Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2x01 Omega

Go down 
+2
wildhawk
evans.
6 posters

Ocena odcinka
1
2x01 Omega Vote_lcap0%2x01 Omega Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
2x01 Omega Vote_lcap0%2x01 Omega Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
2x01 Omega Vote_lcap0%2x01 Omega Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
2x01 Omega Vote_lcap0%2x01 Omega Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
2x01 Omega Vote_lcap0%2x01 Omega Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
2x01 Omega Vote_lcap13%2x01 Omega Vote_rcap
 13% [ 1 ]
7
2x01 Omega Vote_lcap13%2x01 Omega Vote_rcap
 13% [ 1 ]
8
2x01 Omega Vote_lcap13%2x01 Omega Vote_rcap
 13% [ 1 ]
9
2x01 Omega Vote_lcap13%2x01 Omega Vote_rcap
 13% [ 1 ]
10
2x01 Omega Vote_lcap50%2x01 Omega Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 8
 

AutorWiadomość
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime3/6/2012, 11:14

Opinia i oceny pierwszego odcinka drugiej serii.
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
wildhawk
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 04/06/2012
Age : 30

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime4/6/2012, 13:55

Witam!!

Póki co krótko.

Napisze więcej kiedy obejrzę z napisami, ale mogę powiedzieć że pierwszy odcinek nie zawodzi. Very Happy

Jako że pierwsze 10 minut można było obejrzeć wcześniej, nie będę rozpisywał się na ten temat, ale pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo fajne intro. Smile

Już od pierwszych minut widać że 2 seria będzie mroczniejsza, co tylko potwierdza krwawe zakończenie i akcja w karetce.

Do serialu wprowadzono nowe postacie, min. dziadka Argent, który nieźle namiesza nie trzymając się kodeksu. Surprised

Z końcowej zapowiedzi wynika że będziemy mieli okazję zobaczyć inne niebezpieczne stworzenia lub jakieś mutacje wilkołaków, co mnie cieszy.

I najważniejsze pytanie na które przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekać czyli czym jest Lydia?? Mad

Co mi się podobało:

-scena z bezdomnym. 2x01 Omega 1703380403
-scena z płaszczem. (Stiles w formie) 2x01 Omega 1703380403
-cało Jacksona walczy z przemianą co wydaje się być zaskoczeniem nawet dla Dereka. (wtf??) Shocked
-ostatnia scena.
-podczas każdej piosenki, napis na dole z wykonawcą i tytułem utworu <proste a jakże przydatne>

Odcinek był dobry, ale mógł być lepszy, mimo to jak najbardziej na +
Powrót do góry Go down
Elajża
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Elajża


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 19/05/2012
Age : 26
Skąd : Warszawa

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime4/6/2012, 20:21

9/10
Dlaczego Alyson nie może się spotykac za Scottem? ;/
Ale nie powiem, że początkowa scenka w łóżku nie przypadła mi do gustu :Rolling Eyes:
Stiles jak zwykle rozwala ,a szczególnie z tym tekstem do sprzątaczki/pielęgniarki przez sen. Laughing
Jackson.. jak to jego ciałop walczy z przemianą? Czym on znowu może być? Tak samo mnie zastanawia jak Lydia.. myślę ,że na odpowiedzi poczekamy jeszcze połówkę sezonu ;//
Scena z bezdomnym - boska ♥️
Przeraża mnie dziadek Alyson.. ;/
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime4/6/2012, 20:48

W końcu się doczekaliśmy...
Nie ukrywam, że bałam się o ten serial, bo nie wiedziałam co mtv może nam zafundować, przecież to wciąż stacja muzyczna. Moje obawy były bezpodstawne. Odcinek pierwszy bardzo świetny. Zarówno treść jak i forma.
Na reżyserce się nie znam za bardzo, ale moim zdaniem genialnie nakręcony odcinek. Niesamowicie podobają mi się te sceny w zwolnionym tempie. Brawa za to.
Co do samego odcinka - większych zastrzeżeń nie mam.
Cieszę się,że Stiles nadal jest Stiles'em. Sceny w szpitalu z automatem, na krzesłach, z ojcem i potem w lasie z kurtką.. Kurdę, ten chłopak jest fenomenalny. Chociaż to, że jest kreowany na takiego błazna troszeczkę i tak my go cały czas widzimy przeszkodziło mi w odbiorze sceny, gdzie Stiles mówi do Scotta,żeby przyprowadził Lydię. Niby poważna scena, słyszy się tą nutkę rozpaczy w jego głosie, ale ja i tak nie czułam tego. Mimo tej powagi cały czas miałam wrażenie,że zaraz palnie coś głupiego albo zrobi.
Scotta odbieram teraz bardziej jako mężczyznę aniżeli chłopca jakim był w poprzednim sezonie. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale podoba mi się to! Podobają mi się wszystkie sceny pomiędzy nim a Alison aczkolwiek najładniejszą była scena w klasie.
Zadufany w sobie Jackson jeszcze nie wie w co się wpakował. O ile przemieni się w wilkołaka (swoją drogą ciekawe czym ta reakcja jest spowodowana. Może on był jakimś innym, mitycznym stworzeniem o czym nie wiedział...?) to Derek już da mu popalić jak będzie musiał być na każde jego skinienie i to bez żadnego 'ale'. Przyda mu się parę takich wypadów z Derekiem.
Mnie również zastanawia kim/czym jest Lydia (była opcja,że Omegą, ale skoro wyjaśnili już znaczenie omegi w serialu to chyba trzeba popracować na kolejną teorią) ale chyba bardziej mnie zaintrygowała ręka. Ciekawe czy to ma jakieś znaczenie czy to zwykłe haluny Lydi.
Derek jak zwykle boski, chociaż nie - bardziej niż zwykle. : )
Gerard Argent jest przerażającym starszym panem, którego za nic w świecie nie chciałabym mieć za dziadka. Źle mu z oczy patrzy. Akcja w lesie, jak wyjął ten wielgachny miecz i przeciął go na pół była obrzydliwa, ale jednocześnie pokazała nam,że dziadziunio się nie patyczkuje.
Jestem ciekawa czy on już wie,ze chłopak jego wnuczki to wilkołak, a jeżeli nie wie to czy jego syn mu powie...
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
wildhawk
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 04/06/2012
Age : 30

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime4/6/2012, 21:19

Ręka która chwyta Lydie jest ewidentnie poparzona więc może to mieć jakiś związek z Peterem <czyżby przeżył ??> Surprised
Co więcej w takim razie Derek może nie jest pełnoprawnym Alfą i dlatego nie mógł przemienić Jacksona??
...ale to tylko moje gdybania Smile

Pytanie do mockingjay_ i Elajża, czy dzisiaj będzie wyemitowany 2gi odcinek?? Jeśli tak to nie mogę się doczekać Very Happy
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime6/6/2012, 21:13

A ja nie chciałam sobie popsuć niespodzianki i nie obejrzałam wcześniej 10-minutowego początku, dlatego spokojnie mogłam się delektować całym odcinkiem. Wink
Scena kąpieli Lydii - jak wyjmowała te włosy to po prostu mnie odrzucało. Ohyda. Kiedy jakiś potwór złapał ją za rękę, to też pomyślałam, że to Peter, no ale on nie żyje i nie chciałabym znów patrzeć na jego twarz. 2x01 Omega 575276571
Jackson-egoista. Ładna buźka, ale w głowie totalnie nic. Czy uda mi się do tego przyzwyczaić? Albo gra takiego palanta, albo rzeczywiście już taki jest. Przykro mi, jeśli ta ocena jest ostra i kogoś uraziłam, w każdym razie nie chciałam. Mam nadzieję, że jakoś mnie jeszcze jego postać udobrucha. Wink
A, i kiedy zobaczyłam Dereka - och, tęskniłam. Razz
Dziadek jest niezły - wypowiada wilkołakom wojnę. Jakby nie rozumiał, że jego córka postąpiła karygodnie, to on ją kocha i pomści ją. 2x01 Omega 575276571
A scena, gdzie Gerard zabił wilkołaka była dość... straszna. Nawet znalazłam porównanie. Otóż wyglądało to prawie jak: 2x01 Omega 3903988859 Tylko, bez oczywistych rzeczy.
Odcinek ogółem dobrze wypadł, acz mógłby być lepszy. Razz
Powrót do góry Go down
alfa1992
Gość
Gość
alfa1992


Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 05/05/2012
Skąd : Opole

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime7/6/2012, 15:05

Witam Very Happy
Miałam nie oglądać 1 odcinka TW, ale jednak zbyt długo czekałam na ten 2 sezon. I wcześniej nie oglądałam tych 10 min, więc praktycznie byłam nastawiona na nowośći w odc.

Stilles koczujący w szpitalu, chrapiący prawie, z balonikiem i ta jego poza. Głowa wisi, on niedbale leży. Hah, brakowało mi go bardzo. Very Happy I potem w szkole jego wygłupy, które zawsze mnie rozwalają. ^^
A potem kąpiel Lydii i te włosy w wodzie...Uch, obrzydlistwo! I potem nagle znikła. No omg. To było dosyć niezłe, trzeba im to przyznać. Potem jej zniknięcie, poszukiwania bez celu, aż wreszcie sama pzychodzi i Stilles nie wie gdzie ma oczy podziać. Laughing padł. xD
I co grane z Jacksonem? Czemu on 'krwawi'? Czyżby faktycznie Derek nie był zdolny do przemiany innych w wilkołaki? Ciekawie się to zapowiada...
Scott i Alisson - noższ...kibicuję im, ale jejo ojciec i łowcy skutecznie chcą się pozbyć jego pobratymców i pewnie i jego, jak się dowiedzą.. Scena 'miłosna' S&A bardzo fajna i akurat musieli im przerwać. xD
Wogóle odcinek bardzo, bardzo fajny. A końcówka. *-* What the...? Żęby tak w połowie...? Whoaaa...

Nowe wątki, nowe postacie (dziadek? taaa...), akcja z Jacksonem, łowcy...

Muszę przyznać, że 2 sezon zapowiada się genialnie!
Powrót do góry Go down
http://alfunia.tumblr.com/
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime10/3/2013, 20:10

10/10
Sezon zaczął się świetnie, oby tak dalej. Jackson wychodzący z wody z ugryzieniem... później tak dziwnie krwawiący bo to nie krew tylko coś dziwnego. Stiles słodko śpiący w szpitalu czuwający przy Lydii jaki słodziak z niego, zejdźcie się i zróbcie kilka małych Stilesików ^^ Chris jest stuknięty czemu niby Allison się nie może spotykać ze Scotte? Przecież on nie jest niebezpieczny... tzn w pewnym sensie tak... ale na pewno jej nic nie grozi z jego strony. Lydia pod prysznicem, te włosy w wannie bleee i ta poparzona ręka... czyżby Peter? Czy faktycznie Derek nie może tworzyć nowych wilkołaków? Derek i Scott obejmujący się w lesie przy drzewie ^^
Czyżby to Lydia w końcu zabijała tych ludzi? Tzn człowieka bo wątroba była wzięta z trupa... mina Stilesa i reakcja jak ją zobaczył nago bezcenna, jak go nie kochać? Dziadek Gerard jest powalony... cała rodzinka stuknięta poza Allison.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2x01 Omega Empty
PisanieTemat: Re: 2x01 Omega   2x01 Omega Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2x01 Omega
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 2-
Skocz do: