaakceptowaniu Karty Postaci przez Moderatora. Informacja o akceptacji pojawi się pod Kartą Postaci, a sam użytkownik dostanie także informację w Prywatnej Wiadomości. Temat z Kartą zostanie zamknięty, w przypadku chęci edycji Karty należy zgłosić sie do moderatora, który odblokuje temat.
5. Moderator ma prawo do niezaakceptowania Karty, jednocześnie zobowiązany jest do podania przyczyny i udzielenia informacji co i jak należy zrobić, aby Karta spełniała wymogi.
6. Po zaakceptowaniu Karty Postaci gracz zobowiązany jest do utworzenia sobie miejsca zamieszkania w dziale Strefa Mieszkalna.(Pamiętaj, nie mieszkamy w mieście miliarderów, zachowaj więc zdrowy rozsądek tworząc swoje lokum).
7. Ze względu na to, iż miejsce to jest w głównej mierze forum poświęconym serialowi, zabrania się posiadania multikont. Multikonta będą banowane, a w przypadku dalszego ich tworzenia zablokowany zostanie także adres IP.B. Usuwanie i zmiany  Postaci


1. Użytkownik który nie chce dłużej grać ma możliwość
      a)Usunięcia (tj. uśmiercenia) swojej postaci. W takiej sytuacji zobowiązany jest do poinformowania o tym moderatora, wspólnie z którym czynność ta się dokona.(Możliwe jest poinformowanie o tym moderatora, który sam się tym zajmie). Karta postaci i mieszkanie zostanie przeniesione do archiwum.
      b)'Zablokowania' postaci (tj. wyjazdu etc.)- Postać zostaje w grze, jednakże jest całkowicie nieaktywna (zaznaczone zostanie to w nazwie tematu z Kartą Postaci, przykład: Carrie Hudson /Postać Nieaktywna-Wyjazd). Jeżeli użytkownik zechce ponownie grać w grę, postać zostaje odblokowana.  
2. Użytkownik może zgłosić chęć stworzenia innej postaci jednakże:
      a)Nie może odbywać się to częściej niż raz na 3 miesiące
      b) Stara postać zostaje przeniesiona do archiwum.
4. Użytkownik nie ma możliwości zmiany wizerunku swojej postaci(jej fizycznego odpowiednika), poza drobnymi zmianami jak przefarbowanie włosów.
5. Dopuszcza się możliwość ofiarowania komuś swojej postaci, jednakże trzeba liczyć się z tym, że historia pozostanie niezmieniona.
6. Jeżeli postać pozostaje nieaktywna przez dłuższy okres czasu, zostanie ona zablokowana.
8. Jeżeli użytkownik wyrazi zainteresowanie odblokowaniem postaci i powrotu do gry to możliwe jest odblokowanie wizerunku po wcześniejszym napisaniu do moderatora.
9. Uśmiercenie postaci ważnej dla fabuły gry(tj. postać dużo się udzielała) nie oznacza, że wizerunek i  imię wraz z nazwiskiem można przejąć.(W przypadku chęci dzielenia wizerunku należy skontaktować się z moderatorem w sprawie przedyskutowania tej ewentualności)

C.Fabuła Gry

1. Postacie toczą ze sobą rozmowy w formie postów w danych lokacjach.
2. Sterując postacią można posługiwać się formą 1 lub 3 osobową. Wszystko zależy od tego, jak komu wygodniej (należy trzymać się wybranej wcześniej formy)
   a) Dialogi od opisów oddzielaj myślnikami.
   b) Myśli zapisuj kursywą pomiędzy znakiem.
3. Dopuszcza się możliwość komentarzy użytkowników pod główną treścią postu. Należy je zapisywać w taki sposób: //:Treść Komentarza
4. Po mimo tego, iż można sterować postaciami nadprzyrodzonymi, to nie ma możliwości znajdowania się w więcej niż jednej lokacji jednocześnie.
5. Ze względów fabularnych dozwolone jest użycie słów powszechnie uznawanych za nieodpowiednie, jednakże nie należy tego czynić zbyt często.
6. Można tworzyć wątki erotyczne, jednakże nie zapominajcie, że na forum dostęp mają także bardzo młodzi użytkownicy, dlatego prosi się o umieszczanie scen przesiąkniętych erotyzmem w spoilerach.
7. Pamiętaj, że jeżeli opuszczasz jedną lokację, to należy o tym informować w danej lokacji i nie urywać interakcji w bezsensowny sposób.
8. Nawet jeżeli Twoja postać jest super silna, to pamiętaj, że nie masz możliwości trwałego ranienia i uśmiercania innych postaci bez zgody kierującego nią użytkownika i moderatora.
9. Czas w grze zgodny jest z czasem rzeczywistym, jednakże jest parę wyjątków tj. podróż czy ciąża. Konkretów można szukać w dziale Fabularnie i u moderatorów.
10. Dopuszcza się możliwość współdzielenia mieszkania:
        a) Przez współdzielenie mieszkania rozumie się zamieszkiwanie tego samego wątku (lokum)
        b) Można dodawać ogłoszenia o poszukiwaniu współlokatora zgodnie z wiedzą moderatora

______________________
Everyone is a moon, and has a dark side
which he never shows to anybodyKomplet ładny tak bardzo, by Morgan, dziękuje!


Malia&Toyota - OTP

zaklepane: #1 #2


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Regulamin RPG! Przeczytaj uważnie!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Fabularnie-
Skocz do: