Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stiles i jego obiekty uczuć ;)

Go down 
+6
AkameS.
VoidOnis
Aoibakauke
Solve
Kotna
ars_amandi
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime17/7/2014, 22:23

Nadal nie rozumiesz: jako głównych bohaterów ;p.

1. Glee - poczytaj opinię fandomu, mają złą reprezentację, ale fakt, tam są głównymi bohaterami
2. True Blood - nope. Główną bohaterką jest Sookie, Bill oraz Eric - wszyscy biali i hetero. Są postacie o odmiennej orientacji, ale to bohaterowie drugo- i trzecioplanowi
3. GoT - nope po raz kolejny. Daenerys, Cersei, Jaime, Starkowie - oni wszyscy są hetero. Mieliśmy Renly'ego i Oberyna - obaj nie żyją; obaj byli trzecioplanowi. W dalekim tle jest jeszcze Loras
4. Tak samo jest w większości pozostałych seriali, które wymieniasz (Spartakus chlubnym wyjątkiem, ale czy sam główny bohater nie jest przypadkiem hetero Razz?), bo mi chodzi o GŁÓWNYCH BOHATERÓW. Tych, wokół których toczy się oryginalna historia Razz

Z tego, co wiem, tego nie jest tak dużo, a jedynie m.in.: In the Flesh, Orange is the New Black, Torchwood, Spartacus, Queer as Folk.
Poczytaj jakiekolwiek opinie w sieci, zwł. na Tumblrze, bo to praktycznie orędownik praw wszystkich mniejszości ( Laughing ) i kto jest głównym bohaterem seriali, bo reprezentacja jest kiepska Wink
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime17/7/2014, 22:26

Czyli dla Ciebie, aby uznać to za ważny i główny wątek, to tytułowy bohater musi być bi lub homo? Dobrze rozumiem?

A oglądałaś sama Glee? Coś nie sądzę. Dopiero 5 sezon spadł na poziomie. I tam główni bohaterowie są homoseksualistami. Santana,Kurt, Blaine, Brittany jest bi, nawet jedna hetero miała one stand z lesbijką, pokazane na ekranie.

Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime17/7/2014, 22:30

Cytat :
Czyli dla Ciebie, aby uznać to za ważny i główny wątek, to tytułowy bohater musi być bi lub homo? Dobrze rozumiem?
Sunshine, nie o to mi chodzi. Chodzi mi, że mało jest seriali, gdzie właśnie tytułowy/główny bohater jest odmiennej orientacji lub nawet odmiennego koloru skóry, choć z tym jest lepiej, więc byłoby fajnie zobaczyć coś takiego w większej ilości. Mogą mieć ważne wątki poboczne, ale dlaczego muszą się ograniczać tylko do pobocznych Wink?

Nie oglądałam sama Glee i nigdy nie twierdziłam, że oglądałam. Recenzje ich własnych fanów mnie zniechęciły Razz. Ale oglądam pozostałe seriale.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime17/7/2014, 22:34

Po tym felernym sezonie. Aż wstyd się przyznać, że sięto oglądało -.-
Aczkolwiek pierwsze 2 i 4 są naprawdę super, 3 również spoko, więc i go polecam(tym bardziej, że tam osoby homo awansują do stałej obsady i mają 3/4 wątków niemalże wprost proporcjonalnie do ilosći odcinków xddd)
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime17/7/2014, 22:44

Jeśli polecasz i mówisz, że jest ciekawie do któregoś sezonu, to może dam szansę pilotowi Smile

Póki co, to dwa najlepsze seriale - jak dla mnie - to Orange is the New Black i Hannibal.
Pierwszy, bo skupia się w całości na kobietach + masz różne religie, rasę, orientację, zachowanie i każda z tych kobiet jest traktowana jako porządny, złożony charakter z interesującym backstory, a nie tylko ozdobę na ręku faceta I love you . Zresztą niedawno był nominowany do Emmy xD.
Drugi, bo jest po prostu... majstersztykiem psychologicznym i artystycznym *____*. Każda recenzja o nim jest pozytywna, a ostatnio wygrał kolejne trzy nagrody. Twórca również traktuje kobiety z szacunkiem - jako postaci i fanki (a zauważ, że taki np. Moffat powiedział o swoich fankach, że na pewno oglądają jego serial tylko i wyłącznie dla ładnych facetów O.o. Myślałam, że normalnie padnę ;/..), a o relacji głównych bohaterów, która wykracza poza przyjaźń i nienawiść, i adorację i nikt temu nie zaprzecza (ba! a nawet aktorzy i showrunner potwierdzają xD!), to już nawet nie wspomnę, bo ich gra ze sobą jest genialna, taka śmiertelna zabawa w kotka i myszkę, gdzie ani kotek, ani myszka bez siebie żyć nie mogą <3.
Polecam Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime29/7/2014, 14:01

Podobno Danny ma powrócić.
Podobno to nie jest koniec jego historii i jeszcze go ozbaczymy,
Podobno powiedziano o tym w San Diego na konwencji.
Powrót do góry Go down
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 12:44

Stiles i jego obiekty uczuć... na pewno nie Malia! Nawet nie dlatego, że jej nie lubię, po prostu dla mnie jest nieprawdziwa, sztuczny twór, który nie ma racji bytu.
Dziewczyna żyła w lesie przez osiem lat, jako kojot. Nie uczyła się, nie miała kontaktu z ludźmi, nie rozwijała się. Z logicznego punktu widzenia, powinna mieć ogromne kłopoty z najzwyklejszymi relacjami międzyludzkimi. Jej rozwój emocjonalny zatrzymał się na etapie ośmio-dziewięciolatki, a nawet w tych okolicznościach najprawdopodobniej powinien się cofnąć. Malia nie ewoluowała intelektualnie i psychicznie, jak normalny człowiek, ona dziczała. Dodajmy do tego życie w traumie po tragicznej śmierci własnej rodziny i mamy obraz dziewczynki, która powinna być teraz pod opieką psychologów, pedagogów, socjoterapeutów i na powrót przyuczać się małymi kroczkami do życia w społeczeństwie. Jej edukacja zakończyła się na poziomie drugiej klasy podstawówki? W jakiej bajce z takimi tyłami rozwojowymi, ona wylądowała w klasie z rówieśnikami? W jakiej bajce umysłowa ośmiolatka uprawia seks? Tańczy jak stała bywalczyni nocnych klubów? To nie prawdziwa osoba, to sztuczna kreacja bez ładu, składu i jakiejkolwiek logiki, która ni jak nie pasuje do kogoś o nieprzeciętnej inteligencji, który w obecnej sytuacji jest jak z innej planety na etapie rozwoju. Dlatego nie, nie i jeszcze raz nie. To po prostu aż żenująco idiotyczne.
Z braku laku, jeżeli już chcą Stilesa wcisnąć w jakiś związek, to jedyną opcją jest Lydia. Nie jestem z tego powodu specjalnie szczęśliwa, ale to niestety najrozsądniejszy wybór, przynajmniej na obecną chwilę. Był w niej zakochany (a przynajmniej traktował ją, jak niedościgniony wzór kobiety, wyidealizowany co prawda, ale jednak), są na tym samym poziomie inteligencji, obydwoje potrafią się odnaleźć w trudnych sytuacjach, mają wspólnych znajomych, przeszli razem przez nie jeden ogień i łączy ich jakaś tam wspólna historia. Ogólnie od biedy można by to było rozkręcić i nie byłoby to naciągane do oporu.
Z drugiej strony, dlaczego to musi być dziewczyna? Stiles jest bi. I sorry, ale to było ewidentnie pokazane w dwóch pierwszych sezonach. Żaden stricte heteryk, nie będzie się zastanawiał, czy jest atrakcyjny dla gejów, darł się o tym na całą szkołę, plus zaczepiał innego geja aby się upewnić. Poza tym, jeżeli nie chcieli zrobić go dwufrontowego, to po co wkręcali go w takie klimaty? Jakoś Scoota do czegoś takiego nie mieszali. Isaacowi też nie zadawano pytań, czy lubi tylko dziewczyny, czy może też chłopców i nie ucinali jego odpowiedzi, pozostawiając widzów pod znakiem zapytania.
Więc... jeżeli już tak bardzo chcą, aby Stiles był z kimś w związku, to niech do diabła dadzą ku temu racjonalne powody, a nie wciskają Malię, która nijak do niego nie pasuje.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 13:34

Mi co prawda Stalia nie przeszkadza, ale co do biseksualności Stilesa to się zgadzam.
Może nie dlatego, że chcego zobaczyć z facetem(czyt. z Derekiem) bo nie jestem ROmantic!Sterek shiperem, ale dlatego, że zaczęli taki wątek i nagle go urwali, co mi nie pasuje. No i wprowadziłoby to trochę humoru którego w tym serialu jest coraz mniej, niestety.

Nie jestem też fanem Stydi w sensie romantycznym. Po prostu ich nie widze jako pary, natomiast jako Team Brains są genialni, i w takim wydaniu ich uwielbiam.
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 16:27

AkameS po twoją wypowiedzią o Stalii mogę się spokojnie podpisać. Niektórzy rozdzielają grubą krechą przeszłość Malii kojota i obecną Malię, ja nie, temu mi Stalia wadzi.
Na chwilę obecną chciałabym Stydię, bo wydaje mi się, że Lydia dojrzała już by stworzyć relacje ze Stilesem.
Z chłopakiem czemu nie, ale widziałabym to raczej w formie eksperymentu.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime22/8/2014, 23:22

Akame, zgadzam się co do Malii i Stalii w 100%. Mi się ich scenki zaczynają podobać niektóre (co za wstyd dla mnie...), ale zgrzyta mi sama Malia jako taka... normalna osoba. Po prawdzie, to nie wina Shelley i aktorsko wg mnie Shelley sobie radzi, ale powinna z Jeffem zrozumieć, że robienie z umysłowej ośmiolatki - kojota napalonej nastolatki nie jest dobrym pomysłem. Jedyne co rozumiem to fakt, że nadgania wiedzę - w szkołach w US nie wymaga się od uczniów podobno żadnych cudów, więc średnio rozgarnięta osoba nadrobi szybko. No ale still - nie aż tak szybko. Chyba że Malia udaje, że była kojotem przez te lata, a tak naprawdę szpiegowała paczkę Scotta i to wielki plan jej i Petera.^^ No więc raczej nie dla Stalii, chociaż ich nie hejtuję.
Co dalej, Stydia - od zawsze ich lubię, super ich prowadzili i dla mnie to było oczywiste, że będą razem i piękny endgame dostaną, tym bardziej że scenarzyści porzucili Sterekowe scenki gdzieś po drodze... Stiles i Lydia teraz nareszcie pasują do siebie i mogą być razem - a tymczasem on ugania się za półdzikim kojotem. Lydia go doceniła, a tu... nic. ;/ Ech.
Co dalej - Sterek - kiedyś miałam wielką fazę na nich i zachęcili mnie do oglądania TW, jako w pewnym sensie zadośćuczynienie, że klefan nie jest kanonem. ;p Ale potem o nich zapomniałam, bo nie mają scenek i w ogóle kiepsko to wygląda z nimi.
No i zgadzam się, że Stiles jest bi, to jest oczywiste. Nie rozumiem, czemu porzucili ten wątek, tym bardziej że zawsze chwaliłam TW za śmiałe podejście do tematu gejów, i takie... naturalne. Nie że to coś dziwacznego, tylko norma dla bohaterów. Pamiętacie scenę Stilinskich w S2 pod klubem dla gejów? Super rozegrane. Wink Zresztą nie tylko Stiles jest "podejrzany", Scott i Isiu mieli razem większą chemię od Sciry i Alisaac razem wziętych. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime27/8/2014, 12:33

Co dalej - Sterek - kiedyś miałam wielką fazę na nich i zachęcili mnie do oglądania TW, jako w pewnym sensie zadośćuczynienie, że klefan nie jest kanonem. ;p Ale potem o nich zapomniałam, bo nie mają scenek i w ogóle kiepsko to wygląda z nimi. No i zgadzam się, że Stiles jest bi, to jest oczywiste. Nie rozumiem, czemu porzucili ten wątek, tym bardziej że zawsze chwaliłam TW za śmiałe podejście do tematu gejów, i takie... naturalne. Nie że to coś dziwacznego, tylko norma dla bohaterów. napisał:

Na Sterek nigdy nadziei sobie nie robiłam z prostego powodu - straciliby na oglądalności wśród rzeszy homofobów Wink Można przełknąć poboczną postać jak Danny, ale jeden z głównych bohaterów homo? To już by było za duże ryzyko. Poza tym, Stiles i Derek staliby się "mniej interesujący" jako geje, a nie oszukujmy się, serial ma więcej fanek niż fanów xD Bardzo jednak żałuję, że od dwóch sezonów ucięte są ich wspólne sceny i to tępym, wyszczerbionym nożem. Jak w dwóch pierwszych mogliśmy się pośmiać z tych dwóch i ich pokręconych, zabawnych relacji i ciągłego warczenia na siebie, tak teraz zapewne nie wpadliby na siebie w jednym pokoju, bo jeden by patrzył w okno, a drugi wyglądał za drzwi ;P To żałosne szczerze mówiąc, bo pomijając Sterek, ludzie po prostu lubili oglądać ich dwóch razem, wiecznie się kłócących i dogryzających sobie w zabawny sposób.

Co do homo wątków w TW, urzekła mnie scena, gdy (chyba )Danny wychodzi z klasy trzymając się za rękę ze swoim chłopakiem. Nikt nie zwracał na to uwagi, nikt nie posłał im dziwnego spojrzenia, nie zaśmiał się. Taka utopia do bólu, a potem bang, powrót do realnego świata, gdzie ludzie już nie są tak wyrozumiali i tolerancyjni.

Do ostatniego odcinka liczyłam że jednak Stilesa jakoś pozszywają z Lydią, bo jak wcześniej pisałam, oni mają wspólne zaplecze i chyba po prostu łatwiej ich razem kupić. Poza tym, każdy lubi Lydię, a my szukamy dla Stilesa najlepszej kandydatki, prawda? Very Happy Jednak nie, to musi być Malia... a żeby ich tak pogrzało :/ Sad

Pocieszam się Lydią i panem gliną, może przynajmniej coś z tego będzie?
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime27/8/2014, 18:40

No właśnie mi się wydawało, że jeśli gdziekolwiek w supernatural teen dramas homo wątek głównego bohatera, to tylko w TW, i tylko Sterek. ;p Tym bardziej że jak leciał S1 i S2 to sami entuzjaści tego byli, ja nawet nie oglądałam jeszcze TW, a cały dash na tumblrze miałam zawalony romantycznymi AU Stereka. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime4/9/2014, 17:57

AkameS. napisał:
Stiles i jego obiekty uczuć... na pewno nie Malia! Nawet nie dlatego, że jej nie lubię, po prostu dla mnie jest nieprawdziwa, sztuczny twór, który nie ma racji bytu.
Dziewczyna żyła w lesie przez osiem lat, jako kojot. Nie uczyła się, nie miała kontaktu z ludźmi, nie rozwijała się. Z logicznego punktu widzenia, powinna mieć ogromne kłopoty z najzwyklejszymi relacjami międzyludzkimi. Jej rozwój emocjonalny zatrzymał się na etapie ośmio-dziewięciolatki, a nawet w tych okolicznościach najprawdopodobniej powinien się cofnąć. Malia nie ewoluowała intelektualnie i psychicznie, jak normalny człowiek, ona dziczała. Dodajmy do tego życie w traumie po tragicznej śmierci własnej rodziny i mamy obraz dziewczynki, która powinna być teraz pod opieką psychologów, pedagogów, socjoterapeutów i na powrót przyuczać się małymi kroczkami do życia w społeczeństwie. Jej edukacja zakończyła się na poziomie drugiej klasy podstawówki? W jakiej bajce z takimi tyłami rozwojowymi, ona wylądowała w klasie z rówieśnikami? W jakiej bajce umysłowa ośmiolatka uprawia seks? Tańczy jak stała bywalczyni nocnych klubów? To nie prawdziwa osoba, to sztuczna kreacja bez ładu, składu i jakiejkolwiek logiki, która ni jak nie pasuje do kogoś o nieprzeciętnej inteligencji, który w obecnej sytuacji jest jak z innej planety na etapie rozwoju. Dlatego nie, nie i jeszcze raz nie. To po prostu aż żenująco idiotyczne.

Dokładnie to co chciałam napisać, wyjęte mi z ust
Chociaż aktorka stara sie jak może to dla mnie sztuczność i nieprawdziwość Mali aż bije po oczach i nie mogę jej zdzierżyć na ekranie ;/ a w związku z Stilesem czyli jedną z moich ulubionych postaci to już w ogóle. Dla Stalii stanowcze nie.

Jestem za Stydią  I love you a jeśli nie Stydia to już tylko sam Stiles, bo świetnie sobie radził przez trzy sezony bez dziewczyny i na pewno dalej bez niej też był by taki Stilesowy jak jest. Wciskaniu Stilesowi dziewczyny na siłe też mówię stanowcze nie.
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime5/9/2014, 18:30

Stiles po prostu powinien zostać sam i chyba tak by było najlepiej, bo dotychczasowo jego związki to kaleczenie postaci. Stiles jak wiadomo chyba najbardziej popularna postać z TW jako że stało się o nim tak głośno, to wydaje mi się, że Jeff zaczął za bardzo kombinować. I wyszła z tego nie za ciekawa papka. Sama zauważyłam, ze Stiles zaczyna mnie denerwować i irytować... Dziwne bo zawsze był moim numerem jeden. Na pewno zaczęłam mieć dziwny odczucia od kiedy cudownym sposobem trafił do psychiatryka i stracił dziewictwo na brudnej kanapie w jakiejś pieczarze. Będąc przy tym opętanym. Już nawet pomijając ten szpital, jakoś zupełnie straciłam sympatię do niego, wydaje mi się, że każda postać się rozwija, tylko on cały czas stoi w miejscu. Wiadomo, że każdy czekał na to aż w końcu Stiles będzie miał oficjalnie dziewczynę, z która oficjalnie będzie mógł się miziać i z która OFICIALNIE będzie wchodzić przez okno do jego łóżka... ale jakoś eh mimo, że Malia nie jest złą postacią ( JEST ZŁA I WIEMY O TYM DOBRZE!), to wszystko jakieś niefajne, zrobione pod publikę, na siłę.
Powrót do góry Go down
Scorrie
Gość
Gość
Scorrie


Liczba postów : 8
Punkty : 0
Join date : 14/01/2015

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Cora Hale
Wiek: 17 lat
Rasa:

Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime18/1/2015, 19:05

Stiles i Malia - to moja ulubiona para serialu ! Widać, że są razem bardzo szczęśliwi i uzupełniają się nawzajem.


Relacja Stilesa i Cory również zapowiadała się ciekawie, ale przerwał ją wyjazd Cory.
Stydia - przez 2 pierwsze sezony to w zasadzie przeciętna nieodwzajemniona miłość. W 3 sezonie widać, że są bliscy. Uważam, że coś do niego czuła, ale nigdy nie powiedziała tego na głos. Zastanawiające jest czy Lydia w ogóle zadawała sobie sprawę z uczucia Stilesa ? Gdyby nie Aiden i Malia, to kto wie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stiles i jego obiekty uczuć ;)   Stiles i jego obiekty uczuć ;) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stiles i jego obiekty uczuć ;)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tyler Posey i jego zespół 'Lost In Kostko'
» Stiles
» Stiles i Lydia
» Stiles & Erica
» Jak ma na imię Stiles?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje-
Skocz do: