IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

4x02 - 117

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2

Na ile oceniacie odcinek?
1
0%
 0% [ 0 ]
2
0%
 0% [ 0 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
5%
 5% [ 1 ]
6
5%
 5% [ 1 ]
7
10%
 10% [ 2 ]
8
20%
 20% [ 4 ]
9
40%
 40% [ 8 ]
10
20%
 20% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 20

AutorWiadomość
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 188
Punkty : 1

Beacon Hills
Imię i nazwisko:

PisanieTemat: Re: 4x02 - 117   4/7/2014, 13:18

Obejrzyjcie bts 3 sezonu. Tam Tyler Hoechlin mówił że twórcy chcieli bardziej umeblować mieszkanie Dereka ale Tyler uważa że Derek nie przywiązuje uwagi do wystoju wnętrz dlatego tak pusto w jego mieszkaniu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany

Liczba postów : 237
Punkty : 5

PisanieTemat: Re: 4x02 - 117   9/7/2014, 13:25

Odcinek w miarę w porządku.

na +
scena Stilinskiego i jego "kuzyna z Meksyku"

rodząca się chyba powoli przyjąźń między Lydią i Kirą Very Happy

ta scena z początku odcinka kiedy Stiles nie chce zostawić Lydi u weterynarza, kochane to *.* moje Stydiowe serduszko było uradowane <3

uciekający z mega prędkością Peter, rozwalił mnie tym xp

ten sexowny policjant, który pomógł młodemu Derekowi, nie pamiętam jak się nazywa ale bardzo na plus jego zachowanie i fajnie jakby jakoś może rozwineli jego postać w tym sezonie

powrócił stary Derek, chociaż może nie do końca bo widać, że będą zmiany, młody był fajny ale już za dużo tych nastolatków biegało

na -
jakoś mi się nie chce wierzyć, że tyle hajsu było w tym sejfie, myślałam, że chodzi o jakąś mega ważną magiczną rzecz a nie kase, niegdy nie było po rodzinie Dereka i Petera widać, że mają tyle kase i wydawało mi się, że też jakoś do pięniędzy nie przywiązywali zbytnio wagi

Malia ;/ ona mi psuje każdy odcinek, serio jakoś jej na maksa nie trawie, mam wrażenie, że wpychają ją nam na siłe, Isaac był przed dwa sezony w serialu a jego postać uwielbiałam a nie miał miejsca w czołówce, a ta panna się pojawia dopiero a już jest w czołówce ;/ egghhh może i jestem do niej negatywnie nastawiona gdyż trzymam kciuki za Stydie ale no ludzie ja nie kupuje tej Stali czy jak tam się oni razem nazywają ;////

te niby bardzo straszne ludki przed którymi uciekał Peter jak dla ani trochę nie wyglądają strasznie, już bardziej wiarygodni byli mroczni Oni niż te szkielety

Kate i jej szalone całuski z młodym Derekiem, jakoś dla mnie nijakie to było i dziwne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoibakauke
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 61
Punkty : 4

PisanieTemat: Re: 4x02 - 117   10/7/2014, 09:30

Troszkę spóźniona ocena odcinka ale zawsze.
Ogólnie czytając wpisy w tym poście aż mi się śmiać chce ludzie wyluzujcie trochę!
ars_amandi moja droga w zupełności się z tobą zgadzam Dylan nie lubi Stalii i ja mu sie nie dziwię bo ja sama nie znoszę tego czegoś xD. Lubię Malię serio jako postać bardzo ją lubię, ale to jak obsesyjnie łazi za Stilesem mi się nie podoba, kocham Sterek jestem wielką fanką ale jak już mam oglądać Stilesa z kimś to wolałabym Lydię bo oni do siebie pasują i jest to takie naturalne. A Stalia wydaje mi się taka naciągana i przymuszana. Trochę tak jak by ktoś powiedział że Stiles musi mieć dziewczynę i koniec tematu! Jak dla mnie to on jej nie musi posiadać, bo to jego dziewictwo i wieczne podrywanie Lyds było strasznie urocze i pasowało do niego. A wręcz molestująca go na każdym kroku Malia jest obleśna i mi się osobiście nie podoba. Malia byłaby fajniejszą postacią bez wciskania jej do Stilesa.
Derek mój ukochany, lubię go w młodszej wersji bo jest megaaaaa uroczy i taki niewinny Very Happy.
Mega była scena jak szeryf porównywał fotki Dereka xD i pytał się chłopaków o podróż w czasie.
Kate fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu obleśność.
Młody Derek nanananan idealnie pasuje do Stilesa, czekam na jakiś fajny fick z młodym Sterekiem w roli głównej Very Happy.
Podobał mi się ten odcinek ale nie na 10 Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://myanimelist.net/profile/Senna-chan
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 4x02 - 117   Today at 21:21

Powrót do góry Go down

4x02 - 117
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2