Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy kolejna główna postać umrze?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy kolejna główna postać umrze? Empty
PisanieTemat: Czy kolejna główna postać umrze?   Czy kolejna główna postać umrze? Icon_minitime14/8/2014, 18:50

Uwaga: Możliwe Spoilery!

Na jednej z konferencji w czasie konwencji Comic-Con Jeff Davis(producent wykonawczy i tzw. Show Runner serialu) zapowiedział 5 sezon, i ogłoszono listę aktorów którzy na pewno pojawią się w przyszłym roku na naszych ekranach. Jak można było sie spodziewać, nie całą obecna główna obsada znalazła się na tej liście.
Oprócz upgradowania postaci Liama i Bretta Talbota do głównych postaci, na liście zaszły inne zmiany. Brakowało na niej 2 postaci- Lydii i Dereka.
O ile Derek jest zagrożony przynajmniej raz na sezon, o tyle Lydia w takiej sytuacji znajduje się po raz pierwszy....

Jak oceniacie niebezpieczeństwo uśmiercenia naszej ulubionej Banshee?
Powrót do góry Go down
Warrior
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Warrior


Liczba postów : 131
Punkty : 0
Join date : 21/07/2014
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Peter Hale
Wiek: 34
Rasa: Wilkołak

Czy kolejna główna postać umrze? Empty
PisanieTemat: Re: Czy kolejna główna postać umrze?   Czy kolejna główna postać umrze? Icon_minitime14/8/2014, 21:51

Uśmiercili już kilku uwielbianych przez widzów postaci, mogą uśmiercić i Lydię, czego bym nie chciała, może po prostu kończą im się pomysły, albo chcą jeszcze więcej dramaturgii wprowadzić..

Nieeee no kurde, nie może umrzeć ;c
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Czy kolejna główna postać umrze? Empty
PisanieTemat: Re: Czy kolejna główna postać umrze?   Czy kolejna główna postać umrze? Icon_minitime15/8/2014, 10:23

Ja bardziej stawiam na to że to Lydia chce odejść, tak jak zrobiła to Ali.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Czy kolejna główna postać umrze? Empty
PisanieTemat: Re: Czy kolejna główna postać umrze?   Czy kolejna główna postać umrze? Icon_minitime15/8/2014, 20:39

https://teenwolf.forumpolish.com/t644-czy-kolejny-aktor-odejdzie-z-serialu - pisałam właśnie wcześniej o plotkach dotyczących odejścia Holland lub Hoechlina i teraz, po tym, co podałeś, jestem jeszcze bardziej przerażona pale . Ponadto ktoś znowu ma umrzeć tak czy siak, o ile kojarzę.
Sądzę, że prawdopodobieństwo jest całkiem spore - w kolejnych wywiadach, nie tylko tym, co dałam w tamtym wątku, Holland wydaje się coraz bardziej podirytowana i zniechęcona TW, rzuca czasem sarkastyczne komentarze albo przewraca oczami - ludzie to zauważają i zaczynają komentować i myślę, że nawet jeśli nie odejdzie w s5, to w s6 na pewno. Ponadto musimy pamiętać o tym, jak pojechała po Jeffie na swoim panelu wcześniej... Szkoda mi strasznie, bo Lydia jest moją ulubioną bohaterką, ech ;//. Ale Holland powinna się rozwijać i mieć wyzwania aktorskie, a Jeff nie daje szansy aktorom, by to robili (okazja do żałoby - Allison? Jaka Allison?? ;/. Albo po tej całej akcji w s2, to moment z "to ty" w 3A, gdy Lydia zobaczyła Petera żywego po raz pierwszy, był tylko dlatego, że Holland się uparła. Jeff nie uznał tego za "istotne"), a skupia się jedynie na pchaniu akcji do przodu, bez ładu i składu. Jeśli Holland zdecyduje się odejść, to trzymam za nią i jej karierę kciuki I love you
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy kolejna główna postać umrze? Empty
PisanieTemat: Re: Czy kolejna główna postać umrze?   Czy kolejna główna postać umrze? Icon_minitime16/8/2014, 10:36

Też mi się tak wydaje.
Roden za często zagaduje o rozwijaniu kariery i "graniu przez taki długi czas nawet w dobrym serialu".
Ponownie jest sytuacja z poprzedniego sezonu :/ 2 postacie są zagrożone, znów Derek, i znów umrze ta druga postać.

No i sama Roden w dosyć złośliwy sposób komentowała traktowanie Lydii w tym sezonie, powiedziała coś w tym rodzaju(na pytanie fana o rzekomy sezon należący do Lydii), "Cały sezon? Miał być, ale ostatecznie wyszedł jedynie malutki odcinek, w którym będzie coś o Lydii, jej historii i banshee".
TO był ten wywiad(chyba w czasie jakiejś konwencji). Gadała też wtedy o odejśćiu Crystal, i braku żałoby po Allison.

Jeff podchodzi do tego po macoszemu :/ Jeżeli tym razem jakaś postać umrze, to chcę CO NAJMNIEJ WIDOCZNĄ ŻAŁOBĘ, a najlepiej to pasowałby mi pogrzeb i te inne.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czy kolejna główna postać umrze? Empty
PisanieTemat: Re: Czy kolejna główna postać umrze?   Czy kolejna główna postać umrze? Icon_minitime22/8/2014, 23:12

Jeff ma ten problem, że musi zmieścić mnóstwo akcji w 12 odcinkach. W TW zwykle fabuła gna do przodu jak lodołamacz i na całe odcinki pogrzebowe (jak w TVD, gdzie przez 22 epizody można co chwilę mielić to samo^^) nie ma miejsca. Co nie znaczy, że go bronię i że mnie nie boli brak wspomnienia Allison i macanki Sciry. ;/ Staram się być obiektywna.
A stricte do tematu - Derek jest zbyt oczywistym kandydatem do odejścia, więć pewnie znowu wyżyje. Natomiast Lydia... ;/ Ech. Szkoda mi, że Holland tak uważa nt. serialu, bo wg mnie Lydia jest sercem TW, jak Scott i Stiles (i Allison..) i bez niej ten serial już całkiem zejdzie na psy... już po odejściu Crystal i Daniela jest średnio, a bez Holland to będzie katastrofa. Ale plany odejścia Holland tłumaczyłyby brutalne przerwanie romantycznej Stydii - Jeff nie chce w to brnąć przez jeden sezon, skoro i tak ma zamiar uśmiercić Lydię... ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Czy kolejna główna postać umrze? Empty
PisanieTemat: Re: Czy kolejna główna postać umrze?   Czy kolejna główna postać umrze? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy kolejna główna postać umrze?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Główna hala
» Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje :: Starocie-
Skocz do: