Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Marrish (Lydia + Parrish)

Go down 
+2
Jaszka
demoniselle
6 posters
AutorWiadomość
demoniselle
Gość
Gość
demoniselle


Liczba postów : 13
Punkty : 1
Join date : 17/07/2014
Age : 27
Skąd : Wielkopolska

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime18/7/2014, 12:51

Strasznie przypadł mi do gustu pomysł sparowania tej dwójki. W końcu Lydia sama powiedziała teraz w najnowszym 4 odcinku, że skończyła z nastoletnimi chłopcami, więc może jednak nasz Deputy Parrish? Very Happy Jednakże słyszałam również, że Lydia w tym sezonie nie będzie z nikim "kręcić" i mam nadzieję, że to jest niepotwierdzone info.
Niestety jak na razie nie ma zbyt wielu fajnych fanmadów, ale te dwa filmiki jak na razie spodobały mi się najbardziej Very Happy





Ostatnio zmieniony przez Solve dnia 25/8/2014, 13:33, w całości zmieniany 4 razy (Reason for editing : Błąd w tytule, Solve)
Powrót do góry Go down
http://adorablemindfuck.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime18/7/2014, 14:27

Moje serduszko należy do Pydii I love you, ale połączenie Lydii x Parrisha jest intrygujące i przyznam, że mnie nawet zaciekawiło  :Rolling Eyes
 
Zaznaczę od razu, że oglądam po raz pierwszy filmik z Lydią x Parrishem. I od razu jestem pod wrażeniem pierwszego filmiku! Uwielbiam taką kreatywność i mieszanie scen z różnych seriali/filmów, które wyglądają tutaj naprawdę realistycznie i do tego ta buchająca z ekranu chemia. Plusem jest również olśniewająca edycja i od razu porwał mnie utwór Lany. Nie wiem czy jakiś inny filmik z tą dwójką jest w stanie przebić właśnie ten.
 
Drugi nie zdetronizował pierwszego i już tak bardzo nie przypadł mi do gustu, ale nie żałuję tej minutki, bo uwielbiam użytą w nim piosenkę Wink
Powrót do góry Go down
demoniselle
Gość
Gość
demoniselle


Liczba postów : 13
Punkty : 1
Join date : 17/07/2014
Age : 27
Skąd : Wielkopolska

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime18/7/2014, 17:32

Ten pierwszy filmik odkryłam zaledwie przedwczoraj i również zakochałam się w nim na zabój. Jak do tej pory obejrzałam go chyba z ponad dziesięć razy i przez niego coraz bardziej nakręcam się na Marrishę...a jak się na coś nakręcam to nigdy nie dostaję czego chcę Sad

Również paruję Pydię, ale coraz wyraźniej dostrzegam, że na nich nie ma szans i trzeba odpuścić...oczywiście jeśli jednak wyszłaby w toku jakaś scena Pydii to bym nie narzekała Razz 

Ale tymczasem trzymam kciuki za Marrishę w tym sezonie I love you 
Powrót do góry Go down
http://adorablemindfuck.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime18/7/2014, 20:36

Ja Lydię prawie z każdym shippuję, ale noo... z Parrishem byliby naprawdę fajni. Very Happy A filmiki bardzo mi się podobają, obydwa! Wink
Powrót do góry Go down
demoniselle
Gość
Gość
demoniselle


Liczba postów : 13
Punkty : 1
Join date : 17/07/2014
Age : 27
Skąd : Wielkopolska

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime2/8/2014, 11:23

Annie napisał:
Ja Lydię prawie z każdym shippuję, ale noo... z Parrishem byliby naprawdę fajni. Very Happy A filmiki bardzo mi się podobają, obydwa! Wink

To podobnie jak ja... również praktycznie z każdym fajnym osobnikiem jaki pojawia się w teen wolf ją "spikam"... ale z Parrishem..no po prostu wyglądają cudownie Very Happy

Ten filmik też jest niezły, choć dość stary:



Ostatnio zmieniony przez demoniselle dnia 2/8/2014, 11:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://adorablemindfuck.tumblr.com/
demoniselle
Gość
Gość
demoniselle


Liczba postów : 13
Punkty : 1
Join date : 17/07/2014
Age : 27
Skąd : Wielkopolska

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime2/8/2014, 11:25

Natomiast ten filmik nie jest w żadnym calu wybitny, ale po prostu kocham tą piosenka i całość wygląda tak...uroczo...



Tyle "wspólnych" faktów... z tego musi wyjść jakiś romans... a jak nie to chyba kogoś ukatrupię bo za bardzo kibicuję Marrish Very Happy



The way like they look at each other ♥️

Powrót do góry Go down
http://adorablemindfuck.tumblr.com/
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime5/8/2014, 18:14

Wkręciłam się w Marrisha, więc znam kilka z tych filmików. Mam jeszcze jeden

Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Stalia
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Stalia


Liczba postów : 74
Punkty : 2
Join date : 04/08/2014
Age : 27
Skąd : Racibórz

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime5/8/2014, 19:01

Nie mam nic przeciwko połączeniu Lydia+Parrish . Zaintrygowali mnie , a w kilku scenach dało się wyczuć chemię Wink
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime6/8/2014, 22:27

Wszystkie filmy świetne, zwłaszcza ten pierwszy z podkładem Lany!. Osobiście też chciał bym zobaczyć Lydie z Parrish'em, ale jednak nie w tym sezonie. Za bardzo kocham jej wątki banschee i nie chcę żeby teraz coś ją rozproszyło.
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime21/8/2014, 15:13

Przez Parrisha x Lydię, powoli zaczynam tracić moją lojalność i wierność Pydii. Widziałam prawie wszystkie filmiki na yt z nimi, ale ten z Burning desire jest moim nr 1 i na razie nikt nie zdołał zrobić lepszego, a na drugim miejscu plasuje się u mnie I feel the love.

Najbardziej lubię, gdy autorzy kreatywnie mieszają sceny z różnych filmów i seriali, co składa się później na spójną całość i nową historię tych postaci, więc dorzucę jeszcze takie trzy, które znalazłam, a wyróżniły się na tle pozostałych:





Powrót do góry Go down
Sponsored content





Marrish (Lydia + Parrish) Empty
PisanieTemat: Re: Marrish (Lydia + Parrish)   Marrish (Lydia + Parrish) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Marrish (Lydia + Parrish)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lydia Martin
» Lydia i Jackson
» Czym jest Parrish?
» Deputy Jordan Parrish
» Stiles i Lydia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Fan video-
Skocz do: