Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wake me up when I die - komentarze

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Wake me up when I die - komentarze Empty
PisanieTemat: Wake me up when I die - komentarze   Wake me up when I die - komentarze Icon_minitime13/3/2014, 19:57

Proszę o opinię. Wstawiać dalej?  Embarassed 
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Wake me up when I die - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Wake me up when I die - komentarze   Wake me up when I die - komentarze Icon_minitime13/3/2014, 21:31

Heeeeeeeeej Wake me up when I die - komentarze 1844036096 !

Strasznie się cieszę, że zdecydowałaś się jednak wstawić tutaj twoje cudo - pamiętam, jak je czytałam na forum TVD i byłam w nim dosłownie zakochana, talencie I love you ... Drugi raz raczej już nie bd komentować, bo to byłoby przekopiowywanie moich wcześniejszych wypowiedzi Embarassed , ale jestem całym serduszkiem z tobą, drugą częścią tego opowiadania i... i już się nie mogę doczekać, kiedy wstawisz to ze Stilesem i Scottem, na nie rzucę się jak na świeżą muffinkę, kochanie moje :Rolling Eyes: !

Weny, słoneczko ;******! Wake me up when I die - komentarze 1426600735
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Wake me up when I die - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Wake me up when I die - komentarze   Wake me up when I die - komentarze Icon_minitime15/3/2014, 16:46

ars_amandi napisał:
Heeeeeeeeej !

Strasznie się cieszę, że zdecydowałaś się jednak wstawić tutaj twoje cudo - pamiętam, jak je czytałam na forum TVD i byłam w nim dosłownie zakochana, talencie I love you ... Drugi raz raczej już nie bd komentować, bo to byłoby przekopiowywanie moich wcześniejszych wypowiedzi Embarassed , ale jestem całym serduszkiem z tobą, drugą częścią tego opowiadania i... i już się nie mogę doczekać, kiedy wstawisz to ze Stilesem i Scottem, na nie rzucę się jak na świeżą muffinkę, kochanie moje Rolling Eyes !

Dziękuję Kochana :***
Postaram się wymyślić coś ciekawego do tego ze Stilesem i może jeszcze jutro będę miała dla Ciebie kolejną część Wink Ale nie wiem, czy póki co nie wstrzymam się z publikacją Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wake me up when I die - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Wake me up when I die - komentarze   Wake me up when I die - komentarze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wake me up when I die - komentarze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Disir - komentarze
» Fierce Little Red - komentarze
» Beta - KOMENTARZE
» Pomegranate - komentarze
» By Your Side - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: