Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Eurowizja 2014

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Eurowizja 2014 Empty
PisanieTemat: Eurowizja 2014   Eurowizja 2014 Icon_minitime27/5/2014, 19:48

Czy oglądał ktoś? Według mnie w tym roku był bardzo wysoki w porównaniu z poprzednim. Mieliście swoich faworytów? Mnie akurat Conchita nie chwyciła, chociaż na pewno załapała się w pierwszej dziesiątce. Co dziwne podobał mi się także występ Cleo, który powinien być wyżej oceniany.
Spoiler:
Moja topka:
1.Sanna Nielsen - Undo (Szwecja)

Super ballada wpadająca w ucho. Wręcz mnie uwiodła  :Rolling Eyes
2.Elaiza - Is It Right! ( Niemcy) i Mollly - Children of the University (W.Brytania)


Ja oczywiście przepadam za popowymi i folkowymi utworami, dlatego te od razu wylądowały  w mojej czołówce. Ela nasza rodaczka od razu wpadła mi w ucho. Jej twórczość przypomina mi  dobrze nam znane zespoły typu Enej. Zdecydowanie europa "ich" nie doceniła No .
Podobnie z Molly, której głos brzmi światowo. Do dziś nutka mi siedzi w głowie. Proste słowa i ta chrypka  cherry Tylko dlaczego tak nisko?!
3.Aram MP3 - Not Alone  (Armenia)

No ten wokalista mnie rozwalił. Początek mnie nie zachwycił i szczerze mówiąc myślałem że kolejny gniot, ale jak przywalił refrenem to prawie z krzesła spadłem. Zasłużone miejsce, nie ma się co dziwić.
4.Tinkara Kovač - Round And Round (Słowenia)

Ta piosenka ma w  sobie urok. Klarnet idealnie dobrany. Głos wokalistki perfekt. Szkoda tylko że piosenka w całości nie była  w jej ojczystym języku, ale taki mix też dobry.  I love you I love you I love you 
5.Maria Yaremchuk "Jaremczuk" - Tick-Tock (Ukraina)

Ta pani zrobiła niezłe show na scenie. Nie dość że umie śpiewać to nieźle się rusza. Piosenka wpada w ucho, ale tekst trochę głupawy. \
Dalej wyróżnie :
6.Teo-Cheesecake ( Białoruś )
7.Sebalter - Hunter of Stars (Szwajcaria)
8.Tolmachevy Sisters (Rosja)
9.Kállay Saunders - Running (Hungary)
10. Conchita Wurs- Rise like a Phoenix (Austria)
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Eurowizja 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Eurowizja 2014   Eurowizja 2014 Icon_minitime27/5/2014, 20:02

Conchita mi muzycznie przypadła do gustu. Jednak bardziej podobały mi się występy AramMp3 czy The Common Linnets, czy też Sebaltera i Softengine. Piosenka Molly też przykuła moją uwagę, a Is It Right Elaizy wpadło w ucho. Co do Cleo jej występ był jak dla mnie udany.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
 
Eurowizja 2014
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The 100 2014
» Annabelle(2014)
» Teen Wolf z nominacjami do Teen Choice Awards 2014!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Muzyka-
Skocz do: