Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowe postacie w s4!

Go down 
+12
Jaxie
Alice666
Aid_than
Kayatsuki
merllo
Enigma76
Paramore
KATEE91
Solve
Dulczamara
Black Rebel
ars_amandi
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Enigma76
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 20/03/2014

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime21/3/2014, 23:12

A jeśli chodzi o pierwotny temat to:

Liam- troszkę za młody moim zdaniem, w każdym razie za młodo wygląda w porównaniu do reszty.

Violet- "śliczna i niepozorna, która okazuje się dużo twardsza niż się wydaje" opis idealnie pasuje do Allison jak i do Kiry, trochę powielanie postaci jak dla mnie.

Mason- skoro biseksualizm Stilsa to dla mnie jeszcze nie do końca zaakceptowana nowość Smile to się nie wypowiadam (no dobra nie mogę tak do końca nic, więc jest jak dla mnie za młody i troszkę za "gładki" jak na mój gust. Nie ta liga.)

4. Garrett - no dobra oprócz tego, że chyba wszyscy wydają mi się strasznie za młodzi w porównaniu do reszty to nie mam zdania.

5. Zastępca szeryfa Haigh - "dupek gorszy niż agent McCall, nie zamierza nikomu pobłażać z mieszkańców BH"- opozycji u dorosłych trochę mi brakuje, bo wszyscy wtajemniczeni i wszyscy za. Może być jakieś urozmaicenie.

6. Pani Fleming- miejmy nadzieję, że nie powielą schematu.

Kurczę trochę się muszą napracować, żeby wprowadzić tyle wątków z nowymi postaciami i w ogóle skoro już ruszyli parę. Smile

Powrót do góry Go down
Enigma76
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 20/03/2014

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime21/3/2014, 23:26

ps. a był już temat o imieniu Stilsa?? (tak, tak, to mój ulubiony bohater tego serialu Smile, mój typ inteligentna i sarkastyczna bestia:) no dobra chociaż zgadzam się z tym śliniaczkiem jeśli chodzi o Tylera oczywiście jak mamy na myśli Hoechlina a nie Poseya Smile przynajmniej jak dla mnie.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime21/3/2014, 23:34

Oczywiście, że Hoechlin Nowe postacie w s4! - Page 2 1426600735 ! Posey jest przystojny, ale uważam tak samo, jak ty - Hoechlin nie ma sb równych I love you

I witaj w klubie Nowe postacie w s4! - Page 2 1844036096 ! Stiles to również i mój ulubieniec, pierwsze miejsce bez dwóch zdań xD

Tak, tak, temat o imieniu Stilesa jest tutaj:
https://teenwolf.forumpolish.com/t401-jak-ma-na-imie-stiles
^ w skrócie: kiedyś fani myśleli, że to Genim, bo Jeff spartaczył robotę, myśląc, że nie zauważymy, co było napisane na tym sprawdzianie z ekonomii Laughing . Ogólnie jest polskie i skomplikowane, bo Claudia (która była Polką) nazwała go po swoim ojcu. Jeff kiedyś powiedział, że będzie zabawne i ujawnione dopiero pod koniec serialu, ale niedawne spojlery (chociaż wątpliwe, czy prawdziwe, bo reszta z tej strony się niezbyt sprawdziła) mówią, że będzie zdradzone jeszcze w 3B, czyli może w ten wtorek? Ale nie wiadomo Wink
Powrót do góry Go down
Kayatsuki
Gość
Gość
Kayatsuki


Liczba postów : 18
Punkty : 2
Join date : 11/03/2014
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/3/2014, 13:28

Nowe postacie- jestem jak najbardziej za  Laughing  Wydają się ciekawe.
Staram się nie myśleć, że w pewien sposób Allison będzie zastąpiona (T.T). Ali jest tylko jedna xD
Idąc dalej, do tego co mnie najbardziej ciekawi, biseksualność Stilesa! Jeśli to prawda to jestem w niebie. Sezon 4 z pewnością będzie pełen wrażeń.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime9/4/2014, 13:52

lo and behold, KOLEJNA nowa postać nadciąga, cieszycie się Razz ?
Aktor: Cody Saintgnue. Postać - nie wiadomo, ale patrząc po jego tweetach do Masona Dye i Dylana Sprayberry'ego, a także wieku, to pewnie też będzie następny pierwszoklasista w drużynie lacrosse'a Wink
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime9/4/2014, 14:50

Myślę że Jeff chce tym razem zrobić jakaś masową rzeż w finale 4s ;p
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime21/4/2014, 21:14

Prawdopodobnie Laughing
Chyba powinnam zmienić tytuł z "Szóstka..." na "Nieskończona ilość..." Razz

Oto nowa postać: zawodowy zabójca Fahey! Zbliża się do czterdziestki, jest opisany jako "przerażony, ale wciąż męski". Nie wiemy jednak, kto wynajął go jako zabójcę, ale wiemy, że będzie miał się z czego tłumaczyć (w stylu Lucy!) i że poznamy go w odcinku 4x06.

Jeśli chodzi o to odniesienie z tłumaczeniem w stylu Lucy, to chodzi o to Laughing ->
Nowe postacie w s4! - Page 2 Tumblr_inline_n4echfiJIo1r7fnmm
Powrót do góry Go down
Alice666
Gość
Gość
Alice666


Liczba postów : 3
Punkty : 0
Join date : 07/04/2014

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime21/4/2014, 21:58

Kto go wynajął i na kogo. To jest pytanie. Swoją drogą - przerażony,zawodowy zabójca? Hm. Chyba już go lubię ;}
Powrót do góry Go down
Jaxie
Odwiedzający
Odwiedzający
Jaxie


Liczba postów : 47
Punkty : 0
Join date : 17/04/2014
Age : 30

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 12:18

Poza tym występowanie płatnego zabójcy w Beacon Hills samo w sobie jest dziwne. Nie lepiej poczekać aż wśród wilkołaków, kojotołaków, kitsune i innych stworów wszyscy powyrzynają się nawzajem?
Powrót do góry Go down
http://uwierzyc-w-magie.blogspot.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 12:32

Nah, bo wszyscy siedzą grzecznie i tworzą sobie jedną wielką, szczęśliwą watahę Razz (aww, przypomniały mi się te wszystkie fanfiction z #Pack Movie Night <3...). Haha, no dobra, przy Kate-slash-jaguarołaku-slash-Avatarze mogą się powybijać xD. I wciąż uważam, że Malia powinna być czarnym charakterem, bo było na to dużo dowodów, ale... skoro ma się znaleźć w czołówce, to raczej jednak to odpada Neutral ..
Tak naprawdę, to aż mi szkoda, że nie mają nawet chwili spokoju, bo aktualnie chyba wolałabym zobaczyć, jak idą sb na terapię (zwł. Stiles po 3B) niż jak mają bezcelowe romanse (Stalia, Derek/nieznajoma laska, prawdop. Braeden) i kolejne kłopoty ;/..

Co do tego, kto mógł go wynająć... może Kate albo ci hiszpańscy łowcy próbują wspierać się pomocą z zewnątrz?.. Nie mam pojęcia ;D. Jeff już trochę za bardzo plącze, bo lepiej mu wychodziło, gdy skupiał się na prostych wątkach Wink

Btw, nie wydaje wam się dziwne, że Dereka będą szukać dopiero po dwóch miesiącach O.o? W sensie.. nikt nie zauważy jego zaginięcia wcześniej?? I już pomijam wycieczkę do Meksyku w połowie roku szkolnego Laughing
Powrót do góry Go down
Jaxie
Odwiedzający
Odwiedzający
Jaxie


Liczba postów : 47
Punkty : 0
Join date : 17/04/2014
Age : 30

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 18:02

Chyba, że to babcia Argent chce powybijać wilczki za zabicie wnuczki, choć patrząc na nią to nie zdziwiłabym się, gdyby zrobiła to sama.
Powrót do góry Go down
http://uwierzyc-w-magie.blogspot.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 18:09

Tak, ja tak samo Laughing
Btw, a babcia Argent w ogóle jeszcze żyje? Bo Gerard przyjechał wtedy sam.. Z drugiej strony, Jeff powiedział, że jeszcze wrócą do jego wątku, więc może Gerard będzie siedział na wózku z boku jakieś sceny walki i wywrzaskiwał rozkazy do swoich hired guns, jednocześnie wykasłując to całe czarne coś Razz
Powrót do góry Go down
Jaxie
Odwiedzający
Odwiedzający
Jaxie


Liczba postów : 47
Punkty : 0
Join date : 17/04/2014
Age : 30

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 18:15

Ja pamiętam jak Chris gadał z jakąś babką starszą, która też jest łowcą i to chyba nie było podane, ale wraz z paroma osobami orzekliśmy, czy raczej orzekłyśmy chyba, że to babcia Argent, choć to chyba trochę domysły.
W każdym razie babka była wkurzona, że Argentowie bratają się z wilczkami.
Powrót do góry Go down
http://uwierzyc-w-magie.blogspot.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 18:21

Chodzi ci o tę scenę w 3B, gdy ona podała się za prawniczkę Chrisa? To nie, nie, oni - Chris i Araya - nie są spokrewnieni, ona jest przywódczynią hiszpańskiej grupy łowców i po prostu wkurzała się, że rodzina Argentów wyłamała się spod ogólnołowieckiego kodu i stworzyła własny, i teraz sprzymierzali się z Derekiem i Scottem Wink

Chyba że masz na myśli jakąś staruszkę z s2, to nie kojarzę xD
Powrót do góry Go down
Jaxie
Odwiedzający
Odwiedzający
Jaxie


Liczba postów : 47
Punkty : 0
Join date : 17/04/2014
Age : 30

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 18:53

Tak chodziło mi o nią, miło, że mi rozjaśniłaś. Właśnie na tak mi jakoś on mało pasowała na Argenta xd
Powrót do góry Go down
http://uwierzyc-w-magie.blogspot.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime22/4/2014, 18:58

Nie ma sprawy ;**. Btw, a skoro już o niej mowa, to tak z ciekawości.. Po co jej Derek w s4, skoro ustalili już, że La Loba nie jest Corą i w takim razie on nie ma zielonego pojęcia, o kogo chodzi O.o?
I nawiasem mówiąc: świetne techniki interrogacyjne, skoro w 3x13 Peter i Derek myśleli o jednym, a łowcy o drugim i nikomu nie przyszło do głowy być bardziej konkretnym Laughing
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime21/5/2014, 17:21

Tia, okay, kolejna nowa postać Wink...
O tajemniczym Dobroczyńcy wspominałam w innym dziale, a teraz, w odcinku 4x09, ma dojść bohater o imieniu DJ, który ma podkręcić akcję i prawdopodobnie być zły
Powrót do góry Go down
arek66
Gość
Gość



Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 23/05/2014

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime24/5/2014, 15:33

ars_amandi napisał:

1. O Liamie już wiecie Wink. Został opisany jako przynoszący kłopoty, pewny siebie i przystojny pierwszoklasista (15 lat - aktor, Dylan Sprayberry, też jest w tym samym wieku O.O). Ma duże serce pomimo swojej brawury. Nieprzygotowany na znalezienie się w środku nadnaturalnej burzy xD

2. Violet - śliczna szestnastolatka, która może być niepozorna, ale okaże się dużo twardsza, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

3. Mason - czarnoskóry sportowiec, który nie wstydzi się swojej orientacji seksualnej. Jest zabawny, sarkastyczny i przystojny. Grany przez Khylina Rhambo. Niemieckie spojlery mówią również, że: "Mason zwłaszcza zakręci w głowie Stilesowi Stilinskiemu. Niezdarny syn szeryfa i bystry Mason mogą ze sobą zaszaleć, Mason będzie do tego dążył, ale MTV jeszcze nie sprecyzowała dokładnie, kto będzie podrywał kogo/kto wykona pierwszy ruch"
affraid Surprised:cheers:cheers:dance::dance:Nowe postacie w s4! - Page 2 1833877730
OMGGGGG, oby Niemcy mieli dobre źródła!!! :serce:Ostatecznie potwierdzona biseksualność Stilesa <3...... *umiera szczęśliwa* Co prawda, ten Khylin coś strasznie młodo wygląda (czyli też postać w wieku 15/16), ale od kiedy wiek jest przeszkodą ;p? Na pewno nie dla kogoś, kto shippuje Sterek <3, am I right or am I right Razz? Plus, Stiles ma tylko 17-stkę ;D
...z drugiej strony.. Stiles powinien mieć PTSD, a nie pakować się w żadne związki z kimkolwiek ;/... Ale samo zauroczenie nikomu nie szkodzi ^.^

4. Garrett - nowy uczeń i członek drużyny lacrosse'a BH. Grany przez Masona Dye

5. Zastępca szeryfa Haigh - "dupek gorszy niż agent McCall, nie zamierza nikomu pobłażać z mieszkańców BH" <- tak, tak go w skrócie opisali, lol xD. Niech uważa, żeby go szeryf nie zwolnił ;p

6. Pani Fleming - nowa nauczycielka matematyki.


Na przyszłość, mogłabyś podawać źródło tych newsów (choćby link, lub nazwę portalu, który podał dany spoiler), bo część z nich brzmi mało prawdopodobnie (nr 3) i ktoś może chciałby się upewnić, co do jego realności (bo nie wiadomo, czy sama tego nie wymyśliłaś, no offense  Wink ).

Postać nowego zastępcy szeryfa brzmi interesująco. Mam nadzieję, że nowa nauczycielka będzie równie hot jak Jennifer.

ars_amandi napisał:
Btw, nie wydaje wam się dziwne, że Dereka będą szukać dopiero po dwóch miesiącach O.o? W sensie.. nikt nie zauważy jego zaginięcia wcześniej?? I już pomijam wycieczkę do Meksyku w połowie roku szkolnego Laughing

Bardzo dziwne. Jak ktoś tak bliski Derekowi, jego osobista kotwica, mógł o nim zapomnieć?  Laughing 
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime24/5/2014, 15:49

Cytat :
Na przyszłość, mogłabyś podawać źródło tych newsów (choćby link, lub nazwę portalu, który podał dany spoiler), bo część z nich brzmi mało prawdopodobnie (nr 3) i ktoś może chciałby się upewnić, co do jego realności (bo nie wiadomo, czy sama tego nie wymyśliłaś, no offense).
A jednak czuję się urażona, bo już drugi raz zarzucasz mi, że kłamię Razz. Radziłabym nie robić tego po raz kolejny ;p
Jasne, następnym razem bd podawać linki, zresztą zwykle się staram, chyba że muszę sama szukać źródła, ale co do tego niemieckiego portalu, to sama powiedziałam, że to jest średnio wiarygodne (bo wzmianka była tylko tam, nie na oficjalnej stronie mtv), chociaż genialne byłoby, gdyby okazała się prawdą ;p

Cytat :
Mam nadzieję, że nowa nauczycielka będzie równie hot jak Jennifer.
Dla twojego dobra, mam nadzieję, że to nie jest jedyna kategoria, w jakiej oceniasz wartość kobiety -.-...
...chociaż bym się nie zdziwiła, no offence ;p

Cytat :
Bardzo dziwne. Jak ktoś tak bliski Derekowi, jego osobista kotwica, mógł o nim zapomnieć?
Co nie ;p? Ale jednak nie wiesz, jak to będzie, może po prostu nie mogli go znaleźć, albo uznali, że wyjechał do Cory? Poza tym, to Stiles jest kotwicą Dereka, nie Derek Stilesa, więc Stiles nie ma zobowiązań Razz. A jednak ma gdzieś rok szkolny i jedzie do Meksyku, żeby go ratować, niemożliiiiiiiiiweee Laughing
Powrót do góry Go down
arek66
Gość
Gość



Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 23/05/2014

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime24/5/2014, 15:59

ars_amandi napisał:

Cytat :
Bardzo dziwne. Jak ktoś tak bliski Derekowi, jego osobista kotwica, mógł o nim zapomnieć?
Co nie ;p? Ale jednak nie wiesz, jak to będzie, może po prostu nie mogli go znaleźć, albo uznali, że wyjechał do Cory? Poza tym, to Stiles jest kotwicą Dereka, nie Derek Stilesa, więc Stiles nie ma zobowiązań Razz. A jednak ma gdzieś rok szkolny i jedzie do Meksyku, żeby go ratować, niemożliiiiiiiiiweee Laughing

Najważniejsze, że jedzie z Lydią  Very Happy 
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime24/5/2014, 16:06

Cytat :
Najważniejsze, że jedzie z Lydią
Scottem też Razz
Powrót do góry Go down
arek66
Gość
Gość



Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 23/05/2014

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime24/5/2014, 16:21

ars_amandi napisał:
Cytat :
Najważniejsze, że jedzie z Lydią
Scottem też Razz

Zdziwiłbym się gdyby Scott nie pojechał. W końcu Derek należy do jego watahy. Przypuszczam, że ta cała misja ratunkowa wyjdzie właśnie ze strony Scotta i to jego zaniepokoi nieobecność Dereka.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime24/5/2014, 16:26

I chwaliłoby się to Scottowi, bo wreszcie on też powinien zacząć troszczyć się o Dereka, a nie jedynie na odwrót Wink. Popieram takie rozwiązanie ;D
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime7/6/2014, 12:42

...Serio zaraz zmienię tytuł tego działu, bo ta ilość nowych postaci powoli mnie przytłacza Razz
To jednocześnie spojler i postać.

Nowe postacie w s4! - Page 2 Tumblr_n6s1pqaP2e1rgybfjo1_500

Członek watahy Scotta zaginie w s4 i okaże się, że jest tylko jeden człowiek, który będzie potrafił go odnaleźć. Haczyk? Ten człowiek technicznie wciąż jeszcze nie istnieje. MTV przeprowadza teraz casting na powracającą rolę dr-a Vallacka, dystyngowanego gentlemana z niezwykłą umiejętnością do "rozwiązania zagadek dot. zniknięć". Innymi słowy, to nie będzie normalne zaginięcie.
Powrót do góry Go down
alexis_s
Gość
Gość
alexis_s


Liczba postów : 19
Punkty : 0
Join date : 17/06/2014
Age : 31

Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime17/6/2014, 12:51

Nowe postacie w s4! - Page 2 Tumblr_n6tbqrX2Fo1smvgvio1_500

Znalezione na tumblrze z podpisem Ana Mulvoy-Ten in teen wolf season 4. i podobno ma grać Violet. Ktoś wie czy to pewne czy nie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe postacie w s4! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowe postacie w s4!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nowe Twarze
» Bar [Nowe zadanie: strona 1]
» Szpital [nowe zadanie: strona 1]
» Dom Dereka [Nowe zadanie: strona 1]
» Dom Stilesa [Nowe zadanie: strona 1]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Newsów-
Skocz do: