Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Orphan Black

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Orphan Black  Empty
PisanieTemat: Orphan Black    Orphan Black  Icon_minitime16/8/2014, 21:10

Orphan Black  7515418.3

Cytat :
Uliczna oszustka, Sarah, będąc świadkiem samobójstwa dziewczyny, która wygląda tak jak ona, postanawia przejąć jej tożsamość, przez co trafia w sam środek śmiertelnego spisku.

Oglądacie?

Jeżeli nie, to bardzo polecam ten serial. Jest fantastyczny. Oryginalny, ciekawy, zaskakujący. Pokochałam go już po pierwszych 15-20 minutach. Jedyną wadą OB są bardzo krótkie sezony (tylko 10 odc). ;/
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Orphan Black  Empty
PisanieTemat: Re: Orphan Black    Orphan Black  Icon_minitime17/8/2014, 18:54

Polecam również! Za te 10 odcinków w sezonie - w nagrodę dostajemy genialną grę głównej bohaterki. Tatiana odwala kawał genialnej roboty wcielając się w 5 innych kobiet, przy czym największym naciskiem powinien być fakt, że czasem zapominam, że to jedna i ta sama aktorka. Każdy z kobiet ma inny charakter, inny styl, INACZEJ MÓWI I INACZEJ SIĘ UŚMIECHA. Klasa sama w sobie, to powoduje, że bohaterowie są barwi, ale Falix też nie odstaje na ich tle i wnosi wiele humoru Very Happy 
 Więc całym sercem podpisuję się pod słowami bexy, Orphan Black razem z Hannibalem są jedynymi serialami, którym z czystym sumieniem wystawiłam 10 gwiazdek na filmwebie [a i tak oba muszę dokończyć]. Jest niezwykle ciekawy i sama pierwsze sezon wciągnęłam w tydzień, poza tym jest niezwykle oryginalne, bo spójrzmy prawdzie w oczy - ilu z nas oglądało serial o klonach.

 O i gwarantuje wam, że pokochacie Allison i dance Heleny Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Orphan Black  Empty
PisanieTemat: Re: Orphan Black    Orphan Black  Icon_minitime26/8/2014, 16:27

Cytat :
O i gwarantuje wam, że pokochacie Allison i dance Heleny
Allison w ogóle jest moim ulubionym klonem Laughing ! Potem Sarah, Cosima... Helena i Rachel są na tym samym miejscu -- właściwie lubię je wszystkie xD. Felix, Arthur i Delphine również są świetni, tak samo, jak i mała Kira I love you . Ciekawi mnie strasznie, jakie ma jeszcze ma właściwości, tbh.

Serial jest genialny. Serio, bardzo dobrze napisany, zagrany (Tatiana... wow. WOW. Gdyby nie to, że wiem, że to ona gra te wszystkie postacie, bez wahania powiedziałabym, że każdego z klonów gra inna aktorka O.O. Jest doskonała <3), akcja jest bardzo spójna, nie dopatrzyłam się żadnych dziur w scenariuszu, każdy z klonów ma własny wątek, nie tylko połączony z główną akcją, cudna reprezentacja... Nic, tylko brać się i oglądać Laughing ! Na początku podchodziłam sceptycznie (bo klony), ale teraz stawiam ten serial na tej samej półce, co Hannibal i Orange is the New Black <3. Zabieram się obecnie za House of Cards i zobaczymy, co z tego wyjdzie :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Orphan Black  Empty
PisanieTemat: Re: Orphan Black    Orphan Black  Icon_minitime18/10/2014, 21:30

Przerwałam po paru odcinkach drugiego sezonu, bo trudniej było mi się wczuć. Ale mimo to podobał mi się pomysł na serial i jego realizacja. Gra Tatiany robi wrażenie, każdy klon jest inny, mimo, że grany przez tę samą osobę. Jeśli chodzi o klony uważam, że Allison przesadza momentami, Heleny nie cierpię, za Rachel nie przepadam, a reszta może być. Lubię Felixa, Kira jest w porządku. Akcja ciekawa, być może wrócę w wolnej chwili do oglądania.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Orphan Black  Empty
PisanieTemat: Re: Orphan Black    Orphan Black  Icon_minitime4/7/2015, 10:00

Ja przestałem po 3.01 :/
Pierwszy sezon to miazga, najlepszy sezonów wszystkich oglądanych przeze mnie seriali.
Natomiast drugi obniżył loty, nie było tyle akcji, nie była taka wartka, ale nadal trzymał całkiem wysoki poziom, natomiast gadający skorpion i generalna nuda wygrały ze mną, i się poddałem. Może po sesji zacznę nadrabiać, ale nie nastawiam się na jakiś wysoki poziom Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Orphan Black  Empty
PisanieTemat: Re: Orphan Black    Orphan Black  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Orphan Black
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: Inne seriale-
Skocz do: