Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowe postacie w s4!

Go down 
+12
Jaxie
Alice666
Aid_than
Kayatsuki
merllo
Enigma76
Paramore
KATEE91
Solve
Dulczamara
Black Rebel
ars_amandi
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime17/3/2014, 01:56

Okay, dochodzi do nas sześć nowych postaci! Starałam się zawsze też podawać imiona aktorów, jeśli zostali już obsadzeni, to w razie czego będziecie mogli sprawdzić sb w Googlach zdjęcia xD

1. O Liamie już wiecie Wink. Został opisany jako przynoszący kłopoty, pewny siebie i przystojny pierwszoklasista (15 lat - aktor, Dylan Sprayberry, też jest w tym samym wieku O.O). Ma duże serce pomimo swojej brawury. Nieprzygotowany na znalezienie się w środku nadnaturalnej burzy xD

2. Violet - śliczna szestnastolatka, która może być niepozorna, ale okaże się dużo twardsza, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

3. Mason - czarnoskóry sportowiec, który nie wstydzi się swojej orientacji seksualnej. Jest zabawny, sarkastyczny i przystojny. Grany przez Khylina Rhambo. Niemieckie spojlery mówią również, że: "Mason zwłaszcza zakręci w głowie Stilesowi Stilinskiemu. Niezdarny syn szeryfa i bystry Mason mogą ze sobą zaszaleć, Mason będzie do tego dążył, ale MTV jeszcze nie sprecyzowała dokładnie, kto będzie podrywał kogo/kto wykona pierwszy ruch"
affraid Surprised cheers cheers :dance: :dance: Nowe postacie w s4! 1833877730
OMGGGGG, oby Niemcy mieli dobre źródła!!! I love you Ostatecznie potwierdzona biseksualność Stilesa <3...... *umiera szczęśliwa* Co prawda, ten Khylin coś strasznie młodo wygląda (czyli też postać w wieku 15/16), ale od kiedy wiek jest przeszkodą ;p? Na pewno nie dla kogoś, kto shippuje Sterek <3, am I right or am I right Razz? Plus, Stiles ma tylko 17-stkę ;D
...z drugiej strony.. Stiles powinien mieć PTSD, a nie pakować się w żadne związki z kimkolwiek ;/... Ale samo zauroczenie nikomu nie szkodzi ^.^

4. Garrett - nowy uczeń i członek drużyny lacrosse'a BH. Grany przez Masona Dye

5. Zastępca szeryfa Haigh - "dupek gorszy niż agent McCall, nie zamierza nikomu pobłażać z mieszkańców BH" <- tak, tak go w skrócie opisali, lol xD. Niech uważa, żeby go szeryf nie zwolnił ;p

6. Pani Fleming - nowa nauczycielka matematyki.


I co sądzicie Wink? Meagan Tandy, grająca Braeden, też została potwierdzona na s4 i z tego, co się również orientuję, Malia też ma w nim być. Nie uważacie, że... Jeff powinien się trochę skupić na bohaterach, których już ma, a nie dorzucać całą masę nowych?.. Już dodał Kirę i Yukimurów, i Malię, powinno wystarczyć... Ale Mason brzmi ekscytująco, haha, oby się to sprawdziło, bo wiadomo, jak to jest ze spojlerami Laughing
EDIT. - prawdopodobnie jednak się nie sprawdzi, bo jedyny związek Stilesa w s4, o jakim mówi Jeff, to Stiles/Malia ;/


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 20/6/2014, 13:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime17/3/2014, 09:15

1. Kolejny Jackson? Niech lepiej wrócą Coltona, co mnie obchodzi Arrow (nie dobra, obchodzi, bo oglądam xD). Ale wydaje mi się, że mięśniaczek arogancki wcale nie jest nam potrzebny. Choooociaż, z bólem muszę przyznać, że każde HS amerykańskie takiego posiada.

2. Czy to opis Lydi? Serio. Jeff masz już taką osóbkę w swoim gronie, ogarnij

Nowe postacie w s4! Tumblr_n2j4abEYv91qg5c7uo4_250

3. Ogólnie lubię tego aktora z "Gry Endera". Nie wiem czy pasuje mi do naszego Stilesiątka. I przecież nikt po takiej traumie nie będzie się pakował w związek, jakikolwiek związek, więc tu się zgadzam z ars_amandi. No i faktycznie wygląda na młodego. Taki suchy jest. Ale wydaje mi się, ze jeśli pozostanie na dłużej to może wyrobi się jak reszta obsady, hm?

4. Mniam. Przystojniak. Ale wydaje mi się, że jest strasznie  podobny do jednego typa z 1D.

5. Gorszy dupek niż McCall? OMFG. To będą jazdy, mówię wam Very Happy

6. Spoko.

Ogólnie mam nadzieję że to nie będzie tak jak w Glee, gdy połowa uczniów pokończyła szkołę i odeszła, a wspominani są jedynie pobocznie. To, że Jeff przygruchał sobie tyle nowych postaci nie musi znaczyć że od razu wyjdą one na pierwszy plan. Mam taką nadzieję! Powybija nam pół ulubionej/starej obsady i będzie próbował zapchać dziury niekoniecznie lepszymi wersjami?

Temu panu już podziękujemy.

Nowe postacie w s4! Tumblr_n1rn1eHIzm1qg5c7uo2_250
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime17/3/2014, 12:56

Ogólnie bez większego komentarza, jeśli chodzi o nowych ( tak naprawdę okaże się w 4s jak się zaprezentują), ale...
Ale...
 
Cytat :
Mason - czarnoskóry sportowiec, który nie wstydzi się swojej orientacji seksualnej.
Nowe postacie w s4! Eoan0yq
No i mamy postać, o której mówiłyśmy, ktoś, kto weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie bajerować naszego Stilesa  Laughing . Hihihi sama nie wiem czemu tak cieszę się z tego powodu : p Plus zgadzam się, Khylin wygląda młodo ale całkiem fajnie. Pewnie sobie jeszcze sporo czasu poczekamy na to by cokolwiek z tych relacji wynikło, ale sam fakt na tę chwilę mi wystarcza.

Cytat :
"Mason zwłaszcza zakręci w głowie Stilesowi Stilinskiemu. Niezdarny syn szeryfa i bystry Mason mogą ze sobą zaszaleć, Mason będzie do tego dążył, ale MTV jeszcze nie sprecyzowała dokładnie, kto będzie podrywał kogo/kto wykona pierwszy ruch"
Stiles możliwe, że wykona pierwszy ruch, aby zainteresować Masona, swoją osobą, a Mason chwyci haczyk, pójdzie na całość i...i..  cheers .
Poza tym, Stiles też jest tym bystrym, więc ta relacja może się ciekawie zacząć  :Rolling Eyes
Reasumując: ...dobrze, że będzie kilka nowych postaci.  Smile 

Ad 6. Ta nowa nauczycielka matematyki pewnie okaże się kolejną magiczną osobą, albo seryjną morderczyni pragnącą przejąć władzę nad światem...

Ja wierzę, że wprowadzone nowe charaktery nie będą na tyle ważne by spychać główną obsadę na bok. Chyba, że Jeff znowu postawi na akcja, akcja, akcja i jeszcze raz akcja!   Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime18/3/2014, 21:00

Black Rebel napisał:
2. Czy to opis Lydi? Serio. Jeff masz już taką osóbkę w swoim gronie, ogarnij
Teraz wychodzi, że Violet to nie tyle druga Lydia, co Allison 2.0 Evil or Very Mad

Dulczamara napisał:
No i mamy postać, o której mówiłyśmy, ktoś, kto weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie bajerować naszego Stilesa
Laughing hahahah, właśnie, właśnie xD! Mówiłyśmy o tym dosłownie dzień bodajże przed pojawieniem się spojleru i przewidziałyśmy to jak nic Laughing! Hah, ale też mnie rozbawiło, że opisali Stilesa jako niezdarę włażącą na wszystkie możliwe drzwi i krzesła, a Masona jako tego bystrego, skoro Stiles od s1 jest mózgiem większości operacji ;p. Aww, już nie mogę się doczekać ich kręcenia ze sobą :Rolling Eyes:
I zauważ, że w tym odcinku też nam dali "nudge, nudge, wink, wink" do biseksualizmu Stilesa z tym #OpenMinded xD

A nauczycielka faktycznie pewnie okaże się zła, ech... A szkoda, mogłaby się dobrać z Finstockiem i byłoby niezręczne zalecanie się, no i Greenberg by wszystko sabotażował z zazdrości Laughing
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime18/3/2014, 21:15

Biedny Greenberg Sad Very Happy Very Happy Very Happy

No właśnie Violet mi zabrzmiała jak Allison, a wiadomo, że Alli to tylko jedna jedyna w swoim rodzaju, i dziury byle kim nie zapchają !

Reszta mi zwisa i powiewa, chociaż ten goścu od Stilesa brzmi conajmniej ciekawie Very Happy

Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime18/3/2014, 23:07

Sterek forever, wy się jaranie nowym romansem na horyzoncie, ale nie zapominajcie o naszych gołąbkach <3 . Może gdy Derek zobaczy Stilesa z jakimś innym misiem to się ogarnie :3
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime18/3/2014, 23:16

Sterek forever, ale akurat Mason/Stiles są dla Stereka bardzo dobrą wieścią Wink

a) po pierwsze, wiadomo, że ich związek nie przetrwa próby czasu i prawdopodobnie będą tylko się spotykać, Stiles będzie poznawał nowe tereny dla sb i w ogóle, jako że nigdy z nikim nie chodził Smile
b) po drugie i najważniejsze, w ten sposób telewizja zwykle sprawdza grunt :Rolling Eyes: . Daje Stilesowi chłopaka, potwierdza jego biseksualność... czeka i obserwuje reakcję widzów Nowe postacie w s4! 3932743711 . Jeśli jest negatywna, może się z tego wycofać, Stiles może uznać, że to nieudany eksperyment; jeśli jest zaś pozytywna... wtedy można wytoczyć cięższe działa, dać coś bardziej stałego xDD. Stiles przekona się, że to nie to, że nie chce Masona, że zawsze chciał Dereka ;D
c) Stiles np. może z Derekiem rozmawiać o Masonie i uznać, że Derek - jako starszy i doświadczony - może mógłby mu coś doradzić i wtedy Derek będzie miał okazję powiedzieć kanonicznie to, co Jeff w wywiadzie. Że chodził z Laurą do gejowskich klubów w NY Wink. Udzieli Stilesowi paru wskazówek, może nawet powie otwarcie, że sam jest bi, co już zdecydowanie otworzy furtkę dla Stereka Wink

Sam Sterek się ze sobą nie zejdzie, bo obaj są tak ślepi, że zajęłoby im to więcej sezonów niż Moda na Sukces ma Laughing . Oni właśnie potrzebują tego pchnięcia, tego sprawdzenia - z własnej strony i ze strony MTV - by pójść na właściwą ścieżkę <3
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime18/3/2014, 23:54

No a jak oni mają się zejść jak w ciągu sezonu ich interakcje nie zajęły nawet 5 minut? -_-

Jeff jest na prawdę mistrzem w zawodzeniu fandomu

Nowe postacie w s4! Tumblr_mqeriqOiC41szouo1o1_500
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime19/3/2014, 00:07

Masz rację, niestety - za co nienawidzę Jeffa Evil or Very Mad - ale pomyślmy o pozytywach I love you
W 3A Stiles udowodnił, że dba o Dereka - w 3B Derek udowodnił, że dba o Stilesa, każdy jego dialog, każda scena praktycznie dotyczyła jego <3. To też coś znaczy Smile

I ja wciąż wierzę, do ostatniej minuty 3B będę wierzyła, że brak ich interakcji miał prowadzić do jednej genialnej sceny między nimi, która zrzuci nas z krzeseł :Rolling Eyes:
A jeśli... jeśli jej nie będzie... Evil or Very Mad
To cóż Razz I'm gonna flip my shit
Nowe postacie w s4! Tumblr_mer6nfJYDQ1qzjqc2
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime19/3/2014, 00:27

Cytat :
Sam Sterek się ze sobą nie zejdzie, bo obaj są tak ślepi, że zajęłoby im to więcej sezonów niż Moda na Sukces ma  . Oni właśnie potrzebują tego pchnięcia, tego sprawdzenia - z własnej strony i ze strony MTV - by pójść na właściwą ścieżkę

 Laughing Laughing o kurdę, zgadzam się w stu procentach co napisałaś. Stiles jest za roztrzepany żeby samemu wpaść w ramiona Dereka mimo swojego geniuszu, a Derek wydaje się być jak na razie tylko na polu walki i nawet jeśli coś by mu tak świeciło w głowie w postaci lampki Stilesa, to wieki zajemie mu przełamanie się jako pierwszemu... Haha chociaż mi by tam Moda Na Sukces w wydaniu Stereka jak najbardziej pasowała Laughing 
OMG...... co chodzi ze mną i z tym Sterekiem, wszystko przez was, teraz siedze i pronaganduje Stereka na Tumblr....  Nowe postacie w s4! 2532718340 
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime19/3/2014, 00:55

Dulczamara,
Cytat :
o kurdę, zgadzam się w stu procentach co napisałaś. Stiles jest za roztrzepany żeby samemu wpaść w ramiona Dereka mimo swojego geniuszu, a Derek wydaje się być jak na razie tylko na polu walki i nawet jeśli coś by mu tak świeciło w głowie w postaci lampki Stilesa, to wieki zajemie mu przełamanie się jako pierwszemu... Haha chociaż mi by tam Moda Na Sukces w wydaniu Stereka jak najbardziej pasowała
Mi teeeeeeeż Laughing , ale shhh Razz
Nowe postacie w s4! HobrienShh
Hahah, też tak uważam, doskonale to podsumowałaś - Derek zawsze będzie gotował się na kolejny niespodziewany atak, a Stilesa właściwie nikt nigdy nie chciał z wzajemnością (oprócz, ugh, Malii ;/.. Bo nawet Heather chciała go wykorzystać do własnych celów), więc on w ogóle może nie brać pod uwagi możliwości, że tutaj mogłoby być coś inaczej Wink. Dlatego potrzebujemy takiego Masona, by wszystkim porozjaśniał w głowach, dodał trochę zazdrości i pikanterii i by przetarł drogę dla Stereka cheers !

Cytat :
OMG...... co chodzi ze mną i z tym Sterekiem, wszystko przez was, teraz siedze i pronaganduje Stereka na Tumblr...
Bo Sterek jest bardzo zaraźliwą chorobą Laughing
I -- no spójrz na tych słodziaków, sami siebie shippują, to jaki my, biedni, mamy wybór Laughing ??
Nowe postacie w s4! Tumblr_static_hobrien_sterek_all_the_way
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime19/3/2014, 08:21

ars_amandi napisał:


Cytat :
OMG...... co chodzi ze mną i z tym Sterekiem, wszystko przez was, teraz siedze i pronaganduje Stereka na Tumblr...
Bo Sterek jest bardzo zaraźliwą chorobą Laughing
I -- no spójrz na tych słodziaków, sami siebie shippują, to jaki my, biedni, mamy wybór Laughing??
Nowe postacie w s4! Tumblr_static_hobrien_sterek_all_the_way

Tak to właśnie wygląda i się z tym pogódź słońce ;P . Wchodzisz w to całym ciałem albo w ogóle Razz

Nowe postacie w s4! Tumblr_mvcj17sUSe1swsl71o1_500
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime19/3/2014, 15:26

Szóstka nowych postaci, tak? Dużo jak dla mnie... I sądzę, że jedna w zupełności, by wystarczyła. No oczywiście Mason, bo skoro on ma zawrócić Stilesowi w głowie to ja jestem za, a później niech Derek zrobi się zazdrosny i odbije naszego Stilesa Very Happy
Och, mój Boże oni są tacy słodcy razem Very Happy Że to normalnie niemożliwe, by coś między nimi się nie zdarzyło.

ars_amandi napisał:
I ja wciąż wierzę, do ostatniej minuty 3B będę wierzyła, że brak ich interakcji miał prowadzić do jednej genialnej sceny między nimi, która zrzuci nas z krzeseł Rolling Eyes

Ja chcę już, teraz w tej sekundzie taką scenę  I love you Nowe postacie w s4! 4198022946 
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime19/3/2014, 20:32

Alli odeszła i jej miejsce Jeff próbuje wypełnić nową szóstką postaci? No bo miałoby to sens, za dużo może się dziać z nimi i pamięć o Ali może jakoś troszkę zejść na boczny tor. Mason? Na początku myślałam, że to będzie jakaś nagroda pocieszenia dla Danny'ego..Oj biedny on.. xD Znów będzie tłem korytarzy xD
Sterek forever! Też mam nadzieje, że Mason tylko będzie zapalnikiem w głębszej relacji Dereka i Stilesa, nie wyobrażam sobie, by Jeff mógłby Stilesa wyswatać z kimś innym ;o toć doskonale jest świadomy, że większość fanów przyciąga Sterek i to na ich zejście ludzie czekają tupocząc przed monitorami ;o
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime20/3/2014, 11:59

Cytat :
Tak to właśnie wygląda i się z tym pogódź słońce ;P . Wchodzisz w to całym ciałem albo w ogóle
Hell yeah, wchodzę ciałem i duszą!   Wink
Cytat :
Bo Sterek jest bardzo zaraźliwą chorobą Laughing
I -- no spójrz na tych słodziaków, sami siebie shippują, to jaki my, biedni, mamy wybór Laughing ??
Nowe postacie w s4! TNGCGP3

Bardzo zaraźliwą chorobą, która u mnie zdążyła się już  rozprzestrzenić i chyba trudno będzie się jej pozbyć  Laughing Laughing
Hahaha uwielbiam ich takich, niech podobne sceny dostaną im się w TW. Nowe postacie w s4! 3664469741( ta sexy noga Dylana  Nowe postacie w s4! 1703380403)

Czy ja wiem, TW potrzebuje kilka nowych twarzy, a Ci podani wyżej nie są tacy źli, i na pewno Jeff nie skupi aż tyle uwagi żeby ich wykreować. Potrzebni są po to by trochę przygasić ten nastrój obecnych bohaterów ( wszyscy wiemy, że nie ciekawy). Zresztą, zobaczy się w 4s  Smile Jak na razie to oczywiście Mason mnie najbardziej zainteresował i mam nadzieje, że nie zawiedzie - u know what i mean :Rolling Eyes:  (a nie będzie miał łatwego zadania).
Powrót do góry Go down
Enigma76
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 20/03/2014

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime20/3/2014, 21:17

Ja przepraszam bardzo. Dopiero trafiłam na to forum, ale mam pytanie czy ja jakiś inny serial oglądam niż Wy?
Niech mi ktoś wytłumaczy od kiedy to Stiles jest biseksualny? A Derek? A Derek i Stiles razem? Co jest grane?
Czy mi się wydaje czy do tej pory Stiles był przez wszystkie sezony zakochany w Lydii? A teraz nagle ma być gejem?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime20/3/2014, 21:28

Enigma76,
Cytat :
Czy mi się wydaje czy do tej pory Stiles był przez wszystkie sezony zakochany w Lydii? A teraz nagle ma być gejem?
Po pierwsze -> skoro biseksualny, to nie gej. I jego zauroczenie w Lydii (które wygląda, jakby mu w s3 aktualnie przeszło, bo się z nią zaprzyjaźnił i poznał naprawdę, a nie tylko jego własne wyobrażenie o niej) nie przeszkadza zauroczeniu w chłopaku Wink.

Cytat :
Ja przepraszam bardzo. Dopiero trafiłam na to forum, ale mam pytanie czy ja jakiś inny serial oglądam niż Wy?
Nowe postacie w s4! Tumblr_inline_myp6j3iCiU1qfch0z
Haha, nie przejmuj się, tak to jest, gdy się wkracza w świat fandomu Nowe postacie w s4! 1426600735

Cytat :
Niech mi ktoś wytłumaczy od kiedy to Stiles jest biseksualny? A Derek? A Derek i Stiles razem? Co jest grane?
Od pierwszego sezonu. Jeff potwierdził na Comic-Con, że wszystkie wskazówki o jego biseksualizmie są prawdziwe i zagrane na poważnie i to samo powiedział Dylan w wywiadzie, że to celowe.
Jeff powiedział również, że Derek chodził w Nowym Jorku z Laurą do gejowskiego klubu, więc też może być bi.
I... czekaj.. Chcesz mi powiedzieć, że NIGDY nie słyszałaś o Stereku O.o? Poczekaj, poznasz toto i ci się spodoba ;D. To największy ship fandomu, dzięki któremu ten serial aktualnie został rozpoznawalny w sieci xDD.

Nowe postacie w s4! Tumblr_static_hobrien_sterek_all_the_way

Dotychczasowe wskazówki o bi!Stilesie:
a) Stiles wykonuje identyczne gesty do czarnoskórej dziewczyny przy stoliku, jak i do Danny'ego
b) który hetero chłopak wrzeszczy na korytarzu do przyjaciela, czy podoba się gejom :Rolling Eyes: ? Na dodatek jest tym tak zaabsorbowany, że w ogóle nie słucha, co Scott mówi (i wzajemnie, haha)
c) pytanie jest dla niego tak ważne, że zadaje je Danny'emu, którym zresztą wygląda, że jest zainteresowany (identyczny upadek jak przy Lydii. W serialach takie zachowania są celowe)
d) gdy w gejowskim barze Scottowi został postawiony drink, a jemu nie, Stiles się obraził w momencie, gdy Scott na niego zerknął i zaczął się śmiać w rodzaju: "pierwszy raz jesteśmy w klubie, który odpowiada twoim upodobaniom i ty nadal nie masz powodzenia, tylko ja" Laughing
e) gdy Derek zwijał się na ziemi bez koszulki, Scott był jak "GROSS!", a Stiles nie mógł od niego oderwać wzroku i oblizywał usta - kilkukrotnie, :Rolling Eyes: - nawet mogę ci pokazać gifsety, gdzie dokładnie widać tę różnicę w reakcjach
f) ten wzrok, gdy Derek zdjął koszulkę u niego w pokoju
g) Stiles nadal ma numery drag queens z klubu i utrzymuje z nimi kontakt
h) gdy szedł z Lydią w s2, obejrzał się dwukrotnie za ładnym chłopakiem
i) zachowanie Stilesa podczas pierwszego spotkania z Derekiem - otwarta buzia, nerwowy, nieśmiały ("fuck, this guy is hot!") - w porównaniu ze Scottem
j) jak zażartował do Scotta, że ten heroizm sprawia, że ma ochotę się z nim całować i czy mogliby naprawdę spróbować
k) przy "I'm the Alpha" z Isaakiem wyglądał, jakby miał się zaraz spytać, czy Derek weźmie go teraz czy ma się mu dostarczyć do domu ;p
l) wykrzyczał w szatni dla chłopców, że ktoś musi go przelecieć i rozglądał się wtedy po chłopakach, nie patrząc na Scotta
m) gdy Danny zgodził się, a potem przyznał, że żartuje, Stiles był rozczarowany
n) który hetero chłopak wystartowałby do ojca z przemową, że jest gejem xD? I jeszcze oburzył się "I could be!"?
o) żarty na temat fistingu z Derekiem w s3 i to mruganie na niego xD
p) gdy Derek przycisnął go wtedy do ściany i był moment ciszy, Stiles patrzył się mu na usta, kiwając ledwo dostrzegalnie głową (zresztą Derek też zrobił klasyczny trójkąt uwagi - oboje oczu i usta, mwahaha)
r) najbardziej znacząca scena z Caitlin, gdzie ona została sprowadzona jedynie do tego, by poruszyć ze Stilesem temat biseksualizmu. I zadała mu pytanie, czy lubi chłopców, a Stiles nie zaprzeczył, tylko wyglądał, jakby mu się żaróweczka nad głową zapaliła Razz. I do tego oficjalny Tumblr TW podkreślił tę scenę i kazał ją przedyskutować fanom. Ciekawe dlaczego, nie Nowe postacie w s4! 3932743711?
s) Stiles nie miał nic przeciwko insynuacji trójkąta z Meredith i Isaakiem i, co najważniejsze, MTV ustawiło przy tej scenie hashtag #OpenMinded
t) Mason. Jak widać, media dyskutują, że może być możliwym love interest dla Stilesa w s4, czyli ostateczne potwierdzenie jego biseksualizmu Wink?
u) jego esej nt. historii męskiego obrzezania na sprawdzianie z ekonomii - czyżby obsesyjna fascynacja tematem Nowe postacie w s4! 3932743711 ?


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 21/3/2014, 09:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Enigma76
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 20/03/2014

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime20/3/2014, 21:44

O.k sporo tego Smile

Ale szczerze mówiąc to większość wydaje mi się po prostu zabawnymi sytuacyjkami między kumplami, znajomymi i wszystko w stylu Stiles a nie przesłanki że jest bi. I nic z tego nie wyglądało mi na to, że Stiles leci na Dereka. Albo na odwrót.

No dobra ale co z wątkiem z Malia? Ich małą przygodą w zakładzie?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime20/3/2014, 21:58

Ale przecież napisałam wyżej, że JEFF I DYLAN POWIEDZIELI, ŻE TO NIE BYŁY ZABAWNE SYTUACJE, TYLKO NA POWAŻNIE xD. Sorki za Caps Lock, ale piszę z telefonu i nie mam dostępu do kursywy itd. Sad. A sarkazm i poczucie humoru to standardowa obrona Stilesa przed światem, dlatego ludzie mogą nie brać jego zainteresowania na poważnie Wink. Co do Malii - co to ma do rzeczy? BISEKSUALIZM - POCIĄG DO DZIEWCZYN I CHŁOPCÓW. Malia to raczej przekreśla miłość do Lydii, bo to go nie powstrzymało ;p. Na dodatek prawie nikt w fandomie nie lubi tej sceny, bo jest na brudnej kanapie w szpitalu psychiatrycznym, bez prezerwatyw, pomiędzy opętanym chłopcem, a dziewczyną, która ostatnie 8 lat spędziła jako kojot i jeśli nie jest czarnym charakterem, to powinna być na poziomie rozwoju mentalnego 9-latki i mówię to jako studentka psychologii Wink. Zresztą się dopiero poznali, ugh. Tak czy inaczej, dubious consent

A co do tego, że Stiles i Derek mają między sobą coś więcej niż przyjaźń, to jest kolejna tak długa lista wskazówek, jaką dałam poprzednio Wink. Najprościej poszukaj jej na Tumblrze Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime21/3/2014, 19:56

Cytat :
gdy Derek zwijał się na ziemi bez koszulki, Scott był jak "GROSS!", a Stiles nie mógł od niego oderwać wzroku i oblizywał usta - kilkukrotnie, Rolling Eyes - nawet mogę ci pokazać gifsety, gdzie dokładnie widać tę różnicę w reakcjach
Pamiętam scenę, ale Stilesowego oblizywania się po ustach już nie xddd soł....chętnie zobaczę te gify xddd


Stiles był wtedy rozczarowany, bo był prawiczkiem, z których wtedy składano ofiary dla starego drzewa xdd Ja to odebrałem wtedy, jako zwykła troska o życie ;D ;D

Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime21/3/2014, 20:04

Cytat :
Pamiętam scenę, ale Stilesowego oblizywania się po ustach już nie xddd soł....chętnie zobaczę te gify xddd
Nowe postacie w s4! 81nk
Nowe postacie w s4! 3qq5
Nowe postacie w s4! H7k6
Nowe postacie w s4! 9q07
Nowe postacie w s4! Coaj

I co :Rolling Eyes: ? Someone wants the D and that someone is Stiles Laughing

Cytat :
Stiles był wtedy rozczarowany, bo był prawiczkiem, z których wtedy składano ofiary dla starego drzewa xdd Ja to odebrałem wtedy, jako zwykła troska o życie ;D ;D
Bo była, ale nie miał nic przeciwko zaradzeniu tej sytuacji z chłopcem (Danny) czy dziewczyną, więc to jest ważne Wink. Jak już mówiłam, w serialach nie ma rzeczy, miejsc czy sytuacji przypadkowych ;p. Chyba że to M jak Miłość Laughing
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime21/3/2014, 21:02

Gościu od Dereka faktycznie jest przypakowany xdd No dobra, zauwazyłem to wcześniej, ale dopiero teraz zwróciłem jakośtak więcej uwagi.


Reakcja Stilesa naprawdę jest dosyć specyficzna, zwłaszcza ostatni gif ;P

Ja bym coś zmienił w tym:
Cytat :
w serialach nie ma rzeczy, miejsc czy sytuacji przypadkowych
W wielu są xdd TVD, obecne Glee Razz Razz Dla mnie tylko w TW nie ma żadnej przypadkowej rzeczy Razz

Załóż temat o Stilese i jego biseksualizmie, tam powrzucasz więcej gifów, pośmiejemy, pogadamy, i spamu nie zrobimy Very Happy
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime21/3/2014, 22:35

1)Liamie -> pierwsza myśl Jackson 2 (no proszę waz czyżby Jeff chciał zastąpić Coltona? ->Nie da rady kochany!)

2)Violet -> Allison 2

3)Mason-> Jeśli on uświadomi Stilesa o jego biseksualiźmie a przy okazji popchnie Dereka do działania to jestem ZA!
Choć trochę mnie raźi szybkość z jaką scenarzyści chcą popchnąć Stilesa w związek, bo pszeciesz po tym co przeżył w 3B to trochę nie realne (nikt po takiej traumie nie będzie szukał 2 połówki)

4)Garrett -> Śliczny jest, a jego oczy hipnotyzują Smile

5)Zastępca szeryfa Haigh-> czyli będzie strasznie czepialski i może zaszkodzić stadku Scotta

6)Pani Fleming-> Jeśli zrobią z niej drugą Blake to padnę (mam nadzieje że nie zamierzają parować jej z Derekiem)

Powrót do góry Go down
Enigma76
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 20/03/2014

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime21/3/2014, 22:49

Odbiegam od pierwotnego tematu wiem, ale powiem szczerze że akurat potencjalny biseksualizm Stilesa czy Dereka to dla mnie nowość Smile

O.k rozumiem, że fakt takich przesłanek jest potwierdzony i nie jest to jakiś tam czyjś wymysł Smile

Scenę z gifu pamiętam, ale jakoś zawsze odbierałam ją jako obrzydzenie czy coś podobnego do tego co się z Derekiem dzieje na zasadzie "kurdę Stary mało Ci ręki nie upierd... wtf??", a nie "mmmrrr z chęcią bym Cię skonsumował" Smile czy coś takiego.

No dobra ale jak tak to o.k, ale z Derekiem? Jakoś mi pokolenia nie pasują.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime21/3/2014, 23:04

przeszlus,
Cytat :
Gościu od Dereka faktycznie jest przypakowany xdd No dobra, zauwazyłem to wcześniej, ale dopiero teraz zwróciłem jakośtak więcej uwagi.
Z jednej strony rozumiem, że mogłeś nie zwrócić uwagi na Hoechlina, ale.. ja np. szukam pod ręką śliniaczka za każdym razem, gdy Tyler zdejmuje koszulkę Laughing Laughing
Słowa Dylana podsumują wszystko, lol xDD
Nowe postacie w s4! Tumblr_mzo2euA8z01qcslz7o3_250

Cytat :
Reakcja Stilesa naprawdę jest dosyć specyficzna, zwłaszcza ostatni gif ;P
No nie Laughing ? Zwłaszcza w porównaniu z zachowaniem Scotta, bo Stiles jest już we własnym wyśnionym świecie sześciopaku Dereka Razz

Cytat :
W wielu są xdd TVD, obecne Glee Dla mnie tylko w TW nie ma żadnej przypadkowej rzeczy
Glee nie oglądam, ale podobno sam fandom baardzo narzeka na ten serial, więc to taki średni przykład xD. Hm, ja bym powiedziała, że to raczej te seriale, które wskazałeś, to są wyjątki potwierdzające regułę, bo... Widziałeś Sherlocka? Game of Thrones? Hannibala? Supernatural? Doctora Who? Czy tam kiedykolwiek była jakakolwiek przypadkowa rzecz? NIE Razz
A TVD to już powinni wreszcie zakończyć, błagam, i ja się nie dziwię, że tam są przypadki, od kiedy scenarzystką jest Julie Plec Razz

Cytat :
Załóż temat o Stilese i jego biseksualizmie, tam powrzucasz więcej gifów, pośmiejemy, pogadamy, i spamu nie zrobimy
Z jednej strony to by ułatwiło sprawę, fakt, bo część osób, które nieuważnie oglądają serial/biorą te wskazówki jako żart, bo nie oglądają również wywiadów z Jeffem i obsadą (o co nie winię, bo sama nie wszystkie oglądam xD. Np. nie chciało mi się czytać tego o historii Cory Embarassed ...), mogłyby być tam po prostu odsyłane, gdyby miały wątpliwości do orientacji Stilesa...
..ale z drugiej strony, tych gifów jest mnóstwo Razz. Prościej sobie samemu poszukać na Tumblrze niż wrzucać tutaj Wink
I z drugiej strony to nie spam, skoro możemy powiedzieć, że rozmawiamy o jego biseksualizmie od kiedy ma kręcić z chłopakiem w s4, jeśli te niemieckie spojlery się sprawdzą Laughing


merllo,
Cytat :
Choć trochę mnie raźi szybkość z jaką scenarzyści chcą popchnąć Stilesa w związek, bo pszeciesz po tym co przeżył w 3B to trochę nie realne (nikt po takiej traumie nie będzie szukał 2 połówki)
Mnie też ;/.. Dlatego mam nadzieję, że to będzie jedynie zauroczenie, a nie pełnoprawny związek ;/. I że też trochę przystopują Scotta i Kirę po śmierci Allison..

Cytat :
Pani Fleming-> Jeśli zrobią z niej drugą Blake to padnę (mam nadzieje że nie zamierzają parować jej z Derekiem)
Omg Laughing . Mam nadzieję, że nie xDD. To by się dopiero nazywało powtórką z rozrywki i brakiem nauki na błędach ;p


Enigma76,
Cytat :
Scenę z gifu pamiętam, ale jakoś zawsze odbierałam ją jako obrzydzenie czy coś podobnego do tego co się z Derekiem dzieje na zasadzie "kurdę Stary mało Ci ręki nie upierd... wtf??", a nie "mmmrrr z chęcią bym Cię skonsumował" czy coś takiego.
Hahahah, jako obrzydzenie Laughing ? Ja się w podobnym stylu patrzę na mojego chłopaka, jak on się rozbiera xDD. Przesuwanie językiem po wargach, nieodrywanie wzroku od mięśni... Dosyć jednoznaczne Wink

Cytat :
Odbiegam od pierwotnego tematu wiem, ale powiem szczerze że akurat potencjalny biseksualizm Stilesa czy Dereka to dla mnie nowość
O.k rozumiem, że fakt takich przesłanek jest potwierdzony i nie jest to jakiś tam czyjś wymysł
Nie przejmuj się Nowe postacie w s4! 1844036096 . Głównie jest tak, że jak się nie jest w fandomie, to ogląda się ot tak, nie zwracając szczególnej uwagi na takie rzeczy, a tym bardziej nie ogląda się dodatkowych wywiadów z obsadą i twórcami, gdzie rozszerzają i wyjaśniają rzeczy Smile. Tak samo w podobnym wywiadzie była opowiedziana historia Cory, albo potwierdzona diagnoza Stilesa z ADHD Wink
I tak, tak, potwierdzony. W razie czego: Jeff Davis to główny scenarzysta i twórca Teen Wolfa, a Dylan O'Brien to aktor od Stilesa xD.

Cytat :
No dobra ale jak tak to o.k, ale z Derekiem? Jakoś mi pokolenia nie pasują
Ale pokolenia, że różnica wieku między nimi? Po pierwsze, nikt nie mówi, że będą razem, mamy tylko nadzieję, bo sama obsada, zwłaszcza Hoechlin i Dylan to shippują xD. A po drugie... we współczesnym świecie jest całkiem dużo par, gdzie jedna osoba jest młodsza, druga starsza Wink. W TW jakoś matka Kiry ma 900 lat, a jej ojciec 40-coś, więc tam też na luzie jest :lol;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe postacie w s4! Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie w s4!   Nowe postacie w s4! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowe postacie w s4!
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nowe Twarze
» Bar [Nowe zadanie: strona 1]
» Dom Stilesa [Nowe zadanie: strona 1]
» Cmentarz [Nowe zadanie: strona 1]
» Dom Allison [Nowe zadanie: strona 1]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Newsów-
Skocz do: